Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
sloniii: diky za echo o babuline ;-) tak babenky, kedy mozte? mne to vyhovuje aj o piatej uz, moze niektora aspon z vas o piatej? ;-) nech nemusim dlho trcat v praci x-) a pizzerka je City Center, mozme stretnut na obchodnej pri Caliope, zastavka elektricky? hmm? ;-)
Odpovedať
babenky a nezabudnite fotak niektora vziat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialka - ja mozem aj o tej piatej. ;-) babulina ma poprosila napisat aj monike sms, lebo ze sa nemoze dostat na net. ale myslim, ze ona tak skoro nemoze. a kto nam este chyba? ;-) alex, neviem martuska moze?!a s elen je co? ta asi nemoze, co?
Odpovedať
oki doki moja, tak my sa mozme skor stretnut hmmm? a smsky mozem napisat alex, monike, elenke ... na martusku nemam kontakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak sa večer vidíme, z práce idem až okolo piatej, tak neviem kedy presne prídem, ale tú pizzerku poznám, takže vás tam nájdem. Mám aj foťáčik, baterky sú nabité, teším sa na vás. :-)
Odpovedať
caute baby tak ako dopadlo vase stretko???? ja som sa dlhsie neozyvala...asi pred hodinkou sme sa vratili zo SK boli sme 6 dni ;-) manzel pracovne a ja ako jeho pekny privesok :-D xixi mne to dobre padlo, lebo mam mamcu v nemocnici tak sme jej urobili trosku sokovu terapiu, lebo nikto netusil ze prideme tak bolo prekvapco 8-) na ten tlak jej to velice pomohlo :-D :-D :-D xixi inak zajtra je valentina....tak zalubene koculky...uzite si tento dnik aj ked viem ze my take perfis zalubene dni prezivame kazdy den pri mazelikoch a nie len na valentina.... ale aj tak si ho uzite...zo vsetkym vsudi... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak som pridala do albumu pripravneho fotky s nasho posledneho stretka. http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a mali sme sa super. dost rychlo nam to ubehlo. ;-) prekecali sme tohoooo aj vela tem prebrali. ;-) aj sme sa dobre napapali. ;-)
Odpovedať
ahojte, tak sa hlasim uz z domu, dneska ma prepustili vsetko je v pohode tak uz mam dusu na mieste ze je vsetko tak ako ma byt, ninusa je sice mensia na svoj tyzden ale ze to neni az take tragicke pozdravuje sa vas aj silvinka, aj s nou to vyzera celkom fajn, teda aspon krvne testy su v poriadku a skoro vobec uz nespini, aspon nejaka pozitivna sprava
Odpovedať
babuli, dik za ukludnujuce spravy a sloni, dik za fotos. prajem vam pekny den! viac ci menej zalubeny - tak, ako to kazdemu vyjde :)
Odpovedať
ahojte zienky ;-) babenky, ja mam dnes hlavu ako vo zveraku :-( pustila sa mi nadcha v noci a od tretej som cumakovala do stropu, co ma tak hlava bolela a nemohla zaspat, tak som si hodila o piatej panadol, by mi povolila :-( vobec nemam ponatia, kde ma co caplo .... to je strasneeeeeeee, asi len v mhd, lebo nik v okoli mna nie je chory ..... tak chodim a tecie mi z nosa a dnes to v praci zabalim skor a odidem .... a to som sa dnes chcela balit v praci, no budem to musiet zajtra zvladnut a ku tomu aj na ubytke som chcela pobalit ale to vidim len tak na postel ;-) babuli a silwi: som rada, ze ste ok a pozitivne spravy vzdy potesia ;-) sloniii: fotky si stiahnem hned ako budem doma ;-) sloniii a moncuska: dakujem za darceky pre mimco ;-) eleni, babulina, silwiii, martuska: tak vam jedinym som uz dlzna kazdej po 50 Sk, s babenkami som vcera vyrovnala podlznosti, co ostali z nasho maratonu .... ;-)
Odpovedať
fialllka, na podlznosti nemysli - ber to symbolicky ako "prenajom" tvojej izby aj s obcerstvenim na dvd-maraton ;-) prajem rychle uzdravenie! (az potom bal veci)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak nám stretko vyšlo super, škoda len, že sa nás nestretlo viac. Fotky som pridala do albumu, tu je link, nech sa vám to ľahšie hľadá: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a fialllka samozrejme ti prajem rýchle uzdravenie :-)
