Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
tak je to nerozhodne, bud tento piatok alebo buduci ak tento tak nepride alex ak buduci tak zase eli :-| tak skusime ze sobota vecer? dalo by sa? ja viem ze urcite tuto nemozem, ako ste na tom ostatne? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli kľudne môžeme skúsiť niektorú sobotu, túto nemôžem ani ja, ale tie ďalšie v pohode ;-) Bolo by škoda, keď už sme toľko čakali jedna na druhú, aby potom niektorá z nás neprišla. A Fialllka sa ti ozvala? Ona tuším chodí na víkendy do Považskej, to jej asi sobota nebude vyhovovať :-N
Odpovedať
aha, ano na to som zabudla, a ona jedina sa neozvala, pokial viem tak je doma na pn, len nenapisala ze dokedy =-)
Odpovedať
ahojte zenicky som tu na skok a mrkla som si IP ohladom stretka ..... ale zatial sa k nemu nebudem vyjadrovat, lebo som doma na PN aj s mimcom az do 17.10. takze dovtedy som mimo diania .... ale ak by to bolo v sobotu, tak sa da nejaky vikend obetovat ;-) lekarka ma nechala kvoli tomu mojmu zaludku doma a aj kvoli tomu, ze som mala taky nabity september a som neoddychovala az do najblizsej poradne, ktoru mam 17.10. mimco sa ma ok, 19.9. malo uz 3,85 cm, teda co tyzden, to centimeter vyrastie :-D uz sme videli aj rucicky a nozicky a ocka a srdiecko bilo o sto sest .... ruckou na mna kyvalo, bolo to uzasne ;-) mne sa konecne dostava tento tyzden zaludok do normalu, tak dufam, ze uz to bude ok ;-) inak babenky, konecne mame aj DVD, uz vyse tyzdna doma aj s bonusovym, co sa nezmestilo na svadobne, tak sme si dali na bonusove ;-) vsetky vas pozdravujem a ked budem mat cestu zasa okolo na chvilu na net, tak sa ozvem, najma ak mi to zaludok a mimco dovoli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ja uzávierkujem, takže som mimo netu. Skúsim sa dohodnúť s manželíkom a možno to pôjde aj tento piatok. Strážim totiž neterku, spýtam sa ho či s ňou zostane.
Odpovedať
presne bolo to stastie v nestasti ale sme OK a to je hlavne tie odrete, ubolene ruky a nohy snad prejdu bolestou a zapalom a bude to v poho... :) u mna vsetko po starom, dnes som brutalne oddychovala, cely den za netom, citanie casakov - kolegyna ma nabalila :-) ked som bola naposledy v BA ona si kupuje kazdy...tak super...a varenie vecere... vcera sme mali 3 mesiace vyrocie...to ale leti...a niektore z vas uz 4... pa a pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... zacina sa mi crtat ze tento vikend pojdeme na vychod mrknut nasich.. nie je to este iste, ale to by som teda nemohla dojst na stretko ani v piatok ani v sobotu... a tak som sa tesila ze ja mozem v kazdy jeden navrhnuty datum :-N inak neviem ci sa tu dnes dostanem, mam toho kapanek vela... par veci sa pocas mojej dovolenky neriesilo a teraz je z ho pruuuuuuuuser :-( tak sa idem tomu venovat...
Odpovedať
ahojte, aj ja som zavalena pracou, normalne rozmyslam ze sa dam vypisa lebo zacinam sa citit unavena, buduci tyzdne je i tak michal v mnichove tak ma ani nebude moct vozit do prace, babulky sa ospravedlnujem ze nestiham updatovat album ale ja sa polepsim, slubujem :-D vyzera to tak s tym nasim stretnutim ze budeme musiet hladat ine alternativy, co tak stvrtky, mate niekto nieco vo stvrtok? =-)
Odpovedať
sobota 20.10 - k tomu datumu nemala este ziadna z nas vyhrady, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa prispôsobím, zatiaľ mám obsadený len tento víkend(ideme prerábať wc :-D ), piatok môže byť hocikedy a tie ďalšie soboty tiež vyhovujú zatiaľ. Obsadený mám až ten týždeň od 31.10., tak dúfam, že dovtedy sa dohodneme ;-) Ericulka to je fajn, teraz len pekne oddychuj a zotavuj sa. Babuli aj tebe by sa zišiel oddych, netreba nič riskovať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemozem zrovna 19.-20.10. v piatok ideme do polska a vratime sa v sobotu, ale tam mam uz dohoverene ine stretko. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
takže si to zrekapitulujme: tento piatok a sobota - 0 bodov piatok 12. alebo sobota 13. ste na tom ako? K tomu sa tuším nikto nevyjadril. piatok 19. alebo sobota 20. - nemôže Sloni piatok 26. alebo sobota 27. - ďalšia možnosť, prosíme vaše vyjadrenia ;-) Ak sa nedohodneme ani na jednom z týchto termínov, skúsme potom iné dni v týždni, ako navrhla babuli :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Oprava: piatok 12. nemôže Eli. Ostáva ešte sobota 13. alebo ten posledný víkend.
