Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
eli: vo W sme sa nestratili ... pohodicka a dakujeme za radu ;-) ... dnes som tam sefku poslala samu ... supis, ze mas saticky na svadbu ;-) dobre si to tam uzite ;-) a rovnako sa vytesujeme, ze sa manzelikovi dari ;-) babulina: no lepsie ako lepsie ... boli ma brucho ako na mrchu ... keby nebolo fazulky, tak by som mala zajtra termin, tak si vsetky tie bolesti davam v spojitosti s nou, ze to moze byt ... lebo som to niekde citala .... tak verim, ze vsetko je ok a neviem sa dockat 19.9. ked pojdeme k lekarke ..... stale sa utvrdzujem v tom, ze keby ma nebolel zaludok a bruseno, tak by sa asi fazulka nemala dobre ;-) tak verim, ze vsetko je ok ;-) ty si tiez mavala bolesti ako na mrchu? nemam to s kym porovnat a na MK mi dievcata v teme nevedia poradit :-|
Odpovedať
tak sorry, prispevok je tu 2x ;-) chybicka se vloudila na serveru, ked to neukazalo a ja to vypisala nanovo ;-)
Odpovedať
fialllka: ja som take nemala,resp ani enviem ako mrska poriadne vyzera lebo ved ja som nemala skoro rok iba jednu a ta bola taka nic moc, tak moc neporadi, ale viem ze baby sa o tom rozpravali inac ked uz sme tu vsetky na kedy zacneme planovat to stretko? a klasika v slovaku?
Odpovedať
hej v slovaku ale buduci tyzden u mna vobec nehrozi ... to mame x podujati pracovnych tak to odlozme az na 17-18.9. hmm? alebo o tyzden neskor :-) babuli to ti zavidim, ja ako taka uchylacka teraz chodim a beham a sa kontrolujem ..... a co babenky spominali, ze to moze byt a je to v poriadku? ja som citala, ze to zena moze pocitovat, ked sa jej maternica roztahuje a zvacsuje s narastajucim mimcom :-| ale ak by si bola taka zlata a sa skusila spytat aj svojej lekarky dnes, bola by som rada ;-)
Odpovedať
a 19.9. to u mna tiez nehrozi, to budeme doma u lekarky na sone ;-) a uvidim, ci sa vratim spat do BA alebo si vezmem dofcu do konca tyzdna ;-)
Odpovedať
fialllka: ak nezabudnem tak sa opytam, ale ked som u nej tak sa rozplyvam nad hlupostami a vzdy zabudnem polku veci sa opytat, a najlepsi je misiak ktory tam ide so mnou ten zabudne uplne navsetko ked vidi drobca, sme to ale dvojka, tehu demencia na druhu :-D
Odpovedať
babuli, to nic, to aj u nas je tak ;-) tak su asi postihnuti vsetci buduci rodicia, ked vidia to krasne video ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, tak si napis tie otazky... ja by som to isto urobila a na 95% by som potom zabudla ze nejaky zoznam mam :-D
Odpovedať
sme si minule napisali ale papier sme nevytiahli ved na co :-D
Odpovedať
:-D babuli :-D no zienky, lucim sa s vami, som unavena a aj to pocko na mna akosi vplyva a mam toho pre dnesok pokrk ... idem sa nejako odtrepat do DNV a zalahnut do postele ;-) tak papa zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka oddychujte obi2....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja mám toho veľa, tak sem občas očkom pozriem, veď viete, závislosť mi nedovolí, to tu úplne ignorovať :-) Fialllka tie bolesti by nemali nič znamenať, vraj to tak býva na začiatku. Ak by však boli veľmi silné, tak šup na pohotovosť. Za to, že ťa skontrolujú nič nedáš a budeš vedieť na čom si. Ja práve čakám mrchu, tak dnes-zajtra by mala doraziť. Brucho už ma bolí, takže len čakám a čakám... Už sa teším na DVD maratón, tak ponaháňajte tých svojich kameramanov ;-) pa pa pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
čaute babenky 8-) chýba mi slniečko... som sa ešte nezaradila po svadobnej... už 4tý deň som mimo a naši doma furt že čo mi je... a ja si pripadám ako z inej planéty, fakt =-) @Monci: my sme boli v Lardose, skoro dole na juhu... blízko bol Lindos alebo Pefki... ... júúúj nech sa ešte vráti slniečko :-|
Odpovedať
ahojky, vcera sme boli u lekarky, tak mame dve rucicky dve nozicky, maly nostek a hrozne sa drobco vie rychlo mrvit, kotrmelce vie robit a podobne hluposti mamina mi oskenuje fotecku tak sa mi snad podari ju sem dostat, dam vediet ak bude v albume
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babuli... tak sa tesime s tebou... a co dokina povedala, vsetko ok? co okrem uzv robila?
