Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
silwi: to bolo tak rychle a krasne, cez taky maly rez a ako Elisku s lahkostou vybrali, uzasneeeeeeeeeee ;-) ved to, len tak kukame, ako sme zacali v polke marca .... a sme tiez zvedave, kto nam zacne damsku jazdu, mame dva tipy a samozrejme, kto nam to cele uzatvori :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak fiallka riadne sa vam to rozbehlo. ;-) neboj aj vy sa pomalicky dockate. ved este mate cas. ;-) inak tiez gratulujem manzelovi a dobre poznat takeho odbornika, ak raz budeme stavat dom. :-D a silwi vy ako? uz sa aj pomaly tesis do prace, ci si si zvykla? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
slonii, aj by som uz isla medzi ludi, aj sa trocha bojim ci to budem v praci zvladat, lebo ozaj som mala dost kludovy rezim a ked sa postavim z postele, tak ma vsetko raz dva unavi... chystate sa stavat domcek?
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - mozno hej, ale az o par rokov. najskor musime vysporiadat pozemok. resp. docielit z vinohradu, aby bol stavebny pozemok. takze to par rokov este potrva. take 3-5. ;-) inak to velmi dobre poznam. ja som tiez dost zlenivela. tiez sa hned unavim. ]-(
Odpovedať
sloniii: no to teda ano, nam sa to uz riadne rozbehlo ;-) ja som si dnes pocitala termin porodu podla prvych pohybov a je to neskutocne ako mi to vychadza ;-) podla pohybov prvych mi vychadza na 8.4.-9.4., podla prveho morfa uzv: 10.4. a podla dna otehotnenia: 9.4. x-) normalne som nechapala ..... takze isto podla poslednej menstruacii, kedy to vychadza na 17.4. to asi nebude :-D je to neuveritelne, ako sa tie terminy pohybuju v takej tesnej blizkosti .... a kedysi nase babicky si pocitali terminy porodov len podla prvych pohybov dietatka, ked nebolo ziadne sono ;-) sloniii: kludne, ked budete potrebovat ku novemu domceku energeticku hospodarnost budovy, co teraz kazdy projekt na stavebne povolenie potrebuje, tak sa ozvi ..... zatial to robi, teda je na SK certifikovanych len malo projektantov na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuľky moje, ja len tak na rýchlo. Zajtra cestujeme na východ a vrátime sa až budúci týždeň v stredu. Takže vám všetkým chcem zaželať krásne sviatky, málo vody a veľa zdravíčka, veľa veľa pohodičky a oddychu. Majte sa krásne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, uzite si krasne sviatky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak čítam, že sa všetky máte dobre, tak to je super. U nás je to podobné. Manželík poslúcha, nosí mi raňajky do postele, no parádička. V práci je to teraz náročné, od utorka som na novej pozícii úplne sama tak sa troška bojím a ešte aj moje staré miesto nie je obsadené, tak aj tam budem musieť makať. No hádam čoskoro otehu a pôjdem si užívať iné povinnosti ;-) Tak sa zatiaľ držte a tehuľky dávajte na vás pozor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule... mna pomaly zacinaju chytat velkonocne jedla... zovsadial sa to tlaci, nechcela som chystat v podstate nic, ale uz mam na zozname hrudku, vianocku, dva kolace, marlenku, a salat... a to je len stvrtok :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak babule. prajem vam peknu velku noc. :-D a vsetky si to uzite. ;-) vdaka fialka. ale este to tak skoro nebude. :-D musime vysporiadat pozemok. ;-) silwi - moc to neprehanaj. ja som to prehanala cez vianoce a potom som mala tmavy vytok a necitila som sa dobre. tak teraz urobim len moje vychyrene kiwi rezy a drahy spravi babovku a listkove tycinky. ;-)
Odpovedať
caute zienky aj my vam prajeme krasne sviatky a uzite si ich x-) ja piect nehodlam, ja sa budem len napchavat, maximalne pomozem nieco zamiesat ak mi to babula dovoli alebo vylizat misku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem sloni za upozornenie... budem sa krotit a fungovat pomaly tak ako doteraz ;-) aj ja prajem vsetkym krasne sviatky 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kočky! Aj ja vám chcem zapriať krásne sviatky, pekne oddychujte, papjte a vody vám prajem len tak decentne, aby ste v tejto zime neochoreli ;-)
Odpovedať
ahojte kocky, ako travite velkonocne sviatky? v pohode???? u nas vcera riadne snezilo...a bola riadna kosa...normal mrzlo :-| som myslela ze uz tu budu spravy ze babuli ma potom a nic...tak uvidime...kedy ... ;-) drzte sa a uzite si poriadne volno a manzelikov :-)
Odpovedať
ahojte babenky dnes v noci sa mi snivalo s Lenkou, ze uz sa jej narodila mala Ninka, nejake nove info? ;-) my od soboty mame v aprilovkach dalsieho chlapa Sebastiana, cize u nas vedu chlapi uz v pomere 6:0 :-D aj ked su marcovy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babulky... ja nemam ziadne nove info od lenky, takze este stale asi je ako kinderko 2 v 1 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, dnes som bola na poradni, tak idem podat cerstve spravy: drobcek ma 6.6 cm, a bol dnes nejaky lenivy, trosku pokyval rucickami nozickami, ale inak nam ukazal iba prdelku... ale je este dost malinky na to aby bolo vidiet ci je to dievka alebo chlapec... vyzera to tak, ze termin sa bude posuvat, teda aspon podla drobcekovej velkosti to tak vyzera...inak hematom tam este je, ale vraj je uz potrhany, teda su tam uz len fragmenty, takze to je dobre... ale teda este ostavam dva tyzdne doma... o dva tyzdne mi budu robit testy na vyvojove vady a ked nebude uz nic a ani ma nebude boliet brusko po vysadeni duphastonu tak uz by ma fakt mala pustit do prace...
