Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri neboj sa, dopadne to dobre s tou tvojou anglinou... ved sama vidis ze si sa prepracovala do dobrej skupiny... si sikulko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak babuli celkom zacinam rozmyslat nad tou prednaskou... aj ked neviem ci to nie je priskoro pre mna... kym sa male narodi tak vsetko zabudnem... inak na krasnohorskej som chvilu byvala...
Odpovedať
ja mozno tiez pojdem ;-)
Odpovedať
to by bolo super baby, ved este je cas len potom treba napisat mail do toho centra, mozem to napisat za nas vsetky, tak si to rozmyslite ;-)
Odpovedať
silwi je to len asi to poprve ked tam vojdem a tak...ked sa zoznamime medzi sebou tak si myslim ze to opadne...a bude to ok a budem sa tesit.... :-D teda dufam...xixi
Odpovedať
drzim paste, nech speakujes jedna radost ericulka, neboj ved sa tam spoznas s novymi ludmi a anglina ti urcite pojde ;-)
Odpovedať
dakujem...snad sa tam nezahanbim...najhorsie ze clovek nevie ako ti ludia vedia hovorit, ale snad ked nas vybrali do toho kurzu tak sme na rovnakej lodi...tak uvidim a zajtra budem mudrejsia... potom vam napisem ;-)
Odpovedať
babuli, poslala som ti IP ;-) ericulka, tesime sa na prve dojmy a isto to dopadne na No.1 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak daj isto iste vediet ako sa ti pacilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky tak ako to vidíte s tým stretkom? Fialllka sa nám už vyjadrila, Babuli skúsiš to nejako zorganizovať? Navrhnúť termíny a tak? Ja momentálne nestíham, mám dosť roboty, preto sem môžem nakuknúť len občas. Ericulka som zvedavá, ako dopadne tvoja dnešná hodina angliny. Držím palce. ;-)
Odpovedať
ahojte, srry som nejako ubehana a nestiham a to som na materskej :-D ja v pohode mozem je mi uplne jedno kedy a kam, ak som si dobre vsimla IP tak eli navrhla coffee&co, len teraz neviem ze ktore v meste su asi tri :-N a casovo je mi tiez jedno, vam pracovne nasadenym asi najviac bude vyhovovat okolo 18h, vsak? inak alex uz odisla na dovolenku alebo este je tu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ešte tuuuu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kočky ale nie som ešte úplne fit, tak nechcem riskovať, že vás tehulinky nakazím nejakým vírusom. Takže tento krát bezomňa. Dúfam, že dáme čoskoro aj druhé stretko, ešte aby som vás stihla vyobíjmať, kým ste tehulinky.
Odpovedať
to je skoda alex, tak sa pekne vyliec a budeme na teba poctivo aspon mysliet takze skusime aspon telepaticky sa spojit, inak zlata ze beres na nas taky ohlad, moj sibnuty kolega chcel pricestovat z prahy s rozbehnutpou chripkou a teplotou za mou aby som ho odskolila, tak som ho poslala kade lahsie
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli ale máš na starosti zobrať foťáčik a pofotiť aspoň priebeh stretka, nech si môžem pozrieť ako ste povyrástli ;-)
Odpovedať
caute baby.... tak zvladla som to... uf uf nakoniec to dopadlo super 8-) nad moje ocakavania... a v poho uz sa tesim na stvrtok a dalsiu hodinu .... su tam rusi, japonky, brazilcan, francuzka, turkyna, spaniel, marocanka, holandan a slovenka ;-) a to som ja :-D dakujem za palceky...ze ste na mna mysleli...mate to u mna ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko eri, no vidis, si sikulka... inak baby maju dnes dali stretko... dufam, ze im dobre dopadne a ze popisu plno zazitkov... a hlavne ze daju aj nejake fotocky ;-)
Odpovedať
ahojte :-) sa hlásim po dlhšej dobe... sa tu dejú veci... Eri neboj, to zvládneš... to vás tam je teda poriadny mix národností, ale v mladom kolektíve to bude OK... riadne teda speakuj a nech sa ti tam darí ;-) veru, Silwi, mala si pravdu :-D už sme z júnoviek 2007 "len" 6 ne-tehuľky :-D a myslím, že najskôr to zmení asi Alex, však? veľmi to prajem všetkým, ktoré sa na bábätkovanie chystajú x-) síce aj ja by som už neváhala asi... len akosi je všetko okolo proti nám... nechceme byť "nezodpovední"... =-) Silwi, inak sa máš ako? Žiadne nevoľnosti ešte? Dúfam, že babenkám dobre dopadlo stretko... tiež sa teším na fotky, aby som vás videla, ako ste vyrástli do krásy všetky :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, no nie velmi dobre, vcera som bola na pohotovosti kvoli spineniu :-( a vobec nie som mudrejsia, pretoze teta doktorka videla len gestacny vacok a v nom zltkovy vacok ale nic viac.. a este nevieme ci preto, ze drobec este nestihol narast, alebo preto ze drobec tam ani nebude... dostala som injekciu a papam acorutin a sa snazim byt v klude... dufam, ze to dobre dopadne...
