Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
xixi jeeeeeeeeeeeeej babulky a ja ze co dnes spinkate :-) xixi skoro ako ja, ked si nepisete??? a vy mate zalozenu novu temicku manzeliek??? no perfis - schvalujem ;-) inak dnes vecer vam urobim konecne ten albumik, aby ste ma mohli vidiet ;-) xixi ved sa uz chystam ze??? xixi trva mi to ako.... :-D tak ma potom hladajte 30.6 xixi :-D
Odpovedať
ericulka budeme ta hladat, toho sa ty neboj :-D bamulka ale my sa zial takto lucime vzdy v pondelok rano a az do piatku vecera sme od seba :-( a ten vikend je tak neskutocne kraaaaaaaaaaaaaaatkyyyyyyyyyyyyyy ]-( navrhujem zmenit pracovne dni za vikendove a vikendove za pracovne :-D eleni v pohodke si vystav, ja mam este aj na nastenke foto, ked sme boli na vylete v Bojniciach, na tu som zabudla :-D
Odpovedať
ok tak hladajte :-D xixi dnes tu musim kupit nejaky pristroj mi drahy nakazal ale vobec sa mi nechce ist samej, asi budem na neho cakat :-| som ja ale potvora :-N
Odpovedať
Profilova fotka
babule nejako mi blbne stránka. Trvá tri dni, kým sa niekam dostanem a vždy keď pridám príspevok, úplne ma vyhodí zo stránky 8-( Eleni to bude asi ono, tiež mám zábrany si niečo vystaviť ;-) Ericulka teším sa na fotky. Fialllka vy sa stretávate len cez víkend s manželom? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka plne s tebou súhlasím. Spíšeme petíciu ;-) Ericulka budem číhať ako sup večer a čakať na fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
moncus aj mna cele poobedie vyhadzovalo, alebo mi vobec nenacitalo :-S ja fotocky nemam na stole ziadne, mame zakaz "personalizovat" si pracovny stol a okolie, ale samozrejme v kompe mam :-D moj drahy este nema, ale som mu slubila, ze vyberieme potom nejake peknu, ked uz budeme mat, dam mu do ramceka a zoberie si ju do prace, lebo ostatni kolegovci maju... a inak ma moju fotku v penazenke, dostal ju ako darcek k narodkam (penazenku :-D ) a chcel tam mat aj fotocku aby ma mal stale pri sebe... tak som sa tesila x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No waau, už to funguje. Som už mala abstinenčné príznaky :-p :-S
Odpovedať
Profilova fotka
alex, to asi my vsetky :-D
Odpovedať
baby nejako mi nejde vytvorit album stale sa mi to kazi...fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
Eri :-( a aj ti to tam niečo vypisuje?
Odpovedať
Profilova fotka
pada ti pripojenie?
Odpovedať
ale nie, normal ich tam nahodim a potom dam ulozit a zrusi sa mi to :-( skusim este neskor, teraz telefonujeme zo svokrovcami....
Odpovedať
Článok sa načítava...
ericulka: a zmenšila si si tie fotečky, lebo keď ich máš príliš velké tak ti neprejdú ;-) skúšaj skúšaj sme zvedavé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri práve som myslela na to isté, na čo aj martuska.
Odpovedať
zase sa mi to zrusilo, baby uz neviem kolkatykrat....asi ma s toho ...... :-x ako si ich mam zmensit do pukaca??? xixi zachvilu zacnem aj nadavat :-D
Odpovedať
ako si mam zmensit tie fotky??? poradte
Odpovedať
Skús si fotky otvoriť v Microsoft Office Pictur manager a keď dáš si obrázok, zmena veľkosti a vyber si napríklad web (veľký), ulož si niekam tie fotky a potom to už pôjde. Neviem či existuje iný spôsob,možno lahší, neviem ;-)
Odpovedať
ty kokso a ty si moja myslis ze som to pochopila??? :-D tusim si zavolam nato pomoc xixi ;-) idem to skusit....no neviem tymto tempom ci sa k tomu dnes dopracujete...no budem sa snazit...
