Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie, nie nastastie si malicke dalo povedat. ;-) inak ked som dosla z obeda som skoro hodila... kolego stupil do hovienka a naramne nam to tu smrdelo. chudak musel to riadne umyvat a teraz sedim v bunde, lebo vetrame. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verim... mna niekedy tiez nadrapujem, ked si kolegovci zohrievaju obedy... niektore jedla tak nenormalne smrdia, neviem co si to vlastne varia ]-( a najhorsie je ze u nas sa neda vetrat...
Odpovedať
hura hura hura konecne som updatovala fotky na MK a vytvorila novy albumcek aj ;-) sloniii mna niekedy tiez vie este riadne nadrapnut a to uz zacnem pomalicky ale isto treti trimester :-D ale najlepsie na tom je to, ze ked poviem drahemu hocikedy v noci, ze som hladna, vie co to znamena a uz aj sa dviha a ide do kuchyne a donesie mi jablko :-D potom zalahne, ja si ho schrumem a spim do rana s pocitom, ze som najedena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, nejako nestícham sem chodiť. Všetky vás pozdravujem, Sloniii som rada, že si zase medzi nami a že sa vám s bábom darí. Kočky čo ste písali o tej dovolenke. Pri dlhodobej PNke aj pri materskej sa dovolenka kráti, neviem, presne z hlavy ako to je, ale pozriem sa na to. Je dosť možné, že Fialllka má pravdu, že za obdobie materskej je nárok na dov. a za obdobie na rodičovskom príspevku nie. Ale kuknem na to. Babuli sme už v BA, kľudne môžeme dohodnúť stretko ;-) Už som na teba a bruško zvedavá :-)
Odpovedať
zdravim aj ja! a tesim sa na pokecy s vami pocas prestavok v praci aj v 2008! :-D
Odpovedať
ahojte kočky babuli, to ti úprimne závidíme, že už len pár dní do práce... ale riadne potom oddychuj a v pohodičke sa pripravuj na Ninku ;-) páni moji, to sa už tak blíži tebe aj fialllke, že ani sa nestačím čudovať ako to ubehlo... už musíte byť krásne okrúhle maminy ;-) Silwi, mám také isté obavy z MK ako fialllka, že to tam nebudem stíhať čítať, lebo ja sa sem môžem dostať len po večeroch (ak nie som s manželom alebo pod.) a to tu už asi nikto nebýva na pokec :-| Uvidíme, či sa pridám aj ja k vám snažilkám, ja si to fakt ešte neviem predstaviť - že budeme čakať bábätko =-) Fialllka, však my už s polovičkou poctivo študujeme prvé stránky v knižke... xixi ale krásne sú tam obrázky... a som vravela polovičiakovi, že mu budem zakrývať tie "nahé" fotky :-D :-) Sloni, držkám palčeky... a neboj, bude dobre ;-) veď budúci tatino sa o vás úžasne stará... idem teda kuknúť albumíky na MK majte sa úžasne... :-D
Odpovedať
monci, mne to tiez tak svokra povedala, ze sa krati dovolenka a ze by som mala mat na nu narok ;-) babenky, ze stihneme este dat spicha ak by som isla ja skor na matersku? hmmm? ;-) bamulka taku malu lopticku mam pred sebou ... zatial som pribrala len 4kg, co sa cudujem, bo kolegyna, ktora ma termin o 1-2tt po mne tak ta uz pribrala 13kg .... my asi len tolko, co vazi babatko, placenta, plodova voda, maternica a prsia dokopy :-D bamulka a vazne ja MK vobec nestiham a aj ked som bola doma pred sviatkami a mala viac casu na net, tak som nestihala, tak tam rychlo tie diskusie bezia, ze som nevladala citat ..... za pol dna babenky napisali aj 20 stran a to sa nedalo stihat ..... bamulka knizka je super, mne sa paci, ja ked som si kupovala prvu tehu knihu tak sa rozhodovala nad touto a tou vasa kniha o materstve a kupila som si nakoniec o materstve a tuto som si vypytala pod vianocny stromcek ako darcek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak vcera sme skrz poladovicu nesli kuknut krsniatko, ale snad sa dnes dostaneme. ;-) a inak, tak co keby sme hodili stretko skor ako pojde fiallka na matersku? aspon si niekam sadnut. ;-)