Odpovedať
joj Silwi, to nie je veľmi veselá správa... ale neboj, drobček tam určite bude... ;-) len sa asi skrýva trošku od gynek. ešte nemáš info?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, mam ist az o tyzden, aby uz bolo vidno ak tam drobec bude...
Odpovedať
ja sa v tomto teda moc nevyznám, ale keď ti vyšiel test na dve II tak... to je pravda, nie? =-) držkám palčeky, nech má pre vás len dobré správičky :-D ty si nebola na stretku s babami?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za drzanie palcekov... na stretko som nesla... a radsej som zvolila kludovy rezim doma...
Odpovedať
Silwi nemáš za čo, ja držkám palčeky vám všetkým babuľkám (od Babuli až k tebe x-) ... lebo materstvo je úžasné poslanie pre každú ženu ;-) myslím, že si urobila aj dobre, teraz potrebuješ pohodičku... však baby nám napíšu, ako sa mali...
Odpovedať
Juj tak aj ja som zvedava ci nam nieco napisu baby....a ja dufam ze aj pridaju foto, lebo okrem fialky nikto nic nepridava....baby polepsite sa :-D ja som sa akurat vratila z holandstiny, baby som vyflusnuta ako....a zajtra rano idem na anglinu a to som vobec neni este pripravena, ulohy neporobene....no hanba mi...tak idem makat... :-( len sa mi nechce... silwi neboj bude vsetko ok...len nedvihaj nic tazke...keby nahodou ;-)
Odpovedať
Eri - koľko hodín máš denne angliny? Počúvaj, to si sa teda riadne rozbehla s tými jazykmi... to je len dobre, ja sa už rok snažím dokopať na nejakú tú anglinu :-D občas ju poriadne potrebujem v robote.. tak sa zajtra držkaj ;-)
Odpovedať
v utorok a stvrtok mam anglinu po 2 hodiny a v stredu holandstinu 3 hodiny....tak som aj vyflusnuta trosku, lebo sa mi treba aj pripravit a tak...no anglinu mam skoro rano takze vstavacky musia byt od 10.00-12.00 a holandstinu od 16.00-19.00 dost je to narocne...lebo na holandstine ti vysvetluje po holandsky, malinko kedy po anglicky ... tak nechce rozpravat aby sme sa do jazyka skor dostali... juj ked som bola na slovensku tak som sa dokopala na anglinu som chodila len pol roka, lebo som to nestihala popri skole a nedalo mi to nic tak som radsej nechodila... tuto sa mi zda ze to bude lepsie tak uvidim necham sa prekvapit :-)
Odpovedať
bre ranko babenky ;-) stretko dopadlo vcera ok, len sme ani jedna nemali fotak, tak sme to nezdokumentovali 8-) dohodli sme, ze si hodime este jedno kym odidem, aj s alex, silwii a eleni, ktore chybali, tak potom sa snad zvecnime x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj babule aj fotakom mobilovym ste sa mohli :) co vsetko ste rozoberali?
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram ze andrejka si dala brusko fotku na konika ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?