Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
... už som pridala poďakovania... sa mi to úspešne podarilo :-) len také jednoduché a výstižné sú... =-)
Odpovedať
bamuli, mile - pekny text ste vymysleli. my (tz. ja) piseme kazdemu osobny text rukou, tak preto to trva a trva....
Odpovedať
fialka & co - tie vase fotos zo svadobynch ciest mi pomaly nedaju spavat ;-) ja uz by som tak strasne chcela ist k moruuu! mame v zalohe este barcelonu s nasimi znamymi, ale to sa musi tomas najprv poriadne zotavit a dat dokopy...
Odpovedať
my sme sa dohodli, že napíšeme (tiež som to vymýšľala ja ;-) ) text pre všetkých... som sa bála, že kým by sme každému napísali iné, tak ich dostanú až na Vianoce :-D tak držím palce, nech to zvládnete (-š)!!!
Odpovedať
Cafte junove manzelky. Ja som stastny manzel Ericulky a chcem Vas vsetky pozdravit. Zevraj ste sa dohodli, ze nas pridete pozriet do Amsterdamu. Tak Vas vsetky pozyvame :-D , Mame jednu hostovsku izbu tam dvojku postel a jednu dvojku nafukovacku :-p . Urcite sa pomestite 69. ;-) tak sa majte Captain.
Odpovedať
ahoj captain tak to je mile :-D konecne nam sem napisal aj junovkin manzel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooooooo my mame uz aj oficialne pozvanie... ideme kuknut lacne letensky cez skyeurope :-D
Odpovedať
a plati pozvanie aj pre matky s detmi? :-D
Odpovedať
@eri - vy ste nejak velmi dobre zariadeni, na to, ze ste v Amst este tak kratko! kompliment! pozvanie samozrejme prijmame, kedze ho mame aj na papieri. @silwi, ako sme na tom s cenami leteniek?
Odpovedať
Profilova fotka
Fíííha, takže sa ide na výlet ? ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze letenky - akcia vravi ze cena leteniek do amsterdamu je od 190,- SKK + poplatky... realita vravi ze to strasne dlho nacitava, takze mi nechce ukazat ozajstnu cenu ]-( ale hadam sa to v priebehu dna umudri... inak akcia trva do nedele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial mi vypisuje ze server is too busy... tak to skusim poobede
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby, tak konecne som aj ja zavitala...vcera som si pozerala co ste napisali a drahy hned sa ma pyta ci by aj on mohol niecim prispiet...a ja ze v poho...tak ste mali prekvapko od captaina :-D xixi myslim ze aj matky zo skvrniatkami myslel :-) eleni - my sme mali zariadeny komplet byt....nic sme si do neho nekupovali, len lampu (sice tych mame dost, ale pacila sa nam), stolicku k pocitacu, lebo mame 2 pocitace a mali sme 1 stolicku 8-) a nejake male pitominky.... inak vsetko tu mame...tak sme si vyberali aj byt...
Odpovedať
ericulka tak to je supis, ze vsetko tam mate ;-) a na tie matky so skrvniatkami sa ho radsej spytaj, aby nebol prekvapeny :-D
Odpovedať
najma pokial skvrnata su ukricane a nervne ;-)
Odpovedať
ok fialka, tak sa spytam a mozno vam vecer pride od neho mail :-p xixi juj baby, vcera som skypovala s kamoskou co je v londyne a ma 2 synov...poviem vam boli sme len cez pocitac v kontakte ale hovorim jej, pocuvaj tie tvoje deti nevidim, ale to je dobra antikoncepcia... :-D jeden ma 3 roky, druhy 10 mesiacov a len po sebe skriekali, bili, revali jedaaaaaaaa ;-) a vkuse vkuse ich musela napominat....brrrrr; drahy sa ma potom pyta ako som mu to povedala....ze chces deti??? a ja ze este NIE :-o aj ked deticky zboznujem...este sa mi nechce kazdy vecer vstavat 10x k postielke...este potrebujem oddych som si povedala :-N
Odpovedať
ericulka :-D tak to ked clovek pocuje take detvaky, tak to fakt, potom si 3x rozmysli ci ano alebo nie ale zasa na druhej strane, ked ti to ma pomoct so zdravickom, ako nam s babuli, tak nie je o com rozmyslat a dlho cakat ;-)
