Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Silwi vitaj späť, tiež sa teším na tvoje dojmy a popisy :-) Babuli tiež som za piatok, ale v Slovak Pube asi nebudeme môcť urobiť DVD maratón. Plánuješ najprv len také foto stretko a tam sa dohodneme? A ešte jeden dotaz, v Slovak Pube je dooooosť nafajčené, nebude to pre vás dve tehuľky a bábätká škodlivé? :-N
Odpovedať
som myslela ze booknem stol v nefajciarskej casti,este jedine kde sa nefajci a su tam vacsie stoly tak je Lucnica, nejake ine tipy baby? co sa tyka ci foto ci dvd, to neviem ako to urobit :-N ja mozem doniest notebook v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
No v tomto prípade by som bola za tú Lúčnicu, lebo v Slovaku je aj hluk. Nepočuli by sme si slova a nie to ešte, keby sme si chceli pozrieť DVD. Pozerala som aj tú Zochovu chatu. Tu sú ceny izieb. Myslím si, že na jednu noc, by sme kľudne mohli ísť. A zvládla by som aj tú kúpeľňu na chodbe. jednolôžková izba bez kúpeľne 300,- dvojlôžková izba bez kúpeľne 550,- trojlôžková izba bez kúpeľne 700,- dvojlôžková izba s kúpeľňou 1 050,- apartmán pre 4 osoby 1 800 ,-
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli je to na vás, môžeme potom kľudne tú Lúčnicu. Alex tie ceny sú podľa mňa v pohode, keby sme si zobrali trojlôžkové izby alebo v prípade, že by ste brali aj manželíkov, tak dvojlôžkové ;-) A mohli by sme si tam spraviť aj nejakú opekačku a tak. Je na tých izbách aj TV? Čo na to ostatné kočky? Prípadne by sme mohli dohodnúť podrobnosti na tom stretku v Lúčnici, keď tam budeme všetky ;-)
Odpovedať
asi jednoduchsie sa dohodneme ked budeme spolu, ja som inac za tu chatu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zienky... som vedela, ze zavislosta mi nedovoli sa sem cely den nepozriet, ved mam aj dobry deficit :-D ... plavam v mnozstve mailov a novych informacii, od budceho mesiaca sa mi meni manazer a bude ovela hori ako tento co je teraz :-S takze pevne verim, ze sa nam na svadobnej ceste podarilo zamiesit babo ;-) svadobna cesta -> ved ste boli, tak viete ake to je coolove, tunis bol krasny, nadherne pocasie (sice nam 2x sprchlo, ale hned sa na to vycasilo) poriadne slane more s riadnymi vlnami... mali sme dost casu debatit o vsetkom moznom... dobre sme si oddychli aj povinnej aktivite svadobnej cesty sme sa primerane venovali ;-) aj sme troska sportovali, aj sme valali sunky, aj sme jedlo bolo dobre, az na par vynimiek, ked na tych svedskych stoloch boli take veci, ze sa to fakt nedalo kombinovat... ked budem mat cas pozmensovat fotky, tak nejake pridam... co sa tyka stretnutia, ja som sa nefajciarske prostredie, Lucnica moze byt, len mi budete potom musiet pripomenut kde to je (niekde pri Safku?) a Zochova chata - ja by som isla, ale manzela neukecam :-D ...
Odpovedať
silvi neboj ani ja svojho asi neukecam na chatu, snad mna aspon pusti,a Lucnica je pri Safku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No na každej izbe je TV, len sa treba opýtať, či aj s výstupom na scart. Aby sme mohli napojiť DVD-prehrávač. Ja pôjdem určite bez manžela, lebo on sa nenechá ukecať. Takže treba dohodnúť, čím skôr stretko v Lúčnici a tam sa dohodneme bližšie na chate.
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, takže robíme babskú jazdu, môj manžel tiež nie je na hromadné pozeranie DVD :-D Super, dohodneme sa na stretku. Silwi to je super, že ste si oddýchli a snáď sa aj podarilo zamiesiť ;-) Teším sa na fotečky. Snáď toho nového manažére zvládneš, držím palčeky. Tiež presne neviem, kde je Lúčnica, veď kočky nám to vysvetlia presnejšie, keď dohodneme pevný termín. Babuli ty si taký organizátor, tak navrhujem rozposlať všetkým júnovkám IP (snáď si to pozrú) s nejakými návrhmi termínov (trebárs tie piatky), nech to nejako zorganizujeme. Môžeme to poňať ako foto stretko (zo svadby+dovolenky) s plánom dohodnúť termín DVD maratónu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ale babuľky my máme vyvolaných len 30 fotiek v albume, inak len na CD (DVD), takže babuli, ak by si mohla, tak notbook by si mohla priniesť.
Odpovedať
Profilova fotka
jasné alex, každý podľa svojich možností a keby babuli priniesla notebook, bolo by fajn, lebo tuším aj Eleni spomínala, že to majú na CD.
Odpovedať
jasne babule, tak hodim zase tabulecku alebo staci cez IP? s tym notebookom mozte ratat, my mame vyvolane skoro vsetky foto ale na cd je to asi lepsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my fotky vyvolane nemame, ale CDcka to istia ;-) a NTB mozem aj ja doniest ak bude treba...
