Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
marti faaaaaaaaakt...nerobim si srandu...vela bab ktore vysadia otehotneju som to pocula...pockaj tak teraz si este nedostala??? alebo uz hej????no davaj si pozor.... ale mam kamosku a ta brala antiko a otehotnela, ze nechapala, najhorsie je ze ma 27 rokov, toto je ich 4 dietatko a k tomu ma termin na zaciatku maja cca 4.5 a 14.5 ma statnice na vyske...tak si to vies predstavit...uplne ju zeriem ako to vsetko zvlada s usmevom na tvari... :-N
Odpovedať
viem, že sa dá hneď otehotnieť, ale na druhej strane nie som tehotná, teda myslím si, aj sme sa chránili, aj som si robila mamatest a dnes ráno som dostala, síce teraz už nemám skoro žiadne, ale predsa len sa dostavily :-D no tak to je teda superžena, neviem či by som také niečo zvládla. Ale keď má po boku muža ktorý pomáha a nie je na všetko sama teda okrem školy :-N tak podla mňa sa to dá, hlavne keď fungujú obaja, nie len jeden z páru.
Odpovedať
no neviem, od pondelka nepracuje je na materskej tak je stastna ze si trosku oddychne a sama? no na vela veci bola sama...robota, skola, ucit sa s detmi, varit a starat sa o domacnost a muz len robi....to je dost tazkeee tak ty si bola uz v strese a robila testik....xixi aka si zlata... ;-) neboj mne tiez meskavalo 6 dni v poho a neni som...len netreba robit stres...a este som si nerobila test nikdy...ja asi az po 2 tyzdnoch by som si urobila :-D
Odpovedať
ahojte zienky ;-) ale sa nam tu debatka rozprudila, to je super ;-) sloniii: blahozelam ku babulke Martinke ;-) eli: krasny pozemok, juj to bude pre deticky raj na hranie s takou zahradou x-) silwi: blahozelam ku ziskaniu tehu knizky, to je iny pocit ako ked si len tehu a este ju nemas, ze? drzim palceky, by hematom rychlo zmizol ;-) marti: no tak to je dobra palka to spatne zrkadlo, ty koki ...... a tiez som pocula o tom, ze po vysadeni antikoncepcie sa zienky rychlo stavaju maminkami ;-) eri: tak pred tou kamoskou klobuk dolu, ako to zvlada, to je super, drzim palceky ... alex: sup sup s tvojimi snickami, nech mame dalsiu tehulku, ktora si to planovala hned po svadbe ;-) babuli: drzim palceky ked sa kinderko bude chciet dostat von, nech vsetko ide hladucko ako po masle x-) babenky neviete co je s monikou? dlho sa tu neukazala ..... ja som dnes bola na kozmetike, poslednej pred porodom, super sme tam s babulkou zrelaxovali a aj ked som prisla unavena ako kon, to ta doprava, tak to stalo za to .... ved sme si stihli uz aj zdriemnut, kym prisiel manzelik z prace a potom sme si hodili spolocny obed ;-) kupila som si dnes nocnu koselu na porod, aj ked je pekna, nebude mi luto ju potom vyhodit ak by sa nedala oprat :-D a babulke som kupila krasne ruzove paskate pancusky a mamina si este kupila casaky ... tatino sa smial, ze mamina mala peniaze, tak isla nakupovat :-D ale len vramci normy ;-) cakala ma tu plna detska vanicka opratej vybavicky na zehlenie ale som si povedala, ze dnes na to kaslem a az zajtra, tie pidi veci su take krasne, a ked som ich prala a vyvesala, tak krasne to vonalo 8-) doslova na zozratie :-p :-D tak zajtra dam prat dalsie veci a budem mat vsetko poprane a pustim sa do toho zehlenia, aj ked neviem ako dlho pri tom obstojim .... som vravela manzelovi, ze ja by som potrebovala zehlit v lahu :-D ale taku vymozenost este nik nevymyslel :-D
Odpovedať
baby, tak ja doplnujem informaciu: nas pozemok je len polka toho lanu a sice od lavej strany az za koniec tej sopy, co stoji v strede. je to 635 m2. aj to je dost. uvitavam andrejkin navrh - garden party s detmi -> super vyhliadky do buducnosti 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, tak si to spohodlni aspon do sedu... si opries zehliacu dosku o dve stolicky a budes si sediet pritom ;-)
Odpovedať
...ale bacha na popaleniny =-)
Odpovedať
budem davat pozor ;-) dnes som svagra volala aby mi zlial varene zemiaky, teda vodu z nich a chudak aj sa trochu oblial na vody, hned som ho sikovala do kupelne pod studenu sprchu .... vzdy ked varim zemiaky, tak volam na to svagra, nech mi to zleje, nech sa s tym ja nenatahujem a nedajboze oblejem ;-) eleni: ta garden party s detmi znie super 8-)
Odpovedať
fialka tak to ano...ked chces kuki tak je na MK pod nickom "verulka"
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak ju poznam z videnia... teda z videnia z MK :-p ... obdivujem... ozaj klobuk dole...
