Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ale sa nam to blizi, cooo?? V decembri som si este myslela, kolko mam casu a pozri, uz nam to klope na dvere...tento vikend sme popozyvali motorkarov, buduci vikend ideme na rodinu... 8-) Ericca, nas jeden super kamoss ma svadbu v rovnaky den ako ty...predbehol nas o dva tyzdne...ale bolo nacase, on uz ma totiz dve deticky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda aj yvetta...som si nevsimla, ze si tiez 14-teho :-p
Odpovedať
ahoj, pepi a ako sa citis? necel 2mesiace pred svadbou?
Odpovedať
ahojte tak ja sa uz neviem dockat cim je to blizsie tym som viac nadsena :-D uz, aby to bolo :-D :-N
Odpovedať
ja sa tesim tak kludne :-D ale tesim sa a strasne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa velmi tesim, uz sa neviem dockat, ale stale ani nechcem, aby to uz prislo, mam ale taku vnutornu radost, take chvenie z nedockavosti, akurat mi starosti robi plet, lebo sa mi nejak zhorsila, verim ale, ze je to len pre nedostatok spanku
Odpovedať
ja rozýšlam čo budem robiť potom??? lebo nebude ani škola, ani pripravy, ani brigáda, možno sa mi podarí spraviť autoškolu ak budú peniažky.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja nad tym tiez uvazujem, ale ja asi budem mat novu pracu a skusky v skole a zacneme stavat domcek
Odpovedať
už máš album aj na streche?
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, ja sa tiez tesiiiiiim...ale zatial tak pokludne a potichu...hlavne som doteraz nemala ani kedy sa tesit...mala som vela skusok, tiez prerabame bytik, tak je toho naraz nejako vela, ale aspon sa nenudime :-p no uz si zacinam uvedomovat, ze sa to blizi, doteraz to bola taka nejaka buducnost, urcite viete, o com hovorim 8-)
Odpovedať
baby vo štvrtok je 14teho to mám presný mesiac do svadby. začínam mať taký ten šteklivý pocit v bruchu...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, super, tesim sa s tebou...ja uz tiez niekedy mam to steklenie, ked na ten den myslim a predstavujem si samu seba ako uuuplne naaadhernu nevestu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie som na streche, uvazujem, ci pojdem, lebo ak sa stane to, co tu, ze sa u mna objavi zavislost na mojasvadba.sk, tak to asi nic nepostavime, lebo namiesto prace na domceku, budem o nom len pisat, uvidime, albumik nemam ani z coho mat, mame zatial pozemok a na dohadujeme sa na architektovi :-) ja sa tesim, ze budem Ivkova manzelka a dufam, ze ten domcek rychlo postavime, aby sme naplanovali aj nejake babatko :-) a isto budem studovat dalej, lebo PaedDr. nebol ten moj skutocny ciel :-D
Odpovedať
ja si samu seba práveže vôbec neviem predstaviť v ten deň. v stredu ideme poroznášať ešte 3-4ks oznámení a pozrieť drahému topánky, skrátiť mu nohavice. mali by som mu ten oblek dať do čistiarne.
Odpovedať
Profilova fotka
no ten oblek musime dat do cistiarne aj my, este cakame na svadobnu vestu ku kravate, dokupime koselu a je to...ericca, ani ja si samu seba neviem uplne predstavit, to je skor take snenie, ze budem uuuplne uuuzasnaaa...dufam, ze mi nepobabru make-up a uces :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja si seba tiez tak neviem predstavit, ale tuzim byt v ten den ta najkrajsia a zbavit toho svojho fesaka slov, co ale nie je az taky problem, lebo ja mam na to talent my chystame menicka, polovicu uzz mame vytlacenu a poskladanu, druhu urobim dnes a budeme na ne robit pecate, tiez ideme kupit tie cigary, darceky pre baby som zacala balit, vcera som skusala robit zasadaci poriadok, ale je to tazke, ak nemam potvrdenu ucast, tiez mi to nie celkom vychadza, ta neviem
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha, ako to tak citam, este ma caka veru riadny kopec prace :-o no musime popozyvat v prvom rade a potom budem riesit vsetko ostatne...
Odpovedať
mne zatiaľ slúbili účasť všetci tak ale za mesiac sa to môže zmeniť. zasadací mám tak predbežne premyslený, ale finálny spravím až v týždeň svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme nepozyvali osobne :-) takze sme tam usetrili tosku casu :-D to ostatne robim, lebo ma to bavi, keby ma to nebavilo, tak to iste nerobim a menovky rozmiestnim v piatok vecer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme osobne a rodinu mam az na strednom slovensku, takze si na to musime vyhradit cely vikend, ale aspon to spojime s vyletom do aquaparku v turcianskych tepliciach...uz sa tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
preve kvoli tomu, ze sme 300 km od miesta, kde mam rodinu a kde bude svadba, sme to takto neriesili, cez vikend, ak som doma, tak riesime nauky, fotenie a pod. na svadbu pride len blizka rodina, ktora sa na celej priprave podiela, takze sme ich pozvali tak ustne uz davno ;-)
Odpovedať
ja mám to pozývanie konečne z krku. bol to menší horor.
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, to mate dobre, my ideme osobne, lebo len blizkej rodiny bude cca. 75 ludi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
preco horor?? :-x
Odpovedať
šoférom bol švagor, slúbil, že príde pre nás doobeda, sme mu 3x volali, nakoniec prišiel až o jednej poobede. drahý bol z toho nervózny, začal zmetkovať, že je to blbo vymyslené a načo ideme pozývať osobne, ja som bola tiež vytočená, že švagor slúbil a prišielk neskoro. tak sme sa pohádali, musela som drahému dohovárať asi pol hodinu kým som ho presvedčila, že ideme. potom sa so mnou nebavil asi ďalšiu pol hodinu. blbosti no...
Odpovedať
Profilova fotka
haaaa, no to je dobreee...asi budeme naozaj radi, ze sa potom vsetkom mozme zrelaxovat v aquaparku na toboganoch, cooo?? 8-)
Odpovedať
ako nebol by to problém, len drahý neznáša chodiť po návštevách on bol z toho aj tak nesvoj a to, že švagor meškal pol dňa bol ako olej do ohňa. tak a samozrejme na vine som bola ja.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som zas toho svojho chcela uchranit od zvlastnych tem na rozhovor :-), ale nezavidim ericca, take situacie najcastejsie vyvolavaju hadky a pritom je za to zodpovedny niekto uplne iny
Odpovedať
veď sme sa aj pohádali, po dlehej dobe a poriadne. ale bolo to kvôli kravine. takže si z toho nerobím ťažkú hlavu. nikde sme neboli dlhšie ako pol hodinu, takže nepríjemné rozhovory sa nekonali a preto som mala so sebou otca, sú to jeho súrodenci.
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, to je najlepsie tak, ze niekoho so sebou zoberies, ale mne samej bola ta predstava dost trapna, ja na take nie som, zvlast ak to v podstate vsetci vedia, podielaju sa na tom a su pozvani ja cakam, kedy sa kvoli kravine pohade my, my sa totiz nehadame skoro vobec, ivko je taka kludna povaha a ked nieco lezie na mna (co je dost casto), tak to nikdy neprejde do hadky, ale kedze termin sa blizi, tak to asi budem ocakavat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?