Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
no, alex, uz som myslela, ze si si dala dnes pauzicku. anculka, zmenu ani nie, skor je to taky vnutorny postoj, ktory sa akoby zmenil. a u teba?
Odpovedať
Profilova fotka
U nás tiež nič, ale som šťastná, že sme sa vzali. Chceli sme všetkým a hlavne sebe ukázať, že to myslíme vážne a chceme byť spolu navždy. A keď aj príde dieťatko, tak budeme kompletná rodinka, aj keď to by mi bolo vlastne jedno, či sme, alebo nie sme zobratý. Je to taký dobrý pocit, mám manžela, oporu, niekoho, kto bude stále pri mne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si to nechcem pripustat,bo by mi bolo tazko. :-( Tak sa tvarim ze sa nic neudialo.(sme teraz od seba do septembra,tak si to nechavam napotom ked budem zaspavat v jeho naruci) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex,cakas babetko? =-) :-N alebo planujete babetko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anculka nečakám, ale plánujeme ;-)
Odpovedať
vitam medzi nami dalsiu junovu manzelku, ahoj anculka mate skvele fotky, take uvolnene, paradicka, nadhera ;-) u mna to tiez nie je zmena, ale akysi postoj, ze mam muza a budeme tvorit a ciastocne uz tvorime dalsiu rodinku Mitasikovcov 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa moja kytička veľmi páčila, ale kaly vyzerajú otrasne, keď sa vysušia :-S Tak uvažujem, že ako darček na výročie si od manžela vypýtam takú istú kytičku z umelých kvetov, aby som ju mala navždy x-) Teda ak sa to bude dať :-N Anculka ahoj, máte to teda ťažké, tak dlho od seba, ale aspoň sa máte na čo tešiť, keď sa znovu uvidíte :-) U nás žiadna zmena, bývali sme spolu aj predtým a v našom vzťahu sa nič nezmenilo. Len sa tak utužil a manžel je teraz ku mne akýsi milší 8-) Som zvedavá, ako dlho mu to vydrží :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka:dakujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka to po svadbe sme sa s Michalkom rozprávali a on mi hovorí: ,,Tak teraz už sme rodina, že?,, Taký zlatý bol. Sa z toho vyťešoval.
Odpovedať
monci, mne sa zasnubna s kali a ruzi celkom fajn vysusila ;-) inak ked som videla tu moju vysusenu kyticku chuderku, tak som na draheho mrkla a mu povedala, ze ved este taku dostanem niekedy, ze? ;-) taktne som dala najavo, ze ma namet na kytice na nase vyrocia :-D
Odpovedať
alex, zlati su ti nasi muzi niekedy, ze? clovek sa len cuduje, ked nieco vypotia a ked povedia nieco pekne a mile, az sa slzy do oci tisnu x-) anculka nemate zac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Moncus, tak drzim palec nech mu to vydrzi! ;-) U nas nastala velka sokova zmena za 4 roky co sme boli spolu sme boli kazdy den a noc spolu,akurat 12dni ked, som bola na skoleni a to sa nam zdalo vacnost, tak som zvedava ako to teraz zvladneme!?:-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Anculka naozaj super fotečky, tá latrína nemá chybu :-D Vyzeráš ako veľmi veselé žieňa ;-) Fialllka ja som ju skúšala vysušiť, ale tie malé kaly úplne zhnili a odpadli, ostali len tie veľké a tie tak zhnedli, nie je to ono :-| Ale presne ako píšeš, budú výročia a výročia...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vďaka Anculka, držím palce, aby ste to vydržali bez veľkej psychickej ujmy :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fú to je zas kopec hodín, padám domov. Majte sa manželky, zajtra do písania x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zatim caf Moncus!pa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
idem aj ja!uz sa mi tu nechce byt.zatim pa pa :-x x-)
Odpovedať