Odpovedať
verulka? ale ved ona teraz sutazi v Missis mamicka, co je vyhlasena v dietati a postupila do dalsieho kola :-D
Odpovedať
xixi fakt? a to kde je??? no tak to je sranda, nepochvalila sa mi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
v casopise Dieta nielen pre rodicov ak je to taka blondynka ;-) a je tam odfotena ako jej detvaky objimaju brusko ;-)
Odpovedať
asi take nieco ako ma v albume nie? hm ta zena sa da asi na vsetko ;-) ty si ju inak vymakla...
Odpovedať
pockaj, idem mrknut a poviem ;-) na webke casaku som to nenasla
Odpovedať
eri: presne tato fotka je aj v casaku ;-) http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
no a kolko mamiciek je v dalsom kole...aku ma sancu? no to ti je sranda...
Odpovedať
pockaj idem mrk do casaku ;-)
Odpovedať
pocuj ty si rychla...
Odpovedať
no uz som tu aj s casakom :-D takze povodne ich bolo 12 a teraz su tam 6 mamiciek ;-) do 14.3. je hlasovanie do dalsieho kola, teda ktore postupia ;-) SMS na cislo 7005 v tvare DIETA(medzera)MISSIS(medzera)cislo finalistky(medzera)meno a adresa hlasujuceho ona ma cislo 6 a jej deticky sa volaju Ajka, Risko a Radko, ze?
Odpovedať
no vzhladom ku tomu, ze sa kotulame, tak sa vieme niekedy aj rychlo kotulat :-D
Odpovedať
eri: idem na lozko, bo mam akesi bruchotave pohyby, tak idem skludnit maternicu a babulku a vziat casaky a citat :-D
Odpovedať
hej hej tak sa volaju a maly v brusku je ronald :-) akurat vcera sme si pisali... tak to teda ano velice rychlo si prisla...sikovnica no skusim jej poslat ale z NL cisla...neviem ako to pojde :-D
Odpovedať
a co moze vyhrat nevies???
Odpovedať
Profilova fotka
jej vcera sa to tu tak pekne rozbehlo az som uplne zabudla ze som volala chvilku s babulinou...maju sa dobre akurat boli cvicit s ninkou, tej je v brusku zatial dobre a podla posledneho merania ma 2.5 kila, teda predpokladany porod sa posuva na neskor... ale este sa uvidi...
Odpovedať
ahojcek silwi dakujeme za info o babuline, my tusim budeme rodit spolu, bo nasa babulka ma uz teraz 2500g :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim, ze je to take nepresne...viem, ze niektorym babam vychadzali rozdiely aj pol kila... ale zatial jej to podla vahy presunuli na 11 april... ale ja si myslim, ze ninka sa vypyta na set skor...
Odpovedať
silwi my mame termin 10.4. ale podla vahy mi zatial nic neposuvali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, tak to sa ti teda uz celkom blizi... uz mas vsetko nachystane?
Odpovedať
silwi: no mam pri postielke kufrik ale este v nom nic nemam nabalene, stale to odkladam :-D cast vybavicky uz poprala, dnes ju chcem ist pozehlit a teraz som dala prat dalsiu cast aj s postelnym pradlom do postielky, len sa mi to tam nezmestilo a potom mi ostava uz len oprat vecicky co mame od mojej maminky po nas, to bude dalsia varka ;-) ale tam mienim dat aj sodu bikarbonu, by sa to vybielilo ... doteraz prala len nove vecicky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?