Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
no more bolo ciste, krasne, ale pre mna studene, lebo ja som taky teplomilny typ cloveka ale zato moj manzel v nom bol skoro stale ..... a aj jemu sa zdalo studene a neboli sme jediny z dovolenkarov, ktori mali ten pocit .... bolo to tym, ze predtym tyzden tam boli burky a tak ale inak krasne prostredie, mali sme to 20 m od chatky do mora, ubytovanie supis, boli sme v apartmanoch a stacilo nam,lebo sme mali polpenziu a ta tiez bohate stacila .... isli sme po kazdych ranajkach a veceriach praskunut ako take sudocky ;-) skratka obzerstvo 1. stupna a moj drahy to nazval, ze sa tam clovek drzi hesla: ZER KYM TO NECITIS V HRDLE ;-) ..... ale mnohokrat jedli len oci .... prvykrat som vyskusala morske potvory a musle a veeeeeeeeeelmi mi to chutilo, ale potom sa mi v noci snivali sprostosti z toho :-D byvali sme na takom poloostrovceku takze supis, ked sa mi podari zmensit foto, tak dam do albumu par ;-) do mesta sme to mali popri mori cca 10-15 minut .... ludia prijemni ustretovi .... vsade kopec slovakov a cechov a nasli sa aj ukrajinci, poliaci, svajciari, nemci a francuzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, takže ste boli spokojní. Len tá voda mohla byť teplejšia, ale zase je dobre, že ste vystihli fajn počasie, lebo v Chorvátsku sa často pritrafí, že celú dovolenku prší. A teraz tam boli aj tie požiare... Takže studené more je oproti tomu pohodička ;-) Nad tým heslom o jedle som sa nasmiala, to by sa skôr hodilo na našich novinárov na rôznych recepciách :-D Na Chorvátsko sa chystáme, keď budeme mať bábo a nebudeme môcť cestovať niekam ďaleko. A ešte ma zaujíma, bolo tam draho? Lebo každý hovorí, že Chorvátsko je drahé. Samozrejme oproti nám sú všetky krajiny drahé, ale či je napr. drahšie ako Grécko alebo tak...
Odpovedať
Profilova fotka
mimochodom, je tu dosť brutálna búrka, som zvedavá, ako pôjdem domov :-|
Odpovedať
no nam sa nezdalo draho ;-) v Grecku som nebola, tak to neviem porovnat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zienky... nemam nic nove len tak sa ozyvam.... tehulky tesim sa s vami a ocakavam aj dalsie do klubu ;-) pekny den....
Odpovedať
tak sa silvi pekne usmievaj na manzela nech sa pridas ;-)
Odpovedať
silwi, babuli ma pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no za pokus to stoji ;-) sme boli tento vikend na svadbe mojej spoluziacke a samozrejme vsetci rypali ci nie som tehu a kedy budem... na to sme pekne sprisahanecky hlasili ze kolko bocianov sme za posledne obdobie videli (fakt ich bolo strasne vela) a moja naj kamoska mi zahlasila, ze by sme mali robit nieco ine ako ratat bociany aby som otehotnela :-D takze uz vieme co treba :-D :-D :-D
Odpovedať
silwi ja ked som mala podozrenie, ze som tehu, tak mi raz Majko volal, ze caka na jedneho klienta pred bankou a okolo neho lieta bocian ... ze tak ho odhanal, ze k nam este nie, som sa vtedy dobre zasmiala :-D
Odpovedať
baby, tesim sa s vami, no mna by take reci, ci uz cakame alebo planujeme, atd. teda dobre nervovali... ved sme sa nebrali len preto, aby sme rovno mali dieta. vobec nechapem tu automaticku suvislost svadba -> dieta. hlavne teraz, ked vsetci uz aj pred svadbou ziju spolu (cest vynimkam ako slonicek) atd. no, uvidim 8.9 na svadbe sesternici, ci sa zacne rypat ;-) potom im to vsetkym vysvetlim :-D ...no, ale mozno som len poznacena tym, jak velmi som spokojna v robote a neviem si predstavit, ze by som sa jej uz teraz mala na urcity cas vzdat. fakt nie :-S
Odpovedať
eleni, ja to tiez nechapem, tu byva postupnost: clovek sa zasnubi a uz sa ho pytaju, kedy bude svadba, akoby svadba nemohla byt v pohode aj za 2-3 roky a nemusi byt hned do roka, potom ked je svadba, tak hned zacnu do teba rypat, kedy bude babo a ked uz je babo, tak zasa zacnu rypat, kedy bude bracek ci sestricka ... dost blba mentalita na SK ]-( a presne, clovek si neberie svojho partnera len preto, ze hned bude dieta ... podstata je v niecom uplne inom, skratka chcu byt spolu a nezit len tak nadivoko, chcu sa kazdy den vedla seba prebudzat a zaspavat, travit viac casu ako len pri randeni a neskor si chcu zalozit rodinu, vybudovat rodinne hniezdo a spolocne sa dozit staroby .... a je super, ze sa v praci citis spokojna, ja keby som tiez bola, tak by ma aj trosicku zamrzelo, ze uz ju musim prerusit ale na druhej strane, dieta je pozehnanim a velkym darom od Boha a tak by mi cela praca bola ukradnuta aj ked by bola najlepsia na svete ;-)
Odpovedať
tak nie som jedina... pekne si opatrujte tieto vzacne dary!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
eli potom mi povies, kto opruzuje a z titulu nevesty mu jednu pacnem jo ;-) (priprav sa, ze dekan miro urcite nieco pekne splechne)
Odpovedať
eli budeme ;-)
Odpovedať
bez - sme dohodnute!
