Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
čaute babuľky :-) vidím, že sa máte všetky fajn, to je dobre! Andrejka, veeeeeeľmi držkám palčeky, nech mimčo krásne rastie (aj keď teraz asi trochu šarapatí a tebe je z toho zle) a nech je všetko dobré, veď ste už teda v 8 tt tak to je super :-D samozrejme som rada, že aj Lenka a Marcelka sú fit a všetko tak krásne opisujete... ja sa teda už začínam tešiť :-D a ktorá bude ďalšia mamička??? nikto nič neplánuje? =-) jeeeej, plánujete stretko na deviateho, to budeme s manželíkom oslavovať polročné výročie od svadby... ani nechcem veriť, ako to rýchlo ubehlo x-) krásny spoločný požehnaný čas... a asi nebudeme sami, však Andrejka a Alex? :-p moje zlaté, nech vám všetko vychádza podľa vašich snov a túžob, a nech sa vám darí, krásny dník prajem ;-) B.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bamuli... zda sa ze aj ty si v dobrej naladicke? napis ako sa dari... co mate nove... nech mame prehlad, lebo zvedave sme strasne ;-) akurat sa ma vcera jedna bab na skoleni pytala ci som vydata ked zbadala obrucku a ja taka pysna ze ano x-) som mala normalne taku dobru naladu z toho x-) a ze ktora bude dalsia mamicka... na cakacke sme my dve s alex 8-)
Odpovedať
ahojte - len vas chcem pekne pozdravit! v nedelu, 9teho sa vidime!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Babuli ďakujem za návrh, opýtam sa. Inak segra hovorila, že si bola hrozne zlatá ;-) Som rada, že vám to v práci tak fičí, budeš mať aspoň skôr kľud a nebudeš sa musieť stresovať. Bamulka vidím, že sa vám naozaj dobre darí, vždy sem napíšeš slová plné pozitivizmu a energie, to sa mi veľmi páči :-) Nech je to tak aj naďalej. Tak, tak, Silwi a Alex sú teraz naše snažilky a my s Eleni zatiaľ len čítame a tešíme sa s ostatnými ;-)
Odpovedať
si nemozem odpustit vtip ;-) Medzi manželmi: - Ty, stará, už 25 rokov mi piješ krv!! - To teraz dostanem Jánskeho plaketu? Či čo? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulina, tak to bolo dost dobre :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D babuli, krásny vtipek :-D no babuľky, tiež vďaka za milé slová, ja vás tak rada aspoň "čítam", keďže mamičkovské témy sa ma ešte až tak netýkajú... ale ktovie, či sa nepridám o pár týždňov k Silwi a Alex... :-D :-D @Silwi a Monci & other: ako sa mame? hm, v pohodičke, stále zaláskovaní :-D akurát som si minulý týždeň pospomínala na svadbičku, lebo som dorábala ešte náš album č. 2, tak až mi slzičky vybehli od šťastia a spomienok... až tak dobre x-) a pomaly sa chystáme na prvé s poločné Vianoce, tak to bude krásne ... a tak držím palčeky ďalším budúcim mamičkám ;-) krásny deň
Odpovedať
tak scaute baby, ja som taka ako bamulka, len vas citam a nezapajam lebo tema babo u nas este nefici a dlho ficat nebude ; co sa tyka stretavky to sa ma tiez nejako netyka ked som mimo...hroza je to so mnou ze? inak sa mam fajne, matko mi odisiel na sluzobku do BA tak som samicka 3 dni :-S ale co uz...zvladneme ked sme aj horsie zvladli no nie? u nas vsetko po starom, chodime na holandstinu...je to doooooost tazky jazyk :-( aspon mne sa to pletie z anglinou a nemcinou tak je to o nicom....lebo ani jeden jazyk neviem na 100 percent to asi preto...snad to bude lepsie ved sme boli len na 2 hodine... v meste je krasna vianocna vyzdoba tak sa chodim kochat a nakupovat darceky :-D tak s toho sa najviac teraz vytesujem.... a na vianoce ideme