Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, to si inak ani nemohla, radsej osobne, nez od druhych :-) mne bolo strasne smiesno, ked som doma povedala od koho su tie kvety, Ivko sa totiz vola presne ako jeho otec a ten moj sa na mna s udivom pozrel a na moju odpoved povedal: "stary?" akoze Ivkov otec. Vybuchla som do takeho smiechu, az mi slzy tiekli :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D Mirka to by teda bolo keby boli od jeho otca :-D :-D :-D yvettka no tak to by som aj ja urcite radsej priznala farbu.
Odpovedať
Profilova fotka
no, nejak nehodlujem starsim muzom, pri vsetkej ucte k nim :-D dodnes nechapem, ako mu nieco take mohlo napadnut a radsej som sa na to este neopytala :-D :-D
Odpovedať
to je jednoduche, na neho si spomenul ako na prveho, az potom mu napadlo, ze maju rovnake mena. mne sa to stava dost casto :-N
Odpovedať
Budem sa vydavat za Nemca. Papiere sme mali vsetky vybavene a prelozene uz do slovenciny, vsetko apostilovane, stalo nas to asi 150 euro a tetuska na Slovensku si zmyslela, ze moj drahy tam na jednom papiery, kde mu Nemci povolili sa za mna ozenit, napisane len Mnichov a nie komplet adresu.....tak teraz mozme ten kolotoc absolvovat znovu....a toto nam zabralo asi 2 mesiace nez sme to vybavili, tak som zveda¨va ako to poriesime, ale stastnou mna to zrovna neurobilo.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a neda sa to doplnit dodatkom, kde bude uvedena cela adresa? :-)
Odpovedať
tak to je teda krute. brzim palce aby sa vam vsetko podarilo vybavit.
Odpovedať
tak moj oco nastastie poznal priatela uz skor, ale netusil, ze spolu zacneme chodit totiz priatel bol uz raz u nas a ja som si ho vtedy nevsimala - mali sme obaja ine vztahy, ale pamatam si ako so mnou flirtoval a ja som sa tvarila, ze nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, nejak mi to nieco pripomina, pamatam sa na poslednu navstevu kadernictva (co ma priatelova mamka), ako sme sa bavili o medovnikoch a vselicom co robim a ona na to, ze skoda, ze sa nestretavame a ze sa nerozpravame a tak a bum ho, kratko na to.... myslim, ze ked som tatkovi povedala meno, spojil si ho hned s ockom, lebo toho pozna dost dobre, preda len je to jeho generacia a mne zas ani nenapadlo, ze by nemyslel mojho Ivka :-D to su take generacne zhody nahod
Odpovedať
no my to mame este komplikovanejsie tym, ze sme sa prestahovali a tym padom mame uz inu adresu ako ked nam tetuska vystavovala to povolenie a uz nie sme v mnichove....takze dodatok nestaci, no des....uvidim, teraz som este na sluzobke v Prahe a nemozem to s mojim milym ani riesit...az v piatok :-( ale nejako to musime zmaknut, ja sa chcem vydavat 21.6. nie az neviem kedy. mamina uz bola velmi "vtipna" ze prinajhorsom hostina bude vtedy a sobas neskor.....
Odpovedať
Profilova fotka
no, alebo mozete obrad urobit akoze a pravne to osetrit neskor, ale nie, len srandujem, iste to stihnete, ved by ola skoda nechat si ujst taky pekny datum :-D , myslim, ze tie papierovacky su to najhorsie, co musi clovek prehryst, ale verim, ze sa vam to padri a budem drzat palce
Odpovedať
tak ako vravis Mirka. :-) baby kde mate svadby v mieste vasho bydliska alebo v mieste bydliska snubenca?