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že cez IP to v pohode stačí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky. tak dufam, ze sa nam podari zrealizovat konecne to nase stretko. inak v pondelok som bola na kontrole u doktora a povedal mi , ze som vporiadku. a lucil sa so mnou so slovami, ze dufa, ze sa skoro uvidime. :-D inak som si poklebetila aj so sestrickou a z tej som si utahovala, ze ved sa uvidime az o rok na kontrole. a ona na to, ze je veeelmi zvedava, kedy sa znova pridem ukazat uz ako tehotna. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, tak to dufame, ze coskoro a tesime sa, ze vsetko je ok... prijemne snazilkovanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloni to je super, že si ok, nech sa vám podarí čo najskôr a hlavne, nech ste zdraví :-)
Odpovedať
ahojte, vcera sme dostali prve oblecko pre drobecka, take krasne body sa vytesujem este doteraz, sloni prajeme prijemne snazilkovanie a drzime ti flek na modrom konikovi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli a mas to uz odfotene? a updatnuta fotka bruska? haaaaaaaaaa?
Odpovedať
no pozrite na nu, aka je na mna zla :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to akoze ja? :-x
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babule, tak ako to vyzerá s tými termínmi na stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
ako som uz napisala, mne zatial vyhovuju vsetky datumy...
Odpovedať
caute kocky, tak my sme sa akurat dnes o druhej rano vratili z krasneho Rodosu :-) juj bolo perfektne, teplucko kazdy dnik... oddychli sme si ako ma byt...a suvenir sme si tiez doniesli zo svadobky 8-) ale nie taky ako ma babuli a fialka...odrete ruky, nohy, vsetko dokopy...spadli sme s motorky...nastastie sme nesli vobec rychlo, ale jeden poliak zastavil a necakali sme to...a tak sme sa este smykli na kamienkoch...brrrrrrr este teraz nas bolia odrete ruky :-S tak sme sa posledny den ani nekupali v mori aby nam to nemokvalo....pre istotu... ale inak bolo supis pupis :-D sloni - to je super, drzim moc palceky aby vsetko vyslo podla vasich planov silvi - tak aj ty si prisla zo svadobky...no paradicka...tesim na foto babuli - super kocik...uz aby tam bol nejaky maly chrusto ;-)
Odpovedať
ahojky babule, vitaj ericulka naspat, super ze ste si tot ak uzili len skoda tych oskrenin, ale mate aspon nejaku spomienku :-N tak stretko vyzera tak ze bud 05/10 (to je tento piatok) alebo 12/10, este mi chyba feedback od eli,moniky a fialllky, tak baby piste nech vieme na com sme a mozem rezervovat stol, nedostala som od nikoho iny tip na miesto, takze Lucnica ok?
Odpovedať
tak to ano spomienky...no boli nas to doteraz ;-) s drahym sa modlime nech to uz prestane, lebo to mame dost narazene...co uz inak stale ciham na modrom koniku ze pridas nejake foto s bruskom a ty na nas uplne kasles... :-|
Odpovedať
cafte ako som pisala do IP, ja 12/10 urcite nemozem - a ak by sa dalo, najlepsie by mi vyhovovala sobota, 20/10... =-) eri, toho motorkoveho padu mi je luto :-o my sme absolvovali poslednu septembrovu svadbu pri ceskych budejoviaciach (otrasny DJ) - tento krat spolocne -> tomas to super zvladol a dnes je na "skusku" uz znova v robote (skusa, kolko zvlada) :-) ja mam mooooc roboty silwi, ako to u vas dopadlo s tymi nocnymi smenami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zienky... uz sa tesim na stretko... manzelovi som este nevravela, ale uz ho vidim ako bude zase gulat ocami... no ked mu slubim ze budem soferovat domov, tak sa potesi :-p ->eri esteze mate len odreniny... to ste mali stastie v nestasti... ->babuli, ja nechcem byt nedockava, ale este stale nepribudla nova fotka bruska do MK albumiku :-x -> moncus, dnes rano som bola u lekara a tak sa mi jedna baba na teba podobala, ze som na nu v kuse cumela az kym si to nevsimla a sa nepozdravila, ale nakolko povedala dobry den asi si to nebola ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eli, tie nocne zmeny u nas dopadli tak, ze ziadna zmena zmluvy sa podla nasho pravneho a personaleho oddelenia nebola potrebna nakolko je to jednorazova nocna praca a nie stale zmeny a su minimalne tyzden dopredu vyhlasene manazerom... neostavalo nam nic len drzat hubu a krok :-N ale nakolko su do toho zapojeni viaceri ludia nez sa povodne ratalo, tak to nevychadza tragicky a maximalne by to malo byt 2x do mesiaca na jedneho... spravili nam aj par ustupkov (praca v dany den a den "po" z domu, preplatenie internetu a nejake bonusy by tiez mali byt, ak teda dodrzia slovo)... tak uvidime....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Silwi určite som to nebola ja :-D :-D Ericulka vitaj naspäť zo svadobnej cesty, super, že ste si to užili. Tie suveníry nie sú bohviečo, ale hlavné je, že sa vám nestalo nič vážne ;-) Termín na stretko mi vyhovuje ktorýkoľvek piatok, Lúčnica je ok, len mi musíte vysvetliť presnejšie, kde to je ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?