Odpovedať
tak bež rýchlo pre Maťka nech ti s tým pomôže, lebo zase sa sem dostanem až zajtra po robote a tolko čakať nevydržím :-D
Odpovedať
juj ty betarka...xixi; inak skusam ho zlomit a moc sa mu s tym nechce kaslat...tak ho poprosim nech mi to aspon ukaze a zajtra ked bude v praci budem mat casu habadej....xixi :-D tak to skusim urobit....
Odpovedať
ok tak ja idem spať, prajem dobrú nôcku a teda počkám do zajtra, čo mám s tebou robiť? :-D :-D
Odpovedať
xixi okisky
Odpovedať
bre ranko babenky aj mna vcera vyhadzovalo neustale zo stranky, alebo mi ju neslo nacitat alex, spisme peticiu, som za ;-) a myslim, ze 3/4 slovenska by sa k nam pridali ;-) monci, ano s manzelom sa zial stretavame len cez vikend ;-( :-|
Odpovedať
Krásny dníčekprajem!!! :-D Včera som to už vzdala... strašné čosi... dnes doháňam... Fialllka, som nevedela, moja zlatá, to teda máte ešte ťažšie keď ste spolu len cez víkend... a viem si predstaviť, že víkend je potom veľmi krátky ;-) ale aj krásny, nie? Nerozmýšľaš o zmene práce... ? Viem, že je to dnes ťažké nájsť dobrú prácičku...
Odpovedať
bamulka, rozmyslam, od tohto tyzdna realne rozmyslam ;-) a vikend byva kratky, to sa vie .... aj krasny, ale na druhej strane kopec veci nestihame, ked mame byt aj s rodinkami, znamymi a kamaratmi a nakoniec samy so sebou x-) :-S
Odpovedať
fialllka, tak si dobre rozmysli ;-) držkám palce ja som tak rozmýšľala cca. celý rok, ale napokon som sa rozhodla odísť, niečo ma tak poriadne vytočilo, že to bola posledná kvapka a do výpovede som len dopísala dátum :-D ale doteraz neľutujem, všetci boli prekvapení aj šéfka ma prehovárala... no ja som urobila už krok novým smerom... a som rada :-D
Odpovedať
bamulka je velmi lahke napisat datum do vypovede, ale zasa na druhej strane je dost tazke najst pracu na povazi a blizkom okoli (PB, ZA? TN) aspon pre mna s mojim vzdelanim :-| a aj ked som uvazovala nad zmenou a v pohode by som sla aj do ineho fachu, tak tam ma zasa nechcu ... som pre nich prilis dobra a mam vraj na viac .... ale clovek v pohode zacne aj na nizsom poste, ked je moznost sa vypracovat aj vyssie aj ked karieristka nie som ... len nech je moznost niekde zacat 8-)
Odpovedať
viem, že je ťažké nájsť si prácu - ja v ZA som hľadala a chodila po pohovoroch skoro 2 mesiace... =-) nakoniec mi vyšli dva pohovory, tak som si musela vyberať ;-) ale stavy som mala všeliaké... tiež mi niekedy pripadá, že majú strach prijať niekoho dobrého (možno lepšieho ako oni sami)... aby ho nemuseli zaplatiť? Neviem... prajem ti, nech sa dobre rozhodnete (s manželovou pomocou ;-)
Odpovedať
tak babky zabky uz som konecne urobila ten slubovany albumik :-D aka som sikovna...xixi no keby nebolo alex, tak ho nebudem mat asi doteraz.....a teraz mi poradte ako si mam zmenit foto ked pisem na svadobnu hm??? ktora bude z vas sikovna a prva??? xixi ale ziadne predbiehanie.... ;-)
Odpovedať
Ericulka, dôležité je, aby si mala fotku, ktorú si chceš zameniť uloženú v PC, pôjdeš do tvojich nastavení, mala by si tam mať "zmeň foto" a musíš si tú fotku nájsť podľa toho, pod čím a kde ju máš v PC uloženú... no a dáš zmeniť a hotovo :-D chápeš??? Idem kuknúť albumík... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?