Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko dievcence... ako sa dnes mate?
Odpovedať
dobre ranko! dnes musim byt v praci disciplinovana, tak uz aj odchadzam... mozno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez mala dnes v plane makat ako fretka, ale nieco sa v systeme dojebabralo a teda nesmieme nic robit, kym to neopravia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. tak ako sa dnes mavame? konecne piatooooooook!!! huraaaa! tak sa tesim, ze ide konecne vikend a volno.
Odpovedať
ahojky, dneska nejako nestiham sem nakuknut, presne tak sloni konecne vikend, zajtra idem odovzdat byt najomcovi a potom prenasat akvarko to bude srandy, normalne mi je luto tych deti ze uz idu do skoly, mam pocit ze leto ani nebolo
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa zda, ze leto bolo strasidelne kratke :-( sa mi paci taky tyzden, ze v strede je volno, to sa da zvladnut ;-) a hlavne ked uz je piatok... pred chvilou mi volal coko, ze nas dosli pozriet (sme sa pred par dnami bavili ze teraz niekedy by mohli dojst), ja samozrejme nemam nic nachystane, kedze sme sa presne nedohodli, a ocko ze preto nepovedali, ze dojdu dnes, aby som sa nestresovala... takze narychlo musim vymysliet program a jedalnicek :-N
Odpovedať
Profilova fotka
takze necakana navsteva, fajn. ;-) ja som prezila prve leto, ako pracujuca. takze pre mna je to o to deprimujucejsie. ;-) cele leto robit. ani neviem, ze nejake bolo. inak mozno sa nam to zda preto, lebo sme organizovali svadby a tak. takze to rychlo ubehlo. a potom sme sa zaoberali sv. cestou, fotkami, videami atd.
Odpovedať
Profilova fotka
juu dnesny den sa mi paci, v praci nam nefunguje system, takze potrhat sa nejdem, manzelik ma zobral na perfektny obed na chinu a este sme mali mini party, sice rozluckovu (kolegynka meni pracu) ale prijemnu... skusim este nejak skor zdrhnut, ale musim este dokoncit podklady pre kolegu co preberie cast mojej prace od Septembra (hura)...
Odpovedať
cafte zienky ;-) ozyvam aj ja konecne dnes ... o chvilu ficim z prace, idem kupit listky do Viedne, ked v nedelu odchadzame a potom nieco na hamu pre oboch, by sme neumreli hladom cez vikend ;-) takze sa ozvem pravdepodobne az v stredu alebo stvrtok, ked uz budeme mat po konfere .... brrr neviem si predstavit to kazdodenne dochadzanie do Viedne :-| inak dnes som riaditelovi oznamila tu novinu, strasne zlaty bol a zareagoval, zablahozelal, zazelal, nech vsetko ide ako ma .... ;-) a mam jeho plnu podporu ako sa rozhodnem pracovat, rozhodne ku zvieratam by som nemala, k elektronovemu mikroskopu a s toxickymi latkami robit .... takze to tak vyzera, ze labaku sa vyhybam ako cert svatenej vode :-D hrozne mily bol, taky ludsky a pristupny, ved je lekar, to nie ako tamtie dve ..... a aj vtipny, ze ci uz vieme pohlavie a ja mu, ze kdeze, to bol len este taky maly cervik vidiet s chvostikom a on na mna ale srdiecko mu bilo o sto sest, ze? hrozne zlaty ;-) my ho s kolegynou mame strasne rady, aj ked nanho tamtie nase dve cuzy ako sa vyjadrila nasa sekretarka kydaju a nemaju ho rady, my si ho vzdy zastaneme ;-) takze tak sme nakoniec dopadli a ked sa to u nas trosku teraz ukludni, lebo jedna kolegyna podala vcera vypoved na oddeleni a tamtie su z toho nabrusene, tak im oznamim aj rozhodnutie pracovania v labaku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka tak to mam hroznu radost, ze to tak dobre zobral... riaditelovo slovo je platne, takze labak nehrozi ;-) a do tej viedne budete dochadzat? nebolo by efektivnejsie keby vam prepalitili hotelik? shak to nemusi byt prave Hilton...
