Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
jazyky viem, len by som sa mala zlepšiť v konverzácii a aj slovnú zásobu by som si mala rozšíriť.
Odpovedať
no to uz ked budes v tom tak budes konverzovat v pohode :-)
Odpovedať
dúfam, lebo teraz keď ma osloví neaký cudzinec habkám ako malé decko čo sa teraz učí rozprávať. mám totálne okno, nedokážem si v tom momente spomenúť na slová ani slovosled.
Odpovedať
tak nato je dobre anglicko aspon mne pomohlo ja som tam bola rok tiez, ked som tam prisla som bola v soku, ze akou to recou rozpravaju a to som sa predtym ucila anglinu aspon 8rokov =-)
Odpovedať
u mňa je malá šanca že pôjdem do zahraničia. nikdy som po tom netúžila, ani teraz ma to neláka.
Odpovedať
ahojte kocky! mam uzasnu radost - okrem toho ze zajtra je zase volny den po vcerajsom volnom dni, bola som si skusat svadobne saty a vyzeraju NADHERNE! lepsie ako som ocakavala .... su vynimiocne a unikatne....mam z nich taku radost...ked mi ich ukazali som skoro spadla z noh a ked som si ich obliekla som nemohla verit ociam....myslim ze vsetci z nich budu hotovi - v pozitivnom aj negativnom slova zmysle (predsta len kratke svad. saty nema hocikto) a tie popolnocne su nadherne jednoduche ale zato krasne...- dokonca vraj ked ich videla jedna zakaznicka tak take chce tiez, cize budu na celucickom svete dvoje :) tesim sa a dufam ze uz aj tie otravne oznamka sa nam podaria ...hahahaha...to je tu uz tusim 10 prispevkom odo mna ze nemame oznamka... :-) ked vas vsak tak citam tak este mame co robit...ale nestresujeme....straaaaasne sa na ten den tesim..aj vy? b.
Odpovedať
ahoj barbike jasne, ze sa tesime :-)
Odpovedať
barbike to su tie co mas v albume podla navrhu? a jasne ze sa tesime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa tesim ;-)
Odpovedať
ako sa dnes máte baby? ja sa ešte stále snažím učiť. :-N zajtra pobeháme moju časť príbuzenstva s pozvánkami.
Odpovedať
tak to je super ja som v praci a celkom nuda asi po svadbe budem hladat novy job ;-)
Odpovedať
a čo Nóri? už sú odbavený?
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej uz dostali preddavky a cakaju ma buduci tyzden este vyplaty a vsetko okolo toho, ale chcela by som odist a pracovat ako ucetni, alebo financna analyticka mzdy to ma az tak nebavia :-)
Odpovedať
mama je účtovníčka nie je to zlá robota, ale že by bol rozdiel medzi mzdovým účtovníctvom a účtovníctvom, ako je ale myslím že či je jedno zaujímavejšie ako druhé. =-)
Odpovedať
neviem ako pre teba, ale ja som robila predtym uctovnictvo na SR aj mzdove uctovnictvo a mozem povedat, ze ma bavilo viac uctovnictvo popr. financna analyza atd...a aj to, ze by som studovala nove veci chodila na skolenia a tak, ale v nasej firme moc take nie je proste nemame vela info a nerozvijame sa a to mi vadi :-(
Odpovedať
tak to je dosť problém, ak sa firma nesnaží zlepšovať svoju úroveň a úroveň svojich pracovníkov. v dnešnej dobe to je dosť veľké mínus. a hlavne ak chce firma obstáť proti konkurencii.
Odpovedať
hej len nasu firmu drzi zahranicie t.j. v zahranici ma xxx pobociek a hlavnu vo FR to znamena, ze zahranicie to drzi nad vodou a proste je to take cele zacarovane preto by som chcela radsej odist ved ked tu budem robit tak nebudem mat ziadne vacsie skusenosti :-)
Odpovedať
tak teda drzim palce pri hladani prace, mimochodom do Kn hladaju skoro kazdy mesiac 2-4 uctovnicky ;-) :-p
Odpovedať
ja som tiez videla v KE take ponuky, ale nepacilo sa mi to, ze niektore inzeraty pisali, ze to uctovncika a nakoniec som zistila, ze hladaju niekoho na varenie kavy, alebo chceli uctovnicku co by robila za nizky plat skoro vsetko - rovno by som sa osalila inak v Prahe je dost vela inzeratov dokonca sa da povedat, ze neviem kde skor napisat proste tazko je vybrat ked je tak vela ponuk :-|
Odpovedať
ja rozmýšlam, budúci rok sa budem učiť účtovníctvo, že poškole získať prax v účtovníctve s tým sa dá slušne uživiť a keď je dobrý systém tak to nie je až tak hrozná robota.
Odpovedať
ja viem vsak preto to cchem robit ooo ja som mala ucto uz od strednej skoly som chodila na OA tak ucto uz od 15 rokov :-D
Odpovedať
tak ty účtovníctvom rovno žiješ. :-)
Odpovedať
errica - hej to su tiez co mam v albume...ale na obrazku to je len hruby nacrt toho co je original....a tie popolnocne maju inu latku na sukni...je tam taka krasna vyrazna ruza...ved buduci tyzden by mali byt hotove...tak potom ofotim a dam do albumu :) aspon dufam ze budu....vraj to uz chcu mat urobene, lebo maju vela prace a tieto moje im zabrali kopec casu - vraj len volany na suknu ta krajcirka cely den sila 8-)
Odpovedať
o tom viem svoje, volány sa zle šijú, kým sa to nariasi a napasuje... a to ti šili v sv. salóne alebo v krajčírskom?
Odpovedať
v krajcirskom, ale vedie to taka kreativna navrharka :) maju teraz chvilu vytvorenu stranku...www.cachecache.sk nasla som ich tak ,ze som sla okolo a prave mali jej svadobne saty vo vyklade a som sa definitivne rozhodla pre nich....dala som jej asi len 3 obrazky siat a ona z toho navrhla tie moje...a dobre je ze to podla potreby a toho ako sa co k comu hodi meni...
Odpovedať
som zvedava na tie fotky. :-) majte sa ja idem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, vidim, ze ste riesili zamestnanie, to svoje radsej ani nespominam :-| trosku absentujem, pisem tu rigorozku, chcem s jej hlavnou castou skoncit do nedele, tak so zvedava, lebo doma mam bordel ako v tanku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peknu nedelu prajem, pocssie nie je sice dobre, ale ja sa tesim, ze som konecne dopisala hlavnu cast rigorozky a cakaju ma uz len take drobnosti :-)
Odpovedať
ahojte Mirka super,že to máš z časti z krku. u nás je krásne počasie, trošku som sa opalovala, ale neako to nevidno =-) . včera sme pobehali rodinu, pred tým sme sa dobre pohadali, samozrejme kvôli kravine, ale potom bolo dobre. :-D
Odpovedať
tak u nas v Prahe je tiez krasne pocasie vcera sme boli pozriet bytik vlastne ako stavaju pri Prahe v jednom mensom mestecku tak sme si urobili vyletik a dnes oddychujeme...a zajtra mam volno za stvrtok tak asi pojdem nakupovat :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?