na slovensko tak sa tesim...ale sami asi nebudeme :-| pravdepodobne budeme u nasich...vsetci si nas chcu nejako uzit no uvidime ako to este vsetko dopadne... tak sa drzte, myslim na vas a nech vam dobre dopadne stretko 9.12 :-) po mikulasske 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Bamulka a Ericulka, veď ani mňa sa ešte téma bábo netýka ;-) Zatiaľ to len s radosťou prežívam s ostatnými maminami. Bamulka stále sa ľúbime "ako také kone" :-D :-D :-D Minule na mňa kamoška pozerala, akoby som padla z marsu, keď som jej povedala, že pozeráme svadobné DVD: "ty pozeráš vlastnú svadbu?" :-D Toto pochopíme asi len my čerstvé manželky ;-) Ericulka neboj, postupom času určite tú holandštinu zvládnete ;-) Tú krásnu vianočnú výzdobu by som chcela aj ja vidieť, tento rok mám takú väčšiu vianočnú náladu a veľmi sa teším na sviatky :-) Tiež budeme s Marekom tráviť Štedrý večer prvý raz spolu. x-)
Odpovedať
caute, akurat som prisla z toho tehu cukrovkoveho testu, no nebolo to najuzasnejsie na svete ale zase az ta hrozne to nebolo, pre moniku upokojenie :tak nakoniec aj mne brali len raz krv a to iba z prsta inak chutilo to asi tak ked do svoch dcl nasypete asi kilo cukru, ale mam to stastne za sebou tak snad aj vysledky budu v poho volala som si na interne (ma tam poslala gyndoska) ochota jak hovado, a ze preco k nim a ze kto ma poslal a ze ci treba a podobne, no zabit malo takych lekarov ]-(
Odpovedať
moni - aj ja prezivam tehulkovanie s babami a velice sa s nimi tesim...a stale nakukam do ich albumcekov ci im tam nieco nepribudlo ale stale vidim ze nie...ale ved nemozeme to od nich cakat ved za tyzden sa moc toho nezmeni....ale potesi nas to nie? :-D jasne kazdy jazyk je tazky a clovek sa ho nauci ked chce, no ja mam vela casu a nechce sa mi to je big problem :-S nejako sa neviem donutit...ale co uz...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Babuli som rada, že to dopadlo dobre. Nepýtala si sa, či nestačí horalka? :-D :-D :-D A čo ti majú vyšetrovať na internom, srdiečko? Z tých lekárov som trochu jeleň, neviem, kde sa čo rieši :-N Tá "ochota" je žiaľ príznačná pre slovenské zdravotníctvo, hlavne že platíme nehorázne odvody ]-(
Odpovedať
ahojte manzelocky ;-) ja som taka happy, lebo od minuleho tyzdna zacalo babo kopat a konecne som vedela, ze to sa mi creva nehybu :-D a teraz si vo mne tancuje kedykolvek sa mu zachce ;-) je to super ;-) a dnes sa vytesovalo, ked sa mama tesila, co mu s tatinom kupi ;-) toto dievcence ;-) http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fialllka, to je super, že už cítiš bábo kopať. Tá sada do postieľky je nádherná, aj ja som vždy chcela posteľ s baldachýnom ;-)
Odpovedať
monci aj ja som rada, lebo som bola z toho mierne v soku, ked nekopalo a som sa aj bala, ci vsetko ok ked sa ani neozve ale ked lekarka povedala na sone, ze vsetko ok a babo by sa mohlo uz ozvat buduci tyzden, akoby si dalo od nej povedat a ozvalo sa 2 dni po poradni ;-) najviac santilo na sobotnajsiu a nedelnajsiu superstar, to sa mu velmi pacilo :-D a mame odpovedalo jedna radost, ked mu rozpravala, skoda, ze to Majko v nedelu necitil so mnou ..... v sobotu to zazil aj on ale v nedelu som bola uz v BA, tak nemohol zazit :-| ale hned som mu telefonovala, ze ako si kope :-D
Odpovedať
