Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa k euru vyjadrit neviem, priatel robi v banke a povedal, ze ak sa ceny zvysia, tak isto nie kvoli euru, ale kvoli tomu, ze sa proste budu zvysovat s eurom alebo bez neho, napr. pre potravinovu krizu alebo pre nedostatok ropy, ja som to skor myslela tak, ze ked pride euro, budem viac platiti kartou, elbo mensie euro su mince a vyssie sumu su v penazenke nebezpecne, ja som si proste strasne zvykla na kartu a ak ju v niektorom obchode nemaju, tak to pvazujem za antizzakaznicky pristup (v istych obchodoch mi to samozrejme nevadi, napr trafika) neviem sa s tymi nechtami rozhodnut, najprv sa mi hrozne lamali, ale teraz sa to nejak zlepsilo, takze som prestala upratovat s nejakymi extra cistiacimi prostriedkami a modlim sa, aby to vydrzalo, ja som videla nechty tych bab, co si tie nechty nechavaju robit a ich vlastn su tenke ako papier a makke, ale to asi preto, ze to robia casto
Odpovedať
Ja ked pridem na Slovensko, som uz teraz zhrozena z tych cien. V Nemecku su ceny ovela nizsie, drogerka a podobne aj o celu polovicu! a to pri slovenskych platoch, uz teraz je to nehorazne, este keby sa mali ceny po zavedeni eura zvysit, tak chudaci my slovensky narod.....
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som toho nazoru, napr. sa chystame v septembri do Londyna alebo Belfastu na nakup oblecenia ja osobne si myslim, ze je to nie len cenami, ale aj odvodmi, ktore musia obchodnici platit za seba a svojich zamestnancov, potom sa to musi niekde odrazit...
Odpovedať
tak mate pravdu holky, aj ked v Prahe su niektore veci drahsie, ale aj platy su tu vyssie...u nas kolegovia chodia nakupovat do Nemecka :-D , ale s Londynom je to ine tam som nakupila tolko siat, ze az je to tam o inom a pri ich platoch sa im aj lepsie zije, ked aj potraviny stoja par libier :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prave tie potravy zeru najviac penazi, oblecenie si nekupis, ked nemas prachy, ale jest musime vsetci a este byvanie, to je brutal drahe, ale s tym nic nenarobime, je to celosvetovy jav.
Odpovedať
tak uz viem preco maju tolko oblecenia :-D podla mna sa ceny tiez nezvysia kvoli euru ale kvoli tym roznym krizam na svetovom trhu. ja tiez rada platim kartou, nemusim mat pri sebe tolko penazi. ale v kn to nie je taka samozrejmost ako v ba. takze ak nieco chcem musim ist stale do bankomatu. tu som tusim okrem hypernovy a kauflandu terminal ani nenasla. ludia to nevyuzivaju a pri tom je to bezpecnejsie ako mat pri sebe niekolko tisic v penazenke a behat tak po meste.
Odpovedať
Profilova fotka
ono je najjednoduchsie vyhovorit sa na euro ;-)
Odpovedať
prave som sa natrela tonovacim telovym mliekom, chytila som peknu jemnuck hnedu farbu! to je lepsie ako solarko :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ale pozor na saty - farbi to a sprchovanim to schadza, kdezto u solarka to ostava :-p
Odpovedať
ale to by som sa musela drhnut aby to zislo uplne, ved to farby pigment nie kozu.
Odpovedať
Profilova fotka
no, sama uvidis, farbi to saty, ak mi mas na sebe, najma tie svetle, nefarbi to pigment, pigment sa UV lucmi vytahuje zo spodnych vrstiev pokozky smerom hore, krem ti to neurobi, len ti naplni pigmentom vrchne nunky, ktore sa olupuju a farbia saty :-)
Odpovedať
tak sa idem opalovat cez vikend! 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
spravne, aj teraz uplne horuco vonku, az mi je luto, ze sa nemozem vyvalit doma na terase :-D keby vydrzalo, tak budeme v sobotu opekat, tak sa asi aj poopalujem ;-)
Odpovedať
akurat pozeram na spektrume "vitajte na svadobnej hostine", nevesta kanaďanka, žaních mexičan. svadobná hostina doma na dvore, navieyli tam piesok, jedlo bude takos a panučos. tomu sa vravi netradičné. ja mám pocit, že budem tuctová nevesta s tuctovou oslavou.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa prave to tradicne paci, a ziadna nevesta nie je tuctova!!!!!!!!!!! ten program mam rada, to su zmiesane manzelstva co sa kultury tyka, skoda ze tu v ZA spektrum nemam
Odpovedať
ake mate vy menu?
