Menu Forum

Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
Registrovala sa 21. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1344 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov. Cífer, okres Trnava.
  • Svadba bola 30. júna 2007
    V Trnave a Ciferi, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
Registrovala sa 21. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1344 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov. Cífer, okres Trnava.
 no super emoticon
30. aug 2007 o 12:10  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 Dobre ranko dievcence... ako sa dnes mate?
31. aug 2007 o 09:12  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eleni
Registrovala sa 8. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 494 príspevkov.
  • Svadba bola 2. júna 2007
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
 dobre ranko! dnes musim byt v praci disciplinovana, tak uz aj odchadzam... mozno emoticon
31. aug 2007 o 09:18  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 ja som tiez mala dnes v plane makat ako fretka, ale nieco sa v systeme dojebabralo a teda nesmieme nic robit, kym to neopravia emoticon
31. aug 2007 o 09:20  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
Registrovala sa 19. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov a 2 albumy. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 9. júna 2007
    V Bratislave - Rači, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
Registrovala sa 19. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov a 2 albumy. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
 caute baby. tak ako sa dnes mavame? konecne piatooooooook!!! huraaaa! tak sa tesim, ze ide konecne vikend a volno.
31. aug 2007 o 10:18  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babulina
Registrovala sa 20. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1105 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 23. júna 2007
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
babulina
Registrovala sa 20. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1105 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
 ahojky, dneska nejako nestiham sem nakuknut, presne tak sloni konecne vikend, zajtra idem odovzdat byt najomcovi a potom prenasat akvarko to bude srandy, normalne mi je luto tych deti ze uz idu do skoly, mam pocit ze leto ani nebolo
31. aug 2007 o 10:30  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 aj mne sa zda, ze leto bolo strasidelne kratke emoticon
sa mi paci taky tyzden, ze v strede je volno, to sa da zvladnut emoticon a hlavne ked uz je piatok...

pred chvilou mi volal coko, ze nas dosli pozriet (sme sa pred par dnami bavili ze teraz niekedy by mohli dojst), ja samozrejme nemam nic nachystane, kedze sme sa presne nedohodli, a ocko ze preto nepovedali, ze dojdu dnes, aby som sa nestresovala... takze narychlo musim vymysliet program a jedalnicek emoticon
31. aug 2007 o 12:01  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
 takze necakana navsteva, fajn. emoticon ja som prezila prve leto, ako pracujuca. takze pre mna je to o to deprimujucejsie. emoticon cele leto robit. ani neviem, ze nejake bolo. inak mozno sa nam to zda preto, lebo sme organizovali svadby a tak. takze to rychlo ubehlo. a potom sme sa zaoberali sv. cestou, fotkami, videami atd.
31. aug 2007 o 12:56  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 juu dnesny den sa mi paci, v praci nam nefunguje system, takze potrhat sa nejdem, manzelik ma zobral na perfektny obed na chinu a este sme mali mini party, sice rozluckovu (kolegynka meni pracu) ale prijemnu... skusim este nejak skor zdrhnut, ale musim este dokoncit podklady pre kolegu co preberie cast mojej prace od Septembra (hura)...
31. aug 2007 o 14:45  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
Registrovala sa 8. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 844 príspevkov a 3 albumy. Má 38 priateľov. Považská Bystrica, okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 16. júna 2007
    V Považskej Bystrici, okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
Registrovala sa 8. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 844 príspevkov a 3 albumy. Má 38 priateľov. Považská Bystrica, okres Považská Bystrica.
 cafte zienky emoticon

ozyvam aj ja konecne dnes ... o chvilu ficim z prace, idem kupit listky do Viedne, ked v nedelu odchadzame a potom nieco na hamu pre oboch, by sme neumreli hladom cez vikend emoticon takze sa ozvem pravdepodobne az v stredu alebo stvrtok, ked uz budeme mat po konfere .... brrr neviem si predstavit to kazdodenne dochadzanie do Viedne emoticon

