Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, na stretku bolo fajn. Spoznala som nové kočky z tejto stránky a aj jedného gentlemena. Aj som sa stretla s babulinkou, ktorú som najprv nespoznala a aj manžel si pre nich prišiel. Videla som foto fazuľka, no a bruško naozaj ešte nie je vidieť, ale aj tak som si ho ochytala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex, tak si sa hadam aj nejakymi tehu viruskmi os babuli nakazila ;-) ja som poctivo "obchytkavala" brusko nasej asistentke predtym ako odisla na matersku... ale bolo nas tam tolko, ze virusy uz asi neboli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No aj ja dúfam. A bola tam aj ešte jedna tehuľka, takže to je dvojitá dávka.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je potom v pohode alex... to sa mas uz napoly iste ;-) drzim palceky... a aj tak si myslim ze is teraz na rade...
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte mám aj dve kamošky tehu, čo ma stále nakazujú. Už ma aj bábätká poriadne pokopaly cez bruško. Ale zatiaľ nič nezaberá.
Odpovedať
Profilova fotka
a z dovolenky ste si nedoniesli? moja kamoska mi odporucila tunis... oni sa strasne dlho snazili, uz mali naplanovane umele oplodnenie ale pred tym boli na dovolenke v tunise, tam na to vobec nemysleli a potom uz na umelinu nemuseli x-) a mala ma skoro pol roka
Odpovedať
Profilova fotka
No zatiaľ neviem, čakám až tak okolo 5. septembra. Ale príznaky nie sú žiadne a osobne si myslím, že nič. Takže ani nedúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
na priznaky by este bolo skoro, ci? ja som zatial neky nevedko... sem tam mrkam po MK ale este len tak cvicne...
Odpovedať
ahojte, mne je dneska pekne zle ani pracovat sa mi neda, zajtra ideme stahovat nabytok do toho noveho bytu, a jedina sanca urobit dvd maraton u nas na byte je bud tyzden lebo od 1sep tam uz bude najomnik, to asi nestihame, najma asi nemame ani vsetky dvd-cka, no skoda snad to niekedy vyjde :-N alex drzim palce, nech sme ta dobre nakazili, a nechces ist k lekarke ked mas mat ovu nech ti ju skontroluje na ultrazvuku aspon budete vediet ze kedy presne sa snazit tak ako my
Odpovedať
Profilova fotka
jaj babuli, tak to mi je luto... a kedy treba ist ku gynekologovi, aby ti zistil, kedy bude ovu? hned po mrche, alebo...?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. vliezla som sem do júnoviek v nádeji, že mi dáte nejaké nápady na etikety na fľašky. som zúfalá a tlačí ma čas. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
radka, ja som etikety ako take nerobila, ale spravila som take visacky co som stuzkou priviazala na hrdlo flase... na tej visacke bola fotka nas dvoch prerobena do kresleneho obrazku a datum...
Odpovedať
Článok sa načítava...
radka, ani my sme take nemali, vino na stoloch boli dzbanoch a vysluzkove sme mali z hotela tak ani nebol cas to prelepovat tie etikety silvi, ovu by mala prijst tak v strede cyklu, medzi 10-14dnom, je to indivindi, ja som bola na 12den a vtedy sme mali 16 mm dominatnty folikul, ten pri 16-20mm praskne a uvolni vajicko ktore sa nasledne moze oplodnit, a rastie tak 2mm za den teda ten folikul ked si dobre pamatam, my sme si drobca spravili na 13den som si uplne sure ako my sme pripad pritiahnuty za vlasy ale ak sa clovek dlho snazi tak aspon takto si moze overit ze naozaj prebehla ovu tak ako mala byt a ze nie je posunuta, da sa sice aj z bazalnej teploty alebo zo slin cez mikroskop ale je to menej presne nez uzv lebo tam to vidis real
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali etiketu len na jednej fľaške a aj to len takú obyč. Som len vložila obrázok do Wordu, kde som ho upravila, napísala mená a tak. Nič zložité.
Odpovedať
radka ani my sme nemali etikety...a mali sme v dzbanoch.... nepomozem ti s tym... juj alex aj vy sa snazilkujete? ja som myslela ze nie....xixi tak ked to mas tak ochytane tak mozes cakat...
