Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ja som bliženec. som si všimla, že sa strašne zhodujeme (alebo si len namýšlam :-N )
Odpovedať
Profilova fotka
iste sa vo vela veciach zhodujeme, ale to skor bude tym, ze sme baby :-D ale nie, len srandujem, pisem sem aj preto, ze tu vzdy najdem pochopenie a casto mi vase nazory velmi pomahaju, aspon sa zbavim momentalnej zlosti nad tym co som spominala vyssie a uz ma to potom nebude trapit az tak, chuda ta baba, ta by na to doplatila najviac, aj ked si myslim, ze je v tom dost nevinne :-)
Odpovedať
ja keby som vám nemohla "žalovať" mi asi prepne, s drahým to preberať nemôžem, pre neho sú to banality a kamošky nie sú moc pri pc a sms a volania, by ma vyšli draho.
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak je to aj u nas, tuto vec som s Ivom sice predebatovala, ale riesenie sme nenasli, akurat sme skoncili pri otazke, ci sa ma Ivo kvoli tomu s niekym hadat, odpoved bola jasna, este ze nemusime chodit pozyvat osobne, lebo ako sa poznam, isto by som sa nezdrzala poznamky, ci tu dotycnu mozeme aspon vidiet :-D :-D :-D ja by som mala niekedy najprv porozmyslat, co poviem, ale ono to rozmyslanie vzdy pride az po nejakej uzasnej hlaske :-N
Odpovedať
súhalasím s tebou, ja tiež najprv vravím až potom rozmýšlam.
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, a uz tolko krat sa mi to vypomstilo a nie a nie sa poucit :-D sama neviem, preco si sama tak ublizujem, ze sa trapim pre veci, ktore nedokazem zmenit, namiesto toho, aby som sa s nimi zmierila a investovala svoju energiu inde. Ked som pisala pracu, v podstate tri dni v jednom kuse, v sobotu do 3tej rana, tak ma nic take netrapilo, pootm som zacala robit ten zasadaci poriadok a uz som bola zas v tom istom, asi sa musim nejako zamestnat a neustale nieco robit, aby to preslo :-)
Odpovedať
ja by som sa mala sústrediť na učenie, a nie a nie sa do toho dokopať. som strašne nedisciplinovaná v tomto. nedokážem si zadeliť čas a ani sa prinútiť robiť čo mám.
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, bingo...ja som 13.4. baran, ty sice byk, ale sme blizko...ale asi to fakt nebude len znamenim, lebo ericca ja tiez nasa krvna skupina ako tak citam...ja tiez niekedy poviem aj to, co nemusim a potom to lutujem, ale sanzim sa to trosku miernit...inak, asi to bude ta nasa zenska jesitnost...AKE PRAVO MA NIEKTO PRIZIVOVAT SA NA NASOM DNI ??? :-D
Odpovedať
po svadbách nedáme stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bolo super, ja som za !!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dost vyrazne ovplybnena aj baranom :-D pepii teraz si trafila klinec po hlavicke, tiez to tak vnimam, ale nechcela som to tak rovno napisat, mas moj obdiv za uprimnost :-) ono je to asi tak, ze ja sa cely zivot snazim nevynikat z davu a vdaka mojej povahe mam co robit, aby som to tak umenezovala a pride jediny den v zivote, kedy to chcem naopak, snivam o tom cely zivot, v niektorych situaciach som si uz hovorila, ze sa to ani nestane a teraz, ked je to tu, a ja mu spolu s niektorymi ludmi investujem cas, namahu, financie a hlavne kreativne napady, snazim sa byt najkrajsou, pride niekto, kto ma snahu mi to pokazit :-) sice nie umyselne, ale predsa, rovnake pocity som mala ja pri svetlych satach druziciek... asi je to take zenske sutazenie, ale toto je MOJ den, len tento jediny den v zivote je naozaj a v plnom slova zmysle MOJIM dnom
Odpovedať
ja zas neako extra nevynikám, ale rada na seba sem tam pútam pozornosť a keď sa mi to nedarí som sklamaná. ja som vždy chcela byť oblúbená na škole, nedarilo sa mi to. teraz na to kašlem. aj keď sem tam ma to ešte chytí. som začala byť "salámistka". 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no s tym stretkom neviem, ja som v Ziline
