Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte kočky :-D tak naša Lenka s Ninkou stále nič? Asi som netrpezlivejšia ako ony dve... xixi :-D už porodila aj Dara Rolins a Lenka ešte nič? =-) x-) dúfam, že je všetko ok a v pohodičke, veď aj keby prenášala náhodou, tak je to normálne, nie? Nie všetky prvorodičky predbehnú termín ako nám zakaždým zvestuje Marcelka z marcových mamičiek (vlastne aprílových), nie? ;-) a dievčatám sa akosi nechce či čo? výročie... hm, hm ešte som tak dopredu nerozmýšľala... ale určite budeme sami dvaja... niekde preč... :-D silwi, ten obrázok mexičana je úplne úžasný :-D
Odpovedať
ahojte zienky tak my sme stale dva v jednom, teda kinderko drzi v piatok mame poradnu poobede, tak uvidime, co a ako bude nove ;-) silwi: my uz ziadnu vybavicku nekupujeme, sme dostali od segrenky tolko veci z Anglicka fungl novych, jedna plna igelitka, ku tomu dalsie dve po malej Sarke tiez od nej a este jednu igelitku sme my s drahym kupili pre babulku a to vsetko este nevyprate a neozehlene ale to ma na starosti vytiahnut, az ked bude babula na svete, bo to typicke detske vecicky, tak aby rodina nevidela, ani do albumu nemozem dat, bo chodia mrkat tajne a to by sme sa prezradili :-D bamulka: no u nas sa chce len chlapom von ..... dievcata si zatial uzivaju materinske bruska ;-) ved skore v aprilovkach je od soboty uz 6:0 pre chalanov, v sobotu pribudol maly Sebastianko s mierami 2740 g a 47 cm :-D ak sa do tejto doby nic nezmenilo, lebo som nebola cele poobedie na konovi ;-) vyrocie .... tak my isto budeme traja oslavovat ale nemam ponatia ako .... a vlastne my tento rok budeme oslavovat prvykrat aj den matiek a otcov, na to sa tesim x-)
Odpovedať
Marcelka tak máte doma špehúňov tajných? ;-) Ešte nezistili, že sa jedná o babuľku? Chlapi chcú byť asi prví ... skoro ako vždy, nie? :-D ... a to budete mať viac dôvodov na oslavy, nie? Mamička, otecko aj deň detí je... :-D
Odpovedať
Barborka, praveze nik nespehuje aj ked uz maju podozrenie, ze to baba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak babule. vy ste toho pokeceli vcera. ;-) ani ja nemam info o babuline. uz som mala aj nutkanie, ze jej zavolam, ale radsej ju necham tak. nech zbytocne nestresuje. ;-) ericulka - tak aj ja drzim palceky, nech vyjde praca, aby si mohla nasetrit na to mexico. ;-) fiallka - este nemusis stresovat. ved mate istotne mooore casu. ved kedy mate termin? u nas zatial nic nove. ;-) drahy uz raz vymaloval a vcera 2x strop a dnes alebo zajtra steny 2x. vcera mala svagrina narodky, tak sme boli gratulovat. a to nase male krsniatko pichali - ockovali. tak sme ju ani nevideli, lebo akurat spinkala. :-( a dali nam 3-jo dupaciek, co mala uz neoblecie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, nas svokra upodozrieva, ze my uz vieme pohlavie drobca, len nechceme povedat, proste sa jej nechce verit ze drobec je este tak krpaty ze to nie je vidno :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, teda na to vyrocie pojdete niekde na vylet, kedze budete sami dvaja niekde prec?
Odpovedať
Profilova fotka
eri, ked chces, tak ti poslem aj nejaku vhodnejsiu fotku na plochu ohladom mexica :-p aj ked mne sa henta zda byt strasne charakteristicka pre mexico :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sloni akej farby budete mat detsku izbietku?
Odpovedať
sloni: uz sme zacali 39tt, termin mame presne o 2tt, takze uz to moze prist kazdym dnom a obcas sa aj tak citim, ze ma brusko ako na menzes boli, stale by som spala a niekedy aj krize pobolievaju ..... ;-) silwi: nam naznacili pohlavie, ked sme boli v 24tt a to nam povedali, ze nech si este do 30tt pockame na istotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, to fakt? az tak neskoro? tak toto mi uz svokra neuveri :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a tak cisto teoreticky mozes lenku este aj predbehnut, co?
Odpovedať
Článok sa načítava...
silwi: no v 24tt vedia povedat uz ale definitivne az v 30tt .... ak nepojdes na 3D sono, bo my sme na nom neboli, podla neho to vedia aj skor povedat ..... nam to lekari povedali len podla normalneho sona ;-) a cisto teoreticky ju mozeme predbehnut, to sa vie .... ved som sa smiala, ze nakoniec porodime spolu, ked jej Ninka bola o nieco drobnejsia a nasa je zasa vacsia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak nasla som, ze lenka mala termin vcera alebo dnes. ;-) fiallka - tak som zvedava, ktora bude skor. ;-) inak viete co som si na zaciatku tohto mesiaca uvedomila, ze sme tu uz mohli mat nas maly uzlicek. |-| ale uz je to lepsie a preslo ma to. a tesim sa na tento. ;-) 8-) silwi -inak nam to tiez zistili az z 3D uzv. a keby sme nesli, tak doteraz nevieme pohlavie.ale ani to 3D nie ja 100%. jednej povedali na 3D dievcatko a na normalnom po tyzdni zistili, ze to je chlapcek. a videli pekne pipika.