Odpovedať
ten posledny vikend sme prec na dovolenke, takze ostava sobota 13, ale to nemoze fialllka, lebo je pn az do 17/10, ach jaj tak skusme november piatok 9, sobota 10?
Odpovedať
a nedela? 21.10? sloni? to by si stihala aj ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nebláznite, veď takto sa naozaj nestretneme ani do Vianoc :-N A to ešte chceme dať ten DVD maratón. Babuli mám pocit, že Fialllka sa vyjadrila, že ak by to bolo v sobotu, aj by mohla. Teraz neviem, či to myslela aj počas tej PN. Eli nedeľa je taký čudný deň na návštevu podnikov, aj si myslím, že veľa bude zatvorených. Ale čo iné dni v týždni, veď to nemusí byť zrovna piatok či sobota. Víkend budeme skôr potrebovať na ten DVD maratón.
Odpovedať
bola by som rada, ak by sme to stihli v oktobri. ...a ja cez tyzden moc nemozem, preto som navrhla nedelu - ved v BA su vsetky shopping centra otvorene, tak sa mozme stretnut v nejakom cafe tam... a nejak som vychadzala z toho, ze si budeme pozerat fotky, nie? [od 9 do 14.10 som cely tyzden incl. vikend pracovne prec] stvrtok, 25.10?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženičky, zašla som k vám, pretože by som vás rada poprosila o radu.Ja budem mať svadbu ten istý mesiac, ale na budúci rok,ale už teraz ma niečo trápi. Bude leto, teplo a ja som bledá....rada by som v bielých šatách mala peknú farbu tela, aby som s nimi nesplívala :-D .Aké je najlepšie riešenie? Máte skúsenosti? Dakujem vám :-)
Odpovedať
ahoj strawbery, ja som tiez velmi bleda a rozhodla som sa to nechat tak ziadne special opalovanie ani samopalovacie kremy, nas fotograf nam krasne vyretusoval foto a dokonca na vacsine vyzerame opalene aj ked v skurocnosti sme neboli 25.10 uz odchadzme na tu "dovolenku" co som spominala, vratime sa v nedele :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zienky... strawbery - ja som sa chystala chodit do solarka po troske, ale akosi mi to potom nevyslo... ale ak sa chystas stamovat si pokozku, tak to neprehanaj, aby si nebola prilis opalena oproti manzelovi... to potom vyzera dost komicky... babuli na aku dovolenku? som akosi mimo :-(
Odpovedať
som pistala michalovi okolo usi ze sme nikde neboli tak nam vybavil predlzeny vikend v tatrach ;-) od stvrtka do nedele
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak to si uzite x-) ja som sa prave oficialne zaradila na MK medzi snazilky... som rada ze tam mam znamu dusu, ze Alex?
Odpovedať
Profilova fotka
silwi ;-) Kočky, tak ako to bude s tým stretkom? toho 21.10. by som mohla.
Odpovedať
stale prichadza do uvahy nedela 21.10 - kto vtedy nemoze, nech sa hlasi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, 21.10. môže byť ;-) Fuj, mne je dnes desne, cez noc ma chytila otrasná nádcha a bolenie hrdla, mám taký upchatý nos, že sa asi udusím :-p :-S Skúšam Coldrex horúci nápoj, kolegovci si to chválili, tak uvidím, či to zaberie aj mne. Doma zostať nemôžem, tak sa tu trápim. Strawbery: ja som absolútna bleduľa jarná, skúšala som solárko, ale ani to nepomohlo, tak som to vzdala. A nakoniec to bolo to najmenej podstatné z mojej vizáže, nikto sa tým nezaoberal.
Odpovedať
Profilova fotka
moncuska - ja si tie napoje tiez nemoze vynachvalit. sice ja pouzivam vacsinou teraflu (neviem ako sa to pise), ale to je to iste. silwi - aj ja chodim na MK tiez, ale zial na inu temu ;-( ja si myslim, ze toho 21.10. by mohlo byt. zatial neviem co by som tam mohla mat.
Odpovedať
tak si pisem do kalendara - 21.10. a ty sloni tiez, aby si si ten datum nicim inym nezaplnila ;-) bereme so sebou albumy? moncus, vyzdrav sa a hlavne paralen na noc, skoro do postele a dobre sa vyspat!
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni to som rada, že mám ďalší dobrý ohlas na tie lieky, dúfam, že mi to rýchlo prejde. Eli ďakujem, do tej postele sa už veru teším :-) Albumy alebo cd s fotkami sa berie, Babuli spomínala, že by mohla zobrať notebook. Babuli tebe ten termín nedeľa 21.10. vyhovuje? Fialllka nám snáď dá vedieť, to by už mohla byť po PN.
Odpovedať
Juuuj, uz sa tesiiim! Fialka, cakam napato na tvoju reakciu (Babuli, aspon v to verim, by s tym datumom nemala mat problem) Baby, ako sa vam inak pozdava sutaz na tejto stranke?
Odpovedať
Profilova fotka
babenky dakujem za názor a rady ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?