Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
...no u mna to bude vela cestovania, ale celkom sa tesim, ze si posoferujem, lebo nejazdim sice rada po mestach, ale z mesta do mesta -> na to sa tesim! vzdy sa v aute s Tomasom dobre porozpravame :-) a asi by som mala prestat dnes uz jest, lebo iste to zajtra a pozajtra bude velmi dobre a velmi vela 8-)
Odpovedať
... ja tiež nemusím jazdiť po mestách - križovatky a pod. :-p to ti aj trošku závidím tú zábav... ale v dobrom, užite si to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja velmi rada soferujem a nerobi mi ani jazdit po bratislave. vzdy si to uzivam. ;-) ja som dnes robila moralnu podporu kamoske. este si pamatam ake to bolo, ked sme mi stresovali. oni sa boli vcera fotit na cervenom kameni. ale iba vo vnutri a to chceli hlavne vonku. :-( ale nevadi. ma vlastne saty, tak sa chystaju nejaky den ked bude pekne pocasie. eleni - my ideme do pezinka. a mam slubene od spoluziakov, ze ma vytancuju. ked sme sa dohadovali cez net na darceku, tak mi povedal: "tak dobre slecna, kup to a to..." tak som mu vynadala, ze nie som ziadna slecna, ale stastne vydata pani a ze za trest bude musiet so mnou tancovat. tak sa len naramne potesil, aspon nebude musiet pytat od zlatina. lebo ide bez frajerky aj dalsi ide bez frajerky. a dvaja nejdu. :-( skoda. lebo u nas boli vsetci a super sme sa bavili.
Odpovedať
Profilova fotka
Eli aj vy sa dobre zabavte na svadbe ;-) Alex na tom, kedy začneme snažilkovať sme sa dohodli už dávnejšie. Vysadím antiko budúci rok pred dovolenkou ;-) Včera som drahému vysvetľovala, aké trápenie je pre ženu pôrod a aké sú pomery v pôrodniciach na Slovensku. On totiž nemá absolútnu predstavu, čo všetko musí žena absolvovať, od bolestí cez arogantný prístup niektorých sestričiek a ponižujúce podmienky. Ale hlavne, že je pevne rozhodnutý, že nechce byť pri pôrode. Nebudem ho nútiť, ale niekoho pri sebe budem potrebovať, ja som taká padavka, sama to nezvládnem. A rozhodla som sa, že pôjdem rodiť do Brna. Toľko k tématike, píšem, ako keby som už bola tehotná :-D Víkend bude asi takýto otrasný upršaný, tak sa zašijeme doma. Ak by náhodou už bolo komplet svadobné DVD v sobotu, máme o zábavu postarané ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte som chcela dodať, že stavím sa, že tú necitilivú kampaň vymyslel chlap... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, eli, uzite si soferovanie aj svadbicky... a vsetkym nam prajem pekny vikend!!
Odpovedať
Profilova fotka
pekný víkend Silwi aj vám všetkým :-)
Odpovedať
ahojky, tak su pridane fotky dve su drobca a jedna je moje brusko, ak treba komentar k foto tak dodam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak som si pozrela tehu-brusko aj drobca... chutnucke x-) tesime sa ako budete rast...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky. zelam vam pekny dnicek po vikendiku. ako ste sa mali? inak baby - cez viken tu mame vinobranie v raci. srdecne vas vsetky pozdravujem a pozyvam na vyborny burciacik. budeme predavat.
Odpovedať
ja som asi cez vikend v praci, a misiak zase obera u babicky taky je plan na najblizsi vikend, no nic moc, ale nech sa dobre predava a zarobite koooooooopu peniazkov ;-)
Odpovedať
hej babule, vy ste boli na svadbach no ake boli nevesticky??? som zvedava =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte zienky... rano som si bola konecne pre vodicak... myslim, ze jednoznacne vediem v sutazi o najdebilnejsiu fotku na akomkolvek preukaze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to snad nie silwi!!! urcite to nie je take hrozne na svadbe bolo uplne perfektne. ak da zuzka na internet fotky, tak vam istotne dam link, kde ich ma. a ak sa mne podari skor stiahnut fotecky z fotaku, tak ich vlozim do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, tak ste sa vysvadbovali? :-) Babuli bruško je ešte maličké, ešte máš kam priberať :-D Silwi ber to z tej lepšej stránky, keď ťa zastavia policajti, tak sa zľaknú, že ťa hneď pošlú preč :-D :-D Určite to nie je také hrozné, veď to nikomu nebudeš ukazovať. Sloni navrhnem Marekovi, či by sme neskočili na to vinobranie ;-) Minulý rok sme boli v Modre a veľmi sa mu to páčilo. Aj keď burčiak nemám rada, sú tam rôzne iné dobrotky. Tak zatiaľ mám ešte prístup na net aj doobeda, lebo minulý týždeň bola šéfova dcéra na dovolenke a teraz je zas na PN-ke :-) Niežeby som jej to želala, ale mám pokoj a môžem s vami pokecať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiez rada prisla... ked nebudeme na tej dovolenke (uz si pripadam ako obohrata platna, ale kedze moj drahy ma na vsetko cas, tak asi padol dalsi mozny termin odchodu) tak ideme do race k petrovmu bratovi a teda by sme isto isli aj na burciacik...