fiallka super, tak si to uzivajme pokial to este neni riadna supa pod rebra, sice ked si Nina uz teraz zacne kopat tak ma taku snahu kopat do vajecnika, do mechura a podobne, tiez neni sranda, tatik ju uz vola futbalistka :-D postielka s baladachynom je krasna, len neviem ci aj prakticka, som tak na pochybach ale tiez sme pokukovali po podobnom ;-)
Odpovedať
;-) no mne to strasne paci a Majko by mi splnil co mi na ociach vidi ;-) babuli, tak to ano, uzivam si to kazdy den a len pisem ak v praci kopne tak hned sestre aj jemu, babo kope :-D
Odpovedať
ahojte vsetky, ja sem tiez v poslednom case chodim len citat... ;-) Tesim sa so vsetkymi buducimi mamickami...drzim palce aby vsetko dobre dopadlo :-) . My budeme mat s manzelikom v nedelu uz polrocne vyrocie x-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jahodka, dúfam, že aj vy sa máte dobre a želám príjemnú oslavu polročnice ;-)
Odpovedať
Caute baby:) citam citam a zrazu sa docitam o jahodke85, ze chodi cikat :-D jeeeeeeej cakate babo?tesime sa s Branom. a este otazkocka na Ericulku:) ste v Holandsku? aj my s manzelom sme, dosli sme sem hned po svadbe:) my sme blizko Utrechtu:)
Odpovedať
tak ako som si to tu teraz pricitala, tak som zistila:) co som napisala:) malo byt citat a nie cikat:) hehehe prepaaaaaaaaaac miii Mati :-D chybicka se vbloudila :-N
Odpovedať
len aby som sa predstavila :-N ked uz som sa vyznamenala preklepom :-N ja som Janka a brali sme sa s Drahym 16teho juna a hned prveho jula sme sa prestahovali do Holandska ;-( moj drahy tu pracuje ako Ing. ja som pracovala, ale teraz som toho uz nechala,lebo ma cakaju statnice:) tak sa ucim :-S ale nech uz to mame za sebou. Mali by sme tu ostat min rok. Ericulka asi dobre vie :-) ake to je, pekne sami v cudzej krajine..tak si uvedomujeme aki sme radi,ze mame jeden druheho :-)
Odpovedať
Fialka - no krasny baldachyn ste si vybrali...ja som za a doporucujem :-D xixi ; juj ach ti nasi manzelikovia su super...ked nam kupia vselico....tesim sa s tebou....aj s kopkanim.... ahoj Jani - vytaj medzi nami.... :-) tak si mame tusim co povedat. my sme mali svadbu 30.6 a 6.7 sme odchadzali do NL aj ked Matko tu uz pracoval 2 mesiace predtym....a najvacsia sranda je ze aj my sme mali byvat v Utrechte, lebo je to blizsie do Zeistu kde pracuje mangel, ale nakoniec sme sa rozhodli pre Amsterdam...je to tu predsa vacsie a viac prilezitosti na zoznamenie a celkovo.... Ako sa ti tu paci? My sme aj trosku radi ze sme mimo od rodiny aspon sa ucime spolahnut jeden na druheho a necakat pomoc od rodiny. Juj statnice...tie som mala mesiac pred svadbou tak viem co prezivas...a kedy ich mas? Pojdete na Vianoce na Slovensko? pa a pekny vecer vsetkym ;-)
Odpovedať
Ericulka - aka nahoda,ze prave tu natrafim na niekoho s takou podobnou situaciou :-) my byvame v malom meste pri Utrechte IJsselstein, tu je firma, v ktorej manzel pracuje. Nemozeme sa stazovat, mame krasny byt, auticko, vsetko nam poskytla firma, len aj tak sme tu sami...hlavne ja..ale bolo aj hrsie, uz som si zvykla. Manzel vela cestuje po Europe. My obaja zboznujeme hory a Holandsko je take dokonale rovne :-) tak sa uz tesime domov na lyzovacku... neviem ako ty,ale ja este vela toho po holandsky neviem, takze sa niekedy citim zvlastne v obchode a tak :-) taky nezvyk...ale je uz super, cez vikendy chodievame kade tade, k moru a vselikade, v Haagu aj v Amsterdame je vela Slovakov. A ty pracujes? ja by som tak od marca mozno chcela uvidim, ucim anglinu, tak to by bolo najlepsie pre mna, uvidime. Dokedy ostavate? este rok? a pisala si,ze planujete mat babo tu, mas nejake info? aj ja som nad tym rozmyslala...ze by to bolo fajn, mat teraz mimco a ked sa vratime domov, uz bude trosku vacsie ;-)
