Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, mas pravdu ze vacsinu casu uz travim na MK snazilkach (a tusim aj alex :-p ) a tehulky v svojich temach, aby sme boli co najviac informovane... ako tak citam, tak by si sa do snaziliek mohla pridat aj ty ;-) ale vzdy sa poctivo mrknem aj sem co je nove.... babule, ja som zase chora... vcera som sa dorepala sice do roboty, ale ked ma sefica pocula kaslat tak mi nakazala robit z domu, aby som nahodou nenakazila kolegovcov, lebo sa nam o chvilu zacne dost krusne obdobie a budeme potrebovat kazdeho...sa nam zakazu dovolenky marodky a umrtia :-p
Odpovedať
Profilova fotka
inak dnes moja pracovna moralka padla niekde do marianskej priekopy... budem sa musiet pre nu ponorit.... ale najprv si idem popozerat tehilkovske albumiky co vsetko tam uz pribudlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pozeram si albumiky... babuli, posledna brusko fotka je z 20 tt a teda uz 8 tt nic ;-( .... fialllka... 25tt ;-) ... sloniii, nevieme sa dockat prvej tehulkovskej fotocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, na dnes koncim so samomluvou :-p
Odpovedať
silwie my sme teraz v 27tt, a brusko je rovnake ale uz mam pofotene vsetky vecicky a aj postielku, tak uz to hodim len na strankku ale ako sa poznam, budem to robit v case mojich pracovnych povinnosti, ked budem v praci :-D silwie, ja nestiham ani moju tehulkovsku temu na MK, to skor tu stiham vsetko sledovat tam na MK to tak v teme rychlo bezi, ze sa vobec nechytam :-D obcas niecim prispejem, pozdravim a tak, skor stiham tu mrkat takze ja som verna aj MS :-D bamulka, tu knihu som dostala aj ja na vianoce od sestry, tak uz mam dve ;-) jednu som si kupila na zaciatku tehulkovania, Vasa kniha o materstve, skvela knizka a druhu Velka kniha o matke a dietati som dostala teraz na vianoce ;-) bamulka, nas sa sestra dnes v aute pytala, ked sme isli od starkych, teda ja, manzel a ona z TN, ze ci si vieme predstavit, ze budeme mat babo a obaja, ze nie :-D no co ku tomu dodat, resp. ku tvojim obavam z materstva x-) a potom som dostala este aj otazku, ci sa bojim porodu a ja na nu, ze mi to akosi este nedochadza a teda nebojim :-D ale neviem si predstavit, ked pride na lamanie chleba, alebo sa to bude tesne blizit pred koncom, ze co a ako budem potom reagovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiallllka, tak sa tesime na tie nove fotocky... a neboj sa rodicia budete uzasni x-) inak ako ste dopadli vtedy s tym autickom co do vas ten truhlik nabural? uz je kufor v poriadku?
Odpovedať
ahojte kocky tak by ste sa my tu mohli podaktore presunut z konika kedze toho mi admini zarazili mohli by sme pokecat tuto nie silwi? ;-)
Odpovedať
silwie, auticko urobil jeden pan zadarmo, tak vdaka Bohu a nezarobili sme si na nom 5 litrov 8-) dara a kto ti zatrhol modreho konika? :-.
Odpovedať
babenky mne sa dnes snivala totalna haluz ..... rodila som tuto noc .... normalne mi odtiekla plodova voda, dostala som bolesti ako ked cakate kramy alebo kramujete, do toho som mala take tlaky ako na "sranie" a trvalo to asi cca 10 minut, nemohla som tlacit a vsetko som predychavala a potom to zmizlo a kde nic, tu nic .... cakali sme na dalsie bolesti a nic a popritom som Majka navigovala, aby uz zavolal nasmu kamaratovi, ze nech uz pride, ze uz to na mna prislo, lebo lekar co tam bol sa mi zdal nemastny-neslany a nesympaticky ....... totalna haluz a bulshit a som sa zobudila a musela som sa ist na to vycikat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauko dara, no jasnacka...
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, to som rada, ze sa vam to auticko tak sikovno vyriesilo... a o tych snoch som pocula, ze sa tehulkam casto snivaju porody alebo rozne krvaky...