Odpovedať
Profilova fotka
je v albume, take klasicke, len nazvy sme dali take "zahadne", mame tam predjedlo: prsut, syr, sunkova rolka a ovocie, klasicku kuraciu polievku, bravcove kotletky na hubach s baby hraskom a cherry paradajkami, kuracie na bylinkovom masle, potom mame zmrzku a po polnoci plnenu kapustu a rebierka ozaj, pacia sa mi tie tvoje menovky, su netradicny, take stylove
Odpovedať
tak to bylinkove kuracie masko by som si teraz dala. x-) prisla mi posta od teba. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som rada, ze to doslo v poriadku, dufam, ze to pomoze milujem masko na bylinkovom masle alebo bylinkach celkovo, tak som to tam musela zakomponovat, tatko trosku dudre, ze je cele menu take lahke, ze budu hostia hladni a tak, ale ja som rozhodne nechcela nic nezdrave a tazke v tom teple a okrem toho som nazoru, ze slusne vychovani budu najedeni tak akurat a ze je nevychovane ocakavat, ze v dnesnej dobe bude na svadbe kopa jedla, budu tak zakusky, mozu doplnit medzery :-D :-D :-D
Odpovedať
my co mame menu je skor klasicke, je tam aj to vyprazane masko aj plnene kuracie vyprazane. ja to vsetko lubim takze oblohu zjem maximalne zeleninku a ryzu s hranolkami necham niekomu inemu. :-D ja si myslim, ze sio kazdy vyberie. a na svadbu by sa nemalo ist kvoli jedlu.
Odpovedať
baby, som cela nestastna :( teraz mi pisala mamka, ze jej na matrike povedali, ze nase papiere nie su v poriadku, ze nam tam este to a to chyba a na mna teraz prisla riadna depka, ze to urcite nestihneme vybavit a nebudem sa moct vydavat :-( :-( :-( som celkom na nic z tych debilnych uradov, uz ich mam po krk! a este nam aj oficialny tlmocnik odriekol...no spica, vsetko sa mi zacina rucat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
neboj kleopatris, iste vsetko stihnete, je to este dost dni, iste natrafite aj na ochotnych ludi, co vam pomozu, len sa netreba poddavat, na kazdu z nas prisla presne taka nalada, ale to treba prekonat, spravit si radost niecim malym a pustit sa do riesenia ja osobne si myslim, ze menu by nemalo byt nejako extravagantne, alebo netradicne, predsa len tam pridu rozny ludia s roznymi chutami, starsi a deti, tak by to jedlo malo byt take, aby nikto nemal problem
Odpovedať
aj my mame klasicke menu predjedlo nieco take ako Mirka, potom 2 druhy masa a na jedno ide broskyna a ryza a pol hranolky a obloha a potom mame akurat teply a studeny bufet - ak by niekto namietal tak ma smolu - myslim, ze toho je dost :-D kleopatris - tak to urcite vybavite neboj sa ty mas cudzinca vtedy treba nejake ine papiere sa mi zda, ale uz neviem presne ake :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a akeho cudzinca to vlastne mas? teda vlastne akeho tlmočnika ti treba?
Odpovedať
kleo neboj sa, este mas cas vsetko vybavit.
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj ericca, ked sme sa vcera bavili o tom "uvadzani do rodiny", po akom case ta vili zobral na tu svadbu?
Odpovedať
fiha, no u nas to bolo take komplikovane. asi rok o tom nikto nevedel ze spolu chodime. potom to zacali tusit tak sme museli s pravdou von. rok aj nieco.
Odpovedať
Profilova fotka
s pravdou von? to znie tak tajomne, zahadne :-) ja som tiez zatajovala, kolko sa dalo, ale ked mi kurier dorucil domov obrovsku kyticu tulipanov, musela som tiez "s pravdou von" :-D :-D :-D
Odpovedať
tak ja som to tajit velmi nemohla totiz robili sme v ronakej firme a k tomu majitel firmy sa poznal s mojim ocom no blbe :-D nechcela som aby sa to rodicia dozvedeli od neho tak som to radsej povedlaa sama :-D
Odpovedať
vzladom na to ze ja som mala len 15 a on 27, rodicia z toho neboli moc nadseny, tak som sa chodila casto bicyklovat, davala som si napalovat cd aby som potom mohla za nim ist. :-D no bolo to nenapadne ako slon v porcelane. ale tajne sme spolu chodili.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?