Odpovedať
Janka - no vidis...nahoda je.... 8-) Nepoznate ziadnych slovakov?, alebo niekoho s kym by ste sa stretavali? Ak chcete tak sa mozeme stretnut, pridete kuki k nam, a pojdeme pozriet do mesta, teraz su tam pekne vianocne trhy. Co ty nato? :-) A nebudes sa hned citit sama....My tu mame par kamaratov slovakov, tak ja to az tak nepocitujem. Aj ked vsetci su pracovne vytazeni, stretneme sa aspon cez vikendy a chodime na pifko a hrame spolocensku hru osadnikov u nas... Moj manzel ked sme v NL moc necestuje napr. teraz je na sluzobke v BA a ma tolko prace, ze nestihol ist pozriet ani rodicov co byvaju cca 10 minut autom od hotela...proste chodi domov vycerpany... My chodime na holandstinu boli sme 2x takze ani ja neviem toho vela...len take zaklady War kom je vandan? Begrijp je? a tak...proste fakt len zaklady a strasne sa mi to pletie.... :-N Ja som si poriadne zvykla na holandstinu, ked sme boli vyberat bytik tak to bolo nieco katastrofalne stale som sa smiala :-D :-D :-D , teraz to beriem ako normalny jazyk.... ;-) hej a kam chodievate k moru? my chodime do zandvoortu, boli sme aj v haagu 2x, v roterdame 2x Ja nepracujem ale hladam si robotku aspon nejaku aupair...teda kamoska hlada lebo pozna vela anglanov...aj ona je anglicanka...takze pohoda... A kde si pracovala, ked si pisala ze si odisla odtial kvoli statniciam? A kde si chces najst pracu? Kedy mas statnice? Nevies dobre po anglicky? Ani ja neviem .... chyba mi konverzacia...tak mozeme spolu speakovat ked budes chciet... My sme tu este rok a pol...zmluva je podpisana na 2 roky + predlzenie ak budeme chiet... Babo tu som chcela mat, lebo som 1x pocula ze sa tu rodi doma a to bolo pre mna coolove :-D xixi ale potom som sa dozvedela ze kto chce moze ist do nemocnice...kamoska hovorila, ze pocula od jednej co sa s nou rozpravala v lietadle, ze nemocnice su perfektne vybavene aspon co bola ona v nej, ze to bola obyc nemocnica, ale proste ze mala sama izbu pre seba, telku, krasnu postel ze uplna paradicka... Ja som tu aj chcela rodit no moj manzelik nechce kvoli tomu, ze by som tu bola sama na vsetko...a je to pravda, chodi strasne neskoro domov tak by si ani babatko neuzil, ale na druhej strane by som si tu mohla aspon co to odkrutit a skor by som isla do roboty keby sme boli na Slovensku...no zatial neriesime...nebranime sa tomu, tak ked pride babo tak sa budeme tesit ;-)
Odpovedať
baby dostal sa mi do ruk quelle katalog pre babatka, to nebol dobry napad, manzela to vyjde draho takyto nakup :-D :-D :-D su tam kraaaaaaaaaasne vecicky, aj referencie su na ne dobre tak asi to vyskusam ;-)
Odpovedať
Jeeej ahoj Janka, vitaj tu medzi nami junovkami...Nie babo zatial necakame... ;-) Riesime teraz kupu bytu a tak chceme este chvilu pockat...ale vsak uvidime ako bude :-) A vy sa ako mate? Ako sa vam paci v Holandsku? Drzim palce na statnice... Pozdravuj odo mna Brana :-) .
Odpovedať
Babuli neboj on Ninke urcite kupi a nebude frfotat ;-) a este ked uvidi maminu stastnu tak preco nie?
Odpovedať
ja viem ze kupi, lebo cim dalej aj on viac zblazneny do tych detskych veciciek, nikdy by som to na neho nepovedala sice takze take mile prekvapenie pre mna aky je suprovy;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?