Odpovedať
Profilova fotka
No keby to záležalo len na ochytávaní, tak to mám už asi 5 detí ;-) Zatiaľ sa nám akosi nedarí. Zatiaľ to nechcem riešiť cez lekára, ale ak sa nám do konca roka nepodarí, tak potom začiatkom roka asi zájdeme k lekárovi.
Odpovedať
jasne ze to neni o ochytavani brusok :-p hm, my este nesceme...tak ja nemusim take nieco riesit...xixi akurat hladam dovolenku na kanarske...najskor sme chceli ist na 12 dni ale teraz rozmyslame ze pojdeme na 8 a potom este pojdeme na par dni do pariza...tak uvidime ako sa nam to podari
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj dovolenka, ja som už aj zabudla, že som na nejakej bola a to sme sa pred týždňom vrátili.
Odpovedať
xixi to hej clovek sa na dovcu tesi ako na svadbu...vybavovacky a vsetko a tak rychlo ti zbehne, ze ani nevies ako....ze?
Odpovedať
Profilova fotka
jej dovolenka aj ja scem... vcera mi drahy zahlasil, ze to budeme musiet este trosku odlozit :-( lebo bude mat nejaku konferenciu ci co do 4-teho septembra...
Odpovedať
Profilova fotka
Všetko tak rýchlo ubehne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Inak babuli som rozmýšlala, že ten DVD maratón by sme mohli aj rozdeliť. Aj tak si myslím, že na jednom stretku nestihneme pozrieť všetky DVD. Takže jedno by mohlo byť ten budúci týždeň a ďalšie, keď budú mať DVD aj ostatné dievčatá. Ja som už taká zvedavá na tie vaše DVDčka. Kto vlastne ešte nemá? Viem, že Moncuska písala a fialka tuším.
Odpovedať
@eri - fakt, pri tej africkej nature, bud radsej opatrna. nic v zlom, ale oni su tak vychovani, ze ked sa s nimi zena rozprava a nedajboze pri tom usmieva a chichoce - ze to znamena, ze MA zaujem. urcite takych ciernych v NL este stretnes a vtedy vstan a nic nehovor. tym najlepsie ukazes, ze s nim nic nechces mat... lebo vsetko ine oni fakt chapu ako zaujem. inak, letenky su lacne...
Odpovedať
...tiez som sa rozdelenie DVD-maratonu. bohuzial som buduci tyzden dost neista, lebo asi Tomiho uz prepustia z nemocnice. tak ked si dohodnete temin, dajte mi vediet - mozno motyka vystreli a v BA sa objavim ;-)
Odpovedať
vsetky dni okrem stredy mozem tak navecer, ved nemusime pozerat celu svadbu iba niektore casti to stihame ;-)
Odpovedať
eleni - tak to teda ano...uz teraz viem co urobim, najhorsie bolo fakt ze som bola blizko domu a keby ma sledoval tak sa asi pokakam... :-S holandania su velmi drzi narod, oni si povedia hned na rovinu co chcu...vela krat sa to aj matkovi stalo...najlepsi pripad bol taky ze prisiel jeden holandan k nemu do kancla (kolega) a opytal sa ho ze ci by mu nemohol pomoct s nejakou vecou....moj drahy je v tomto taky ze preco nie...myslel si slovnu radu....tak prikyvol,, ze v pohode a on ze OK dokonci za mna projekt....a on na neho pozrel ako puk, ze prosim??, ze ano ja to neviem....chapes??? drzan drzy nakopa do zadku je ho malo :-D :-D :-D otras s nimi tak to ano ani do mesta nebudem radsej chodit sama....brrrrrrr :-|
Odpovedať
eri, ale uplne sa zabrikadovat, to nie, to som nemyslela a to sa ani nemusis bat. len aby si nerobila niekomu nadeje ;-) ..nabuduce aj tak pojedem za mojimi kolegynami :-D
Odpovedať
jasne to nie, ved by mi hrablo...ale ake to je o nicom ze poobede uz je to nebezpecne no nie??? xixi tak to ano nabuduce ano...xixi :-D
Odpovedať
...som chcela napisat, ze pojdem za nimi rovnako ako ten holandan za tvojim captain-om :-D
Odpovedať
hej hej myslela som si tak....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?