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem :-) dufam aj ja, ze sa nam to podari
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je zvyk, ze svadba je vzdy tam, kde byva nevesta, ale u nas je to jedno, lebo sme obaja z TV, svadba bude na Sirave, lebo bude vo svokrovom penzione :-D
Odpovedať
my mame svadbu tam odkial som ja :-) sme uvazovali aj nad nemeckom, ale pri mojej 80 clennej rodinke, by to asi vyslo straaaasne draho, tak sme sa dohodli na Slovensku.Sice jeho priatelia nepridu, lebo im je to moc daleko a bla bla, ale nam je to uz jedno :-) hlavne ze z mojho pribuzenstva sa nikdo nevyhovoril, ze nemoze :-D a inak este otazka. Vidi Vás Váš drahý už pred sobasom? moj si vymyslel, ze on mna chce vidiet az v kostole ako nevestu, ale kedze ja chcem odobierku u rodicom, tak sa to nedalo...tak teraz mi musi mamka usit nejaky plast, aby ma nevidel komplet celu pri odobierke, ale az potom v kostole :-) budem jak princezna so zlatou hviezdou na cele v myšom kožusku :-D moc pozera americke filmy moj najdrahsi :-D
Odpovedať
tak u nas je svadba v KE a nemame ani v tom kostole pod ktory obaja patrime, ale mame v inom :-D
Odpovedať
ok, ja idem s drahym do mesta pozriet topanky. pytam sa lebo svokra mi tvrdi, ze nech du tu nasi skor ako hostia. ale podla mna by stacilo keby prisli s hostami. co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
no, normalne na odobierke prvy krat, ja viem len, ze ma nesmie vidiet ani v satach ani v zavoji a ani tie saty ze nesmie vidiet, ale to si neviem predstavit, ako by sme to vyriesili, myslim, ze je to z tych filmov a ze by si mu moozno mala vysvetlit ten zvyk odobierky, ze teda ta rodicia davaju ako nevestu a teda, ze treba byt vo svadobnych satach, ale zrejme je tvoj nastavajuci romantik a ked ta bude cakat v kostole, tak chce byt dojaty, u nas pojdeme v kostole spolu, takze by to taky efekt nemalo :-)
Odpovedať
tak u mna je to jedno moc tomu neverim, ze pred sobasom ta nemoze vidiet..., lebo je plno parov co sa pred sobasom chodia fotit vo svadobnom a aj my to tak mame ;-)
Odpovedať
no ja som este zvedava jak to vyriesime, moja rodina ako realisticky zalozena to vidi ako totalny nezmysel, ale zase ja mu chcem splnit jeho zelanie :-) ved ostatne na svadbe bude viac menej podla mojho, tak nech ma aspon tu pocit, ze je po jeho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved iste, aj som to tak pochopila, ak je to jeho tuzba, tak preco nie a nech si ostatni myslia, co chcu, mne to pride strasne mile, ked ma chlap taketo romanticke tuzby a aspon sa v niecom odlisite a mozno si do smrti zapamatas ten jeho vyraz a tu emociu, ked budes kracat ulickou :-) my v piatok spolu zdobime salu a potom sa vidime az na odobierke, mne bolo povedane, ze inak ako vo svadobnom ma nasi nikomu nedaju :-D a fotime sa az po sobasi :-D
Odpovedať
aj mne to prislo strasne romanticke a mile a nakoniec sa mi to aj zapacilo :-) len si viem predstavit tie "ksichty" postavajucich ludi, sme take mensie mesto, skoro az dedina :) no ale aspon bude sranda :)
Odpovedať
Profilova fotka
no Skalica, to ako Trebisov, Kasli na ostatnych, to medzi vami je najdolezitejsie
Odpovedať
topanky sme nenasli :-| baby ja som myslela pred obradom, podla svokry by nasi a svokrovci mali spolu s nami cakat na hosti v hotely. toto ako riesite?
Odpovedať
joj seagull ty mas fakt krasne fotky v albume, ja sa stale neviem rozhodnut aku tortu, stale vidim nejaku novu a ta stara sa mi uz nepaci :-S hrooozneeee, s tymi albumami mi moc k rozhodnosti nepridavate :-)
Odpovedať
errica ako cakat pred obradom nejak som to nepochopila :-)
Odpovedať
no hostia pridu najprv do hotela, budu svedske stoly a rozlucka, potom sa ide na urad sobasit. a ze rodicia a my by sme mali cakat na hosti. cize ak hostia pridu na 13.00 my tam uz mame na nich cakat a vitat ich.
Odpovedať
tak to ja neviem, ale pravdu povediat moji rodicia aj priatelovy sa budu venovat rodine aspon dufam, ze s nimi mozno spolu pojdu do kostola atd. :-)
Odpovedať
nikto to nema tak zariadene ako ja? :-| lebo ja si myslim, ze by som tam mala byt hlavne ja a drahy aby sme privitali hosti.
Odpovedať
my to mame tusim tak, ze moj drahy bude cakat na hosti a vitat ich a ja sa budem doma chystat a potom pridu jeho rodicia s nim po mna a bude u nas odobierka a potom sa stavime spolu pre hosti a ide sa do kostola...aspon tak to bolo u mojej sestry a my mame toho isteho starejsieho, tak predpokladam rovnaky postup :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?