inak dnes som riaditelovi oznamila tu novinu, strasne zlaty bol a zareagoval, zablahozelal, zazelal, nech vsetko ide ako ma .... emoticon a mam jeho plnu podporu ako sa rozhodnem pracovat, rozhodne ku zvieratam by som nemala, k elektronovemu mikroskopu a s toxickymi latkami robit .... takze to tak vyzera, ze labaku sa vyhybam ako cert svatenej vode emoticon
hrozne mily bol, taky ludsky a pristupny, ved je lekar, to nie ako tamtie dve ..... a aj vtipny, ze ci uz vieme pohlavie a ja mu, ze kdeze, to bol len este taky maly cervik vidiet s chvostikom a on na mna ale srdiecko mu bilo o sto sest, ze? hrozne zlaty emoticon my ho s kolegynou mame strasne rady, aj ked nanho tamtie nase dve cuzy ako sa vyjadrila nasa sekretarka kydaju a nemaju ho rady, my si ho vzdy zastaneme emoticon takze tak sme nakoniec dopadli a ked sa to u nas trosku teraz ukludni, lebo jedna kolegyna podala vcera vypoved na oddeleni a tamtie su z toho nabrusene, tak im oznamim aj rozhodnutie pracovania v labaku emoticon
31. aug 2007 o 14:45  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 fialllka tak to mam hroznu radost, ze to tak dobre zobral... riaditelovo slovo je platne, takze labak nehrozi emoticon
a do tej viedne budete dochadzat? nebolo by efektivnejsie keby vam prepalitili hotelik? shak to nemusi byt prave Hilton...
31. aug 2007 o 15:07  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka (34 r.)
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 929 príspevkov a 2 albumy. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
bamulka (34 r.)
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 929 príspevkov a 2 albumy. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
 ahojte babuľky!
tak sa hlásim po úplne "rýchlej" svadobnej ceste... sme to tak vychytali, že som sa nestihla ani rozlúčiť s vami emoticon vo štvrtok 23. sme kúpili poobede zájazd a už v piatok 24. o 5tej ráno sme leteli z BA...
najhoršie bolo dopratať sa do BA zo ZA... ale sme to zvládli... a na Rhodose bolo nádherne, prekrásne a nezabudnuteľne... emoticon emoticon
vidím, že to tu máte veselé... či už v práci alebo aj mimo nej... idem teda rýchlo kuknúť na MK albumíky... straaaaašne sa teším s vami, mamičky emoticon emoticon
... a nám sa asi nezadarilo... včera prišla mrcha... emoticon akurát keď sme sa vracali zo svadobnej...
... prajem vám krásny víkend... aj keď upršaný emoticon
1. sep 2007 o 17:56  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 no vitaj spat bamulka... vravis ze rodos je super? das aj foto? ake ste mali poco?
a drzime palceky nech tato mrcha je tohto roku aj posledna emoticon
1. sep 2007 o 21:50  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 silwi hotel? moja sefka je tak lakoma, ze skor bude kazdy den dochadzat ako platit hotel .... ved to vyjde lacnejsie pre nu emoticon
inak hlasim sa uz z Viedne, na kongrese je aj pristup na net, tak to vyuzivam .... prezentaciu uz mam za sebou a pomaly balim, lebo vcera to je v sobotu ma strasne hneval zaludok, vecer o pol jedenastej som aj vracala aj ten pohar cistej vody, co som vypila, tak som si myslela, ze ani sem rano nepojdem .... a keby som rano na stanici sefke oznamila, ze nejdem, to by bol iny minotaurus emoticon

ale prisla mi aj sama povedat, ze uz mozem ist a nemusim tu byt, tak idem na najblizsi bus do BA a smer postel ... lebo som aj vcera trosicku malilinko spinila, tak sa aj trosku bojim .... ale zatial sa drzime a prikladam to spinenie k mrche, ktoru by som dostala v utorok, keby nebolo fazulky ..... tak si ideme oddychovat a este rozhodnem, ci v pondelok pridem do prace alebo vezmem volno ..... a budem este oddychovat ..... sestra vravela, ze by som mala vela lezat a oddychovat, ale ja to viem, len ked teraz to je uplne vsetko na hlavu v praci, ked aj kolegyna dala vypoved a tamtie su ako sopka pred vybuchom emoticon

bamulka vitaj spat zo svadobnej, ako sem sa mali, hod aj foto uz tesime na dojmy a zazitky, tak sem s nimi emoticon
2. sep 2007 o 11:33  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 fialllka, tak sa setri... teraz na zaciatku je to najdolezitejsie...

