Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za privítanie, let bol super, aj keď mi lepilo, až kým sme neboli pevne na zemi, tak som sa trošku bála, ale inak super. Bolo tam naozaj pekne, ale výlety boli hrozne drahé, tak sme neboli ani na jednom. Ale stále sme sa len slnili a jašili v bazéne, večer sme ležkali na pláži a pozerali na hviezdy. Boli tam aj animačné programy, takže sme sa aj pozabávali. A to teplo... uff, veľa som bola aj pod slnečníkom, lebo sa to nedalo vydržať. Opálený sme vraj dosť, aj keď mne sa to nezdá.
Odpovedať
Alex, ahoooj, vitaj na Slovensku, tak ako Egypt? Spokojni ste boli? Ako citam a pozeram fotocky, bolo fajn. Myslela som na vas, ako sa tam mavate.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj anjelinka :-) bolo krásne a hlavne teplo. Faraón nás nepostihol, aj keď sem tam sa mi črevá premelú a musím ísť na wc, nie je to ale žiadny extrém.
Odpovedať
ahojte babenkyyyyyyyyyyy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... alex, fialllka vitajte po dovolenkach... alex fotocky su krasne, fakt vidno, ze vam tam bolo dobre... fialllka a vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Haloo, haloo je tu niekto?
Odpovedať
no uz som tu ;-) viete prvy den v praci a uz ma zavalili ale uz tlacim do seba papu, kazde 2 hodky musim jest, co som hladna ;-) na dofci bolo krasne a supis, dobre sme si oddychli, cesta ok, ubytko detto .... zradielko mnamik, svedske stoly a tak sme sa tam napchavali, manzel nestihal, co vsetko som do seba dostala a vladala a uz tam mu to ostalo podozrive, ze som som akasi hladna a jem za dvoch ;-) more sme mali studene, ale vyuzivali sme sluzby hotela, kde bol bazen s morskou vodou 26 stupnovou, tak paradicka ;-) a ked sa dalo ist do mora, tak sme isli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka tak ste si oddýchli čo. Aj my, ale ja som chytila zápal moč. ciest, alebo obličiek, no a tak som si dnes zobrala dovolenku a idem k lekárke. Ráno som tam bola a má dovolenku, tak idem k zastupujúcemu lekárovi a ten ordinuje až od 12:30. A kto tú novinku ešte vie? A ako si to oznámila manželovi?
Odpovedať
alex aj ja tu novinku uz viem...hehe :-D paradicka.... no tak to by aj mna zaujimalo ako....ale myslim, ze ked ta videl hladnu ze mu to doslo.... inak ahojte kocky
Odpovedať
Profilova fotka
Eri viem, že to vieš. Len som myslela rodinu ;-)
Odpovedať
Alex a Fialllka vitajte spat po svadobnej ceste...som rada, ze ste sa mali vyborne... Alex pekne fotecky z dovolenky.. ;-) Fialllka gratulujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj jahodka, teba som nevidela celú večnosť. Ako sa máš? No emjee už mi vymazala foto a nechala len dve. Bolo ich tam viac.
Odpovedať
Článok sa načítava...
mam sa celkom fajn... myslim, ze som videla viac fotiek...este v nedelu ;-)
Odpovedať
alex-ahaaaaaaaa ja som blondy...alebo som este spala...akurat ako som vstala tak som si zapala pc, tak to asi preto...xixi jahodka-ty si sa tiez dlho neukazala...co s tebou bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, nič to, chápem ;-) No aj ja som zvedavá, čo máš nové?
Odpovedať
no najprv som mala dost vela roboty...a potom ani nebolo velmi o com... ;-) Ja som si vas obcas aj precitala ale nemala som velmi cim prispiet... :-(
Odpovedať
jahodka a ty si myslis ze ja mam??? :-D ved som skoro cele dni doma :-) xixi ; teraz akurat upratujem, lebo vcera odisli od nas svokrovci tak robim poriadky...
