Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
http://www.myheritage.com/FP/Company/... skúste túto stránku, dáte tam fotku a vyhodí vám to na koho sa podobáte. ja napr. na Gisele Bundchen :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to si dobraaaaaaaaaaaa
Odpovedať
moj drahý sa vraj podobá na Patrika Dempseyho a svokra na Johna Lennona :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa podobam na "Gisele Bundchen" . Nikdy som ani len netusila, ze som taka krasna ;-) WAU :-D
Odpovedať
co si ty skusas na koho sa podobas, tam pekne glancuj, nech svokrovci vidia, koho si ich synacik berie ... :-D :-D :-D
Odpovedať
čo povieš dobrá sranda :-)
Odpovedať
co ti ja viem, raz mi vyslo ze som ako Charlize Teron a na druhy krat, ze vyzeram ako Bono Vox
Odpovedať
treba to brať s rezervou, ale na zabavenie je to dobré :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, pokial nevyzerate ako cezar tak je vsetko v poriadku :-D barbor ty si rozmysli, ci chces, aby vas cezar navstivil, xixi
Odpovedať
čo všetko už máte na jún vybavené? ja nič moc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bebecko--hm teda Charlize :-o ,aj giselky a ine celebrity- junovky,zdravim ;-) ....no idem si vyskusat, aka to krasavica vyjde na mna..teda ,ako tak citam ,mozno bude so mna aj krasavec..haha...tak som zvedava ,dam vediet...bono vox haha tak na tom som sa s chuti zasmiala teraz.... :-D
Odpovedať
Ahoj baby.Pridavam sa k vam lebo aj nas to caka o par mesiacov...
Odpovedať
Článok sa načítava...
lenmed tak ja som ti na smiech? :) no pekne, to som to dopracovala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lienka 82 no cau teda, vitaj, moje klasicke slova...jaaaaaj ked vidim ted datum ze 28.6. mi je normalne ze smutno :-( ozaj a kde mimo republiku sa budes vydavat? Ninka, teda Lenka, no mam sa fajn, o asi o styri hodinky vstavam, idem na krv, do Viedne a potom padim za bebeckom do Nemcurov, tak sa tesim, ju zas po par tyzdnoch uvidim...ako s maminou? Sa vytesujes teraz co? Verim, ze mozem napisat za obe (aj bebe) ze budeme na teba v nedelu mysliet, na tie vase zasnuby, ak sa ti bude stikutat tak to sme my dve na kavicke niekde v Strasbourgu, ok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, dlho som tu nebola, ericca, tak to je dobreee :-D skusila som tu stranku a mne vysla podoba na David Beckham hi hiiii
Odpovedať
tak Lucka, to ti zelam dobre rano, ale asi ta uz pichancekuju....inak neviem na co to pisem, ved vecer uz porozpravame osobne. lenka, hej, budeme na teba mysliet, ked budeme v Strasburgu :) Niniap1 no pekne ze sa aj ukazes..... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem bebecko a witchka, zlatucke ste :D a coze az do Rakuska sa trepete? :)))
Odpovedať
Ahojte. je tu niekto? ako sa máte dnes? :-)
Odpovedať
keby len do Rakuska, ale do Nemecka.........
Odpovedať
witchka preco ti je smutno ked vidis datum...sorry ale nepochopila som to :-N ...Inac nasa svadba bude v Portugalsku.Ale skoda ze nepojde cela rodina.Nemozem celu rodinu tahat 3300km daleko...To je skoda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lienka82,tak to budete mat krasne v tom Portugalsku :-) ja som tam bola na dovolenke teraz v auguste a bola som ocarena ludmi ako aj krajinou, beries si portugalca?
Odpovedať
ano beriem.Sice sme uz 2 roky aj dva mesiace zosobaseny ale len civilne tak teraz sa berieme v kostole a budeme mat aj krst nasho 13 mesacneho syna...poponahlali sme sa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lienka82, tak to je krasne ze budete mat este aj v kostole :-) a aspon budes znova nevestou ;-) su to zlaty ludia tyy portugalci, aspon ja som mala stastie na takych.
Odpovedať
Profilova fotka
Bebecko--celkom do pohody som dopadla :-p ze Adriana Karambeu....uuuaaa tak neviem,co mame spolozne, ale aspon ze to neni Ozzy Osbourn ;-)
Odpovedať
Je to pravda ze su mily a niekedy az moc...Aspon ja mam takych svokrovcov.Su velmi mily.A som rada... ;-)
Odpovedať
Inak tam kde budes mat svadbu to vyzera bozsky.Fotky ake mas v albume vyzeraju velmi dobre... x-)
Odpovedať
lienka82 witchka to myslela tak, ze aj ona mala mat v tento den svadbu, ale pre rozne okolnosti to museli presunut na skorsi termin, tot vsio
Odpovedať
Ups tak to som nevedela :-N ,tak sa ospravedlnujem...A dakujem bebecko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, jaska, presne tak ako pisala Barborka, sme to prehodili na 7. potom, Barbor dakujem este raz za vsetko!
Odpovedať
Luci ty si ale motko, mala by si asi skocit motkologovi..... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?