Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
idem trosku studovat a potom uvarit manzelikovi obed....alebo veceru? podla toho kedy zase neskoro pride....brrrrrrrr kazdy den nieco ine...uz neviem co varit ? ;-) xixi juj a konecne vikend....tesim sa, ideme nakuknut trosku k moru...mozno sa aj okupeme, ked bude trosku teplucko :-D jupiiiiiiii....
Odpovedať
ericulka, to ti verim, ze nevies, co varit ... tiez to poznam, ked som bola doma na PN a uz mi bolo lepsie, tak som tiez vyvarala a musela vzdy dumat, co nove uvarim :-| bo ten nelubi tamto a ten zasa hento a tak uzite si vikendik aj pri mori ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nevarím, ale keď sa osamostatníme, tak to bude zaujímavé.
Odpovedať
Ani ja teraz doma nevarim .... teda ked som na vikend doma, bud vari moja maminka alebo svokricka, podla toho, kde sa v ten den nachadzame sa stravujeme ;-) Ale uz sa na varenie tesim, Majka to velmi bavi, ked robime veci spolocne a mi moze pomahat aj napr. pri chystani obeda ... parkrat sme si to uz odskusali tu v BA, ked bol za mnou na vikend on a sme si kuchtili na byte ;-) dufam, ze mu to ostane a s postupom casu sa to nestrati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my si varíme spolu, keď sú svokrovci na lyžovačke. To sme týždeň sami. Ale samozrejme to nie sú omáčky, ale také skôr polotovary, alebo kuracie mäsko. Len niečo jednoduché.
Odpovedať
ja som nikdy nevarila doma, potom som isla pred matkovym odchodom do holandska k nemu na 3 mesiace a nieco som varila, ale bolo to len raz do tyzdna, kazdy mal v robote teple tak sme to nepotrebovali na veceru....a cez vik som varila a v nedelu sme chodili k nasim alebo svokrovcom na obed a potom nas vzdy nabalili aj na 3 dni....takze som mala pohodu.... ale teraz??? zmena ako slak....vsetko sa nejako je...ja ked som cely den doma tiez musim nieco jest a urobim toho viac ked pride vecer matko z roboty nech ma....no uz mi zachvilu dojde fantazia.... no a vikendy zboznujem, lebo to varime spolu....matko ma rad varenie....tak to je super, aj je to vzdy rychlejsie....uvarene aj zjedene :-D xixi
Odpovedať
videla som fotooooooooo, takeeeeee suuuuuuuuu kraaaaaaaasne, sice iba asi 10 ale su suprove, hodim ich do albumu a potom cez vikend spravim uz taky cisto profesionalny
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli super, juj, rýchlo, lebo sa neviem dočkať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som videla, a fakt su krasne :)
Odpovedať
xixi aj ja som ich uz videla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som ich videla x-) Krááásne, som zvedavá na ďalšie, Baby ja sa tak teším na DVD maratón. Ja som maniak do svadobných DVD.
Odpovedať
aj ja som maniak na svadobne, ale ja mozem cakat v lete mikulasa :-D :-D :-D xixi inak vy byvate vsetky este u rodicov???
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeeeeeeeeeeej babuli, kraaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeee suuuuuuuuuuuuuuu ;-) ericulka my este byvame u rodicov ... ale iba cez vikendy, lebo ako som vyssie pisala, ja byvam na tyzdnovkach v BA a drahy doma v PB u svojich rodicov ... oficialne uz mam adresu trvaleho bydliska u neho ale cez vikendy sme aj u jednych aj u druhych rodicov ;-)
Odpovedať
tak to je divoke ked si v ba a vidite sa tak malo...ako to zvladate? a co chystate? budes byvat a hladat si robotu tam alebo ostavas tu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Babuli konečne fotečky, také sú krásne x-) Inak začínam byť trošku smutná, keď si tak pozerám všetky vaše fotky, zisťujem, že tie naše sú také jednotvárne, skoro bez fantázie :-( Vtedy pri fotení ma nenapadlo povedať fotografovi, že poďme aj na iné miesta v parku alebu mu diktovať nejaké nápady. Fotili sme sa len na dvoch miestach a teraz ma to trápi. Aj pózy, tvárenie sa a všetko ostatné sme vymýšľali my, on len cvakal. Tie fotky sú krásne a páčia sa nám, len sú také rovnaké :-| Preto som aj do albumu dala len pár z toho množstva portrétov. Alex som zvedavá, čo ti povie Milan, ja sa mu zatiaľ neozývam, máme čas, aj tak ideme o chvíľu na dovolenku.
