Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) vidim, ze zase ste toho hojne popisali :-D ericca, obcas aj ja mam take trampoty, ale tomu sa asi neda vyhnut, tak zbytocne si tym lamat hlavu :-N ja som cez vikend konecne spravila menovky na stoly, normalne sa mi podarili vsetky, nic som nepokazila (az sa sama sebe cudujem :-D ) a zasadaci poriadok este potrebuje jemne doladit, inak je v podstate hotovy :-)
Odpovedať
mne je tak ľúto, že už nie je čo zariaďovať. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a mate v plane ho aj niekam vystavit, alebo je len pre vasu info? myslim ten zasadaci poriadok.
Odpovedať
ja dám zasadací niekomu kto bude zdobiť stoly a podľa toho rozmiestni menovky. neviem kam by som ten zasadací vycapila :-D
Odpovedať
ahojte tak ja som doma tak trosku pratam inak zasadaci poriadok uz skoro mame, len problem je rozmiestnenie stolov totiz, ked ho zmenime tak budeme musiet robit novy zasadaci poriadok no blbe :-| rozmyslame totiz, ze nedat stoly do U, ale nejaky iny tvar :-D ja som vcera mala brutus sen, ze nam na svadbu vtrhla priatelova byvala no blbe dufam, ze to bol len sen 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
my ho budeme mat pri vstupe do saly (to aby sa predislo pripadnym nedorozumeniam, kedze je u nas velmi vela ludi s rovnakymi menami ;-) ) a na stole potom kazdy bude mat uz len menovku s krstnym menom :-)
Odpovedať
inak zasadaci nebudeme nikde vycapovat iba budeme mat jednu osobku, ktora ukaze hostom smer kde budu sediet :-N
Odpovedať
no ja som poprosila moje kamošky, že budú usádzať ľudí, tak možno im dám ešte zasadací. u nás nehrozia rovnaké mená ale dala som tam aj priezviská na menovky.
Odpovedať
aha to som sa chcela opytat ake mena davate na menovky napr. stryko Laco, alebo meno a priezvisko hmmm
Odpovedať
ja mám komplet mená s priezviskami
Odpovedať
Profilova fotka
ja som povodne chcela zasadaci poriadok niekde vycapit, ale vcera sme sa zhodli, ze je to zbytocne, lebo ludi nie je tak vela a na menovly sme sice nedavali cele mena, ale nemyslim si, ze by doslo k omylu, lebo sme davali partnerov spolu, tak snad kazdy pozna toho svojho :-) :-) :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D snáď sa poznajú
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som davala len krstne meno, cize aj ujom a tetam som dala napr. marienka, janko ;-) a nie teta marienka, ujo janko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame problem ten, ze miesta ne je nejako vela miesta v restike, zato terasa je obrovska, tak ak bude pekne, posedi sa tam, problem je ale v tom, ze chceme dat mladych spolu, strarsich spolu a nejak nam nevychadzaju pocty, niekde budu natlaceni a niekde zas privelmi volno
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zase taky problem, ze budem mat stoly tak po 13-14 ludi , takze pri jednom ich viem usadit v pohode, ale pri druhom je to uz zlozitejsie ;-) preto este nemam uplne isty ten momentalny zasadaci poriadok :-) som sa snazila, aby boli zvlast mladi a starsi, ale akosi mi to nevyslo podla predstav :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, nechcem zas nejaky mladsi par dat k starym len preto, ze mam tak stolicky, ale Ivko mi stale hovori, ze sa to ulozi aj tak az na mieste, lebo este aj tak nevieme, ci pridu vsetci
Odpovedať
ja si s týmto hlavu až tak nelámem, veď sedieť budú iba pri jedle a potom sa môžu kľudne premiestniť.
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, s tym pocitam, len by som chcela, aby sa každy na tu oficialnu cast citil pohodlne, sme sa bali, lebo pride kamoska z Holandska, rozprava anglicky a tak sme riesili este aj to, ako usadit ju, aby mala pri sebe anglicky hovoriacich a odvaznych anglicky hovorit :-D (napadli nam aj zlomyselne myslienky)
Odpovedať
tak ja to tiez riesim no uvidime totiz nie kazdy aj ked vie anglicky je smely rozpravat tak a ja tiez mam kamosku zo Slovinska tak ju asi posadim k bratrancovi ten studuje po anglicky a je vela ludi co sa ucia anglinu, ale rozpravat uz tazko a ja pri nej predsa sediet nemozem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas zase budu hostia z madarska, tak som jeden stol musela usadit tak, aby si tam vsetci aspon rozumeli :-)
Odpovedať
aj ja som to tak skupinkovala, aby slováci mali pri sebe slovensky hovoriacich, ako každý viem po slovensky len každý je ináč zdatný. tak napr. som posadila čisto slovákov vedľa strýka z Čiech, aby sa bavila aj jeho družka, Češka.
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak som rada, ze nie som jedina, co to riesi :-) Ked som si ten zasadaci poriadok nakreslila, tak mi napadlo, ze to ani nie je vela ludi :-)
Odpovedať
a taktiež kamarádkinho priateľa Francúza som posadila vedľa Viliho sesterky a jeho manžela (Španiela) obaja hovoria anglicky, tak sa budú môcť rozprávať. to bude národností na jednej kope :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak vy to teda budete mat zmiesane dost :-) aspon bude sranda ja som zas uvazaovala aj nad tym, ze dam sice nakopu mladych, ale aj tak sa nie vsetci poznaju, tak som uvazovala, ktoru babu ku ktorej, ale potom mi napadlo, ze ich chlapi potom aj tak presadia, pretoze budu chciet spolu pit :-D
Odpovedať
no som zvedavá, a tie gratulácie :-D ja antitalent na anglinu...
Odpovedať
Profilova fotka
tak tam nemas comu nerozumiet ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D no neviem neviem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved su to kamarati, ci nie?
Odpovedať
tak ja mam aj takych ludi, ktori sa moc nemusia tak musim mysliet aj nato no blbe :-|
Odpovedať
tak to je fakt blbé, tak ale ya to tz nemôžeš. to sa nevyrieši ani usadením.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?