Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
tak uz sa tesime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli tak sa uz tesime na tu vasu kuchynu... daj vediet ked bude uz na streche ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli ako vyzera vasa kuchyna? uz je to hotove?
Odpovedať
Profilova fotka
a este bonzujem ze fiallka ma novu fotocku ;-)
Odpovedať
silwi ty si teda rychla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hold vidno ze nechodim do prace :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som ju už stihla pozrieť :-D Kráááásne brušinko ;-)
Odpovedať
podarene ste babulky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz tesim, ked ja budem moct pridat fotku bruska, bo teraz je tam len tukova pneumatika
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuľky, tak som zase konečne na chvíľu aj medzi vami ;-) Mrkla som aj vaše albumíky na MK, všetky vás chválim, že pridávate nové fotečky. Silwi som veľmi rada, že bábo sa nakoniec zadarilo, pekne doma oddychuj, nech je všetko čím skôr v poriadku. ;-) Fialllka tvoj manželík je úžasný, takto sa o teba stará :-) Babuli som strašne zvedavá na to foto kuchyne, kedy hodíš do albumu? x-) Alex dúfam, že na stretku nám porozprávaš ako bolo na dovolenke. Kočky platí teda termín 13.2.? Fialllka nám ešte musí bližšie vysvetliť, ktorú pizzeriu to myslela.
Odpovedať
Monci on sa uz nevie dockat, kedy mu pridem domov ;-) buduci piatok by si mal prist pre mna do prace, tak ma odtialto "vystahuje" na tri roky a v sobotu pojdeme z bytu ;-) sa smejem, ze ci to auto prezije :-D ten termin 13.2. plati a je to pizzerka v City Center, vola sa to tusim Piano nieco :-D zasa som zabudla nazov ale podstatne je, ze to je v City Centre kusok od zastavky elektrickovej, co je pri obchodiku Calliope ;-) neviem, ci ste tam uz niekedy boli v nej ale ja som tam uz bola 5x minimalne a sa mi tam pacilo vzdy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka normálne ti závidím, že od budúceho týždňa si už budeš len "lebediť" doma a príjemne očakávať príchod bábätka. Viem si to vybaviť, kde tá pizzeria asi je, neviem, či som tam už bola, ale je mi to nejaké povedomé. Dohodli ste už aj nejakú predbežnú hodinu, kedy sa stretávate? Kľudne sa stretnite aj skôr a ja za vami potom prídem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
monci hodinu sme este nedohodli, ja mozem uz aj o piatej, to by som akurat stihala z prace v podicke, tak ak niekto pride na piatu tak mozme ist skor tam a pockame na vas ;-) monci v tej pizzerke su obrazky po stenach zavesene, co kreslili aj deticky, mozno podla toho by sa ti to mohlo zdat povedome ;-) ku tomu lebedeniu, ani nevies ako sa uz tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim neskutocne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ja asi na piatu nebudem stíhať, tak o pol šiestej o šiestej som tam ako na koni :-D Teším sa moc, moc. V tej pizzerke som už bola, super pizzu tam robia. A všetko vám porozprávam, nebojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby ked si to tu tak citam, tak v prvom rade som dostala strasnu chut na pizzu a v druhom rade mi je luto ze tam nebudem s vami...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi ešte máš u mňa knižôčku, teraz už sa ti zíde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ozaj... budeme musiet zorganizovat aspon kratkeho spicha, dufam, ze nebudem cely cas vypisana...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi neboj, u mňa je v bezpečí a kedykoľvek sa môžme stretnúť, keď budeš ok.
Odpovedať
Profilova fotka
inak mas casovo kontrolovnu obednajsiu prestavku? lebo sem-tam chodievame s manzelikom na obed do ikei... a vzdy ma to napadlo az ked sme tam uz sedeli...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi no teoreticky hej, ale môžem ísť na obed kedykoľvek chcem a mám oficiálne pol hodinovú prestávku, no keď sa zdržím dlhšie, tak to nevadí.
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak to je super, ked pojdeme niekedy do ikei na obed sa ti ozvem a by sme sa stretli, ak budes moct... co ty na to?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som za ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, ozvem sa... ked uz budem chodit znova do prace ;-)
Odpovedať
srry babule, ze som nehodila foto len este stale nie sme kompletni, chybaju nam zasuvky tak este trcia kable, ani chladnicka neni este na mieste, ale aspon ostatne izby su upratane teda okrem jednej ale to stihneme zajtra, no stihneme aby som pravdu povedala tak vsetci okolo mna makaju, uprataju a ja sa iba tak presusam po byte, moc napomocna som neni, ale som unavena total brutal takze tak, normalne si pripadam nemozna, tehotna hotova pohroma 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
v pohodke babuli... kldne si to dajte cele dokopy a potom vyfot... a absolutne sa netrap nad tym, ze moc nepomahas... velmi dobre viem ake to je, lebo ja ozaj len lezim a nic nerobim.. ked spravim ranajky tak je to velka udalost :-D ... ale nastastie moj drahy je taky uzasny a vsetko to zvlada... perie, vari, upratuje... som sa sakra dobre vydala ;-)
Odpovedať
ahojte babulky prave sme prisli z poradne ... mimco sa ma ok a vyzera to tak, ze mamina nebude cisarskym rodit, tak sme stastni ;-) este ma prezru lekari v porodnici, aby aj oni zhodnotili ale podla mojej lekarky uz to je v poriadku ;-) uz mam vypisanu matersku dovolenku, takze pojdem uz vegetit o tyzden, tak buduci tyzden som posledne 4 dni v praci :-D tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim .... cez vikend sme nakupovali veci pre maminu a aj mimco este do porodnice a potom uz len vstetko poprat ;-) tak sa zatial majte krasne, idem s manzelom este do mesta, chce si dat robit novy OP a teda sa aj odfotit a zajtra do pisania ak tu nietko bude :-D krasny dnik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, fialllka, to je perfisne, ze mozes rodit normalne x-) sa tesim s vami.... a tie nove vecicky co ste nakupili cim skor pofot a daj do albumiku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka gratulujem, dúfam, že aj v pôrodnici to potvrdia ;-) babuli ty sa netráp, len oddychuj, ešte sa naupratuješ dosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. mam pre vas pozdrav od babuliny. mam vas vsetky pozdravovat, ale nemoze prist na stretnutie, lebo je v nemocnici a nechaju si ju tam az do piatok. ze cez vikendik necitila pohyby malinkej, tak isla do nemocnice. ale upokojili ju, ze malicka je vporiadku. ale preistotu si ju tam chcu nechat do piatku. ;-) na pozorovanie. ze je mozno malinka len inak otocena, ked ich necitila. takze si to mame uzit. ;-) a inak okokej sme sa to dohodli? a kde je presne ta pizzeria? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, dnes vecer idem k lekarke na kontrolu, tak mi drzte palceky... budem na vas mysliet a prajem vam prijemnu zabavu... babulinke drzim palceky, aby sa ninka mala dobre a aby bolo vsetko v poriadku...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?