Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som akurat poslala drahemu mailik, aby sme pockali kym sa to trosku neskludni... co na nas padol ten strom v tej smrsti pred 3 tyzdnami sa dost bojim cestovat v dazdi :-(
Odpovedať
to verim ze to cloveka vystrasi, aj my sme boli vtedy v aute pocas tej smrsti a nebolo mi vsetko jedno
Odpovedať
a ja som tu smrst prepasla v Bologni ... normalne som nechapala, ked mi manzelik napisal, ze u nas padaju stromy a berie strechy v PB a ked som sa vratila a videla som tu smrst, strasne nieco, tie dolamane stromy ... 100 rocnu lipu pri krizi zlomilo ... to som nevidela, ze tak velky a mohutny strom dokaze padnut za obet :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj veru bolo to dost zle... ale teraz to uz vyzera byt v poradku, tak ideme...
Odpovedať
ahojte dievcata, konecne je piatok, huraaaaaaaaaaaaa ;-) uz tesim ked pojdem dom za manzelikom ;-) dnes mi sofer v autobuse urobil skvelu naladu aj s kolegynou ... pustal si tam supis pesnicky, zacal Bajecna zenska, cez Masinku a nakoniec cez burakovou valku .... sme si pripadali, akoby sme sli na vylet do tabora, s batozinami a ta hudba do toho ;-) paradicka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... u nas vo firme naplno funguje piatok 13-teho , stale nam pada siet... a kedze vedla nasho teamu sedi helpdesk, tak pocujeme ze sa to serka v celej europe, heh... takze ja len dufam, ze stihnem odoslat tento prispevok skor nez to znova padne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi podarilo sa ;-)
Odpovedať
ja som si ani neuvedomila ze je dnes 13-teho...xixi :-D inak ja nato neverim neviem ako vy....?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež nie, takže pohodaaa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ehm, troska som zazrela do vasej debaty "manzelky" ;-) len ma tak zaujalo... alex, podarilo sa to, o com si pisala predtym?? teda napriklad aj vcera?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifitko nie, nemyslela som to. To som len Silvinke hovorila, že sa podarilo jej tú správu k nám odoslať :-) Ale inak mohlo by sa aj to zadariť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja na to tiez nejak neverim, ale nas server hej :-D alex inak aj ja som zvedava, ci nahodou nemas dobre spravy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasneeeeeeeee ;-) uz som chcela byt prva gratulantka :-D
Odpovedať
alex ako si mam prehodit uz konecne svadobnu foto....kde pisem...ja som blondy ale nejde mi to :-p
Odpovedať
mame fotoooooooooo, je ich cez 500, takze cely vikend sa budem iba obzerat, potom vyberieme a hodime sem naj naj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nebojte, ak to bude, tak vám to oznámim a zrozumiteľne ;-) Zatiaľ nemám žiadne správy. Tak 1. augusta sa pýtajte ;-) Erika napíšem do IP. Babuli super, tešíme sa.
Odpovedať
Profilova fotka
super, tesim na nove fotky neviest - super inspiracie :-D
Odpovedať
teskam sa...a to mate 500 len s fotenia vas, alebo celkovo ....?
Odpovedať
celkovo, fotograf bol na hostine asi tak do pol druhej
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ericulka, poslala som ti IP ako si to zmenit
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, tak sa tesime na nove foto... idem aj ja zavolat drahemu nech zavola fotografovi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme v pondelok volať za DVD, ak sa nám neozve kameraman, aj keď ho nechcem naháňať, ale som strááášne netrpezlivá a aj kamaráti všetci a rodina sa stále vypytujú kedy už bude.
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial otravuje vsetkych co boli na svadbe, nech nam poslu vsetky fotky co nafotili... a oni potom otravuju mna, ze nech im poslem zvysne co mam :-p
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeej dakujem, uz to mam jupinky....xixi Babulinka tak sa teskam....my sme ich mali o nieco viacej a tiez tam bol cca do 2.00-3.00
Odpovedať
supis babuli .... tesime na fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, tak toto presne je aj u nás. Ešte mi chýbajú foto od asi 6-tich ľudí.
Odpovedať
Profilova fotka
ja ani neviem, lebo ani neviem kto vsetko mal fotak, kedze fotaky isli z ruky do ruky... inak moja mamka proaktivne zobrala aj nas fotak (aj nase penazenky a doklady) a potom to tam nechala ]-( ale nastastie ked som sa prenho vratila, tak casnicky mi to hned dali... sa mi ulavilo
Odpovedať
ja uz mam od vsetkych ;-) tento vikend musime za fotografom, upravila som fotky svadobne na prezentaciu na zaver DVD a vsetko uz mam pre neho nachystane, uz len sa s nim stretnut ;-)
Odpovedať
nema niekto spolocne foto z nasej svadby? ja mam vsetky fotos z junovych svadieb ulozene v kompe u svokrovcov ani neviem ako sa tam dostali ale vzdy zabudnem si to odtial zobrat, ale posnazim sa na to nezabudnut a hodit ich sem
Odpovedať
mne sa dnes akurat dostali fotky co nas fotila manzelovho bratranca zena....ako sme boli za jazdy vystrceny z limuziny a kyvali sme ostatnim a davali si cmuk .... xixi je to zlate....ale od druhych nemam....ale to preto ze som dost mimo domova...inak by som ich viac bombardovala... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?