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby. cisla na moj mobil mate? ak nie napiste. a ked sa budete chciet u nas zastavit a ja nebudem v stanku, tak mi zavolajte. mozno budem len odbehnuta, alebo budem robit doma jedlo, alebo u manzela v stanku. :-D ale urcite by som vas rada videla. :-D
Odpovedať
jeeeej... to by som chcela zažiť vinobranie - ešte som na takom čomsi nebola :-( tak nech vám to sloni dobre dopadne ;-) silwi a kedy idete na dovču? a kam....??? idem kuknuť babuli na MK... som veeeľmi zvedavá!!! Včera som videla po mesiaci krsniatko a je to riadny valibuk... ešte nemá 2 mesiace a už váži vyše 5 kg... som ho skoro neudržala na rukách... to majú namiesto posilňovne :-D ale je náááádherný... ... inak je pravda, že od januára sa zvyšuje príspevok na prvé dieťatko na 25 tis. Sk??? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, to co som ja citala, este nie je schvalene a malo by to byt tusim od februara... podmienkou je, ze od zaciatku stvrteho mesiaca tehotenstva musi zena pravidelne chodit na kontroly... asi je to nedosiahnutelne len pre istu mensinu...
Odpovedať
... tak dúfam, že nám to schvália, nie? :-D možno sa potom bude aj tá istá menšina viac starať o bábätká :-D :-D
Odpovedať
no ten prispevok by urcite potesil, som zvedava ci to nakoniec prejde, a najma odkedy bude platny, pri nasom stasti a schopnosti nasej vlady sa drobco narodi este po starom
Odpovedať
baby hlasim sa... to by bolo super...ved v cechach maju prispevok 60tis a na druhe 120tis....to sa u nas nemoze stat :-( inak novinka...v piatok ideme na slovensko :-D a v sobotu na svadbu jupiiiiiii potom sa vratim cca v utorok do NL a v stredu ak nam plan dobre vyjde by sme chceli ist na dovolenku...tak myslite nech to vyjde...inak sa zblaznim 8-(
Odpovedať
idem do Čiech... :-D švagrina sa tam vydala... hmmmmm ale peniaze nie sú všetko, no nie? ;-) aj keď by sme si za to poriadili výbavičku poriadnu... Ericulka, tak nech vám to vyjde, držkám palce x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni ja na teba číslo mám, ak si ho nemenila. Orange. Ericulka to je super, užite si svadbu aj dovolenku ;-) Ten zvýšený príspevok by bol super. Ale kto vie, či to schvália, veď teraz zamietli zvýšenie prídavkov na deti o 100 korún :-S
Odpovedať
tak to ano co sa tyka tych penazi...dalo by sa nakupit aspon pre mimco ... takto to musime nasetrit a dat z nasich penazi,.... juj dakujem, snad nam to vyjde...
Odpovedať
Profilova fotka
Ericulka bohužiaľ pojem "našetriť" mi je akosi neznámy. U nás to skrátka nejde :-( Pomaly všetko platíme na splátky, z úverov.... Je to katastrofa. Ale poďme o niečom veselšom. Dnes tu konečne neprší :-D
Odpovedať
hlásim, že ani u nás v ZA neprší... zatiaľ... :-D neznášam upršané počasie, by som stále spala... dúfam, že príde babie leto... tento víkend vychádza krásny dátum na svadby - taký symbolický p. Mária, patrónka Slovenska... možno budú mať novomanželia o niečo ľahší štart... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri aj ja ti drzim palce, tiez som na cakacke :) a ten zakon by mohli schvalit a mohol by nadobudnut ucinnost cim skor... nech nie je nas prispevok oproti ostatnym okolitym krajinam uplne na smiech...
Odpovedať
tak to ano a akurat ideme na svadbu,... u nas prsalo 2x ale teraz svieti sun,...tak uvidime dokedy... prave upratujem cely byt lebo rodicia zo segrou mi odisli tak vsetko davam od rana do poriadku ;-)
Odpovedať
Ericulka, aké tam mávate teploty??? Iné ako tu??? len tak pre porovnanie... jeeee svieti slniečko... ... teda svietilo =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?