Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - akurat som to isla napisat do marcoviek a ty si ma predbehla. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
slonii ja som sikulka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidiiiiiiiiiiiiiim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak babule uz sa mozem vklude odpojit. idem napisat lenke sms. ;-) a umyt riady. ;-) akurat ma zacala malinka okopkavat. takze teraz cakame uz len na teba FIALKA!!!!!!!!! si na rade. :-D 8-) chceme pocut coskoro podobnu informaciu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
volala som prave fiallke a ta si pekne lezi, cita a odpociva...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi ďakujeme za info, som sa skoro rozplakala od dojatia x-) Strašne sa teším, konečne to má Lenka za sebou. Už som jej písala sms-ku, dúfam, že ju dostane, asi ich bude mať dnes požehnane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, dobre spravy rada nosim ;-)
Odpovedať
silwi: diky, ze si zavolala ;-) hned som jej aj pisala sms, ta tych sms-iek dostane dnes neurekom, ked jej to tam bude stale pipat, aby ju odtial nevykazali :-D sloniii: zajtra sa ozvem ako dopadneme na poradni :-D 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, pekne nam napis hned ako sa vratis z poradne... a keby si sa neplanovala vratit tak mi napis sms, ja vyhlasim poplach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som teraz prišla a hneď som sa sem išla pozrieť. Super správičky, veeeeľmi gratulujem!!! Už som aj Lenke písala. A aj Monika mi napísala, len som nepočula mobil. Ďakujem za info x-)
Odpovedať
nadhera! ja som bola az doteraz na meetingu, a mobil som zabudla doma... takze takto: Ninka vitaj - prajeme Ti nadherny, stastny a laskyplny zivot. Mas uzasnych rodicov, voci ktorym - verime - budes ohladuplna a aj kvoli nim stale zdrava! Lenka - moj uprimny obdiv! Si super! Lenkinej mamine gratulujem k vnucke!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak isto aj ja sa chcem pripojiť k elenke a zagratulovať Lenkinej mamine k vnúčatku. Ďakujeme veľmi za informácie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja sa pripajam k blahozelaniu cerstvej babicke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maminka inkognito: ked sa bude dat tak poprosime fotku malinkej princezny x-)
Odpovedať
ahojte dievcata asi zinfarktujete, ked si to tu precitate ale je prave 05:25 a my sa balime do porodnice, bo nam od piatej zacinala odtekat plodova voda ;-) tak nam drzte palce a moc na nas myslite ;-)
Odpovedať
Bože Marcelka tak velmi držíme palce, držte sa a zvládnite to v pokoji a v klude, teda ak sa bude dať. Veľa šťastia, ďalšia maminka, super x-) Nech je malinká princezná čo najskôr na svete x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka zlatíčko držte sa, maličká bude mať krásny dátum narodenia :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa to nejako rozbehlo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeho no to je super, drzime palceky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze setra ako spion bude dnes prispievat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a inak je marcelka strasne zlata, ze nam takto dala vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a dievcence dufam, ze chcete vidiet fotky malej Ninky ;-) leto tu ich par je... dnes rano mi to poslal Michal... http://picasaweb.google.com/klestinec...
Odpovedať
silvi ďakujeme tá je ale krásna, však prečo by aj nebola, veď má krásnych rodičov. Veľmi sa teším na ďalšie fotečky x-) nádherné bábo
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj Silwi ďakujeme za foto. Kráááásne bábo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Michal mi pisal, ze Lenka vsetko zvladla super, o 6 rano dostala tabletky a potom o 10 este infuziu, lebo dovtedy sa skoro nic nedialo, no potom sa to uz rozbehlo. Cely porod bol ok, az na konci uz trosku nevladala tlacit, ale ze najhorsie bolo to sitie, lebo sa akosi pozabudlo na injekciu. Chuda tak si to pretrpela. Ale uz je fajn. Malu ma uz pri sebe a drobco sa ma tiez dobre....
Odpovedať
Profilova fotka
a zltacku zatial malinka nema...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, to je super... Ninka je nadherna. A mozete mi prosim niektora poslat do IP cislo na fiallku?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne greti, hned posielam...
Odpovedať
Profilova fotka
gretocka, napis ako sa ti dari, ty si tu nebola hadam aj sto rokov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kočky a dnes budeme zase ako mna ihlách z fialllky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?