Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
no baby - z tohto nasho fora by sa normalne dala spravit prirucka, ako sa vydat a zalozit si rodinu ;-) ze jo! :-) :-) :-) babuli & fialllka - moc, moc drzim palce, ked sa to uz spusti! a silwi, andrejke a tiez - nech sa vsetko dobre vyvija... ja som vcera rokovala so sefstvom o mojej dalsej pozicii, tak uvidime, co z toho vzide. moja hlavna poziadavka bola "menej pracovat" tz. menej hodin v praci -> a... vyhoveli mi :-) uz len to naozaj zacat "zit". veeeelmi sa tesim! po 5 rokoch "otrocenia"!!! uz aj dost na case :-N no a rokujeme s roznymi stavebnymi firmami o stavbe domu -> je to celkom napinave :-p pripajam vam letecky snimok nasho pozemku - som z neho uuuuplne nadsena! teda - z toho faktu, ze je nas a tak. http://www.luftbild.co.at/BilderHP/Ga...
Odpovedať
Ahoj Eli, no musím povedať, že ste kúpili krásny pozemoček x-) Tak Vám prajem aby ste si naňho postavili domček Vašich predstáv a aby ste sa čo najrýchlejšie zabývali ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej eli to som rada, ze sa ti podarilo vydupat si lepsie pracovne podmienky... a pozemcek mate velmi chutny, take mile okolie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak sa opat hlasim. ;-) uz mam konecne doma interneeeeeeeeeeetttttttttttttt. :-D eli - tak ten pozemok je cely vas? alebo len polovica? lebo ak cely, tak to je uuuuplnaaa parada. ;-) obrovska zahrada. ;-) uz sa tesim, ked si dame s drobcami u vas stretavku. :-N ako sa vysantia. ;-) s babulinou som vcera telefonovala aj ja. nie, sory v pondelok. a mala sa dobre. zatial stale caka. ;-) a som rada, ze aj vy ostatne tehulky, netehulky sa mate fajn. ;-) my sa mame dobre. malinke o 106 kopka. ;-) naschval som vam nepovedala, co to je. ;-) boli sme na tom 3D ulzv. bolo to uplne perfektne. ;-) super zazitok. drahy konecne videl nasho drobceka. ;-) mame par fotiek a dvd. ;-) a videli sme aj pohlavie. tak si skuste tipnut najskor, co to je. ;-) teda resp. my s drahym sme sa zhodli, ze sme tam nic nevideli, ale doktor tvrdil, ze to bolo pekne vidiet. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii ty uz vies pohlavie a takto nas trapis? no teeeeda... ja tipujem dievcatko 8-) hlavne ze je vsetucko v poriadku a je perfektne, ze mas doma internet a budes pekne s nami pismenkovat... ty uz budes asi do konca tehu doma, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takže samé pozitívne správy sa tu čítajú, super. Eli gratulujem k pozemku, fakt krásny, to bude bývaníčko ;-) Babuľky tehuľky držím moc, moc, palce, nech je všetko ok. Ja som mala tiež v práci rokovania, keďže sa mi naskytla iná práca, ale predsa len sme sa dohodli, takže zostávam. Sloni, ja hlasujem za chlapca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze same novinky. ;-) nakoniec si sa predsa len rozhodla zostat alex? tak este vas chvilu potrapim. ;-) silwi ak velmi chces kukni na MK. ;-) a doma som az do materskej. ;-) no co uz. radsej takto. ako sa trapit v praci. ;-) zatial mam este dovolenku do buducej stredy a potom nastupujem na pn asi mesiac a pol. a potom uz materska. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii tak som kukla tvoj albumcek na konikovi a ziadne indicie som tam nevidela... asi budem musiet smirovat po tvojej teme :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jej uz som to nasla, blahozelam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som sa netrafila :-) Gratulujeeeem, ďalšia parťáčka pre Ninku a Terezku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
taka babska vlna sa spustila... ja ked som bola vcera u kamosky, tak mi hned prepovedala chlapca, lebo vraj dobre vyzeram... ale keby ma videla nenamalovanu, tak by to vyzeralo asi viac na babu :-p
Odpovedať
tusim su tu stare zlate casy...viac piseme...tak to je dobre... niekedy je toho tak strasne malo :-| gratulujem sloni k malej susulke ;-) eli - super pozemok :-) alex - tak to je super ze padla dohoda... martuska - a ty co? este nechces patrit medzi tehulky junovky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
kde su tie foto? sak som kuki album a nic :-( aj ja chcem vidiet 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri, v albume to nema, ja som to nasla v teme jul 2008 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mas pravdu niekedy je to tu strasne mrtve :-( ale pochval sa ako sa ti dari? jazyky ta este bavia alebo ti to uz lezie na nervy? a ako robotka? hladas uz alebo este pockas kym dokocis kurzy?