Odpovedať
ahojte zienky ;-) to by bolo fajn, aspon nejako ku koncu januara alebo ved dam vediet, kedy presne pojdem na matersku aj s tou dovolenkou a uvidim ako mi to vyjde, ci by to nebolo este aj vo februari :-D
Odpovedať
ahojky, jasne suhlasim, navrhnime nejake terminy, nam po 10feb budu robit kuchynu tak asi tesne tyzden dva budem ubehana ale budem sa snazit prisposobit ;-)
Odpovedať
no ako som citala zakonnik prace, je tam nieco o krateni dovolenky a aj naroku na dofcu pocas materskej ale je tam podmienka odpracovania v kalendarnom roku aspon 60 dni .... tak som zvedava, co mi poradi pavianca, som sa na nu obratila, ved aj minule mi pomohla s tym presadenim nepracovat v rizikovom prostredi, ktore moja sefka vehementne obhajovala, ze preco nie ..... takze buduci tyzden isto nie, bo to mam poradnu a glukozku v pondelok a v piatok idem na alergologiu na kontrolu, na ktoru som objednana uz od leta a medzitym si vezmem asi dovolenku, lebo sa mi nechce kotulat s loptou v takomto pocasi hore-dole, takze terminy az po 21.1. navrhujem ;-)
Odpovedať
tak ked budes vediet viac tak daj vediet, nech vieme na com sme ale uz nemam nervy si vyhadavat tu dovolenku, to nase HR je strasne nic nikto nevie vidim ze mas fiallka full program, ja som obdobne stale niekam na kontrolu chodim, zajtra mam poradnu a konecne idem po sviatkoch cvicit, som zvedava na moju obratnost to je inac strasna sranda vidiet tehule ako sa strasne snazia predvadzat zmyslupne pohyby, sa vzdy na tom s babami rehoceme ake sme nemozne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
babuli, jasne, ze dam vediet ;-) no a full program teda mam a na alergologiu chodim uz len, vdaka Bohu, preventivno-kontrolne, uz viac ako roka som bez liekov a musim si zaklopat, ze som tomu rada a zatial sa dari .... ja som totiz speci pripad, mam alergiu na zimu a mala som blbu asi imunitu, bo som stale mala problemy s herpesmi, nevedela som sa z nich vylizat a ked sa mi podarilo z nich dostat, tak po mesiaci sa mi objavil nejaky znova ..... tak mi posilnili pred viac ako rokom imunitu, papala som take brutal drahe tabletky 3*1 denne po dobu 3 mesiacoch a odvtedy mam pokoj ;-) tak som rada, lebo ani prechladnutie si na mna tak lahko nesadlo a to som bola min. 2x do roka chora ..... ;-)
Odpovedať
no super, mne sa alergia zhorsila cez tehu, tak uvidim ako to bude po porode, inak ako s tou nasou endometriozou po porode, uz by to malo byt v pohode a nemalo by sa uz nic nerobit, ci ti povedal lekar nieco ine?
Odpovedať
mne sa cez tehu zhorsila len zapcha a palenie zahy beeeeeeeeeee :-S no ja ked som bola na potvrdenie tehu, tak som si dala skontrolovat aj vajecniky, ci tam nahodou ziadna cysta nie je, ked som bola bez liecby a pristupila som po laparke ku tomu, ze som uz vyliecena, ako mi lekar povedal .... tak pevne verim, ze to tak bude aj nadalej a rovnako sa ku tomu tak postavim a nebudem na to mysliet x-) viem, co robi pozitivne myslenie, tak sa snazim co najviac tak mysliet ;-) moja maminka dnes bola na mamografe a caka este na sono prsnikov, a mamograf ma ok, tak som rada ;-) babuli, kolko si pribrala uz?
