Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
no to nie, ale aspon sa budu bavit, ked budu sediet s takymi co si viac rozumeju a minimalizujem skody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tiez pre istotu pytala priatela, vi nema niekto s niekym problem, pre istotu, je smutne, ze sa musime zapodievat este aj takymi vecami, je smutne, ze sa medziludske vztahy tak tazko riesia
Odpovedať
to mas pravdu ja som sa aj snazila o nejaky mier a sa vzdy snazim s kazdym rozumiet, ale niektori ludia su nepoucitelni a s nimi sa to neda...tak z mojej strany take problemy nemam, ale z priatelovej tam su tak to musime vyriesit no blbe, ale ja tych ludi chapem ani ja by som pri niektorych z priatelovej strany sediet nechcela 8-( su to ludia, ktori sa na teba usmievaju od ucha k uchu a pri prvej prilezitosti ta za chrbtom ohovoria pod ciernu zem |-|
Odpovedať
neviem, ako to je teraz, ale kvôli dvom bratrancom sa ich rodičia tiež chvíľu hádali. neriešim to. neviem o tom, že bz boli aj teraz rozhádaný, a nech by som ich posadila akokoľvek boli by si moc na blízku. tak som to nechela byť.
Odpovedať
Profilova fotka
zas take extremy to nie, rodina sedi spolu, ak maju deti, v nasom pripade uz starsie, tak tie zas sedia spolu s mladymi, rozdelila som tie stoly tak, ze pre maldych budu tri - moji mladi, priatelovi mladi a nasi spolocni kamarati :-), a dva stoly pre starsich - jedni moji, druhi Ivkovi, hodila som aj do albumu nacrt, potom som ho este zapisala menami, ale to som tam uz radsej nedala, aby mi niekto nevolal, ze tam nechce sediet :-D :-D :-D ja si ani neviem predstavit, ze by som s niekym bola tak na noze, by som som mala problem sediet v jeho/jej blizkosti, ja sa tak hnevat neviem
Odpovedať
my sme pozvali len otcovych surodencov so svojimi polovičkami a krsných rodičov so synom a dcerou, to je najbližšia rodina, potom rodinných priateľov čo sú 4osoby,moje 4 kamošky, tri si privedú garde.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to skor vyzera tak, ze niektori odrieknu, sama neviem preco, argumenty typu, ze im treba vymenit podlahu a pd. mi pridu divne, ale to nie je moja vec, nestaram sa, len nech daju vediet skor, ci pridu alebo nie, zas na druhej strane, niektori mladi nepreziju jeden den bez priateliek, ktore som nikdy nevidela a dali nam jasne najavo, ze namiesto s jednym, mame ratat s dvoma ludmi, ale s tym ja tiez nic nenarobim, lebo to nie je moja rodina, tej svojej som jasne vysvetlila, ze ak to nie je priatel(ka) - buduci manzel(ka), tak nie, a nikto nastastie nema taky vztah, aby mi povedal, ze sa bude zenit :-D :-D
Odpovedať
tak ani ja sa neviem tak hnevat, ale ked ta niekto stale ohovara a ine...tak zacnes mat na neho alergiu, aj ked nenavist necitim... :-) tak u nas nastastie sa poznaju vsetci napr. mladi z mojej strany poznam aj ich partnerky/ov a aj moj priatel ich pozna tak super a su to dlhorocne vztahy - v dnesnej dobe nie kazdy tu svadbu ma tak skoro tak to akceptujem a z priatelovej strany tam su tiez dlhorocne vztahy a asi 2 ks maju cez rok vztah a to som uz nad tym mavla rukou a pozveme aj s partnermi.... :-)
Odpovedať
tak ja som nikomu nepovedala, že ak to nie je priateľ nech príde sám. kamoška mala prísť s priateľom, royišli sa tak príde s bratranom. čo už. nie je to moja vec. a je mi úplne ukradnuté, že sa ten chalan bude baviť alebo bude yaleyený v kúte. nechcela prísť sama.
