Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie neznicia.ale roztahovat davam topanky len z normalneho obchodu.stoji to nejakych 40 - 50 Sk.su potom este pohodlnejsie.ale som aj rozmyslala ze ci sa budu dat ked su tam take trblietky,ale to by hadam nemal byt problem.kupila som ich v u nas v jednote na namesti.museli dostat tovar,minule nemali taky vyber.aj mojmu drahemu dam trosku roztiahnut.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Mirka.ja bezkam do roboty.ale radsej by som tu s vami bola ;-)
Odpovedať
teraz mi napadlo,dá sa to spraviť aj doma, mi máme také vložky do topánok na rozťahovanie.
Odpovedať
Profilova fotka
trutka, pekne topanocky ;-) a asi fakt dostali tovar, lebo ja som tam bola pred tyzdnom a nemali tam taketo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi skusim roztiahnut topanacky vlastnonozne, nejak v nich pochodit, uvidim, kde hrozi rizoko otlakov a ak to bude zle, odnesiem ich na roztiahnutie
Odpovedať
Mirka to je dobrý nápad. otestovať ich a zostiť kde tlačia.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, ja mam s topankami vzdy problem, neviem preco, ale aj tie najpohodlnejsie ma dokazu tak pootlacat, ze potom nosim chviku uz len slapky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna niekedy otlacia este aj slapky tak skvele, ze potom si uz neviem obut nic a musim si oblepit skoro celu nohu :-D :-D
Odpovedať
hm, ja som s tým na tom podobne, minulý rok čo mi boli pohodlné topánky som si ich obula na skúšku a mala som z nich otlaky. ja tomu nerozumiem ako je to možné.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tu asi nohu preventivne oblepim tak ci tak :-) nejde mi zozipovat ten subor, uz 3x som to skusala, uvidim, co do tretej stihnem a ked nie, poprosim priatela a poslem neskor
Odpovedať
ok. keď už nie na obrad aspoň na dvd niečo pekné povyberám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja to posle, len to musim rozdelit na mensie subory
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasne asi to ma velku velkost si myslim take pesnicky hmmmm :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky o tych topanockach...ja som si svoje obula na chvilku doma,ze ich otestujem a tak sa aj stalo...mala som ich asi 5 minut a uz mi vyskocil otlak...aspon budem vediet,kde si mam dat lepetku...ale myslim,ze si oblepim celu nohu...ja mam v tom smolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby,nejde to, je to velke,ale ked velmi chcete, poslem vam to klasickou firemnou postou, tak ano, poslite adresu, poslem :-)
Odpovedať
skus to dat na www.upnito.sk
Odpovedať
tak posli ja som uz adresu poslala :-D
Odpovedať
Dobré ránko, ako sa méte nevesty?
Odpovedať
tak ja som v praci oooo
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som postovu adresu, inak to urobit neviem :-S
Odpovedať
Mirka už som ti poslala IP.
Odpovedať
aha tak ja som stala na vedeni :-)
Odpovedať
yvettka ako sa máš čo nové?
Odpovedať
ale nic prave pracujem som posielala norom peniaze na zalohy do banky :-D
Odpovedať
nechceš poslať menšiu dotáciu aj mne? :-D :-D :-D
Odpovedať
myslis ich mene NOK inak dost vela sme dnes posielali cez par melacov NOKov :-D
Odpovedať
čo je to za projekt? neviem, ale mne sa zdá, že vy všetky máte neakú zaujímavú robotu a len ja sa tu se...m s hospodárskou geografiou, ktorú aj tak spravím až na druhý pokus. :-p
Odpovedať
a vsak nechodis ericca na ekonomku aj ja som ju skoncila ekonomku a teraz robim pre medzinarodnu firmu a robime outsourcing miezd t.j. spracuvavam mzdy pre norsku firmu cize od vypoctu az po ich vyplatenie a robim rozne reporty, ktore sa posielaju na urady elektornicky do Norska atd... inak hospodarsku geografiu som nikdy nemala rada robila som ju na 4 krat :-D :-D , ale nastastie v praxi ju nepotrebujem ja ani neviem kde je sever :-D
Odpovedať
hej, na ekonomickú. zatiaľ som mala dosť takých predmetov čo asi vôbec nevyužijem napr. také marketingové aplikácia a prípadové štúdie. rozumné sa mi zdajú predmety ako nemčina, angličtina, ekonómia, marketing. ale ostatné či vôbec využijem??? =-)
Odpovedať
tak ja som mala vela blbych predmetov co urcite nevyuzijem takze to je v pohode, vsade je nieco take :-N hlavne, ze vies jazyky aspon v Prahe je to zaklad a potom pracu vsade najdes :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?