Odpovedať
ahojky, mne nejako blbol net takze ani konik ani svadbu som nevedela otvorit, uplny abstak som mala, dneska sme plienili obchody s misiakom, a sme kupili krasne uzasne prenadherne obrazy do obyvacky, potom klasika mala zase dostala vsetko mozne - vanicku, cumlik, krabicku na cumlik, hrkalku a suprovu hrazdicku, co sa tyka oblecenia tak uz som sme snad skoncili, teda neskoncili ale presli sme uz na vacsie velkosti, sa musim pochvalit sme jej kupili rifle take supisne, dokonca su aj vysuchane -total modna diva z nej bude :-D :-D :-D moni, uz ste v Ba? manzelia nasi drahi dohodli stretko, tak musime sa dohodnut ze kedy :-) inak babule, caka ma poslednych 5 dni prace, ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babuli, tak sa uz tesime na vsetky nove fotky ked uz ma ninka tak vela veci ;-) ty uz ides na matersku? ty kokso ale to zletelo... ani sa mi nechce verit...
Odpovedať
to sa nezda, ale v stredu nacneme 30tt, slubujem ze ked budem doma tak vsetko pofotim a hodim na konika
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, sa tesim s vami, hlavne ze je vsetko ok... si uz o chvilu pekne oddychnes a nebudes sa stresovat projektami ;-)
Odpovedať
babenky ahojte ;-) tak uz som v praci, ty koki, tu je 10 stupnov :-| brrrrrrrrrrrr, cele sviatky sa tu nekurilo, to je des ..... zajtra si idem zistit ako to mam s dovolenkou, lebo nakolko mam narok na dofcu aj pocas materskej, tak to ked som cca tak pocitala, tak vseho vsudy budem v praci asi len do konca januara ak aj nie menej :-D
Odpovedať
fiallka, mne povedali na personalnom ze 1/12 za kazdy odpracovany cely mesiac, daj vediet ze ako to vypocitali tebe, mne vyratali dovolenku ako keby iba za januar, takze 2 dni nic viac nic menej
Odpovedať
babuli, ale ty mas narok aj na dni, ked budes na materskej, teda na tych 28 tt, podla zakona a mozes si ju vybrat pred materskou alebo po materskej, teda po 3 rokoch .... ja to budem vediet az zajtra, lebo dnes tu personalistku nemame ale ked mi to pocitala svokra, ktora toto robi u nich vo firme, tak mi to vyslo na 16 dni dovolenky min. z novej za rok 2008 a mam este aj 7 dni z minuleho roka ... ale isto ti dam vediet az zajtra, ked tu bude personalistka a sa mi na to mrkne
Odpovedať
Profilova fotka
narok na dovcu je aj pocas materskej? tak to je super ;-)
Odpovedať
ja ten zakon niekde najdem, pockaj ;-) a viem, ze som to citala aj v nejakom casaku, kde bol clanok o mamickach na dovolenke a bolo tam aj par uzitocnych rad zo zakonov, na co ma mamicka narok a pod.
Odpovedať
hej lebo pocas 28tt si platena z prace, teda materska ti je tak platena a to mas nieco ako "PN" ani vtedy ti nezanika narok na dovolenku, ked si na PN-ke .... idem najst ten zakon
Odpovedať
silwie ale len pocas tych 28tt, kedy si platena z prace ... potom uz mamicka dostava zo socialky ten rodicovsky prispevok a to uz narok na dofcu nemas, aby sme sa dobre rozumeli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre vediet... dakujem :-)
Odpovedať
no ale ked tak kukam rozne clanky ku tomu, tak jedny pisu tak a druhy tak, musim najst ten zakon porazeny 8-)
Odpovedať
ved to som si myslela aj ja, len ze ten cas 28tt sa berie ako inak odpracovany pracovny cas z ktoreho dovolenka ze vraj sa nerata, ja som z toho uplne jelen a je to taka divna zenska ktora to robi ze som to vzdala, jedine na co som ju ukecala je to ze si ju brat nebudem ale mi ju preplatia
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak vas zdravim opat v praci po 2 t. :-p mam strasne vela roboty a nestiham sem chodit dnes. :-p je to desne. :-p my sa mame celkom dobre. vcera sa nam narodilo krsnatko. o 6.45h. :-D
Odpovedať
sloniii blahozelaaaaaaaaaaam :-D a dakujem za sms pocas sviatkov ;-) babuli, to je kravina, mas mat narok aj na tu dofcu, neboj, ja to niekde najdem a vyzistim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko sloni, neznic sa v tej praci uplne, setri sa trocha ;-) blahozelam ku krsniatku! a vam sa ako dari? drobec poslucha?
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka baby. ;-) mame sa celkom dobre. lieky este berieme. na kontrolu ideme 18.1., sice sme mali cez vianoce trosku strach, lebo som 4-5 dni spinila ale zase od piatku som kazdy den vracala. dnes mi ranajky priniesol drahy do postele s tym, ze to bolo spravene z lasky a nech sa neopovazim to vratit do zachoda. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, super ze sa mas dobre... a tvoj drahy je strasne zlaty... dufam, ze si tie dnesne ranajky nevratila ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?