Odpovedať
ahojte babenky tak uz hlasim z domu a presne z postele, bo som ako lazar ...... vcera som sa cely den potila ako kon, brrrrrrr, teplotu vdaka bohu nemam, ale potim sa akoby som mala 39viny ]-( ale radsej len potit ako horuckovat .... manzel mi dal do postele na jeho polku notebook, tak mozem sledovat net priamo z postle a potit sa dalej .... dnes som mala ist ku zubarke ale som ju odvolala, ved by ma nebola ani vzala, ked ledva rozpravam, a mam nadchu, tak som sa objednala na buduci piatok, bo potrebujem spravit zub do porodu a sestricku tiez tlacil cas, tak som rada, ze to je len buduci tyzden a nemusim cakat dalsi mesiac ci dva ;-) dosli sme stastlivo domov, aj ked to v sobotu rano vyzeralo vselijako, ked snezilo a normalne v meste sme sli 30tkou, co aj na ceste vozilo ..... zastavili sme sa v ikey este, kupili sme tam malej vanicku aj s nalepkami, Majkovi sa nalepky pacili, tak hned boli vo vanicke, tak bude na nu lepit, je to taka protismykova vanicka, tak je to supis, babo sa nebude smykat ani vo vode, a ani moje ruky v nej a vanicka bude stabilna aj na stole, lebo tiez priotismykove pasy na nej .... a potom sme jej kupili supis podbradniky, to sestra poradila od svojej kolegyne, ze ta si ich nevie vynachvalit, su to gumenne, dlhe a mala ked jej papa, tak sa vobec neukickaaaaaaa :-D a objavili sme tam aj super policky na steny, co davno zhaname, tak sme dve zobrali .... a keby sme neboli taky napratany, tak kupime aj komodu, bola supis, ako hladame, hlboke sufliky, farba sa hodila a ku tomu aj zlacnena a dobra cena ..... ale to sme uz fakt nemali kam dat :-( ved sestra sedela vzadu a drzala policky, ja som mala v predu medzi nohami vanicku a smiali sme sa ako kone, ze len nedostat defekt :-D urobila som par foto z cesty mobilom, tak ked mi to manzelik stiahne do compu, na chvilu vam hodim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak supis fialka, ze si takto dobre prisla domov a manzel ta poctivo prestahoval. skoda, ze nemame teraz cestu do ostravy k rodine, mohli sme ti to vziat. :-D ;-) ja som zase bola vo stvrtok u znamej, ta mi tiez nabalila nejake vecicky. boli sme aj okuknut kocik, stolicku a postielku, co chcu predat. a dala nam aj vanicku, co mali z ikey a neviem, ci nie presne taku istu ako opisovala fialka. ;-) dala som aj do albumu. fotila som si cez vikend brusko. tak potom pridam do albumu. dam vam vediet. ;-)
Odpovedať
sloniii my si tam asi este raz urobime vylet na tu komodu, a vyjde nas to lacnejsie ako objednavat s donaskou .... a ak pojde aj sestra ona tiez nieco este chcela, tak na benzin sa cvakneme a bude to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak ja sa uz tiez hlasim z domu, dnes ma pustili, lebo hematom je vraj uplne malicky a spinenie som uz nemala... tak sa teraz vytesujem :) idem si pocitat co vsetko ste popisali a pozriem si fotky zo stretka... my s lenkou sme sa v nemocke nefotili, takze my ziadne nepridame :-p
Odpovedať
ahojte kočky :-D babulinke vďaka za IP som ani nevedela že už sa "odpája" od nás... Sloni, fialllka a silwi - som rada, že ste všetky mamičky aj s mimčami OK a že nám rastiete do krásy :-D držkám palce a myslím na vás aj ďalej... ;-) dúfam, že aj ostatné babenky sa máte fajn... len si v poslednej dobe uvedomujem, ako nehorázne rýchlo ten čas letí... o chvíľku tu má Lenka s Marcelkou bábätká... a len "nedávno" sme prežívali naše úžasné svadbičky... ;-) joooj, to ja mám dnes akúsi melancholickú náladičku... =-) majte sa krásne babuľky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak som rada silwinka, ze si uz doma a ze ten hematom je na ustupe. uz si to vravela v praci? a si stale na pn? dokedy? bamulka som rada, ze sa mate dobre. a to vobec nevadi, ze mas melancholicku naladu. aj ja ju obcas mavam. ;-) inak