Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zlatinko to mas na brusku slahacku ci krem?
Odpovedať
silwi vyzera to ako slahacka....
Odpovedať
slahacka :-p :-D potom sme ju zmlsali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uz hej :-D
Odpovedať
fiali vy ste ini betari :-D
Odpovedať
ja som chcela na velku noc z nej urobit vajicko, len som nemala doma potravinove farby, tak aspon slahacku sme vyuzili vcera :-D
Odpovedať
xixi vajicko??? co vas este nenapadne 8-) baby zajtra letime na SK :-p tak zehlim, periem, balim....uf uf tesime sa mooooooooc :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka ty si dobry expert :-p
Odpovedať
Profilova fotka
eri ti verim ze sa uz tesis, aj ja by som uz isla pozriet nasich, som tam uz od noveho roku nebola...
Odpovedať
eri a na kolko idete na SK? si to tu riadne uzite no babenky, mna niektore kraviny take napadaju, ze normalne zo seba nechapem ... som zvedava, ci budem taka kreativna aj ked bude mimco na svete a vymyslat jej hovadiny :-D :-p
Odpovedať
uf od noveho roku? a ti kde byvaju ked neni na navstevu cas???? ja som bola vo februari lebo maminka bola v nemocnici tak sme isli na predlzeny vikend a teraz zase.... uz sa neviem dockat :-D ze nasich zase vystiskam ;-) ;-) ;-) juj fialka na kratucko v nedelu ideme spat :-( ale maminka mala narodeninky a svokor ma v sobotu oslavu 60-tku, tak sa napraskame ;-) ;-) mnaaaaaaaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
eri nasi byvaju v bardejove, to je asi takych 450 km odtialto a nakolko som stale na PNke bez akychkolvek vychadzok, tak sa neda...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fialllka podarené fotečky :-) Eri šťastnú cestu a užite si to tu. Hoci odo dneška hlásili zase prehánky a dážď :-| Ale však to pri oslavách a dobrom jedle vôbec neprekáža ;-)
Odpovedať
no jasne silwi....jedaaaaaaaaaa to je dost daleko...sak my mame cca 4 hodky 400km do pariza...teda neviem to presne.... no a vasi nechcu prist na navstevu? moni dakujem...snad priletime v poho....juj monicka na prehanky, dazd sme tu v holandii zvyknuti....u nas stale prsi...a ludia stale chodia na biku...to sa vzdy smejem ked kuki z okna ako leje a oni slapu a slapu...ale oni to chcu to je najhorsie... dnes nam uz asi 4x prsalo...aj teraz pred minutkou skoncilo a teraz je tu oskar :-) strasne rychlo sa nam to meni
Odpovedať
Profilova fotka
eri nasi uz boli... skontrolovat ma ci som v poriadku :-D a hadam coskoro dojdu zas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vam prajem prijemne oslavy... na to cestovanie ste uz asi obaja zvyknuti, ze?
Odpovedať
monci: dakujeme ;-) eri: tak to fakt na kratucko ale aj to je nieco ;-)
Odpovedať
tak to je super ze ta boli pozriet... no dakujem, uzijeme si ich a konecne si uzijem ze ma budu obsluhovat a nebudem musiet varit :-D silwi zvyknuti minuly rok som letela 17x a tento rok to bude uz 4x hej na kratucko...ale aj to je fajn...maminka ma stale problemy s tlakom tak jej aspon pomasirkujem chrbatik, nozicky a tak :-) nech ma aj nieco zo mna...urcite bude chciet aby sme spolu spali v spalni a ocina vystahujeme :-D xixi budeme spat kazdy u svojich rodicov aby si nas uzili, inak budeme stale spolu len v noci nie... :-) byvame od seba 4min autom tak to je pohodicka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej to je mile, to budete mat ako pred svadbou :-D
Odpovedať
no tak to ano :-) hovorim matkovi, ze no to bude hrozne ze nebudem sa opierat o jeho rameno ked budem zaspavat ;-) a on sa na mne smial :-D ze co sa bojis, aspon si budeme vzacnejsi 8-) 8-) 8-) xixi tak som sa nasmiala... a ja chcem aby si nas aj nasi uzili ved zase s nimi nebudeme 2-3 mesiace...
Odpovedať
Profilova fotka
skoda ze sa uz neozvala maminka inkognito ze ako sa ma lenka....
Odpovedať
to ano silwi...ja to sem stale chodim checkovat...ale mozno vecer nam pride este sprava...
Odpovedať
Profilova fotka
ani ziadnu smsku som nedostala, to by som hned dala vediet.... ;-)
Odpovedať
asi dnes nic...ved nebojky oni nam daju vediet...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, daju veiet, ale ked ja som uz taaaaak velmi nedockava :-D
Odpovedať
Vcera 13-tej Lenke odisla zatka a dnes rano dostala na vyvolanie tak uz fucala ked mi volala 7,20 hod.,ma take menstruacne bolesty, krize ju bolia cakala vizitu a uz len treba cakat neviem ci sa mi ozve este pred porodom, ked budem nieco vediet hned sa vam ohlasim
Odpovedať
júúúj Lenkina maminka ďakujeme za informácie, velmi na ňu myslíme, držíme jej päste. Prosíííím hneď sa ozvite. Dnes je deňň D tak budem celý čas nervózna. Veľa šťastia prajem x-)
Odpovedať
Prave mi volal Michal, Lenka uz je na porodnici, podali jej nejaku tabletku a v tejto chvili sa uz u nej dostavili stahy po minutovych intervaloch.
Odpovedať
inkognito: dakujeme za info, drzime palceky moc moc moc ;-)
Odpovedať
Lenkina mamina: ja som ako na ihlach aj za nu ... dufam, ze z toho neporodim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?