Odpovedať
Profilova fotka
kokso, ani nevravte, my teraz len ideme pozyvat, tak som zvedava, kolki ludia budu nastvani, pretoze s tymi "frajermi a frajerkami" sme to tiez riesili sposobom, ze ak to nie je niekolkorocny vztah alebo ak ho nepozname, tak tam jednoducho nebude...ale uz sa ku mne donieslo, ze poniektori si myslia opak...v kazdom pripade je mi to jedno, je to moja svadba, ked si budu robit oni, nech sa zariadia ako chcu... ;-)
Odpovedať
Tak Mirka tvoje rozmiestnanie je zaujimave musim ukazat priatelovi co nato povie, ale on chce nejaky obluk ci co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak, kedby sme mali vacsie pristory, tak by mi to nevadilo, ale uz teraz nas je vela...cez 100 to bude urcite, takze tak a ani lacna zalezitost to nakoniec nie je... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak mne sa nepacilo to, ked jedna znama tiez sa rozisla s priatelom a isla na svadbu s nasou spolocnou kamoskou, s ktorou sa nevesta moc nekamaratila no blbe neviem, ale je to take cudne.... :-S a nakoniec mi ta kamoska vravela, ze sa ani nebavili 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to urobila preto, ze skoro vsetci moji bratranci maju len 20 rokov, teda na zenenie nepomyslaju a nechcem tam mat nejake strelene pubertacky z gymnazia, ktore som ucila, nic v zlom proti nikomu, sama viem, ake je to mat nastavajuceho a fotky napr. so stuzkovej, kde som s expriatelom, o ktorom som si vtedy myslela, ze sa urcite vezmeme, ak je to dlhorocny vztah a ti dvaja sa ci uz budu brat alebo budu spolu zit, nemam nic proti, ale ked sa akasi vazna znamost objavi v momente, ked sa na svadbu pozyva a tvari sa to ako vazny vztah, pricom ani rodicia dotycneho nevedia, ze je to priatelka a nie len kamoska, tak je to take... a este ked to nenecha na nas, ze ho pozveme aj s partnerkou, ale sam nam naznaci, ze pride s nou a nech sa zariadime, tak mi to pride divne mame kamaratov, ktorych ako par pozname uz roky, proti tomu ja nic nemam, a ak by som aj mala, tak to pisem len tu, rozhodne by som nikomu nezakazovala vziat si zivotne lasky, ale ak mi 20 rocny bratranec povie, ze ako on bude na tej svadbe bez baby, s ktorou je dva mesiace, co tam bude robit, tak potom dam jasne najavo, ze to bude musiet vydrzat :-D tiez je pravda, ze ak by mi niekto neustale ublizovala nic by nepomahalo, tak si asi sadnem na opacny koniec :-) to yvetta: my sme to ani inak dat nemohli vzhladom na miestnost, jej rozlozenie, poziciu voci velkym terasovym oknam, baru a vchodu, obluk asi nebude lahky, ked mate hranate stoly :-)
Odpovedať
no to ja vie Mirka to by si mala povedat priatelovi :-D a vysvetlit :-D inak to chapem este stastie nemam na svadbe nikoho tak mladeho vsetko cez20 :-D no ked neratam deti :-D iidem nakupovat tak pa
Odpovedať
Profilova fotka
je to naozaj tazke, ja si tiez viem predstavit, ze by som jednu draheho sesternicu nezavolala, od zaciatku nasho vztahu na mna zazera, je neprijemna, samozrejme, ked to nikto nevidi...ziarli, ze nie je len ona stredobodom pozornosti a tiez je na mojho draheho nejaka moc upnuta...ale drahy si to nastastie vsimol, tak sa k nej uz aj tak chova, ale nechceme robit zlo v rodine, tak ju tam asi budeme musiet pretrpiet...hold, rodinu si nevyberies :-(
Odpovedať
u nas jedine moje kamosky budu najmladšie 21-22 ročné, tá jedna čo príde s tým bratranom je jediná výnimka, dve majú 2ročný vzťah, tretia má už cez 25 tá príde sama, syna nechá doma. tú jednu osobu navyše zvládnem s tým som rátala, tak ma to nezabije. no nie? vy by ste čo spravili. keby ste nemali partnera a pozvali by vás na svadbu. ja by som asi tiež nešla sama, ak by ma o to nepožiadali.
Odpovedať
Profilova fotka
to yvetta: my sme to preberali, ale co s tym, budem sa s niekym hadat? nestoji nam to za to, len ak ma to skrie, tak to sem napisem, o danej osobe si dalej myslim svoje, ale rozhodne nebudem neprijmena a ani sa nebudem hadat, je to moj den a budem si ho uzivat :-) presne, rodinu si nevyberieme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj kamosov sme jednych chceli volat, pomaly sme z neho spravili svedka, ale zrazu zacala jeho draha intrigovat, ohovarat, nadavat na nas, vadilo jej, ze ju nepoziadal jej drahy o ruku a hoci su spolu raz tolko ako my, tak ze sme ich "predbehli"...no nestihali sme oci otvarat...a takychto ludi mame mat na svadbe?? tak som milej zlatej povedala vsetko, co som mala na srdci, sice sa ospravedlnovala a tak, ale uz sa to proste pokazilo a na tej svadbe jednoducho nebudu, aj ked sme to este prehodnocovali... ale zhodli sme sa, ze tam budeme mat len kamaratov, ktori za to stoja, ktorych mame radi, ktori nam to praju a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
pepii suhlasim na 100%, je to nas den a preto by sme tam mali mat ludi, ktorých mame radi my a ktory maju radi nas, ktory nas poznaju a daju tomu dnu taku dolezitost, aka mu prinalezi a urobia ho takym, aby to bol naozaj nas den a aby stredobodom bola nasa laska a nie nejake intrigy, zavist, uvadzanie do rodiny a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, mas pravdu, keby to bola jedina osoba, tak by som jej to nespravila..len u nas je takych dost, takze nudit sa nakoniec nebudu...a spravili sme aj kompromis, keby s tym niekto mal naozaj vazny problem, tak im povieme, nech si ich zavolaju, ale az po desiatej...proste sa tam fakt nezmestia
Odpovedať
tak takéto veci u nás nehrozia, na svadbe nemáme nikoho komu by vadilo, že sme ich predbehli a tak. zvyšný kamaráti oznámili, že oznámko berú ako pozvánku, takže sa na nás prídu pozrieť okolo tej 22hodiny.
