Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
eli,esteze tak, no iny stres si musela mat moni: chodi sa raz mesacne, ak je vsetko ok, potom od 32tt raz za dva tyzdne a potom od 36tt kazdy tyzden, ak si dobre pamatam pokial zamestnavatelovi oznamis ze si tehu tak je povinny ta pustat na prehliadky samo ze s narokom na mzdu
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas fajn, ak si to zistila skor. ja som si na svagrovu svadbu tiez kupila nove saty s tym, ze ich budem mat aj na tej kamoskinej. my dojdeme pred obradnu sien a neuverite, ze jedna baba mala presne take iste saty ako ja!!! skoro ma paclo. co sa tyka tohto, tak som sa citila dost neprijemne. :-D ale potom sme robili tu srandu s tou tunikou, tak som si ju nechala az do rana a uz mi bolo fajn. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli díky za info. Uf, to budem musieť zmeniť doktorku, lebo chodiť každý týždeň k takému terminátorovi... :-S Eli ty sa máš, toľko svadieb. Tie šaty si nakoniec zohnala tu v BA alebo vo Viedni? Kamoška ide budúci týždeň na svadbu a tiež ešte nemá šaty, neviete poradiť, kde by niečo zohnala? Vraj nechce nič dlhé saténové.
Odpovedať
aj ja si budem musiet pozhanat nieco na seba lebo svokra ma 50-tku a ideme na big oslavu, sice neviem do coho sa zmestim ale budis
Odpovedať
ahojte... želám všetkým manželkám krásny dník... :-D ... som rada, že drobcovia poslúchajú x-)
Odpovedať
moni, saty som kupila v peek & clopenburg vo W na Mariahilferstrasse - ved hodim foto do pripravneho albumu - mozno maju take nieco aj v BA v auparku. a tie prve tiez tu, v letnom vypredaji, obchod sa vola 4 Jahreszeiten. sloni, ten neprijemny pocit si viem predstavit - esteze si mala tu tuniku :)
Odpovedať
inac toto je asi nocna mora kazdej baby mat rovnake saty, a niekedy to ani doplnky nezachrania, u nas v robote mame tri baby rovnaky sveter uplne nezavisle na sebe kupeny a parkrat sa nam stalo ze sme dosli v rovnaky den v nom, to by ste mali vidiet tie reakcie ci sme fasovali pracovne oblecko a podobne |-|
Odpovedať
no moni, ja by som bola radsej, keby tie svadby boli viac rozhodene. takto dojmy z druhej uz prekryvaju dojmy z prvej a ja by som si kazdu z nich este rada vychutnala... a to z prvej este nemam ani fotky, lebo som sama nefotila a to poznate... no, v praci je to tiez sila. raz som videla (ale nestalo sa mne ;-) ) jak na meetingu bola pravnicka jednej strany a aj pravnicka protistrany v rovnakom kostyme :-D ani jedna to celkom nerozchodila...
Odpovedať
Dobre ranko, ako sa dnes mate? Eli, to musel byt poridny trapas s tymi rovnakymi kostymami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Eli díky za tip. To je fakt, že ty máš tých svadieb naozaj nejako veľa :-D S tými rovnakými vecami to sú fakt trapasy. V práci by mi to ani nevadilo (lebo nás je tu máličko), skôr by sme sa na tom zasmiali. Ale na svadbe alebo inej spoločenskej udalosti je to naozaj nepríjemné. A tie právničky, ani nehovorím... :-D
Odpovedať
ahojky, som sa akurat prihlasila na kurz rodicovstva tak sa tesim co nas vsetko naucia, budem robit poctive poznamky a mozte si ofotit, pre buducnost sa mozno zide :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, super Babuli, ja sa hlásim ako prvý záujemca o tvoje poznámky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja sa hlasim a este mi pls povedz, kde sa take kurzy organizuju?
Odpovedať
ja som dostala od kamosiek tip, si kliknite na http://www.dietaaja.sk/porod.htm, to je ten kurz, baby boli uplne spokojne a najma take kludne ze sa im niekto venoval a mali odpoved na vsetko co ich zaujimalo, neviete ako dopadla fialllka v poradni?