Odpovedať
ahojte babuľky! tak sa hlásim po úplne "rýchlej" svadobnej ceste... sme to tak vychytali, že som sa nestihla ani rozlúčiť s vami 8-) vo štvrtok 23. sme kúpili poobede zájazd a už v piatok 24. o 5tej ráno sme leteli z BA... najhoršie bolo dopratať sa do BA zo ZA... ale sme to zvládli... a na Rhodose bolo nádherne, prekrásne a nezabudnuteľne... :-D :-D vidím, že to tu máte veselé... či už v práci alebo aj mimo nej... idem teda rýchlo kuknúť na MK albumíky... straaaaašne sa teším s vami, mamičky ;-) ;-) ... a nám sa asi nezadarilo... včera prišla mrcha... :-S akurát keď sme sa vracali zo svadobnej... ... prajem vám krásny víkend... aj keď upršaný =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no vitaj spat bamulka... vravis ze rodos je super? das aj foto? ake ste mali poco? a drzime palceky nech tato mrcha je tohto roku aj posledna ;-)
Odpovedať
silwi hotel? moja sefka je tak lakoma, ze skor bude kazdy den dochadzat ako platit hotel .... ved to vyjde lacnejsie pre nu ;-) inak hlasim sa uz z Viedne, na kongrese je aj pristup na net, tak to vyuzivam .... prezentaciu uz mam za sebou a pomaly balim, lebo vcera to je v sobotu ma strasne hneval zaludok, vecer o pol jedenastej som aj vracala aj ten pohar cistej vody, co som vypila, tak som si myslela, ze ani sem rano nepojdem .... a keby som rano na stanici sefke oznamila, ze nejdem, to by bol iny minotaurus :-D ale prisla mi aj sama povedat, ze uz mozem ist a nemusim tu byt, tak idem na najblizsi bus do BA a smer postel ... lebo som aj vcera trosicku malilinko spinila, tak sa aj trosku bojim .... ale zatial sa drzime a prikladam to spinenie k mrche, ktoru by som dostala v utorok, keby nebolo fazulky ..... tak si ideme oddychovat a este rozhodnem, ci v pondelok pridem do prace alebo vezmem volno ..... a budem este oddychovat ..... sestra vravela, ze by som mala vela lezat a oddychovat, ale ja to viem, len ked teraz to je uplne vsetko na hlavu v praci, ked aj kolegyna dala vypoved a tamtie su ako sopka pred vybuchom :-D bamulka vitaj spat zo svadobnej, ako sem sa mali, hod aj foto uz tesime na dojmy a zazitky, tak sem s nimi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, tak sa setri... teraz na zaciatku je to najdolezitejsie... mna vcera chytila taka nahla nevolnost, najprv srajda, potom napinanie na vracanie a potom horucka... ta ma presla, ale aj chut na jedlo... tak neviem co mi je :-| tiez by som najradsej ostala zajtra doma, ale akurat by som mala s kolegom nieco prebrat (teda konkretne on ma prebrat cast mojej roboty) takze asi zatnem zuby a pojdem zajtra do prace ]-(
Odpovedať
ano ano fialllka, riadne davaj pozor na seba aj na fazuľku!!! a ak sa bude dať, vezmi si to voľno, v práci to bez teba určite nespadne ;-) a silwi podobné som prežila ja nedávno... strašné stavy, viem ako sa cítiš :-| ... no a dojmy zo svadobnej a z Rhodosu... niečo úžasnéééé :-D nádherný ostrov, prvý krát sme leteli lietadlom, som z toho mala aj taký malililinký strach, že ako to bude ale celkom fajn. Mali sme zaplatený nejaký "ultra all inclusive" - v preklade: mohli sme sa dojesť, dopiť a podobne v celom areáli, ktorý mal cca. 6 km štvorcových... riadny kolos, aj sme tam najprv blúdili :-D more bolo krásne, čistučké a pokojné, našťastie... izbička taká romantika pre dvoch ako stvorená... a bolo neskutočné teplo, teploty neklesli pod 35 st., prvé dni tam bolo aj 45 st. Celzia... takže sme sa furt máčali vo vode 8-) Inak je tam dosť veľa Slovákov, by ste neverili... a veľmi milí ľudkovia sú tí Gréci, angličtina zo strednej sa zišla, aj keď som niekedy riadne zapotila :-S Dúfam, že sa tam ešte niekedy vrátime... je to krásny ostrov... nezabudnem na to nikdy... krásnych 8 dní spolu, sami s našou láskou x-) ... fotky dúfam nejaké pozmenšujem a pridám... nezmaže mi ich admin? =-) prajem príjemný štart do nového týždňa, ja zarezávam až od štvrtku... ešte mám dovču...
Odpovedať
Profilova fotka
bamuli, tak cakame na tie fotky... inak admin by ti ich nemal vymazat par fotiek zo svadobnej cesty je povolenych ;-)
Odpovedať
... hi... už sú tam neajké 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kraaaaasa... hned by som isla... ale kym sa vytrepeme my, tak mam strach ze by uz mohlo tam byt chladno... tak ostavame asi pri klasike - Egypt :-)
Odpovedať
silwi neboj, určite pôjdete... nám to tiež padlo ako dar z neba - úplne náhodička a boli sme spokojní 8-) a myslím, že Egypt bude fajn aj v decembri, nie? ;-) tam je furt teplo... ... no, idem kukať Superstar, že ako sa im to zadarí do tretice... a kritiky píšte kľudne... inak fakt Rhodos odporúčam ísť aspoň raz v živote ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... tak moje uchvatne prehanky ma este neopustili, tak dnes ostavam pracovat z domu... som zvedava kedy ma to prejde...