mna vcera chytila taka nahla nevolnost, najprv srajda, potom napinanie na vracanie a potom horucka... ta ma presla, ale aj chut na jedlo... tak neviem co mi je emoticon tiez by som najradsej ostala zajtra doma, ale akurat by som mala s kolegom nieco prebrat (teda konkretne on ma prebrat cast mojej roboty) takze asi zatnem zuby a pojdem zajtra do prace emoticon
2. sep 2007 o 17:57  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka (34 r.)
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
bamulka (34 r.)
    V Žiline, okres Žilina
 ano ano fialllka, riadne davaj pozor na seba aj na fazuľku!!! a ak sa bude dať, vezmi si to voľno, v práci to bez teba určite nespadne emoticon
a silwi podobné som prežila ja nedávno... strašné stavy, viem ako sa cítiš emoticon
... no a dojmy zo svadobnej a z Rhodosu... niečo úžasnéééé emoticon nádherný ostrov, prvý krát sme leteli lietadlom, som z toho mala aj taký malililinký strach, že ako to bude ale celkom fajn. Mali sme zaplatený nejaký "ultra all inclusive" - v preklade: mohli sme sa dojesť, dopiť a podobne v celom areáli, ktorý mal cca. 6 km štvorcových... riadny kolos, aj sme tam najprv blúdili emoticon more bolo krásne, čistučké a pokojné, našťastie... izbička taká romantika pre dvoch ako stvorená... a bolo neskutočné teplo, teploty neklesli pod 35 st., prvé dni tam bolo aj 45 st. Celzia... takže sme sa furt máčali vo vode emoticon Inak je tam dosť veľa Slovákov, by ste neverili... a veľmi milí ľudkovia sú tí Gréci, angličtina zo strednej sa zišla, aj keď som niekedy riadne zapotila emoticon Dúfam, že sa tam ešte niekedy vrátime... je to krásny ostrov... nezabudnem na to nikdy... krásnych 8 dní spolu, sami s našou láskou emoticon
... fotky dúfam nejaké pozmenšujem a pridám... nezmaže mi ich admin? emoticon
prajem príjemný štart do nového týždňa, ja zarezávam až od štvrtku... ešte mám dovču...
2. sep 2007 o 18:36  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 bamuli, tak cakame na tie fotky... inak admin by ti ich nemal vymazat par fotiek zo svadobnej cesty je povolenych emoticon
2. sep 2007 o 19:01  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka (34 r.)
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
bamulka (34 r.)
    V Žiline, okres Žilina
 ... hi... už sú tam neajké emoticon
2. sep 2007 o 19:02  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 kraaaaasa... hned by som isla... ale kym sa vytrepeme my, tak mam strach ze by uz mohlo tam byt chladno... tak ostavame asi pri klasike - Egypt emoticon
2. sep 2007 o 19:03  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka (34 r.)
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
bamulka (34 r.)
    V Žiline, okres Žilina
 silwi neboj, určite pôjdete... nám to tiež padlo ako dar z neba - úplne náhodička a boli sme spokojní emoticon
a myslím, že Egypt bude fajn aj v decembri, nie? emoticon tam je furt teplo...
... no, idem kukať Superstar, že ako sa im to zadarí do tretice... a kritiky píšte kľudne... inak fakt Rhodos odporúčam ísť aspoň raz v živote emoticon
2. sep 2007 o 19:39  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 ahojte zienky... tak moje uchvatne prehanky ma este neopustili, tak dnes ostavam pracovat z domu... som zvedava kedy ma to prejde...
3. sep 2007 o 08:05  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
Registrovala sa 30. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
Registrovala sa 30. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 caute baby tak som tu uz dlho nebola...uz som isla v piatok naspak do Holandie no doniesla som aj nasich a segru tak mam o zabavu postarane...tak vas chvilu cca do nedele nebudem citat...az ked odidu emoticon
musim vymyslat zase program emoticon
pa a pekny tyzden
3. sep 2007 o 10:23  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
Registrovala sa 13. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1109 príspevkov a 3 albumy. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
Registrovala sa 13. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1109 príspevkov a 3 albumy. Okres Bratislava.
 Ahojte kočky, tak sa hlásim po druhej dovolenke, srdečne vás všetky zdravím emoticon Chvíľu mi bude trvať, kým prečítam všetko, čo ste popísali, takže idem na to emoticon
V stredu ideme pre skúšobné svadobné DVD, pozrieme, skritizujeme, kameraman upraví a budúci týždeň už by sme to mali mať kompletné. Hneď ako to budeme mať, dám vedieť a dohodneme konečne to stretko emoticon
3. sep 2007 o 13:20  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 Vitaj spat monika ... a ako ste sa mali? emoticon