Odpovedať
zo zdravickom???? pls vysvetli... :-|
Odpovedať
bamulka - tych fotiek z gay pride mam viac...xixi :-D ale nechcela som ich davat moc na stranku,...odfotili sme vedla stojacich dvoch tuliacich sa gayov... betari nejako pozerali na mojho manzelika... ;-) xixi asi sa im pacil ... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
baby akurat som len tak nakukla do temy september ty koky to som nemala...uplne hrozneeee... :-( jedna baba mozno ju poznate ja nepoznam "anita" pisala ze rusia svadbu, lebo jej dnes v noci zomrela svokra tak ze svadobne pripravy sa premenovali na pohrebne....chuderka to musi byt strasne a teraz 1.9 mala mat svadbu :-( :-( :-( na tyzdne pred svadbou ked sa tak velmi tesila ju nebude mat....brrrrrrr az mi zimomriavky presli po chrbte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, konečne som sa sem dostala :-) Fialllka krásne muselo byť v tom Chorvátsku, Ericulka tie holandské fotky sú super ;-) Eleni & spol. absolútne súhlasím s vašimi vyjadreniami o netaktných ľuďoch, ktorí sa stále pýtajú nevhodné otázky (kedy bude svadba, prečo sa beriete, si tehotná, kedy bude bábo...?) ]-( Babuli & Fialllka to sa mám načo tešiť, keď vám narástli prsia, ja už neviem, kde ich potom napchám :-N Dávnejšie som hovorila, že si kúpim veľkú tácku, pripevním ju na brucho a na ňu si položím prsia keď budem tehotná :-D :-D :-D Ericulka ďakujeme za oficiálne pozvanie aj manželovi, chudák, ešte nevie, akú búdu si na seba ušil :-D Tipujem, že Babuli a Fialllka teraz nemôžu letieť, neviete kočky kedy je to bezpečné? Alex to je super, že už máte DVD. A aké drobnosti by si zmenila ? Nám Milan tiež volal, že máme nachystanú kazetu na pozretie (dohodli sme sa, že najprv pozrieme, upravíme a potom nám dá definitívnu verziu), ale keďže zajtra cestujem za drahým na východ, dohodli sme sa až na začiatok septembra ;-)
Odpovedať
ericulka to musi byt strasne odvolat svadbu, to je strasne :-( u nas v rodine, keby sa nieco take stalo, tak by asi rodina nechcela aby sme rusili svadbu, najma ked je to uz tot za dverami a aj ten dotycny by si isto zelal, aby sme sa vzali a pozehnal a bol s nami tam z neba :-)
Odpovedať
fialka presne to si aj ja myslim ze ked je svadba za 2 tyzdne ze uz to nemali rusit ved tolke pripravy a vsetko...neviem si to predstavit...no a radsej si to ani nepredstavujem :-| ale ja mam ten isty nazor ako ty....
Odpovedať
Profilova fotka
Monci, napr. začiatok obradu sa mi zdá byť taký seknutý. Dal to už ako kráčame, ale podľa mňa tam mohol dať ešte strih na ľudí, ako sa usádzajú a čakajú na náš nástup. A potom na gratuláciách nie je môj brácho malý a neter. Možno mu niekto stál v zábere, tak preto to tam nedal. Neter sa kôli tomu včera rozplakala, keď sme to pozerali, lebo malá sesternicina dcéra tam bola a ona nie. Ale sú to naozaj len drobnôstky. Inak sme veeeeľmi spokojní.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež toho názoru, ale viete si predstaviť tú náladu, čo by tam vládla. Radšej si to ani nechcem predstaviť. Inak tuším do 6-7 mesiaca sa môže lietať. Pokiaľ nie je tehotenstvo rizikové, tak to nie je problém.
Odpovedať
tak to ano, nalada by bola hroznaaa :-(
Odpovedať
baby pomozte neviem co mam varit...vobec ma nic nenapda...uz pozeram recepty...ale...
Odpovedať
to ano, nalada by bola asi na bode mrazu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
variť? No ja ti poviem len čo by som si dala. Francúzke zemiaky x-)
Odpovedať
xixi no ja varim skoro kazdy den nieco ine...a uz moja fantazia nepracuje 8-) francuzke??? hm...to by som mohla, uz som dlho nerobila....dobry napad...d
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?