Odpovedať
caute baby tak som tu uz dlho nebola...uz som isla v piatok naspak do Holandie no doniesla som aj nasich a segru tak mam o zabavu postarane...tak vas chvilu cca do nedele nebudem citat...az ked odidu 8-) musim vymyslat zase program :-) pa a pekny tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak sa hlásim po druhej dovolenke, srdečne vás všetky zdravím :-) Chvíľu mi bude trvať, kým prečítam všetko, čo ste popísali, takže idem na to ;-) V stredu ideme pre skúšobné svadobné DVD, pozrieme, skritizujeme, kameraman upraví a budúci týždeň už by sme to mali mať kompletné. Hneď ako to budeme mať, dám vedieť a dohodneme konečne to stretko ;-)
Odpovedať
Vitaj spat monika ... a ako ste sa mali? ;-) nam tiez cez vikend volal kameraman, ze ma nejaky problem s fotkami, co s manzelom vobec nechapeme, ze aky problem ... vsetky sme mu dodali ako jpg formaty vo vysokej kvalite, teda tej najvyssej a nieco sa mu tam nepaci ... tak som zvedava, ako to cez vikend poriesime ... tak snad aj my sa dockame uz nasho aj ked najskor skusobneho DVD na kritiku ;-) eri, tak si uzi rodinku ;-) silwi a ty sa nam pekne liec ;-)
Odpovedať
ahojte, konecne ma prestala hlava boliet, teraz tu sedim pekne z rozopnutou suknou po obede a tvarim sa ze pracujem, vecer ideme sa kuknut na drobca tak som zvedava fialllka: uz je ti lepsie?
Odpovedať
cafte! mam radost - na poslednu chvilu som si zohnala saty na moje 3 septembrove svadby - pre istotu dvoje - len su oboje letne, tak teraz cakam, co pocasie. ale uz sa straaasne tesim, zazit svadbu ako host ;-) len klasika, na poslednu chvilu teraz riesime otazku svadobnych darov a tak... aj moj chlap ma radost - hned jak prisiel z nemocnice, kupil online novu vezu a dnes ju doviezli, tak sa v nej tak muzsky (technokraticky) vyziva - moj zlaty x-) @fialka, tak ste nebludili po W? @silwi - obdiv, ze dokazes popri tom este pracovat...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som vás konečne dočítala, vidím, že ste tu riešili Zákonník a pracovné podmienky, to je moja nočná mora teraz :-p Sme strážna služba, kde sa skrátka nedá robiť bez nadčasov a pohotovosti, tak si viete predstaviť, ako to tu teraz riešim, je mi z toho zle ]-( Fialllka dobre že to tak dopadlo s tým labákom, nemajú právo ťa nútiť robiť niečo také, tehotné ženy dokonca nemôžu robiť ani nočné. Dávaj na seba pozor a šetri sa. Silwi tiež to máte zaujímavé, ak budeš robiť nočné, musíš mať potvrdenie od lekára, že môžeš ;-) Bamulka pekné fotky, na Rhodose som bola minulý rok. Kde presne ste boli? Eleni to je super, že si zohnala šaty, normálne vám závidím, tiež by som sa išla zabaviť na nejakú svadbu ako hosť. Užite si to :-) Babuli takže nový bytík už obsadený, to je super. Som zvedavá, čo povie večerný UZV. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na dovolenke bolo super, boli sme u svokrovcov na východe, svokra si ma vykrmovala, obžerstvo prvého stupňa, už len zabíjačku urobiť :-D Počasie tam bolo super, teplo a slnečno, občas polooblačno, ale krajšie ako v BA. Boli sme mrknúť aj na Ukrajinu, čo to sme tam pokúpili za výhodné ceny. Inak taká pohodička a kľud, perfektne som si oddýchla, teraz mám problém sa zaradiť do pracovného procesu :-D
Odpovedať
eleni: vo W sme nezabludili .... dnes tam sla moja sefka sama, ja som nesla .... supis, ze si kupila saticky ;-) a mame radost aj z toho, ze sa manzelikovi dari ;-) babulina: boli ma brucho ako na mrchu a keby nebolo fazulky, tak by som mala zajtra termin .... tak dufam, ze je vsetko ok a k lekarke idem az 19.9. .... stale sa drzim toho, ze ked ma boli zaludok a bruseno, tak sa asi fazulke dari a rastie, inak by mi nebolo blbje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko moncus, takze vravis ze bolo dobre? to je zaklad... vypnut a oddychovat... to som nevedela, ze budem potrebovat potvrdenie od lekara na nocnu pracu... jaj teraz by sa mi hodilo otehotniet ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?