nam tiez cez vikend volal kameraman, ze ma nejaky problem s fotkami, co s manzelom vobec nechapeme, ze aky problem ... vsetky sme mu dodali ako jpg formaty vo vysokej kvalite, teda tej najvyssej a nieco sa mu tam nepaci ... tak som zvedava, ako to cez vikend poriesime ... tak snad aj my sa dockame uz nasho aj ked najskor skusobneho DVD na kritiku emoticon

eri, tak si uzi rodinku emoticon

silwi a ty sa nam pekne liec emoticon
3. sep 2007 o 13:41  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babulina
fotoportrét
fotoportrét
babulina
 ahojte, konecne ma prestala hlava boliet, teraz tu sedim pekne z rozopnutou suknou po obede a tvarim sa ze pracujem, vecer ideme sa kuknut na drobca tak som zvedava
fialllka: uz je ti lepsie?
3. sep 2007 o 13:46  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
 cafte!
mam radost - na poslednu chvilu som si zohnala saty na moje 3 septembrove svadby - pre istotu dvoje - len su oboje letne, tak teraz cakam, co pocasie. ale uz sa straaasne tesim, zazit svadbu ako host emoticon len klasika, na poslednu chvilu teraz riesime otazku svadobnych darov a tak...
aj moj chlap ma radost - hned jak prisiel z nemocnice, kupil online novu vezu a dnes ju doviezli, tak sa v nej tak muzsky (technokraticky) vyziva - moj zlaty emoticon
@fialka, tak ste nebludili po W?
@silwi - obdiv, ze dokazes popri tom este pracovat...
3. sep 2007 o 13:48  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 Tak som vás konečne dočítala, vidím, že ste tu riešili Zákonník a pracovné podmienky, to je moja nočná mora teraz emoticon Sme strážna služba, kde sa skrátka nedá robiť bez nadčasov a pohotovosti, tak si viete predstaviť, ako to tu teraz riešim, je mi z toho zle emoticon
Fialllka dobre že to tak dopadlo s tým labákom, nemajú právo ťa nútiť robiť niečo také, tehotné ženy dokonca nemôžu robiť ani nočné. Dávaj na seba pozor a šetri sa.
Silwi tiež to máte zaujímavé, ak budeš robiť nočné, musíš mať potvrdenie od lekára, že môžeš emoticon
Bamulka pekné fotky, na Rhodose som bola minulý rok. Kde presne ste boli?
Eleni to je super, že si zohnala šaty, normálne vám závidím, tiež by som sa išla zabaviť na nejakú svadbu ako hosť. Užite si to emoticon
Babuli takže nový bytík už obsadený, to je super. Som zvedavá, čo povie večerný UZV. emoticon
3. sep 2007 o 13:55  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 Na dovolenke bolo super, boli sme u svokrovcov na východe, svokra si ma vykrmovala, obžerstvo prvého stupňa, už len zabíjačku urobiť emoticon Počasie tam bolo super, teplo a slnečno, občas polooblačno, ale krajšie ako v BA. Boli sme mrknúť aj na Ukrajinu, čo to sme tam pokúpili za výhodné ceny. Inak taká pohodička a kľud, perfektne som si oddýchla, teraz mám problém sa zaradiť do pracovného procesu emoticon
3. sep 2007 o 14:03  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 eleni: vo W sme nezabludili .... dnes tam sla moja sefka sama, ja som nesla .... supis, ze si kupila saticky emoticon a mame radost aj z toho, ze sa manzelikovi dari emoticon

babulina: boli ma brucho ako na mrchu a keby nebolo fazulky, tak by som mala zajtra termin .... tak dufam, ze je vsetko ok a k lekarke idem az 19.9. .... stale sa drzim toho, ze ked ma boli zaludok a bruseno, tak sa asi fazulke dari a rastie, inak by mi nebolo blbje emoticon
3. sep 2007 o 14:07  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 cauko moncus, takze vravis ze bolo dobre? to je zaklad... vypnut a oddychovat...

to som nevedela, ze budem potrebovat potvrdenie od lekara na nocnu pracu... jaj teraz by sa mi hodilo otehotniet emoticon
3. sep 2007 o 14:07  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš