Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
alex aj to bude, len to chce cas a netreba sa asi tak velmi na to sustredit ;-) my sme sa rozhodli, ze prebalovak asi kupovat nebudeme a kupime len prebalovaciu taku hrubu podlozku a bude sa dat polozit kamkolvek ... lebo komodu a prebalovak a postielku, tak to by sme tam do izby nenatrepali :-(
Odpovedať
neboj alex aj to bude, nezabudni ze babatkam sa chce ist do vesele bruska, takze optimizmus ja som tiez uvazovala ako zariadit s drobcovymi vecami,a naslo sa miesto v komode, postel trosku posunieme aby sa zmestila postielka, len budem musiet vymysliet kupanie a prebalovanie lebo v kupelni mame iba sprchovaci kut a dost malo miesta, takze nejaku vanicku by bolo vhodne poriesit
Odpovedať
ja tiez neviem zatial ako budeme fungovat s kupanim u svokrovcov .... ako kupelku ohrejeme lebo v kuchyni to nehrozi, nakolko ju maju otvorenu do priestoru .... tak uz som sa tam obzerala, kde strcime ohrievac a kde a ako budeme kupat, lebo tam ziadna skrinka abo pod na odlozenie veci a nasledne aj vyutieranie babatka atd :-| inak babuli, ked som bola na sone, tak som si dala skontrolovat aj vajecniky a su bez cyst, takze endo sa mi nevratila aj ked nebrala liecbu ;-) tak som bola stastna ako blcha ;-)
Odpovedať
super ze mas vsetko ciste, mne po operacii ostali este loziska ale po zoladexe su vsetky prec, som zvedava po tehu, inac vies aky je postup ze co po porode bude dalej teda myslim s endo? lebo my chceme skoro urcite jedinacka takze druhe tehu urcite nie, tak neviem co sa budete diat dalej, vsade som citala clanky iba do prveho otehotnenia a potom uz nic
Odpovedať
babuli, vobec nemam ponatia, co bude po porode s endo .... my jedinacika neplanujeme, bo by mu bolo smutno, tak fakt netusim ..... clovek si bude asi na istom najlepsie, ked sa poradi s lekarom, ako to dalej riesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to berem v pohode zatiaľ a ani sa na to veľmi nesústredím. Aj keď sa to tak môže zdať, lebo o tom veľa hovorím. Michalovi som na začiatku síce sľúbila, že pôjdem k lekárovi v septembri, no teraz som to posunula, až po Novom roku. Bol trošku smutný z toho, lebo on naozaj bábo moc, moc chce. Ja tiež. Ale ja si nie som istá, či chcem mať bábo u svokrovcov. Už mi lezú na nervy, ako stále omielajú, že chcú vnúčatko a tak... Najradšej by som kôli nim ani bábo nemala. Neviem ako to prekusnem, keď bude chcieť svokra ho kúpať, alebo tak... To bude pre mňa najväčšie utrpenie. No na druhej strane si hovorím, že by to bolo dobré po finančnej stránke, lebo 3 roky budem na materskej a tú almužnu, čo mamičky dostávajú... nemám slov. Takže ak by som sa po tých troch rokoch vrátila, tak by som mala svoj plat a už by sme mohli aj nad hypotékou rozmýšlať.
Odpovedať
Profilova fotka
no my uz hypoteku mame (teda lepsie povedane dve) a teda by nam bolo lepsie ak by som isla na matersku cim neskor (najlepsie o 5 rokov ked jednu splatime), ale to uz potom budem stara korcula na prvorodicku :-( a mne uz budik tika dost hlasno (hold mam 27) takze ked nad tym tak rozmyslam, tak si idem hned zhanat cislo na gynekologicku a idem sa objednat...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi a na co sa chces objednat?
Odpovedať
Profilova fotka
My ak by sme zobrali hypo, pred materskou, tak drahého výplata spolu s tým rodičovkým príspevkom 4 tis. by nám proste nestačila. Takto nám rodičia aspoň pomôžu s dieťaťom, myslím po finanč. stránke. Lepšie sa ťahá jedna domácnosť spolu s nimi, ako keby sme si mali všetko platiť a kupovať sami.
Odpovedať
alex a nechcete to spravit tak ako my? kupte teraz bytik pokial mate dobru bonitu, prenajmite ho pocas materskej a potom sa tam nastahujte, ceny pojdu iba hore, hypo prenesiete na najomcu teda naklady vy sice na tom nezarobite ale ani nestratite
Odpovedať
to je dobry napad babuli ;-)
Odpovedať
silvi ak chces super gyndosku, tak mam tip, mozem ti poslat cislo do IP
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Babuli, teraz by nám hypo nedali, keďže máme úvery na autá, je to inak super nápad. To je inak tiež jedno z riešení. A ak by sme mali hypo a nezvládali by sme, ak by som išla na materskú, tak späť k rodičom a byt do podnájmu. Ale bolo by mi to veľmi ľúto.
Odpovedať
treba sa len informovat a nemusi to byt priamo hypo, ale aj ine produkty na byvanie su, my tiez nemame priamo hypo len ma teraz nenapada ako sa to vola, zistim od mangela ;-)
Odpovedať
tak ze vraj sa to vola uver plus, s tym sa da ziadat viac nez o 70% ceny a nemusis to cele dokladovat, toto je sice sporitelnovy produkt ale ostatne banky to maju podobne
Odpovedať
Profilova fotka
Mať tento rozum pred pár rokmi... neboj, už by sme bývali sami. Nejako to teda vydržíme ešte a uvidíme...
Odpovedať
Profilova fotka
hej chcem sa objednat na gyndu... nech ma kukne ze co a ako, lebo jaj mam svojho trotla este v Bj a ten nebol dobry, on doslova stale krical po pacientach a nie len ja ale aj moja mamka sme od neho castokrat odchadzali s placom (ocko mu uz raz chcel ist prisusit, kedze stale ked nas tam viezol sme obe odchazdali urevane) a mame taku dohodu s manzelom, ze zaciname hned ako budem skontrolovana a budem vediet ze vsetko je ok ;-) babuli, chystam sa do centra co nam preplaca firma, som sa informovala u kolegyne co k jednej z nich chodi, ze je strasne super, tak sa musim objednat... dufam, ze nebude na dovolenke....
Odpovedať
aha ty si ibm, vy mate zaplateny probios vsak? to je dobre centrum
Odpovedať
Profilova fotka
babuli mame prosanus a este jedno a ja som v prosanuse... musim este nahlasit zmenu mena :-N idem uz hladat to cislo... stale sa s niecim zamocem.. totizto oddelenie co dava vsetky accessy ma audit a docasne nam vsetky zrusili, tak tu mame chaoooooooos...
Odpovedať
ano jasne, ja si to vzdy mylim, aj michalovho kolegu manzelka robi u vas a je tehu a chodi tam, a je velmi spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
a nevies nahodou meno lekarky? od kazdej kolegyne pocujem odporucanie na niekoho ineho :-N ale asi su potom vsetci dobri a je jedno ku komu pojdem...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zienky... aj vam zacala stranka vcera poobede padat?
Odpovedať
bre ranko .... ano silwi presne tak :-)
Odpovedať
ahojte, hej hej mne padala, som akruat dofrcala do roboty, som isla rano podpisat nejake papiere do ING a stvrdla som tam na hodinu plus cesta, no katastrofa a to som myslela ze pridem prilis skoro, no tak teda nie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ked nejde MS tak zistujem ze som zavislak ;-) nervozna, podrazdena :-N ale vazne, som sa chcela pochvalit, ze som sa vcera objednala na preventivku a tam som sa planovala porozpravat s tetou doktorkou aby mi ona odporucila gynekologa z centra, ale kedze som objednana az o mesiac, tak si budem musiet jedneho vybrat a objednat sa skor ;-) vcera som dostala tolko krasnych kvetiniek, som mala radost... petove deti mi tak krasne zablahozelali k meninam, ze som bola ozaj dojata... dospelaci zahlasia take to klasicke, ale mala ked spustila, to bolo take krasne... vecer ma drahy zobral na drincok, tak som bola taka vytesena... vcera som zacala intenzivnejsie rozpravat o tej preventivke a gynekologovi a mojich zenskych zalezitostiach, moj drahy zacala byt nervozny z financii, ze ako to budeme zvladat... nemat enejaky univerzalny recept ako ukludnit stresujuceho chlapa?
Odpovedať
silwi dodatocne vsetko naj k sviatku ;-) a recept? naj recept je ked uvidi 2// a potom to male skvrna na obrazovke ako mu bije srdiecko, to je naj recept a ziadne financie uz ho stresovat nebudu ;-) mne Majko vcera tak krasne k tomu napisal, ze mi od dojatia vyhrkli slzy v praci .... vraj ked videl tu fazulku, tak uplne zabudol na mna, ze tam lezim ... len hladel ako obareny a uvedomil si, ze to je maly zazrak ;-) a kopec veci okolo .... takze to je naj recept ;-)
Odpovedať
silvi vsetko naj k meninkam... vela lasocky a aby sa ti uz splnilo to vysnivane....babo...? ;-)
Odpovedať
ja tomu mojmu vzdy hovorim, nejako bolo nejako bude, nebudeme jest rozky ale iba chleba, a malinovky zrusime a budeme pit vodu ;-) on sa zasmeje a je dobre aspon na chvilu inac so rozmyslala ze pokial to pocas materskej nebude vychadzat s peniazkami tak zacnem znova doucovat, co uz viem ze nasi sa postaraju o drobca urcite na hodinku dve tak snad by to nemusel byt az taky problem
Odpovedať
Baby neuverite ale som v BA :-D xixi dnes som si bola pre pas a vodicak...len na chvilocku...v piatok letim naspak s nasimi, lebo k nam pridu prazdninari :-D :-D rodicia a sestricka xixi 8-) tazka pohoda ze???? inak sa tu vobec nic nezmenilo....jedine tu mate hrozne teplo, na ktore som vobec neni zvyknuta :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi všetko naj k meninám! Hanbím sa, že som zabudla, hlavne, že kolegyni Silvii som včera gratulovala. Erika, tak si to tu tú chvíľku uži ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?