Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Super Silvi gratulujem. Potom napíšeš podrobnosti ako bolo, lebo Marek by veľmi chcel ísť do Tunisu. Tak som zvedavá, ako sa vám tam bude páčiť. :-) Kočky predpokladám, že tým pádom presúvame stretko na október ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, dam vediet.. moja kolegyna bola na djerbe v lete a nevie si to vynachvalit...
Odpovedať
silvi tak to je super ze uz mate reserve dofcu...nezabudni zobrat 8-) slnecne bryle...predsa tam bude ine pocko ako v BA.... my letime v piatok do BA vratime sa v utorok a v stredu by sme chceli ist na dofcu...tak aj ja budem pripravovat 8-) a plafky....videli sme last na malorcu a zakyntos...tak uvidime ako to dopadne...sice len 8 dni ale ved aj slovensko je nasa dovolenka a tam budeme cely 5 dni...takze paradicka... ;-) ;-)
Odpovedať
cafte! sloni, vinobranie v raci znie super! nebyt tej svadby, asi nahovorim kamosov v BA - taky dobry burciak to by som si teda dala. silwi - tunis skromne zavidim 8-) ja som v Ba zajtra - idem tam pracovne, tak sa celkom tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ja mám tak veľa práce :-( Ale už len zajtra a končí uzávierka, takže budem mať zas tak 2 týždne pokoj. Na vinobranie určite skočíme pozrieť, už sa teším na burčiak. Mňami :-p Už som tento rok ochutnala na korunovačných slávnostiach a bol veeeeľmi dobrý. Silwi uži si dovolenku a tešíme sa na tvoj návrat!
Odpovedať
Profilova fotka
tak silwi aj ja gratulujem. svokrovci boli tiez v tunise a nevedeli si vynachvalit. a kam to presne idete?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, dost dlho som tu nebola, najprv sme boli este na dovolenke u nasich a v slovenskom raji, potom vela roboty, atd. na vinobranie by sme chceli ist aj my, teda ak sa nic nestane, lebo manzel ma sluzbu. tak dufam, ze sa tam stretneme
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pekný dník dnes prajem :-) Adi naozaj si tu dlho nebola, už si nám chýbala. Mysleli sme, že si na nás zanevrela ;-( Tak aj vy ste si oddýchli, v slovenskom raji muselo byť krásne. Ericulka užite si obe dovolenky. Na Zakynthos by sme chceli ísť aj my niekedy pozrieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, neviem ci sme si prave oddychli, manzel vybral turu velky sokol sa to tusim volalo, trvalo nam to 7hodin, asi 6z toho sme chodili, no boli sme riadne zniceni, dalsi den po tejto ture nam robilo problem vyjst na spissky hrad - podla znaciek to malo trvat 35minut. tak si vies predstavit, ale inak bolo pekne
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no to ste mali riadnu štreku. Na takú túru by ma veru nikto nedostal :-D Nie som turistický typ, radšej mám more ako hory. Ale na Spišskom hrade som bola, je tam pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... ja sa snazim dat pred dovolenkou vsetko dokopy... fuj ale je toho vela... zajtra sa zblaznim :-N sloniii ideme do zarzizu... potom dam referencie ako bolo... adi - taka tura to by bol cisty zabijak pre mna, uff, obdivujem...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi aj ja som ešte v práci, ale už čakám na manželíka, kým si pre mňa príde, tak sa tu flakocem. Konečne mám za sebou uzávierku, tak som happy. Všetko som stihla, všetko by malo byť ok. Som na seba hrdá :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte :-D no teda Silwi - konečne!!! gratulujem k výberu dovolenky, vidíš, tak vám to vyšlo 8-) užite si ju ... a neboj, nezblázniš sa... my sme mali na pobalenie len 10 hodín... ty máš na to viac času ;-) vitaj Adka, fakt si tu dlho nebola... Alex, si šikulka ;-) juuuj... idem za manželíkom :-D už prišiel tak sa mu idem venovať
Odpovedať
ahojky, tak sme zistili ze ten nas kocik co sme tak chceli SOI-ka dala do zoznamu nebezpecnych vyrobokov, no super, tak este ideme zistit v obchode ze ci je to nejaky iny novy prerobeny typ alebo bez hanby predavaju ten stary nebezpecny ]-( vitaj adka zase medzi nami, na podobne tury ma uz nikto nedostane, sme raz boli na rysoch a to mi bohate staci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli u veľa kočiek som teraz videla populárnu Cam-Cortinu. Kamoška si ju tiež objednala. Síce je drahší, tak 20 tis., ale vraj má najväčšiu vaničku a je peknučký.
Odpovedať
to bola nasa druha varianta, a vyzera ze teraz bude favorit, musime este pomerat aj vytah ci sa zmestime, lebo nas upozornovali ze niektore male vytahy su kratke pre trojkolku, tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
Nezmestí sa tuším, kamoška jedna ho má, ale dá sa niečo urobiť s kolečkom a potom sa zmestí, takže tak...
Odpovedať
no krasa, mozem ta alex poprosit keby si s nou bola nemohla by si sa opytat ako je s nim spokojna a co s tym vytahom ako to riesi?dakujem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, opýtam sa jej.
Odpovedať
dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, babulina ako sa citis?? chuti ti jest aj to co si nikdy nemala rada? uz sa tesim az taketo krasne starosti budeme riesit aj my s manzelom. manzel chce pockat tak asi aj dva roky, no uvidime, obcas to vyzera, ze to bude menej ako dva roky, vcera si v lekarni obzeral detske flasky, cumliky a tak. zlaty bol obcas idem pozriet na m.konika, a obas aj po internetovych obchodoch. pred chvilou som pozerala na postielky nebesa a tak. je to strasne krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
Už som jej napísala mailik, tak uvidím kedy odpíše.
Odpovedať
jeee zlata, dakujem dakujem alex ada, v pohode sa citim, jem normalne, obcas ma chyti taky vacsi hlad ale snazim sa nepodlahnut moc lebo by ma misiak zachvilu musel kotulat po ulici :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby, konecne som vam do albumu pridala fotky zo svadobnej cesty. tak omrknite. dokym mi to admi nezmaze. :-D inak je to v pripravnom albume č. 2
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne to tam vyzerá sloni.
Odpovedať
Profilova fotka
a to som nevedela, ake fotky mam vybrat.je ich hrozne vela. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ti verím... my máme tiež dosť krásnych fotiek.
Odpovedať
vyzera to nadherne, hned by som isla 8-)
Odpovedať
ahojte, tak aj ja sa ozyvam opat po dlhsom case...mala som problem s virusom v pc...musela som ho preinstalovat 8-( . No a potom som mala zase tooolko roboty, ze som sem vobec nestihala chodit...snad sa to uz ukludnilo a bude viac casu... :-) Sloni pozerala som fotky zo svadobnej cesty a su super...hned by som aj ja isla...My sme boli na svadobnej tak davno, ze si uz ani pomaly nepamatam, ze nejaka bola :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jahodka. tak som rada, ze je vsetko ok. inak pridala som dalsie fotecky do albumu. ako nam vyzdobili salu - resp. ovocie. inak baby, neviete co sa stalo s gretockou? od svadby sa nikdy uz neozvala. ani fotky svadobne neukazala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?