Odpovedať
Profilova fotka
Monci, máte krásne fotečky, netráp sa tým. Čo tam po fotkách, dôležité je, aké je manželstvo. Podám potom hlásnie, čo Milan povedal. Michal keď mu bol odniesť foto, tak hovoril, že pracuje už na našom DVD a súbežne ešte na jednom. Možno na tom vašom ;-)
Odpovedať
MONCIk pozerala som si teraz vase fotky a su peknucke, ja nechapem....takze ziadny :-( smutok na tvaricke nech ti nevidime....okisky??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj Babuli, tú spoločnú fotku s tebou ako nevestičkou mám aj ja vo foťáku, ale keďže to fotil Marek, je to veľmi zďaleka, je nás tam zle vidieť. Ale keď konečne donesiem foťák do roboty, hodím to do Pc a pošlem ti to. Ešte si chcem hodiť aj nejaké fotky - detaily do prípravného. Budem robiť tie ďakovné karty. Poraďte mi, keď nám ľudia dávali finančné dary, čo tam mám napísať, že ďakujeme za blahoželanie/ účasť na svadbe a finančný dar? Alebo ako to mám sformulovať, aby to znelo pekne? :-N
Odpovedať
ericulka, zatial to zvladame, aj ked najhorsie su asi tie stresujuce dni, ked sa nam nieco prihodi v praci a chceli by sme byt vtedy spolu ... ked ma clovek toho plne zuby a potrebuje taku tu moralnu pomoc nielen cez telefon alebo net ale tak naozaj, pritulit sa a tak ..... a chcela by som asi tam lebo mame tam moznost stavat domcek, pozemok sme zdedili a tym by nam to ulahcilo byvanie, ktore je v BA strasne drahe a do podnajmu sa nam nechce .... tak dufame, ze si tam pracu najdem a ak nie, tak Majko bude musiet za mnou :-) monci mate krasne fotky ;-) hlavu hore ;-) nad dakovnymi kartami aj ja rozmyslam, co tam sformulovat a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex vy ste dávali Milanovi aj svadobné fotky na DVD?
Odpovedať
fialka alebo ak nie....tak bude babo ;-) ci este nechcete? hm, tak to verim, ja som matka nemala pri sebe 2 mesiace a bolo to hrozne....a mala som akurat statnice a chcela som sa pritulit a nedalo sa....jedine cez skype :-( ale zvladli sme to....tak sa tesim...
Odpovedať
Profilova fotka
Eri my bývame u svokrovcov. Monci, áno, posielala som mu ich na mail.
Odpovedať
Profilova fotka
Pre dnešok to balím, budúci týždeň bude v práci náročný (posledný pred dovolenkou) :-p Fialllka uži si cez víkend svojho manželíka a vám všetkým júnovkám prajem krásny víkend ;-)
Odpovedať
moncuska aj tebe krasny vikendik :-) alex a ake to je? nelezie ti to niekedy na nervy? a nechystate nieco svoje?
Odpovedať
Monci diky aj tebe krasny vikendik zelam x-) ericulka, aj by som chcela ale neviem si predstavit, ze by sme sli stavat a ja na materskej a vsetka financna tarcha by bola na Majkovi, takze toto si budeme musiet riadne rozmysliet .... Majko je tiez uz za babatko, a ako mi povedal, mozno este viac ako ja, ale nemoze mi to dat najavo, lebo vie, ze ja sa uz neviem dockat ... :-D my s drahym ficime na icq ked sme v praci obaja a vecer sme stale na telefone, lebo ma po 18tej hodine az do rana osmej zadara na orange, tak sa aspon pocujeme ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus pekny vikendik a oddychni si!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, jasné, že niekedy je to na nery. Chcela by som bývať sama, no bohužiaľ nie sú na to financie zatiaľ.
Odpovedať
fialka - my babo chceme, ale aj nechceme kvoli tomu ze sme v zahranici....aj ked chcem rodit v holandsku ale este nie....este si chcem najst nejaku robotku a aspon 3/4 roka pracovat a potom mozeme pracovat aj na babatku....ale moze prist aj nieco neocakavane....xixi :-D tak to je dobre ze aspon ste takto v kontakte, lebo inak by ste sa zblaznili.... alex - no ja mam dobrych svokrovcov ale neviem si to predstavit ani ze by som byvala s nasimi...aj ked ich mam tiez rada....
Odpovedať
Profilova fotka
No žiaľ, inú možnosť nemáme. Do podnájmu ísť nechceme. A hypotéku si môžme zobrať až za také 3-4 roky, lebo ešte spláceme autíčko.
Odpovedať
alex - 3,4 roky brrrrrrrr
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?