Odpovedať
Profilova fotka
veru nevieme, ale snáď sa nám budúci týždeň ohlási a dá vedieť :-) Babuli tak buď pozorný poslucháč a tešíme sa na infošky :-) Lúčim sa s vami a prajem vám pekný víkend. Tie, ktoré idete na vinobranie do Pezinka, dajte si dobrý burčiačik ;-) Papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manželky, ja som sa tak dlho neozvala... som to ale neporiadnica, tak to idem napraviť. Moni na svadbu ideme, ale len gratulovať, žiaľ sme nedostali pozvanie k stolu :-( Ale na jar by sa mal ženiť Michalov bratranec a 8.8.2008 sa vydáva švagrinina sestra, takže sa zabavíme tam. Už sa neviem dočkať. Inak k tým poznámkam... nejako ťa chytá rodičovstvo ;-) Babulinka užívaj si tehulkovstvo, teším sa na nejaké stretko, poriadne ti vyhladkám bruško :-) to isté platí aj pre fialllku. No idem ešte niečo porobiť a pôjdem k tv. Manžel je v práci, príde až ráno :-(
Odpovedať
ahojte, tak sme uplne neplanovane kupili kocik, je uplne iny nez sme povodne chceli, neni to ziadna trojkolka lebo ako alex spravne poznamenala nejako by sa nam nezmestila do vytahu, takze sme to vzdali a mali jeden suprovy kocik v uzasnej zlave tak sme ho kupili, je to priserne skoro ale snad sa ziadne strasne povery nesplnia, kocik pojde ku krstnym rodicom na dom takze nebude na ociach, a ci bude stat v sklade v ocbhode alebo niekde inde je snad jedno ;-)
Odpovedať
toto je ten nas zazrak: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Babuli gratulujem, kočík je super, veľmi dobre vyzerá. To, že to nie je trojkolka podľa mňa vôbec nevadí, hlavne, že má také hrubšie (terénne?) kolesá, aby sa ti s tým dobre kočíkovalo :-) Má to aj tu klasickú vaničku alebo to budeš musieť dokúpiť? Alex, veru dostávaš pokarhanie za neúčasť na MS ;-) Na rodičovstvo sa poctivo chcem pripraviť, hlavne čo sa týka informácií. Zatiaľ sme ale stále v biednej finančnej situácii a keď si začneme vyratúvať, čo všetko ešte treba v byte porobiť, opraviť atď, tak nám vlasy dupkom vstávajú. Marek dnes nastúpil do novej roboty (doteraz bol len živnostník, ale nedarilo sa mu), tak dúfam, že tam vydrží a konečne aj nejaké peniažky našetríme :-)
Odpovedať
moni, v cene bola aj vanicka aj vajicko, takze co sa tyka kocika mame vlastne vsetko, vlastne iba jeden pas na upinanie vanicky do auta este potrebujeme dokupit, a mozno ked nebudu nam stacit original tasky tak mozno este nejaku ale to dufam ze nebude treba, lebo ma dost velky kosik na spodu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babuli kočík je pekný. Inak som bola u tej kamošky no a tá jej trojkolka je super. Maličkého som kočíkovala vonku a bol vééélice spokojný. Akurát jednou rukou sa mi to horišie ovládalo, ale dá sa zvyknúť. Do výťahu sa zmestí s ním, ale musí to jedno kolčko tak schovať, to sa dá, len to neviem vysvetliť ako to robí, no ale to je už jedno, keď už máte kočiarik. A nemyslím si, že by ste sa mali báť. Uvidíš, že bude všetko ok.
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli to je potom super, že tam máte všetko. A myslím, že pri poverách je to o tom, kto čomu verí ;-) Mňa už teraz Marek pripravuje na to, že u nich na východe sú okolo tehotenstva rôzne povery a ak nechcem uraziť jeho mamu, musím ich dodržiavať :-D Napr. tehotná žena sa nesmie pozerať na zajace, lebo dieťa bude mať zajačí pysk, nesmie sa popáliť ani obariť, lebo dieťa bude mať na tom mieste škaredý fľak alebo znamienko a podobné voloviny. Najlepšia je, že muž nesmie zbiť tehotnú ženu :-D :-D :-D Netehotnú zrejme môže mlátiť o dušu :-N
Odpovedať
moni tak na tomto prispevku som sa dost pobavila, inak aj mne niekto hovoril ze ani prirodopisne filmy nemam pozerat lebo ze tehotna zena sa sa nema pozerat na opicu lebo bude babo vyzerat ako opicka :-D tie povery su strasne super, jak ti ludia na to vobec prisli by ma zaujimalo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, nejako nám júnová témička viazne a upadá, málo sem chodíme |-| Babuli presne tak, povery sú srandovná vec. Ja som zas niekde počula podobné s inými zvieratkami, takže z toho vyplýva, že tehotná žena sa má zavrieť do zlatej klietky, vypnúť zrak a sluch a nepohnúť ani prstom:-D A čo si myslíš o tom, že keď tehotná žena oškaredie, narodí sa jej dievčatko (lebo jej berie krásu) a keď opeknie, bude to chlapec? Prejavuje sa to u teba nejako? :-D :-D :-D Potom som počula ešte niečo o tvare brucha - špicaté, guľaté - podľa toho tipovali pohlavie bábätka :-N
Odpovedať
monika, s oskaredenim ono to dost zalezi ci som namalovana ci nie takze, pred pol osmou rano cakam dievcatko a potom az dokym si neodmalujem zase chlapca :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš, v tom prípade ja čakám dievčatko stále a to ani nie som tehotná :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievky, ja sa hlasim, ze som spat zo svadobnej cesty... nadhera, co vam budem hovorit :-p casom pridam aj par fotiek.... neviem ci budem zajtra stihat nieco pisat/citat, lebo som si pozrela kolko mailov mi doslo :-( 269 ]-( tak asi budem musiet zarevazat o zivot... ale isto mi zavislost nedovoli sa aspon nemrknut ;-) pekny vecer...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Silvi, tak si sa nám vrátila... rýchlo to ubehlo, čo. Ja som aj zabudla, že som niekde bola. Tak ťa vítam a čakám nejaké info, keď budeš mať trošku času. pa pa
Odpovedať
ahoj silvi, radi tu zase vidime, tak pomaly mozme planovat stretko, sice fialllka asi doma sedi a nema pristup na net, ale snad navrhnute terminy budu vyhovovat, navrhujem nejaky piatok, a klasika slovak pub ;-) a co najskor, nie ze sa uvidime na vianocnych trhoch :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli v piatok by to bolo úplne najlepšie ;-) Ja môžem kedykoľvek, aj keď strážievam neter, ale aj Michal s ňou môže zostať, alebo svokra, v piatok sa nemusí ani učiť, takže je to ok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?