Odpovedať
babenky, ja som si vcera tak poplakala ... pozerala som crepiny na Jojke a tam reportaz z tej smutnej udalosti v Nitre, co zabilo to 4-mes. babo a maminka tam tiez rozpravala, no rucala som ako mala a teraz ked pozeram MK, tak tam niekto zriadil album pre Jakubka a ludia tam vkladaju anjelikov x-)
Odpovedať
no taketo veci ja nemozem pozerat a ked nahodou aj zacnem tak mi to michal automaticky prepne na nieco, a ma pravdu ja som potom z toho na prasky a nikomu tym neprospejem hlavne nie sebe a Ninuse fiallka, ja som pribrala dost - 15 kil, ale konecne som sa dostala do stavu ze som neni stale hladna, lebo posledny mesiac dva som mala pocit permanetneho hladu, tak snad uz sa na mna nalepi iba to co mala naberie ale i tak stale neviem kam sa to nabralo ako jasnacka mam lica plnsie ale nohy zase az tak nie, jasnacka mam to v prsiach, v brusku a na zadku, ale uz neriesim resp snazim sa neriesit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to tiez vcera pozerala a plakala som pritom. bolo to dost hrozne. :-| a mne inak tiez drahy zakazuje taketo veci kukat. a je nerad, ked to kukam. ale potom ma objal a tak. ;-)
Odpovedať
moj Majko by mi to tiez prepol, keby ma to videl pozerat .... ale nakolko som bola bez neho, tak sa neudialo .... on je napr. nahnevany aj na ten reflex, co byva na markize, ze tam len citaky a dojaky davaju a kde sa komu ako postihnute dieta narodilo alebo aka tragedia stala .... normalne peni, ked to vidi v telke uputavku na to po spravach :-D babuli ja som zatial pribrala len 5 kg, teda co som sa vazila cez sviatky, z poslednej poradne sme isli len s hmotnostnym prirastkom +4 kg .... ja mam asi fakt zatial len to, co vazi mimco, maternica, placenta, plodova voda a prsia
Odpovedať
bud len rada, ja som odzaciatku priberala poctivo akurat pozeram tehu knizku ze ako mi to rastlo, do 14tt som pribrala 3kg, do 18tt 6kg, do 22tt 10kg, v 26tt 12 kg a teraz v 30tt 15kg :-D
Odpovedať
no ja som rada, aspon to lahsie bude prec ;-) ja som si nahlasila vahu pred tehu 67 kg, v 15tt mala 68 kg, v 19tt 70 kg, 23tt 71 kg a ked som sa vazila cez sviatky to sme boli v 25tt tak 72 kg dnes zaciname 27 tt ... teda ak ma pamat neklame a teda zajtra mame 26tt+1, a to je uz 27tt
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenusky, ja sa rada pridam k stretku, uz som na 90% zdrava... nasim kamaratom sa 29.12 narodil maly fedorko, tak by sme ho uz chceli ist niekedy pozriet... ale to musim byt zdrava na 100%... to s tou burackou bolo velmi smutne, nastastie som to nevidela (mne to manzel tiez stale prepne, sa na to nemoze pozerat).. idem dalej makat bo mam toho straaaaaasne vela...
Odpovedať
oki doki babenky, na dnes vas opustam a balim a idem dom oddychovat ;-)
Odpovedať
Fialka - pekny albumik si si urobila...ty si tusim jedna s tych, ktore nas informuju o vsetkom ;-) Inak uz mate vybrane meno?, ci este stale nic???? Teda ja o nicom neviem, mozno ostatne ano... Babuli a Sloni sa musia este polepsit ze baby??? pls hodte nejake to foto... Sloni neboj...vsetko bude ok, aj to prejde ;-) manzelik je super chlap, vie co ma robit a snazi sa najviac na svete....viem si to predstavit My sme opat v NL, juj a na SK bolo tak strasne dobre a tak strasne to ubehlo. Mangelikovi som slubila, ze si budem hladat robotku od januara, tak s tym musim zacat...pls drzte palcoky nech ma niekde zoberu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericulka, tak drzime palceky ;-)
Odpovedať
teda fialllka máš pochvalu na MK ;-) krásny albumík... a máte pre babuľko úplne najúžasnejšiu postieľku, akú som kedy videla :-D a pekne ste sa teda už prichystali... ten baldachýn je krásny... ... a neboj, možno sa ešte riadne zaokrúhliš, veď musíš dobehnúť babuli, nie? si budete konkurovať ;-) Ericulka, tak držkáme palčeky nech sa ti podarí niečo vhodné a súce nájsť ;-) Silwi, ešte si v práci? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, nastatie uz nie, ale mam "pohotovost" :-D mame deadline ale akosi amici nic neposielaju, asi si to fakt nechavaju na poslednu sekundu... no ale ak by nahodou nieco poslali tak to hned musim nahodit do systemu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ty uz dufam valas suncicky doma ;-)
Odpovedať
eri, drzim moc palce!
Odpovedať
eri a bamulka dakujeme za pochvalu :-D bamulka, ja to mam asi dedicne, bo aj moja maminka pri nas so sestrou nepribrala viac 10 kg ;-) eri, mena mame uz vybrane: ja vyberala pre dievcatko a Majko pre chlapca ;-) samozrejme, ze po vzajomnej dohode :-D takze bud Sarah teda Sarka alebo Terazka alebo Jakubko alebo Samko x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?