Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
veď o to mi ide 8-) byť pekne snedá kde sa len dá. počula som niečo o tom, že ak chodiš do solárka, nemala by si sa opalovať na slnku. s tým je to ako?
Odpovedať
Profilova fotka
to neviem, myslim, ze v tom by nemal byt problem, pogment ako pigment, ja ale pre istotu beriem Betakaroten :-) kedze som si vybrala saty, ktore nie su uplne biele, musim dohnat ten odtien a byt krasne opalena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to tiez pocula, tak sa nebudes extremne slnit na slnku, aj tak na to nebudes mat cas ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne nikto nic take nehovoril, ale ako pepii pisala, ja cas na klasicke opalovanie nemam, jedine ze by si sa ty ucila na slnku, ja som zvykla, ale to som bola opalena len spredu, lebo som pri tom musela sediet, ak som lahla, tak som sa uz nic neucila :-D
Odpovedať
ja sa zvyknem opaľovať cez víkend teraz. trochu je to na mne vidno. ja som strašne bledá a ťažko sa opálim.
Odpovedať
Profilova fotka
betakaroten a mrkvicka by ti mali pomoct
Odpovedať
betakaroten zoženiem v lekárni? alebo aj niekde inde?
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie v lekarni, a netreba ti ani ten najdrahsi a ani najlacnejsi ;-)
Odpovedať
takže niekde uprostred. dúfam, že pomôže.
Odpovedať
Profilova fotka
pokozka po nom zvykne rychlejsie a lepsie hnednut, slniecko ale este asi nie je az take ako letne, ale mne pomaha :-)
Odpovedať
Ahojte, je pravda, ze sa nema kombinovat solarium s normalnym slnkom. Mam sestricku kozmeticku a ma tam aj solarko v salone a ona to skoro az zakazuje svojim zakaznickam. Ale neviem uz preco, ci je pokozka privelmi namahana alebo alergie...neviem, len viem, ze sa to nema :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme, normalne ma to uz zaujalo, az na to dnes spytam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a máme zodpovedanú našu otázku :-) ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, jedna otazocka, je potrebne ist vzdy do solaria osprchovana a odmalovana, alebo sa moze ist aj ked som napriklad bola predtym cely den v robote?
Odpovedať
Profilova fotka
niekto mi to teda mohol povedat v tom solariu ]-(
Odpovedať
ja viem, ze nejak moc makeupu by si mat nemala, niektore maju silne UV filtre atd. a tak by si mohla byt po odmalovani flakata a ani deodorant v podpazusi a vonavky na tele by nemali byt, hrozia tiez flaky. ale myslim, ze po solarku by sa clovek nemal minimalne hodku alebo tak sprchovat, vraj sa to lepsie vstreba¨va. Ale inak vazne, to by mali vediet, ti prevadzkovatelia salonov. Moja sestra je teda zasadne proti solarku, ale ked ho zakaznickÿ stale pytali, tak si ho tam dala aj ona...
Odpovedať
dobre, že máme kleo nám odpovie na všetkz naše otáykz. a sestra má aký salón?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez proti a po svadbe tam uz ani nepachnem, inu prilezitost na opalenie nemam a nechcem byt uplne bielucka tazko si ale viem predstavit ist tam nenamalovana, ked idem z prace a po solarku nejdem rovno domov, ale je pravda ze antiperspirant a vonavku si stieram tak tou mokrou vreckovkou :-)
Odpovedať
ja som ešte v solárku nebola, a možno ani nepôjdem, len sa s tou myšlienkou pohrávam. keď už tak sa slním na slnku natretá 30 faktorovou Niveou.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, to je super tip s tou vreckovkou, lebo tiez niekedy nebudem mat cas utekat domov a osprchovat sa. Inak proti solarakam som aj ja, to fakt len teraz kvoli svadbe - akurat dnes zacinam, tak pozvolna, idem na 5 min. Podla mna solaria strasne zostaruju pokozku. Ked vidim tie baby, ktore tam chodia pravidelne cely rok a pozriem sa na ne zblizka, tak vyzeraju omnoho starsie ako kolko maju rokov a to si neviem predstavit ako budu vyzerat o 10-20 rokov.
Odpovedať
kozmeticky salon ma, uz x rokov :) ja som raz bola v solarku a taku alergiu som dostala, hroza :-) som chcela o minutku dve viac vyskusat, ako som mala :-N, ale zas ja som aj na normalne slnko alregicka :-|. Som aj ja uvazovala, ci zacnem chodit do solarka, ale priatel ma odhovoril, ze radsej bleda ako stena. ako s mojou typickou alergiou :-D. Ale zase si myslim, ze ked sa to neprehana, tak to nemoze zas az tak uskodit, treba sa v tom case o pokozku viac starat. Inak su aj super kremy na pokozku po solarku, sice drahe, ale vraj su super. Ja osobne som ich ale neskusala.
Odpovedať
Profilova fotka
presne, jednu taku poznam, je neprirodzene hnedo opalena cely rom a aj napriek tomu, ze je starsia len o dva roky, vyzera na 35 a to robi to solarko, ja som teda preventivne vybrla aktivnejsi telovy krem, kym tam chodim a uz sa tesim, ked nebudem, lebo ma aj dost otravuje chodit stale do centra :-) a povedzme si, ze to ani malo nestoji tak ja frcim, zatial pa pa
Odpovedať
to ani nechcem vedieť ako budú tie baby vyzerať v tridsiadke, na 50. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak, tak, so solariom a celkovo so slnkom velmi opatrne :-)
Odpovedať
ja som tiez dnes bola v solarku cez obed a potom som mala anglinu :-) ja chodim do solarka sem tam za rok a teraz hlavne pred svadbou a na prirodzene opalovanie nemam cas a chodit do solarka tiez nemam velmi cas, ale som sa odhodlala pred svadbou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si zasa dnes idem dat spravit nechtiky, nech si do svadby zvyknem...samozrejme to je vyhovorka, proste ich uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
solarko zacnem riesit tak prvy junovy tyzden... 8-)
Odpovedať
tak ja mam do svadby mesiac tak to uz riesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) ja som vcera zistila, ze na permanentku mam uz len ť vstupov do solarka a tak som sa rozhodla, ze si teraz dam pauzu, nechce sa mi zas minat prachy, ak to aj tak vybledne, bez permanentky to pre mna nema cenu, lebo ja pri sebe skoro nikdy nemam cash, len kartu, niekedy je to blbe, ked nemaju terminal, ale co uz, musi to prist aj sem ako bezna vec, najma ked bude uz to euro co sa tyka nechtov, ja stale neviem, ci si dam spravit komplet alebo len nalakovat, ja sa bojim, ze sa mi potom znicia a ani neviem, ako to dam dole po tej svadbe
Odpovedať
ja si davam cele nechty, moje sa mi velmi krutia do vnutra ked su dlhe a nebolo by to pekne. bude mi ich robit kamoska. oni ti potom odrastu, jednoducho ich budes strihat ako svoje. s tym eurom, co si myslis. od kazdeho pocuvam, ze bude vsetko drahsie, ale to by sa namalo stat. ved sa ceny len prepocitaju podla konverzneho kurzu. urcite, ze postupom casu budu veci drahsie ale nie kvoli euru.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?