Odpovedať
Profilova fotka
no v principe ma tato mentalita a s nou suvisiace otazky tiez jeduju... ked som skoncila vysku sa ma tiez vsetky tetky, susedy, atd vypytovali kedy bude svadba.. a ja "cia svadba?" :-p potom ked sme sa s drahym zasnubili, tak samozrejme ze ci preto lebo som tehotna... inak podozrenie ze som tehu mam skoro kazdy mesiac pred mrchou... ale uz som to prestala riesit... ked ma drahy vidi cpat sa slaninou a hned za tym keksom tak mu vravim, ze bud budem kramovat, alebo som tehu... zatial to berieme ze i tak dobre i tak dobre ;-)
Odpovedať
k "zbytočným" otázkam typu: sa musíte brať? už čakáte bábätko? - sa radšej ani ja nevyjadrujem... naozaj to nie je "len o tom" aj keď to k tomu patrí... nemusí to byť ale hneď, nie? Veď v dnešnej dobe si vieme "naplánovať" kedy bábätko môže prísť do nášho života... Nechcela by som žiť v minulom storočí, keď nemali do roka bábo, žena bola neschopná... fakt zvláštna mentalita :-N Fialllka, krásne si to vystihla... presne aj môj názor... je to požehnanie a úžasný dar... x-)
Odpovedať
...tusim ste sa vsetky presunuli na Mk :-( -> chcela som sa spytat, ci ste davali robit fotky zo svadby pre rodinu a znamych a ci nemate prehlad, kde ich robia dobre za najlepsiu cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
eli fotky najlacnejsie robia cez net.. mam sa spytat peta?
Odpovedať
Ahoj Eli, neboj ja som stale verna tejto stranke ;-) ... My sme davali robit fotky v poluse vo Fuji...nie su sice uplne najlacnejsi, ale vraj robia najlepsie fotky...da sa tam uplatnit zlava na sphere kartu ak mas...potom vyjde fotka tusim 7,20 (neviem presne, lebo manzel to vybavoval) Ak chces za dobru cenu tak to sa vraj da cez net...skus happyphoto.sk...kolega tam zvykne robit.. :-)
Odpovedať
dik, jahodka. pozriem si to. bez, jasne, spytaj sa pls. (alebo sa ho spytam ja v nedelu)
Odpovedať
eleni - ja si davam vsetky fotky robit v carefoury v petrzalke...robia super...
Odpovedať
eleni neboj na MK nie sme ;-) len sme nemali cim prispiet do diskusie ;-) my sme si dali robit foto cez happyphoto.sk a mali vtedy akciu, tak nas fotka 10*15 vysla na 2 SK inak pre rodinu sme foto nedali robit, vyriesili sme to tak, ze si kazdy clen rodiny najblizsej, rodicia a surodenci mrkli, spisali ake chcu a rodicia vybrali aj starym rodicom a potom sme to hromadne poslali ... co sa tyka zvysku rodiny, tak to vybavime cez cd a nech si kazdy da urobit ;-)
Odpovedať
2 Sk je dobra cena. ale sme s tym riadne pozadu - v rodine za 2 tyzdne dalsia svadba a my sme este stale vsetkym neposlali dakovne karticky a tie fotky, mozno z toho uplne upustim - alebo az na vianoce (bez, mozme davat erovnake darckey) ;-)
Odpovedať
pridam nejake foto do albumu z holandska, ak by ste chceli niektora vidiet, tak kuki :) snad to nezmazu...
Odpovedať
Profilova fotka
eli ok, prebereme to v nedelu :-D my sme nahodou dakovnu kartu dostali ;-)
Odpovedať
eleni, ani my sme este dakovne nestihli poslat, len minuly tyzden ich drahy poslal robit, teda foto, cakali sme na fotky z dofci aby sme si s nimi mohli dat urobit ;-) takze nie si sama, ktora je pozadu ;-)
Odpovedať
ericulka pekne fotecky :-) Eli, aj ja som tie dakovne len nedavno poslala... :-N
Odpovedať
eri, krasne tam je ;-)
Odpovedať
take neoficialne...co tam budu vsetky len zo svadby??? nech vidite aj nase vyletiky... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?