Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
eri, ja len ze holandania... 8-) alebo tebe sa nezda, ze by vela pili? yes - smith!
Odpovedať
neviem...bola som na party medzi mladymi holandanmi a tak v norme...ale uvidim a zajtra dam vediet 8-) podla mna to bude slusne ale uvidim necham sa prekvapit
Odpovedať
Milé babulky ako sa dnes mate? My si doma oddychujeme s mimcom, pecieme so svokrou kolace a cakame, kedy manzelik pride domov, pustili ho dnes skor ;-) uz sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ;-) darceky uz mame vsetky zabalene, vcera som chcela hodit na MK nove foto, ale musim ich zmensit, tak snad sa ku tomu dnes dostanem ;-)
Odpovedať
ja osobne sa zviecham po nasej vcerajsej firemnej party. v praci (ako inak) :-S musim nabrat sily, lebo kamoska spravila advokatske skusky a dnes preto znova oslavujeme!!!! :-D tie konkretne vianocne pripravy zacneme teda nasjkor az v sobotu na obed... stromcek, kapor, balenie darcekov
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fialllka, najdi si prosim ta cas, ja sa budem tak tesit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, aj moj drahy mal vcera xmas party, vraj dosiel o tretej =-) ale on nepil lebo robil sofera, tak je len trocha unaveny :-)
Odpovedať
no, na nase x-mas party chodia medzicasom neoficialne uz aj nasi klienti, lebo sa roznieslo, ake su zabavne plus chlast zadara... ale no, chce to kondicku. silwi, s tvojim manzelom spolucitim ;-)
Odpovedať
baby ja uplne ze nestiham....lietam po byte ako fredka. zehlila som umyvala som riad, iba teraz ranajkujem podotykam a este musim pobalit a o 15.00 mame byt na letisku...brutal frmol,mangel je este v robote, maju pracovny vianocny povinny :-) otras a ja nestiham pomooooooooooooooooc ale zajta mam uz pohodu...xixi vlastne dnes vecer ked prideme do BA :-) tesiiiiiiiiiiim vcera som sa nahanala kvoli darcekom, lebo svagor nemal nic pre sestru, mal frmol v robote, potom ochorel a mal vysoke teploty tak som mala co robit, prisla som unavena o 20.00 domov 5 hodin som travila hladanim jeho darcekov no otras.... drzte sa pa
Odpovedať
Profilova fotka
ericulka, drzim palce aby si sa dobre pobalila a na nic dolezite nezabudla ;-) eleni, hlavne pi vela mineralky a na obed si daj poctovy vyvar :-)
Odpovedať
eri neboj, stihas! stastnu cestu! hlavne nezabudni darceky a manzela ;-)
Odpovedať
juj darceky baby mam pobalene uz od utorka aby som na nic nezabudla, lebo som ich mala pozasivane na roznych miestach :-D xixi na tajnaka :-D :-D :-D no manzel snad pride, lebo tu snezi tak dufame ze nebudu zapchy...na dialnici....no a ked nam nepride kufor s darcekmi nato myslim stale, ze nam ho niekde zapatrosia...to by boli vianoce 8-)
Odpovedať
eri na strateny kufor s darcekmi ani len nemysli ;-) a stastnu cestu zelame a uzi si sviatky doma ;-) silwi par foto som uz zmensila, tak idem ich hodit na MK, teda aspon ako rastieme a mame novy look ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej hned si idem pozriet x-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak my mame s manzelikom dnes tretie vyrocie x-) a pred rokom osm dostala prstienok x-) x-) x-) ale este neviem ako to budeme oslavovat nakolko ja som este doma marod... sme mali ist na peknu veceru popraci, som si aj pol dna dovolenky kvoli tomu zobrala... aj stromcek sme mali ist kupit :-( este aj darcek som prenho malav robote, ale to som poprosila kolegu nech mi vlezie do supliku a da mu to, aj tak mi manzelik niesol PNku do prace...
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, su kraaaaaaaasne tie fotocky... pekne sa brusko gulati a nie si ziadna velryba... aj vlasky mas pekne, velmi ti to ide....
