Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericulka, k tomu nevyspatiu kvoli drobcovi... som sa dnes doobeda rozpravala s braskovou drahou, neterka mala v septembri rok a vraj este stale sa budi aj desat krat v noci (chce si troska cucnut), ale ze jej to uz ani tak nepride, ze najviac to vidi na svojej pokozke, ale ze jej to nevadi... to je asi ine ked ta budi vlastne ako ked cudzie (aj ked neterka ale predsa)...
Odpovedať
silwii zajtra sme presne 16tt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, ale to leti...
Odpovedať
silvi, dam update, v stredu ideme do poradne, tak mozno bude aj novy obrazok, tak urobim velky update :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre beriem... do stredy nebudem ani rypat ;-)
Odpovedať
tak to ano, silwi leti to strasne ;-) uz sa neviem dockat dalsej poradne, ked bude aj sono a uvidime drobca x-) lebo na poslednej bola len prehliadka a kontrola vnutorna ale bez sona x-)
Odpovedať
ja som tiez zvedava ci nam budu robit uzv lebo naposledy zmerali tlak, par otazok na okraj a to je vsetko, ale mali by skontorolovat stav plodovej vody tak tajne dufam ze inak ako cez sono sa neda urobit :-D
Odpovedať
my mame zatial absolvovane len 2 sona, v 7tt a 11tt
Odpovedať
napodobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby tak rada by som sa pridala x-)
Odpovedať
ja som nejaka pomala - kde su fotky bruska? na MK? mate tie iste prezyvky aj tam?
Odpovedať
eleni na MK a nick je rovnaky ;-) ale o 4 tyzdne bude dalsie sono a o 5tyzdnov nam kamarat urobi aj video ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak - uz som to zvladla a vsetko poobzerala! krasne tesenie!!! uz som na vas zvedava nazivo ;-)
Odpovedať
aj ja sa na vas tesim, ked vas opat uvidim ;-) snad sa nam niektory ten novembrovy vikend zadari ;-) babenky ideme kupit byt a dat ho do prenajmu, tak dufam, ze okolo toho nebude tak vela opletaciek a budem moct ostat niektory vikend v BA by sme sa stretli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, babuli, pripravte sa na to, ze vam budem osahavat bruska, aby som sa nakazila ;-)
Odpovedať
silwi v pohodke ;-)
Odpovedať
silwi v pohode, sa tesim ;-) inac ten bytik co som vam spominala co sem kupili, tak aj papierovo uz je nas, kataster si celkom pohol tentokrat neni to sice v zakonnej lehote ale este stale to bolo v pohode, fialllka neboj ten byt neni az taky problem, pokial si nejaky najdete tak to zbuchate velmi rychlo
Odpovedať
babuli, uz mame najdeny ;-) uz sa vybavuje zo stavebky uver, nejake prachy sme mali v hotovosti, tak tie dame v majitelovi pri podpise kupnej zmluvy, tak sme sa s realitakom dohodli a zvysok bude z uveru ..... a budeme totalne na nule .... a mozme zacat setrit na mimco .... naskytol sa nam v PB len cisto nahodou, 2-izbak prerobeny, taky utulny, tak pre par maximalne s jednym dietatom vhodny, tak sme si ho boli obzriet, ked som PNkovala a potom sme sa rozhodli ..... mali sme sice tazke rozhodovanie, lebo keby nebolo mimco na svete, tak to mame rozhodnute hned ale tu sme dumali, lebo budeme zatial zit z vyplaty do vyplaty a snad sa podari nasetrit aj na detsku vybavicku ...... ale mame v plane ho dat do prenajmu na rok, lebo ja budem v BA minimalne do marca a potom materska a to budeme este u Majkovych rodicov, lebo tam mame zariadenu nanovo jednu izbu a bude to pre mna lahsie, ked mi s mimcom pomozu a nebudem s nim hned sama ;-) takze aspon na rok na prenajom a potom ak stihneme vybavit stavebne povolenie, tak ho predame a pojdeme stavat domcek ... pozemok mame uz ho len vysporiadat na katastry a kedze sa to nestihlo tento rok vdaka Majkovej tete, ktora robila problem a my sme tym padom nemohli poziadat o stavebne a o peniazky zo SFRB, tak sme zvolili zatial tuto alternativu .... radsej takto ako peniazky susit na ucte a ceny bytov a PB idu neskutocne hore, kazdy mesiac 50-100 tisic ..... uz len aby nam schvalili ten uver a majitelia pockali s peniazkami a vystacili zatial s tretinovou sumou, ktoru im dame v hotovosti, co mame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dievcence ;-)
Odpovedať
super fiallka, to pojde hladko, neboj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, tesim sa s vami... len sa popritym vybavovackach velmi nestresuj :-x
Odpovedať
silwi neboj ... hned ako som prisla vcera do prace, tak som oznamila sefovej nasho oddelenia, lebo moja tu este nie je, sla na tyzden do Kyjeva, ze uz sa citim lepsie ale vydrzim tu ale nebudem sa stresovat a brat vsetko v pohode a bude to ok a ze do labaku nemozem a basta .... to ste mali vidiet toho minotaura :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ze minotaur, dobreee tak tak, to sa mi paci x-) x-) flegmuj o 106
Odpovedať
silwi a nechala som uz tieto vybavovacky na Majka, ked on je v PB a len ma cez den informuje cez icq a pripadne vecer ako sme postupili ;-) vcera som s dievcatami pozerala na ubytke nase DVD zo svadby, boli unesene, velmi sa im pacila aj hudba aku som tam zvolila a kolegyna Katka a moja kamoska aj spolubyvajuca povedala, ze ma zabije, lebo na vikend si DVD poziciava domov a ze jej mama bude revat od zaciatku az do konca .... som sa smiala, ze jej pribalim akciove balenie papierovych obruskov 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) no to hej, maminy revu pri svadbach aj na svadbach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baulinka, este nie je streda? nemas este nove fotky :-p
Odpovedať
este neni streda, aj ked ja som vcera zila v iluzii ze dneska ta streda bude :-N to lebo sa straaaaaaasne tesim na dovolenku
Odpovedať
Profilova fotka
a ja sa tesim na tvoje nove fotocky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence, už ste mi chýbali ;-) Fialllka vitaj znovu v práci a gratulujem k rozhodnutiu kúpiť bytík. Nech vám to všetko dobre vyjde. A hlavne kľud, pohodička a oddych :-) Idem pozrieť albumík. Kočky ktorý novembrový termín sme predbežne dohodli? Nejako mi to vypadlo, nech si to poznačím a nech sa k tomu vyjadrí aj Fialllka ;-)
Odpovedať
nazdar moncus! podla mojho kalendara 10.11. [hoci ja sa zas skor priklanam k nedele, 11.11].
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?