Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sloniii, tak ti závidím tú svadbu, aj ja by som išla. No ale na budúci rok nás čakajú 2, tak sa teším. Hlavne sa dobre zabavte :-) Čo sa týka tých bilbordov, tak si myslím, že dosiahli čo chceli. Diskutuje sa o tom. No som ale zvedavá dokedy. Nepáči sa mi to, to je jasné, no je to realita, ale na bilbordy by som to určite nedávala. Mne to nejako neubližuje, je to však nepríjemné sa na to pozerať, preto ak idem okolo takého bilbordu, nepozerám sa na neho. Viem si predstaviť aké to musí byť nepríjemné sa na to pozerať napr. kočkám, ktoré o bábo prišli, alebo tehulkám. Tiež sa na to pozerajú deti a nechcela by som to ako mamička vysvetlovať malému diťaťu, keby sa ma opýtalo čo je to.
Odpovedať
silvi tak rano mi misiak cvakol brusko, vecer to hodim do albumu, aj sa mi nejako podarilo odfotit aj drobca tak aj to tam dam sloni, nepaci sa mi ta forma aku zvolili, ale myslim si ze je dolezite upozornit na temu interupcii
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli, nech ti ho cvakne aj večer. Veď ráno je bruško najmenšie, ale večer, keď si napapaná, tak je určite väčšie. Daj tam obidve, nech vidíme, aký je to rozdiel ;-)
Odpovedať
alex,no dneska nebolo rano take male ale skusim, misiak ma opustil na vikend tam som slamena vdova, inac akurat jedna holka na konikovi predava nas kocik favorit normalne som nahlodana ho kupit lebo ho predava za celkom lacno, lenze ked ja som este tak malo tehu tak neviem neviem ale asi skor nie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Takže už sa pekne zaguľkávaš. No krása, som zvedavá veľmi na foto. Ja už keby som sa teraz odfotila, tak taký 4. mesiac by mi asi typovali :-N Ktorý kočík? Hoď link, nech sa pozrieme. V koľkatom si vlastne týždni?
Odpovedať
alex, tento to je: http://www.modrykonik.sk/bazar/show_e... len este hlboku cast by sme dokupili, ale i tak to vyjde o 5tis lacnejsie nez orig v obchode, momentalne som 11tt+2 dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No myslela som si, že je to ten. Nie je zlý, ale zase ešte nevieš čo to bude, takže ani farbu nevieš, len to pekne nechaj na neskôr ;-) Fíha, takže už budeš mať za sebou kritické 3 mesiace, to je skvelé x-) Zle ti nebýva?
Odpovedať
Profilova fotka
babuli vyzera byt dost zachovaly... a cena je fakt dobra... tiez by som bola na vazkach...
Odpovedať
nebyva, obcas ma sice naplo ale inac v pohode, len mi klesa tlak a som chudokrvna ale to snad kazda druha, takze to je jedno, ta farba by mi nevadila aj keby to bol chalan, lebo tmavu nechcem aby mu nebolo teplo v kociku ked bude na neho svietit slniecko, a blede tiez moc nie lebo to bude zapatlane, takze cervena je taka idealna aj ked je to kvazi dievcenska farba, inac fialllka bola som sa objednat na to tehu cvicenie, tak kazde 4 tyzden sa bude ako keby otvarat nanovo kurz ale nijako to nenadvazuju na seba tak sa potom neskor v pohode mozes prihlasit
Odpovedať
Profilova fotka
babuli a na tu tvoju fotocku sa fakt tesim... misiak bude dvorny fotograf?
Odpovedať
Profilova fotka
alex - ja som totiz vnoci plakala, ked som to videla 1x. bolo mi z toho zle. ;-( pre mna je to hrozne bolestive. ;-(
Odpovedať
sloni uplne ta chapem, ta forma je velmi velmi necitliva najma voci vam co ste prisli o babatko nie svojim zavinenim, podla mna by ich mali zakazat ale skor nez sa rozhodne na patricnom mieste skonci aj kampan, a ututle sa to ]-( silvi: no jasne, misiak, je v tomto super, teraz odchadzal prec na vikend a pobozkal mi brusko a povedal ahoj drobcek a nehnevaj ;-) , zlaty bol
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sloniii chápem, presne som pri tom na teba myslela. Ale musíš byť silná. Ty nemôžeš za to, čo sa stalo, tá kampaň poukazuje na niečo iné. Inak si myslím, že mohli trošku autori rozmýšlať aj dopredu, ako to bude na ženy, ktoré o bábätká prišli nechcene pôsobiť. Babuli, aký je zlatý ocinko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, Babuli ten kočík je super, aj tá cena, ale ja som trošku poverčivá, takže tak dopredu nebudem asi kupovať nič ;-) Som zvedavá na fotočku :-) Sloni musí to byť naozaj zlé, tesne po tom, čo sa ti stalo, vidieť takéto otrasné zábery. Nesmieš si to pripúšťať a radšej sa na také niečo nepozeraj, potrebuješ teraz pozitívne myslenie, aby sa telíčko zotavilo a mohlo sa pripraviť na nové bábätko ;-) Dobre sa zabavte na svadbe a zbav sa akýchkoľvek pochmúrnych myšlienok. Držím palčeky. :-) Ja osobne si myslím, že interrupcia je výsostne osobná vec každej ženy, môžu byť rôzne dôvody, prečo sa tak rozhodne (zdravotné, znásilnenie...). Keď už chceli na túto problematiku upozorniť, mali zvoliť radšej spôsob sexuálnej výchovy mládeže už od ZŠ. Inak baby ste ma tak "nakazili" tým tehotenstvom, že si zisťujem pôrodnice :-D a včera sme mali s manželom vášnivú diskusiu na túto tému.