Odpovedať
Profilova fotka
To nevadí, nabudúce nás pozdravíš, nech vieme, že si ok ;-)
Odpovedať
hmm, takze si taka zienka domaca teraz :-) . A ako sa ti paci v NL? Ja dost spolupracujem s holandanmi a stale sa mi zda smiesny ten ich jazyk...hlavne to ich CH :-D. A co sa tyka tych syrov, tak v holandsku maju uuuzasne syry...ked som tam bola, tak som nakupila kopec typov a boli fakt super...a to fondue som tiez skusala, aj ked to je skor Svajciarska specialita a to mi velmi nechutilo...je to totiz syr zmiesany s alkoholom a ten ja veru nemusim :-|
Odpovedať
zdravim aj ja vsetky vydovolenkovane!
Odpovedať
hej hej zatial zienka domaca, uvidime dokedy ma to bude bavit :-D mne sa paci...nemozem sa stazovat....mam tu uz kamaratky slovenky tak fajne...zajtra idem ku kamoske, lebo o mesiac ma svadbu ;-) tak ideme pripravovat male prekvapenia pre hosti nejake cukriky a cokoladky...najvacsia sranda je, ze si tam berie kolegyne a tak...no a ja anglictinu moc neviem...teda rozpravat neviem ale rozumiem...tak to bude sranda :-D hovorim si, ze sa musim opit :-p xixi aby som aj ja zacala trosku kecat, lebo ja sa hanbim a bojim zaroven....ze poviem nieco zle a potom sa budu smiat... :-D :-D :-D :-D ale inak holandska chrchlanina mi vobec nevadi, uz som si na nu zvykla...ked pozeram telku tak pohodka...no a zachvilu budeme chodit na kurz teda niekedy od septembra by sme mali chodit tak sa tesim ....co to bude zac ;-)
Odpovedať
alex, povodne som myslela,ze tu novinu oznamim osobne a nebude o nej tusit, ale kedze vedel, ze mi ma na dofci prist mrcha a neprisla a k tomu som bola ospala, jedla som viac a stale chodim cikat, tak mi sam navrhol, ci si neurobim este jeden test, lebo mala som tusaka, ze sme tehu pred dofcou asi tyzden ci dva, ked som mala uz ciastocne priznaky ale test bol este negativny .... tak ked isiel do prace a ja mala doma klud, tak si ho urobila a poslala mu MMS a vraj keby som neprilozila aj obrazok, tak neuveri ;-) bol happy a nevedel sa na nic v praci sustredit a uz sa tesil za mnou dom ;-)
Odpovedať
no blahozelam takze ktory tyzden si ? inac aj nam prvy test vysiel negativny ze by to bola spolocna crta junoviek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja este raz blahozelam ;-)
Odpovedať
babuli este mi to musi potvrdit lekar ale tipujeme na 5-6 tyzden ;-)
Odpovedať
ahojte kočky :-D normálne som z vás - budúcich mamičiek - taká happy!!! to je také krásne, veeeľmi sa teším s vami! :-D Alex, Fialllka - vitajte po svadobnej, vyzeráte spokojnučké, tak to je fajn... nás to čaká asi tento víkend 8-) ale stále nevieme kam... asi sa najprv pobalíme a pôjdeme tak, že na druhý deň odlet... to bude sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Alex, Fialllka vitajte po dovolenke, konečne je nás tu zase viacej ;-) Alex tvoje fotečky som nestihla pozrieť, máš tam len 1 :-( ale určite tam bolo krásne a mali ste sa super;-) Fialllka ešte raz gratulujem, začína sa nám to tu mamičkovieť :-D A kde ste to vlastne boli na svadobnej? Jahodka konečne sem aj ty nakukneš ;-)
Odpovedať
monci boli sme v Chorvatsku v Primostene a kludne by sme tam isli opat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veď popíš trošku, čo a ako. Som zvedavá ;-)
Odpovedať
... aj ja som zvedavá... vraj v chorvátsku je najkrajšie more... pravda? ako ste cestovali? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?