Odpovedať
Profilova fotka
a este som sa dnes stretla s alex x-) manzel ma po poradni vysadil v avione, tak sme sa stretli a posedeli, pokecali troska a potom som sa troska poflakala po obchodoch a zistila, ze dokopy tam nic nemaju :-p
Odpovedať
ahojcek silwi tak to su pekne spravy a hlavne dobreeeeeeeeee ;-) ked sa budes mat zapojit do pracovneho pomeru, tak si viem predstavit, ako sa ti strasne nebude chciet, po tolkej dobe ;-) ale hlavne, ze je vsetko ok a oddychuj, kym sa da ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak u nas zatial nic nove. ;-) na kontrolu ideme az o tyzden v piatok. takze az potom sa nieco dozviem. ;-) inak som bola vcera na krvicke na endokrinologii. co chodim raz za rok. takze tam som zas objednana az na pondelok o 2 tyzdne. takze uvidime, ci sa mi cysta, co mam v krku zvacsila alebo nie. ;-) az do vcera sme mali doma tatinka. dnes sme uz opat same. ;-) tak mozem skocit na net. vcera maloval steny na detskej izbicke. ;-) uz sa nam to konecne pohlo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
slonii, tak potom daj nove spravy, ked budes po poradni... a akej farby bude detska? daj potom fotky na modru strechu a picni nam sem link, nech vieme do akej nadhery si malinku donesiete... fialllka, som pozerala ze mas nove fotocky a konikovskom albume x-) uz mas vsetko pokupene, alebo este ides nieco zhanat? kedy ides na kontrolu? inak som pozerala marcovky a ziadne info od babulinky, aj ked skoro vsetky marcovky uz porodili... tak dufam, ze sa coskoro ozve...
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby uz ste rozmyslali ako budete oslavovat prve vyrocie svadby? ja by som chcela vymysliet nieco mile, ale zatial ma nic nenapada...
Odpovedať
caute babizne, pravdu povediac uz som aj ja nervoz co je s babulinou stale sem chodim kuki a nic :-( snad je vsetko ok... co sa tyka silwi 1 vyrocia sme rozmyslali s drahym ci nepojdeme pozriet londyn...tak snad sa nam to podari :) este nemame nahlasenu ziadnu navstevu u nas v Ams. tak by to bolo fajn...a mam tam kamosku tak prespat by sa dalo...a neni to az taka dialka autom :-) tak uvidime snad nam to vyjde.... inak vcera vecer som checkovala dovolenky na leto ze kam by sme isli...a som drahemu povedala ze by sme mali ist na poriadnu dofcu keby sme bud. rok nahodou nemohli :-) tak chcem vyrazit do krajin kde sa s mimcom nedostaneme... co take mexico??? uf uf
Odpovedať
Profilova fotka
eri, mas recht s tou dovolenkou... a mexico? hmmm to znie uplne bohovsky... moj tajny sen... a este aj brazilia... na obe miesta by som manzelika bez problemov ukecala... jediny problemik by asi trosku boli financie :-p a do londyna to autom nemate tak daleko to je len nejakych 500 km... to je v pohodke.. tolko mame my na vychod k nasim :-D a zmakli sme to uz aj na nasej favoritke ;-)
Odpovedať
silwi - no jo mexico...a dovcu chcem platit ja tak drahy nema problem s tym nesuhlasit...tak sa musim sup zamestnat :-) a neni to az tak brutal drahe som si myslela ze to stoji viac...ale jasne ze ani lacne to neni... ale kedy pojdeme na taku dovo s detmi? to uz tazko to tak do chorvatska, grecka, bulharska tak chcem mozno posledny krat vidiet nieco ine... jj chceme ist do pariza aj ten je blizko cca 4 hodky...tak to ano ako na vychod...pravdu mas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda este silnejsie drzim aplce aby si si cim skor nasla nejaku robotku, za take mexiiko sa oplati makat ako fretka ;-) neozval sa ti niekto ohladom prace?
Odpovedať
jj mexicoooooooooo mexicooooo :) asi si to dam na plochu na notebooku aby ma to inspirovalo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aha mam pre teba jednu inspiraciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.pvmasters.org/~newsletter/...
Odpovedať
xixi :-D :-D :-D tak to keby som si dala na plochu...no neviem ako by to manzel pochopil :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?