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, ked si predstavim, ako vyzeralo nase babatko. :-( ale drahy bol hrozne zlaty, bolo o tom aj v novom case, ktory priniesol domov, tak som sa ho potom pytala, ci cital dnesne noviny? a on si zanadaval, lebo tu stranku mi chcel vytrhnut z tych novin, ale zabudol na to, lebo mal nejaku robotu a potom ma silno objal. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dnes hrozne deprimujucu naladu. :-| skoda, ze musime teraz cakat. konecne som nabrala odvahu a prelistovat si na nete nieco o missed abortion. a citala som si rozne pribehy. ale to robi asi aj to pocasie. dobre, nebudem vas zatazovat mojimi depresiami. ;-) uz aby bol koniec dna, musim ist do mesta nieco kupit ako darcek na svadbu. lebo mam pri sebe neschopnych chlapov. vsetko nechavaju na mna. z 5 spoluziakov - idu len traja (vratane mojho manzelika) a z dievcat som jedina ja. takze to vsetko na mne zostalo. inak neviete, kde sa daju zohnat plysovy krtkovia?
Odpovedať
Profilova fotka
to je super sloni, máš úžasného manželíka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni presne aj ja mám taký názor. Netreba to odsudzovať, ale treba tomu predchádzať a robiť osvetu ohľadom antikoncepcie. No a k akému záveru ste prišli Moni? Kedy sa do toho pustíte?
Odpovedať
sloni, standardne krteckov maju na SNP v dracikovi, ak teda hladas toho klasickeho ceskeho z rozpravky
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj, asi som mimo. zabudla som, kde je snp. musim kuknut v mape. lebo vcera som bola kukat a nenasla som.
Odpovedať
Profilova fotka
kde je na SNP dracik?
Odpovedať
Profilova fotka
No ako ideš z obchodnej dole k Tescu, tak oproti novej Teranove.
Odpovedať
ked ides na obchodnu ta prechodna ulicka, co vedie od OD Dunaj k obchodnej, na rohu mala svadbu monika v kostole a po ceste je dracik a tam som skoro vzdy videla krtecka
Odpovedať
Profilova fotka
hej uz som si spomenula, len som nevedela, ze to patri k SNP. myslela som, ze to je postova. a tam som vcera bola a nic som nevidela. len tam bolo vela ludi, tak som sa ani nepytala.
Odpovedať
Profilova fotka
slonii, dracik je aj v poluse a v shoppingu na zlatych...
Odpovedať
zdravim! @sloni: kam idete na svadbu? my do bojnic - strasne sa tesim a strasne dufam, ze ten lejak (aspon tu je) sa dnes naozaj uz cely vyleje... pre mojho chlapa je to prva akcia od poslednej operacie a vlastne este nie je iste, ci nakoniec pojde. uvidime, ako zvladne dnesnu cestu do BA.
Odpovedať
sloni, nasla som ti krtecka v dracikovi, snad ho budu mat aj priamo v obchode: http://www.dracik.sk/produkt-detail.a...
Odpovedať
Profilova fotka
Elenka aj tu leje. :-(
Odpovedať
tu su aj vsetky predajne, http://www.dracik.sk/kontakt.aspx tak si najdi ktora je ti najblizsia ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky... no teda mne sa nič nechce... včera som nastúpila po dovolenke do práce a som z toho normálne mimo :-S si pripadám ako nová tu... jeeeej Babuli, teším sa tiež na foto... to je krásne, že sa manželík stará o obidvoch vás tak krásne... x-) Sloni - myslím, že nikoho nezaťažuješ depresiami, kľudne sa nám vyrozprávaj so všetkým... to je myslím aj tým počasím, ale určite je pre teba ťažké obdobie... ani nevieš, ako na vás myslím a straaašne držkám palce, aby ste sa toho rýchlo dostali a "podarilo" sa vám nové bábo ;-) k tej kampani - zvolili si veľmi necitlivý spôsob upozornenia na túto problematiku... ja osobne som ostala veľmi nemilo prekvapená až zhrozená... a to nám na strednej raz premietali film o potrate - nikomu to neprajem vidieť... odvtedy som si povedala, že to nikdy vedome a dobrovoľne nepodstúpim... ... no aký vás čaká víkend (okrem svadieb)??? Eleni, tak sa zabavte aj s manželíkom, nech vám to vyjde ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?