Odpovedať
erička mne ešte nehrozí, že by som bola tehu, ja mám ešte na to čas x-) ale keby to prišlo tak by som proti vôbec nebola x-) x-) ale čo ja? Ty sa pochvál, už by bolo načase aby si sa pridala k tehulkám :-)
Odpovedať
silwi takto to mala skovane? tak to by ma nenapadlo tam nakuknut ale nevadi :-D no hej trosku by sme sa mali rozpisat...ved sme toho dost zameskali nie? mozno nam slniecko pomoze.... nam napr. vcerav noci nasnezilo....xixi ale len trosku dnes uz neni nic :-D :-D :-D jazyky??? no z holandstiny som neni nadsena, lebo som sa tomu moc nevenovala ako bolo na plane a uz sa kurz skoncil takze bude musiet nastupit samostudium....ale anglinu poctivo studujem 8-) robotka...no ja som sa este nerozhybala stale uz som slubila mangelovi ze od januara si hladam a uz je marec a este nic....ale musim sa uz vyhecovat lebo takto to dalej nejde.... :-( :-( :-( som smutna marti - ja? preco by bolo nacase?? sak ja som este mladica...ale ty si bola v straaaaaaaasnom zapale vydat sa tak som si myslela ze nieco vymyslate ;-) ja som natom este ako eli - mrtvy chrobak.... 8-) 8-) 8-) snazilka urcite nie... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka babule. ;-) boli by z vas dobre detektivky. ;-) ked mi manzel oskenuje obrazky, tak ich hodim do albumu. ;-) bola hrozne zlatunka. najskor si zakryvala tvaricku rucickami, potom natahovala rucicku - doktor si robil srandu, ze nam mala hajluje. ;-) a potom si rucicku ulozila na placentu a hlavicku tiez. ;-) akoby chcela spinkat. ;-) a este ma 2x kopla a zrovna bolo na ulzv vidiet, ako hybala nozickami. a presne som to aj citila bolo to fakt super. a drahy ju videl 1x, tak bol tiez nadseny. a zevraj vyzerala ako male maca. :-D inak drahy chcel dievcatko. ;-) takze sa mu to splnilo.
Odpovedať
ja som nebola v zápale sa vydávať, tak sme sa s manželom 5 rokov dozadu dohodli a tak sme sa vzali :-)
Odpovedať
sloni - tak uz len vymyslat mena alebo uz su??? vidis ja som zase tiez neni v zapale mat dieta...tiez medzi nami padla dohoda...tak dufam ze to vtedy budeme riesit 8-) este sa nic neriesi...tak pohodicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martuska a inac sa ako dari? babo teda v nedohladne? sloniii, tak manzelik je teraz asi dost vyteseny, ze? takze bude martinka 8-) eri aku mate dohodu? mate rozpracovany takzvany casovy plan?
Odpovedať
Profilova fotka
eri - mena sme uz mali vybrane - dievcatko - martinka a chlapcek - andrejko. ;-) my sme zase planovali az o rok babatko. ale kedze sa podarilo hned po svadbe a to sa nepodarilo. tak sme zistili, ze chceme babatko aj hned. ;-)
Odpovedať
silvi - hej hej casovy...som zvedava ci to tak vyjde 8-) sloni - tak to som nevedela ze mena uz su...tak supisky :-) no ano keby sa nam pritrafilo by sme sa tesili, ze stale checkujem fotecky na MK a som s toho pich pich ;-) ale viem, ze ked este chvilku pockame tak to bude fajn
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak drzim palceky nech casovy plan klape 8-)
Odpovedať
hm no tak to hej... :-)
Odpovedať
silvi: ďakuje za opýtanie všetko je po starom, až na to že mám teraz hlavu v smútku, som odrazila nášmu autíčku spätné zrkadlo a nové stojí 7300 korún tak teraz šetrím aby som to dala opraviť :-( no a bábo, asi sa začneme snažiť už budúci rok a keď nie, tak určite do roku 2010 chceme mať drobca, už teraz sa na to teším, síce som v januári vysadila antikoncepciu ale zatial neplánujeme ;-) sloni: tak sa teším že kopkáte, manželík musí byť šťastný. tak sa teším, že sa všetky máte fajn, ešte aby to alex dotiahla do výťazného začiatku a budete mať všetky splnené sníčky x-) x-)
Odpovedať
martuly a to si pocula ze po vysadeni sa rychlo otehotnie???? kamoska vysadila a sup sup bola tehotna, teraz mali svadbu min, tyzden :) uz je v 5 mesiaci... tak bacha nato :-) hm tak auticko :-( :-( a chodis kazdy den s nim do robotky ci ako kedy???
Odpovedať
baby poslite mi vase mailove adresy nech vam poslem o detickach 8-) mam len martusku a babulinu tak sup sup
Odpovedať
Profilova fotka
martuska mne sa tiez podarilo odrazit spatak este pri vychadzani z garaze :-N ale nastastie sa to dalo primontovat este jednou skrutkou...
Odpovedať
eri: ani mi o tom nehovor, teraz som mala dostať po prvom vysadení a normálne mi meškali 6 dní, tak už som mala paniku, ale stále si hovorím že je to tým, že si moje telo musí zvyknúť žiť bez hormónov a teraz sa búri :-D nie na autíčku nejazdím každý deň do práce, iba občas, hlavne ho používame s mamčou na nákupy a keď idem ku svokrovcom do Lozorna. silvi: no len ja som ho urvala tak že nám vyselo na dverách. Ale čo už, učím sa na vlastných chybách a už nikdy nepôjdem kupovať hocičo na auto do predajne s originálnymi náhradnými dielmy, je to des tolko peňazí :-( Radšej zbehnem niekam na šrotovisko a tam to kúpim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?