pridala som fotecky do mojho albumika. dam vam link: http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, dnes som bola u svojej doktorky po tej hospitalizacii... tak ostavam na PNke do 4.3 potom mam poradnu a hadam uz bude aj ta tehu knizka konecne x-) sloniii v praci som to este nevravela nakolko som stale na PN... ale ked budem mat tu tehu knizku tak potom to pustim do eteru ;-) a velmi peknu zbierku mas, pozrela som si tvoj albumik... bamulka, nebud smutna, ide jar, bude vonku srlnecko a bude pekne... a ani nemaj blby pocit ze cas bezi tak rychlo... aspon budeme mat coskoro prve vyrocie svadby ;-)
Odpovedať
jeeej Adka, krásne fotečky!!! :-D ja by som tiež asi neodolala, už teraz viem, že tiež budem kupovať drobcovi všetko, čo sa mi zapáči... to je asi u každej maminy tak... xixi Silwi, to je asi jarná únava v predstihu :-S teším sa na prvé výročie... páni, to je asi neuveriteľné, ako to letí!!! Tak sa držkaj a nech ti už teda dajú tú knižku tehuľkovskú ;-) nech sa môžeš pochváliť... ale hlavne, nech je to všetko už v pohode, držkám palčeky! Včera som kukala Lenkin albumík (aj) a neveriacky som kukala, že to má už len za pár... aj Marcelke sa to kráti... veď len teraz nám oznámili tú nádhernú správičku a už budú za chvíľu tie malé zázraky na svete :-D ale už aj nás to akosi začína chytať... asi fakt ide tá jar =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, mam tu odkaz od adky - sloniiicka: doktor ju hned zobral a poriadne pokukal, babo je v poriadku, mala predcasne ztahy maternice. predpisane magnezium, kludovy rezim a samozrejme PN zrejme az do materskej, skrz tu problemovu maternicu, zacina prelomove obdobie, lebo babetko rastie a zmensuje sa mu priestor
Odpovedať
ahojte, no citam si vas kazdy den, alebo kazdu hodinu... :-) no nemam nic nove tak nepisem... Silwi ak budes pisat al. volat zo Sloni tak ju pozdrav a nech sa drzi...juj PN do materskej...ale lepsie nech je vsetko OK. U mna vsetko ok, aj ked uz nevladzem z angliny mame toho strasne vela...vcera som mala anglinu, dnes holandstinu a zajtra rano anglinu...otras pridem domov o 20:00 a este si budem musiet urobit asi 6 stran ulohy :-( niekedy uz naozaj nevladzem a tesim sa na vikend ako mala...hlavu mam uz ako melon :-D Drzte sa vsetky, myslim na VAS... pa
Odpovedať
Profilova fotka
eri pekne studuj, jazyky sa vzdy zijdu ;-) adke som napisala sms a pozdravila ju x-)
Odpovedať
aj ja adku pozdravujem! aj teba silwi! to tehulkovanie nie je zjavne vobec take jednoduche ako sa na prvy pohlad zda - moc drzim palce, nech je uz po vsetkych komplikaciach... nech veci idu skratka prirodzene :-)
Odpovedať
bamulka - aj mne to tempo, ktorym cas leti, pride strasne rychle :-. my sa zaoberame planmi na stavbu domu a okolo toho je milion veci, ktore zeru dalsie hodiny a minuty volneho casu, ale je to pekne planovanie ;-) co mas nove ty?
Odpovedať
Silwi, aj odomňa odovzdaj pozdravy Aďke, nech sa obaja držkajú a dávajú na seba pozor! x-) Eli - fíha, tak to máte dosť pestré... to teda ubieha ešte rýchlejšie, veru. Kde idete stavať - tu alebo v AT? My sa tiež pomaly rozhliadame, plánujeme a snívame... ... a inak stále akosi rovnako mi to pripadá... asi potrebujem už vypnúť trošku :-) alebo poriadnu zmenu, žeby sme o nejaký čas rozšírli našu rodinku??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka rozsirenie rodinky je celkom sikovny napad :-p
Odpovedať
...zaroven ale uz nezvratitelny ;-) @bamuli: v AT - v utorok podpisujeme kupnu zmluvu :-N @eri: obdivujem tvoje jazykove nadsenie - super, ze si sa do toho tak svedomito a konsekventne pustila! hvieza 8-)
Odpovedať
Eli - nic ine mi neostava...ale som rada, ze robim nieco zo sebou, jazyky sa mi vzdy zidu :-) juj gratulujem k planom ... tak chcete zakotvit uz navzdy v AT?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?