Odpovedať
no len mi to fialka preblesklo hlavou ;-) xixi krasne brusenko mas...aj vlasky...dobreeeeeeeeee na jednicku :-N xixi baby my pojdeme ovesani ako .... napisem vam co musime odniest obaja.....2 velke kufre, 1 sportova taska, 1 ruxak, 2 notebooky a to musime slapat cca 25 minut na stanicu lebo tam nejde ziadna elina od nas...brrrrrrrrrr asi to neprezijem :-D a este k tomu nam bude sneh valit do oci...brrrrrrrrrrrrr :-| snad to zvladneme....
Odpovedať
eri zvladnete neboj ;-) vy snad budete aj nadvahu platit na letisku, ci nie? :-D no a este v priebehu dna pofotim co mame pre mimco nove a aj to hodim este dnes poobede alebo podvecer x-)
Odpovedať
no tesim sa na foto... babulina tam vobec nepridava...ta nas chce sokovat bruskom :-D no snad nie, lebo notase a ruxak si berieme do lietadla a tie 3 kufre budeme dufat ze maju do 40kg tusim kazdy moze mat 20kg sa mi zda... no a ked nie tak to tam porozdavame :-D
Odpovedať
eri budete potom robit jeziska na letisku co? :-D ale to snad nie ;-)
Odpovedať
xixi no tak som to myslela :-D :-D :-D to by bolo zleeeeeeeee xixi ;-) snad nie lebo vsetci sa tesia ze pride super jezisko z holandska...tak snad im budeme moct urobit radost... posledne 2 tyzdne pred vianocami dali take zlavy ze dovidenia mexx mal 50% ale co ked sa mi tam nic nepacilo...ale v ostatnych som dobre nakupila....no pre druhych...pre seba som kupila za normalne ceny tak ma to potom hnevalo ze az :-(
Odpovedať
ja cakam ze po sviatkoch budu este zlavy ;-) ale tiez sa mi stava, ze ked su zlavy, tak mne sa nic nepaci a kupim za normalen ceny ]-(
Odpovedať
praveze keby som vedela ze daju 2 tyz. pred vianocami zlavy od 25-70% tak ani predtym do obchodu nejdem...fakt vies ako sa tie veci oplatia teraz a ja mam plny kufor normalnych...ako niektore su "hajzle" ja tomu tak hovorim, ked je to nekvalitne....take smejdaky...ale teraz som segre kupila od svagra co dostane za 800.- sk 2 veci znackove od vero mody...usetril 500.- sk...a kupila som si super tricko veromoda za 90.- sk to by som ani na trhu take pekne a kvalitne nekupila.... takze som si povedala ze na bud. rok 2 tyzdne pred nakupujem ako salena a mam 2 kufre darcekov 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa tiez chystam na vypredaje, ale nakolko nie som velkost S ani XS a toboz XXS tak mam obcas problemy najst nieco co sa mi paci a je to na mna :-p
Odpovedať
tu su v pohode vsetky cisla
Odpovedať
babule vypinam sa, drzte sa a uzite si vianoce zo svojimi najblizsimi....a oddychnite si a nacerpajte vela energie...mne uz ma prist drahy a uz ideme tak paaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
papa eri, prijemnu cestu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky moje prajem Vám, Vašim manželom aj bábätkám v brušku krásne sviatky plné pohodičky, lásky a božieho požehnania. Oddychujte, tie čo ste choručké, liečte sa a užívajte si krásnu atmosféru Vianoc x-) Ak sa mi podarí, cez sviatky sem ešte nakuknem. Ak nie, prajem Vám aj veselého Silvestra a do nového roka si zaželáme v januári ;-)
Odpovedať
baby tak sme mali 2-oj hodinove meskanie...ale sme v BA a to je super, aj kufre mame vsetky :-D jupiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence, prajem prenadherne sviatky plne lasky a pohody, ktore urcite budu jedinecne, pretoze ich stravime prvykrat s nasimi manzelmi x-)
Odpovedať
Aj ja sa pripajam a prajem Vam s manzelom sviatky plne pokoja a pohody, aby ste si uzili Vianoce v kruhu svojich najblizsich.... a pripajam kazdej z Vas Vianocne prianie v podobe linku, tak si na neho kliknite... http://www.elfyourself.com/?id=152565...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?