ahojte zienky ;-) a pekne zvysky dna vam zelam ;-) ja sa este hram vo photoshope s fotkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... vys tu uz asi nie ste... ja som dosla domov, navecerala sa s maznelikom a teraz idem dahat nocnu sichtu :-S anculka vitaj medzi nami... drz sa nas, aby si to odlucenie od manzela v pohodke vydrzala ;-) inak ja tiez nemam pocit ze by sa po svadbe nieco zmenilo, kedze sme spolu byvali vyse dvoch rokov pred svadbou... akurat je moj drahy uvolnenejsi pri rozhovoroch o babatku x-)
Odpovedať
ahoj silwi aj ja este v praci aj ked uz si robim sukromne veci .... chystam svadobne foto pre kameramana, by nam dal na DVD a cez vikend by sme sa chceli s nim konecne stretnut, aby mohol zacat pracovat na nasom DVD ... ved v sobotu su to 4 soboty, co uz sme svoji ;-) cim to je, ze muzi su v manzelstve uvolnenejsi v tych rozhovoroch o babatku? moj je taky isty ;-) vraj keby sa pritrafilo, nebol by proti, aj ked este neplanujeme ;-) ale ak by sa pritrafilo, tak by sa aj potesil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiallllka tak to je dobre, ze uz nepracujes... ja som mala v plane, ale uz nevladzem, tak si uz len tak surfujem... babo zatial planujem iba ja :-N moj manzelik este stresuje nad financiami... a este ma hlasky typu, ze si musime uzit kym mozme (aj ked tomu nerozumiem, kedze z predchadzajuceho manzelstva ma 2 deti a tie su u nas skoro stale aj napriek tomu, ze v starostlivosti ich ma ich matka... voci detom absolutne nic nemam, len nechapem ten jeho vyrok 8-( )
Odpovedať
Profilova fotka
anculka, prave som si pozrela tvoj albumik... no musim uznast ze tie fotky s kadibudkami su uplne nenormalne skvele... a velmi ti pristali satocky...
Odpovedať
silwi, aj moj drahy stresuje este s financiami a byvanim a tiez si chce este uzit, aj ked nechapem, co si chce uzivat ... asi pocit len nas dvoch, kym nebudu deti, lebo to uz bude ina starost x-) asi su vsetky rovnaki ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj, asi hej... ale ked vidim, ze aj ini chlapi su taki, tak si nepripadam ja ako z inej planety :-D minule sme s kolegynkou nieco rozoberali ohladom jej manzela, akusi somarinu urobil a ze aky je to trupik.. a jedna baba isla okolo a hned sa pripojila, ze ona to tiez pozna z domu... sme sa celkom dobre pobavili :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Práve som sa dozvedela, že 7.8. máme firemnú akciu v Kamile x-)
Odpovedať
ahojte, tak som konecne docitala vcerajsi vas pokec, som bola obehat si par lekarov a tristvte dna som tym zabila 8-( , potom nam dosla kupna zmluva na bytik tak som trosicku si to postudovala ale radsej som to prenechala mojej uzasnej pravnicke (je to moja kamoska a bola mi za svedka) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna lekari este len cakaju... sa mi tak nechce...odsvadby stale nieco riesim... uz chcem ist na dovolenkuuuuuuu
Odpovedať
ja som ani u lekarov nebola nahlasovat zmenu ... drahy len zavolal mojej obvodacke a tej nahlasil zmenu, potom cinkol zubarke a ja som cinkla gynekologicke a obe povedali, ze staci nahlasit zmenu, ked pridem na preventivku, dovtedy nemusim .... ;-)
Odpovedať
netreba nahlasovat zmenu lekarom, staci az ked pridete normalne s problemom resp na preventivku, ja som isla na vysetrenia, sa mi nepacili krvne testy tak som si ich nechala checknut nanovo na hematologii a zistili mi malo zeleza tak preventivne mi ho naordinovala strasne zlata bola lekarka, normalne mi zablahozelala k sobasu zdalo sa mi to velmi mile :-)
Odpovedať
jeeeeeeeej to ja si budem asi nahlasovat zmeny 2 roky po svadbe :-D to je dobre ze??? xixi ako sa dnes mate??? a co nove v BA? u nas zacalo svietit slniecko co je pre mna velke pozitivum....no budem musiet ist do obchodu 20 minut peso brrrrr, 20 minut naspat a kolko budem v obchode to ani srnka netusi....tak strasne sa mi nechce a uz to odkladam 2 dni :-) ale aspon sa prejdem a nebudem trcat stale v byte no nie??? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?