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak a nedaj si od nikoho nahovorit nic ine...toto je len a len TVOJ den...dokanca ani zenich nie je az taky dolezity :-D srandujem, hoci vacsia pozornost pritomnych sa upriamuje na nevestu...a ak sa zadari a vybrali sme si tych pravych, tento den uz NIKDY nezazijeme, v co aj pevne dufam...tak hor sa nato a NENECHAJME SI HO NICIM A NIKYM POKAZIT, VED PRE TOHO NASHO VYVOLENEHO BUDEME AJ TAK TIE NAJ NAJ NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ A NA TOM JEDINOM PREDSA ZALEZI? NO NIE?? Ostatne baby tam budu len sive mysky, ale musime sa tak citit v prvom rade my !!! ]-( x-) ;-)
Odpovedať
treba nájsť neaký prostriedok kde by sme sa stretli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, musime porozmyslat, idem ja uz do mesta, na postu a domkov
Odpovedať
ahojte holky tak citam tu o znameniach ja som byk majovka 09.05. - strasne zlozite a tvrdohlave znamenie podla mojich blizkych :-)
Odpovedať
sestru mam byka suhlasim, je strasne tvrdohlava, netrpezliva a rychle sa rozculi.
Odpovedať
jo jo mas pravdu este, ze priatel ma vie nerozculit, ale moji rodicia ma vedia sem tam dost vytocit :-D
Odpovedať
Ahojte, ja budem dnes dlho v skole. poobede som pri vas. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to yvettka: dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam :-) jo jo, s nami bykmi to nie je lahke :-)
Odpovedať
diki Mirka aj tebe, aj ked to uz bolo v aprili :-D este stastie, ze mam pri sebe skorpiona, ale priatel nie je typicky skorpion len trosku, ale hlavne, ze si rozumieme a neberie moje vybuchy vazne :-D , ale pri nom velmi nevybuchujem nastastie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-D no, ja som si vybrala totalneho flegmatika, takze spolu sme idealny par (ako to vzdy zvykneme hovorit), on sa vzdy usmeje alebo povie nejaku haluz, ked vidi, ze uz "startuje", a ja sa potom rozosmejem a uz to nie je az take horuce, ine je to samozrejme, ked ide o naozaj vazne veci, tam sa aj naozaj nastartujem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) pridavam sa medzi byckov, ja som 0505 ;-) takze tiez dodatocne vam vsetkym blahozelam k narodkam :-) a musim suhlasit, na mna uplne sedi popis tohto znamenia :-D
Odpovedať
aj na mna inak Blahozelam rybiicka :-D Moja mama si vzdy myslela, ze sa s mojou zlozitou povahou nikdy nevydam :-D aj moj priatel ako Mirka ma je flegmatik taky pohodak cize nejaky hurikan nehrozi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ten moj vobec nie je flegmos, presny opak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte, ako tak kukam, samy byk to tu je a ja baran...vraj som presne tak tvrdohlava...hmmm, asi to tak bude...moj je posledny den ryby, druhy den uz zacina baran, takze tiez je dost tvrdohlavy...esteze zvacsa bojujeme za rovnake veci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vzhladom k mojej povahe, je niekedy nebezpecne byt pri mne flegmatik, lebo aj to kludne ma vie vytocit :-D :-D :-D , ja som priatela varovala hned na zaciatku, ze to so mnou nebude v ziadnom ohlade lahke a ze ho caso svojou reakciou prekvapim a on povedal: "To zvladnem." :-D Ale citim na sebe velky pokrok vo "vybuchovani", odkedy sme spolu. Vdaka za to :-)
Odpovedať
Mirka presne tak ako pises aj ja som priatela varovala, ze nech sa ma na pozore, ze to nebude mat lahke a predsa so mnou ostal :-D :-D :-D aj ja odkedy som s priatelom som kludnejsia dokonca aj okolie si to vsimlo a rodicia tvrdia, ze ma na mna dobry vplyv :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, to bude tym, ze sme stastne...splnil sa nam sen o nasom princovi, tak sme vyrovnanejsie, kludnejsie... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?