Odpovedať
Profilova fotka
tak budem musiet draheho ukecat na 3D potom... lebo zatial sa mu nepozdava, ze naco je to dobre... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - na tom 3D. okrem pohlavia, moze zistit, ci ma babatko vsetko ok. kukal nas doktor velmi podrobne - srdiecko, dokonca frekvenciu, oblicky, ci ma vsetky prstiky, meral na ruke kosti aj na nohe, mozog nam ukazoval, pozeral tvaricku, ci nema rastep podnebia, chrbticu pozeral, a plus navyse nam spravil pekne fotky a dvd. inak akurat som volala s lenkou. tak vas mam vsetky pozdravovat. stale su 2v1. a zatial to nevyzera, ze by sa mala ponahlala. bola dnes cvicit a tusim okuknut porodnicu. ale maju sa dobre. ;-) a dakuje za pozdravy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
slonii, rozmyslala som, ze by som si to 3D vyziadala ako darcek na narodky.. mam druheho maja... to by som bola akurat 20-21 tt...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme za spravy... som rada, ze babulinka sa ma dobre... ktoru porodnicu si bola okuknut? antolsku?
Odpovedať
Profilova fotka
pokial viem, tak je rozhodnuta lenka pre antolsku. ;-)
Odpovedať
juj baby tak co som tu nebola tak ste dost popisali :-D silwi - co sa tyka tej foto je supeeeeeeeeeeeeer :-D akoby moj drahy povedal bomba spica tuti fruti :-D :-D to ho chytilo na dovolenke v Bulharsku ;-) sloni - dakujem za palceky fialka - tak to sa moze stat ze ju predbehnes... inak baby pocula som ze na antolskej sa z rodickami neparaju...ze sa doktorom nechce normal rodit tak ze vsetky beru cisarom...to je dost odveci :-( :-( :-( inak kamoska dnes porodila druheho synatora :-) a mala termin v polke aprila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babule, hlásim sa po návrate z východu :-) Celý čas som myslela na Lenku, díky Sloni za info, som v napätí, kedy sa Ninka narodí ;-) Fiallka som rada, že aj vy sa máte s malou dobre, snáď ešte tie dva týždne vydrží :-) Sloni netreba sa takými smutnými myšlienkami zaoberať. Mysli pekne na malinkú a na peknú detskú izbičku ;-) Silwi pekne oddychuj doma, nech je všetko ok. Ten 3D ultrazvuk na narodky je dobrý nápad :-) Ericulka dobré dovolenkové plány máte :-D Len pozor, v Mexiku je obrovská kriminalita, kamarát tam bol a hrozne sa bál, aby ho na ulici nezapichli :-. Alex nám asi horlivo pracuje na novej pozícii, držíme palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko moncus, ako bolo na vychode?
Odpovedať
sloniii: diky za spravy od Lenky ;-) eri: tak to by bola sranda, keby sme ju predbehli ;-) sloniii: nam presne take podrobne sono urobil aj na normalnom sone a nemuseli sme na 3D .... presne srdiecko, zaludok, oblicky, mozog, pusa, chrbtica, hrudnicek, prsteky ... komplet vsetko ;-) moni: vitaj, ako na vychode?
Odpovedať
caute babule!
Odpovedať
Mexico absolutne schvalujem - sice mozno by bolo lepsie ist tam pred tym najvacsim letom... My sme uz tiez naplanovali dalsiu dovolenku -podla kreda "preziivam od dovolenky po dovolenku" 8-) -> tyzden v juni pri mori. taku dlhsiu (2/3 tyzdne) potom niekedy v auguste/septembri na horach
Odpovedať
...ani ja ohladne 1.vyrocia moc neoplyvam napadmi, ale neviete nahodou, kde v BA je nejake karaokee? rozmyslam, ze by som tam tomiho stiahla, aby sme si zaspominali na nase svadobne karaokee :-D alebo to nejak zorganizovat doma? existuju take comp-programy? neviete pls?
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, viem ze sa da kupit taka sada na karaoke... netusim kolko to stoji... ale ono je to sranda ked sa robi nejaka party a tak :-D
Odpovedať
mexico - kriminalita? brrrrrrrrrr take veci sa robia na ulici? juj moni nestras... :-( kde potom nieco vybrat...hm...ked chcem nieco ine...???? pomoooooooooooooooooooooc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, som rada, že sa máte všetky ok. Tiež s netrpezlivosťou očakávam, kedy sa Ninka vypýta na svet. Eleni v Ba je karaoke bar na Zelnej ulici, je to oproti hotelu Perugia. Teda ak to ešte nezrušili. Ericulka, Mexiko je dobrý nápad. A ak sa aj rozhodnete pre niečo iné, dôležité je, že bude teplo, more a vy dvaja. My tento rok plánujeme Chorvátsko, autami s kamarátmi. Tehuľkám prajem veľa zdravíčka a pokojné tehu, tie ktoré to majú za pár, nech si užijú posledné dni s bruškami a teším sa na nové infošky. Majte sa krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri ked budete v ramci hotelovych komplexov, tak to bude v pohode, horsie by to bolo ak by ste chceli ist na vlastnu pest a flakat sa hore dole po krajine... to by bolo nebezpecne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?