Odpovedať
Profilova fotka
seagull, presne tak...vidim, ze mame rovnaky nazor ;-) a urcite nie sme jedine...
Odpovedať
myslím, že každá z nás si chce ten deň užiť a netrápiť sa s neakými intrigamy a závistlivými ľuďmi. ja sa chcem zabávať oslavovať a nie riešiť žabomyšie vojny. je to deň o nás dvoch a pre nás! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
keby tam bola len jedna sama, tak jasne, ze by som s nou tu vec riesila, sama by povedala, ako to chce, ale u nas sa ti mladi aj dost poznaju, resp. urcite skupiny sa poznaju, takze tam problem nevidim, je to partia, ale mna len trosku na srdiecku mrzi a mozno to beriem az prilis vazne, ze si niekto privedie na nasu svadbu priatelku a na nasej svadbe ju "uvedie do rodiny" - teda to bude prve oficialne stretko, kam ju privedie. Ale ako inak to vriesit a nehadat sa pri tom. Len to odtolerovat a dufat, ze sa uz nikto neozve s tym, ze prave 21. juna je ten najlepsi den na predstavenie znamosti. :-D Ja sa zameram na ine veci a budem si ten den uzovat ako sa len bude dat a nech mi skusi niekto kazit radost z toho, ze som aspon raz v zivote v centre pozornosti :-D :-D :-D to potom poviem len par slov, ale budu stat za to...
Odpovedať
ja môžem povedať, že ja som bola tiež uvedená do rodiny na svadbe môjho švagra, ale vôbec som nebola v centre pozornosti, trochu sa ma povypytovali a bolo. potom som už nikoho neazujímala. :-D si myslím, že sa tým nemusíš trápiť Mirka.
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja viem, vsetko ma presviedca o tom, ze sa toho netraba bat alebo si s tym robit starosti, len ak sa z toho nevykecam, tak mi na srdci zostane taky neprijemny pocit, ak sa nad tym zamyslim, tak je mi to v podstate jedno, nerobime svadbu kvoli nim dvom, ale cely problem vznikol ani nie tak kvoli tomu, ze pridu spolu ale kvoli stylu, akym nam to bolo oznamene a to ja nemam rada, mna nasi vychovali tak, ze sa najprv spytam, ci by to vadilo, je jasne, ze odpoved by bola, ze nevadilo, ale aspon by som svoj nazor mohla povedat, teraz nemozem, aby sa nikto neurazil :-) ja som taky clovek, ze mi na niektorych veciach strasne zalezi a ono su to casto strasne nepodstatne veci :-N
Odpovedať
takže problém je v tom, že ti oznámili že prídu spolu a nespýtali sa ťa najprv. ako sa ja poznám byť na tvojom mieste, tiež by ma to zožieralo kým by som sa nevykecala. btw Mirka aké si znamenie???
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna si baran, lebo ja som a presne, akoby si mi citala myslieneky...trapim sa vecami, ktore sa neskor ukazu ako uuuplne nepodstatne...ale nepomozem si, tiez ma taketo veci skru, hlavne, ked to ma byt den nevesty a zenicha...co by ste povedali na to, keby sa niekto na vasu svadbu chystal pomaly viac ako vy?? kupil si obrovske plesov robu, zajednal vizazistku, kadernicku...nuz, hovorim si, ze moze sa 10krat viac pripravovat, nevestu neprekona :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, presne preto ma to skrie a zblast, ak to bolo len oznamene priatelov mame stylom, aby sme s tym pocitali, ta to tiez len oznamila priatelovi a ten potom rovnakym stylom mne, som na to dost citliva, na mna treba jemne a s citom ja som byk - 2404 :-D preco?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?