Odpovedať
vsetko je ok, robili na cez uzv aj presvetlenie sije ci nema drobco razstep chrbtice, tak to je v pohode, potom si ho pomerala len musela trochu pockat lebo hrozne sa mrvil, a stale mi beru krv uz asi stvrtykrat :-S
Odpovedať
ahojte dievcence ;-) babuli, tak to je supis, uz sa aj ja tesim na nas uzv a pocitam dnicky ;-) s Majkom sa nevieme dockat ;-) ja som vcera prisla na bytik, napapala som sa a hned som zaspala, zobudila som sa az o osmej, hodila sprchu, spolubyvajuca uvarila mnamik kuraciu polievocku, tak nieco lahke spapala a zasa isla buvat ;-)
Odpovedať
babuli, to presvetlenie sije sa v ktorom tyzdni robi? :-)
Odpovedať
v desiatom tyzdni a uz nam brali aj prvu vzorku na tripple testy
Odpovedať
a to su ake testy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte maminy aj nemaminy ;-) Babuli super, že je zatiaľ všetko ok. No neviem, neviem, ako ja zvládnem tie odbery krvi, ja totiž pri tom odpadávam :-| Fialllka ty tuším teraz spíš za dvoch :-D Alex aj ja sa neviem dočkať DVD maratónu, hlavne sa trasiem na to naše video, dnes idem pre skúšobnú kazetu, večer budeme mať doma malé kino ;-) Tak to vyzerá kočky, že sa na tom našom stretku stále nevieme dohodnúť, Fialllka vyzerá to, že si dosť vyťažená, tak skús vyhodiť nejaký termín a my sa k tomu vyjadríme. Bamulka my sme boli vo Faliraki, to je tiež na tej istej strane ostrova ako vy, ale vyššie, blízko hlavného mesta. Boli ste aj v Rodose? Ten je nádherný.
Odpovedať
tie kvazi geneticke na downa, razstep a podobne
Odpovedať
Monci tento mesiac mam fakt vytazeny a to maximalne ;-) ale tak dam terminy ;-) od 24.9. - 27.9. ;-) a je pravda, ze spim za dvoch, ked som strasne unavena a radsej spat ako jest za dvoch :-D Monci, potom hod prve dojmy z kina ;-)
Odpovedať
jaj babuli jasne, rozumiem ;-) to snad uz aj nam budu brat, ked pojdeme tak uz by sme mohli byt v 10tt ;-) len nech je vsetko v poriadku ... babuli, pocula si nieco o listerioze? ja som sa to vcera docitala na MK a zistila som, co vsetko by som nemala kvoli nej papat :-| normalne som bola z toho prekvapkana, ked to tam dievcata pisali :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka trochu sa šetri, veď to bábo bude potom moc akčné :-D Ja na tie termíny zatiaľ nič nemám, takže vyhovuje ktorýkoľvek. Čakáme vyjadrenia od ostatných manželiek ;-) Baby a chceme na tom stretku dať DVD maratón, alebo to bude len také posedenie? Lebo myslím, že ten maratón by sa skôr hodil na víkend, to bude asi na dlhšie ;-) Babuli to tvoje bábo sa preto tak hrozne mrví, lebo už trénuje na baletku /baleťáka :-D
Odpovedať
moni, mozme dat take motivacne, napr my mame na zaver taky 5minutovy klip take zrhnutie celej svadby tak take kratke pasaze mozme pozriet a potom aj pokecame, mne terminovo je to jedno, najlepsie su vsak utorky bo misiak je na futbale ale vlastne prakticky to je jedno
Odpovedať
monci ja tiez navrhujem, ze by sme si mohli na tom stretku mrknut svadobne fotky a DVD maraton na niektory vikend nechat .... aj tak to asi nezvladneme za jeden den ten maraton ;-) monci aj sa setrim, ale niekedy sa neda ;-) hlavne sa snazim byt v pohode, aby aj mimco bolo take pohodove ked sa narodi ;-) aby ked sa napapa a bude v cistom spinkalo alebo si tak dzavotalo same od seba ;-) ale o tom sniva asi kazda mama :-D
Odpovedať
babuli utorky su ok ;-) v pondelok vacsinou pricestovavam do BA a to som rada, ze vypadnem z prace a idem oddychovat a dospat noc a cestu ale utorok je ok ;-)
Odpovedať
fialllka: o listerioze viem ale neber to nejako tragicky, aj sama lekarka mi povedala hlavne to neprehanat a vsetko bude tak ako ma byt ;-)
Odpovedať
babuli ved neberiem, len si robim chute na ten hermelin co mam v chladnicke a asi ho donesiem Majkovi na spapanie nech si aspon on pomlsa ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?