Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence :-) Sloni teším sa, že sa zotavuješ, ešte si doma oddýchni a potom s chuťou do práce :-D Babuli aj ty sa doma ulievaš? :-D , len si pospi, kým sa dá, pri bábätku sa veľmi nevyspíš. Eli veľmi držíme palce manželíkovi, určite to dopadne dobre a aj ten Mauricius o rok bude ;-) My nemáme nič nového, na DVD stále čakáme 8-( , včera sme boli objednať svadobný album na fotky, už sa teším, ako to budem dávať dokopy. Posledný augustový týždeň by sme mali ísť s Marekom na východ ku svokrovcom, ešte uvidím, či ma šéf pustí :-N V septembri snáď už bude to DVD a všetky by sme mohli byť po dovolenke, tak by sme konečne mohli dať ten maratón x-) Teda Babuli ak sa budeš na to cítiť.
Odpovedať
silvi - svokrovci su v pohode...mili ludkovia ;-) takze da sa s nimi pokecat a tak...no sukromie neni ked sme 4-ja, ale ved to len 10 dni a potom zase chvilku sami a potom pridu moji rodicia zo sestrou, tak sa teskam :-D hatlaninu sa neucim od septembra by sme mali chodit na 4 mesacny kurz tak uvidim co nam to da :-) a drahy hovori v anglictine....xixi dnes sme mali vylet do centra brrrrrrr normal som prisla unavena... inak mame DVD, svokrovci nam ho doniesli, tak sa z neho vytesujem...aj by som ho pozerala kazdy den no oni ani moj manzelik nato niesu...tak ked budem sama tak si to vychutnam :-D inak je perfektneeeeeeee....
Odpovedať
Profilova fotka
eri to som rada, ze si s nimi rozumies... na hatlaninu ti drzime palce... kolegyna tam bola nieco vyse pol roka a neprestava o tom rozpravat, stale je z toho unesena... moncus, no ako po dovolenke v praci, uz si naspat v starych kolajach? najhorsie je to aklimatizovanie, ze? baby tesim sa na vase DVDcka... som zvedava ci to co svagor natocil bude pouzitelne... ale uz si segruska zapisala pripomienku ze mi to ma doniest... tak uvidime ci nieco uvidime :-p
Odpovedať
zdravim! ja sa uz tak tesim na to nase DVD- alebo albumove stretko! uz aby bol september ;-) (okrem ineho sa tesim aj na septembrove svadby - idem na 3!!!!) eri - to je super, ze od septambra zacinas s holandstinou - potom nam sem mozes hadzat najkrkolomnejsie vyrazy, ktore si sa naucila :-D baby, tomas ma za tym - zas lezal na operacke vyse 8 hodin v narkoze... ale zda sa, ze vsetko ok. musi teraz dlho lezat, ale aspon mu teraz nevadi ta zlomena noha... :-N vdaka ze drzanie palcov! krasny den - my mame dnes v rakusku volno, tak si idem zacvicit :-)
Odpovedať
chvalabohu ze vsetko dobre dopadlo, teraz nech sa rychlo da dohromady, nech mozte na ten mauricius ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli to sa tesim s vami, ze vsetko je ok... len nech lezi, aj ta noha sa mu zahoji... ten den volna ti celkom zavidim, este je len streda a ja uz meliem z posledneho... a to dnes mame deadline :-( dnes rano som konecne bola na policii v trnave si vybavit novy vodicak... no to teplo tam tym babam vobec nezavidim... som myslela ze sa roztopim a to som tam bola iba pol hodku...
Odpovedať
silvi - tak to ano dobre ze si s nimi rozumiem...celkom ma to tesi...teraz mi je dobre lebo svokrusa vari tak mozem trosku oddychovat :-) ved nech mame zmenu aj v jedle aj celkovo :-D ja si uz ani neuvedomujem ze tak chrchlaju uz mi to pride normalne ;-) hehe tak to ano budem vam pisat nejake tie slovicka...je to sranda napr. zadocek sa povie gatje 8-) hehe oni to tu vsetko zdrobnelinkuju s tym "tje"
Odpovedať
Profilova fotka
Eleni teším sa s tebou, že všetko dobre dopadne, prajem Tomimu rýchle zotavenie ;-) Tie tri svadby ti normálne závidím, aj ja by som sa išla niekde svadbiť ;-) Silwi neviem sa v práci aklimatizovať ani za svet, už sa neviem dočkať, kedy vypadnem na východ a zase si trošku podovolenkujem :-) Aj my pracujúci by sme mali mať cez leto prázdniny, samozrejme platené :-D Ericulka musí to byť zaujímavý život v zahraničí. Stále si môžeš pozrieť niečo nové, vždy ťa príde navštíviť niekto iný... ;-)
Odpovedať
tak vyzera ze saty budu zachvilu predane, bola si ich predchvilou skusat jedna holka a povedala ze ich chce, az mi je smutno ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. tak vsetky vas opat zdravim. eleni - ten tvoj manzelik ma teda riadnu smolu tento rok. vobec mu nezavidim. tiez ho pozdravujem a nech sa drzi. babuli - nakolko byvame u svokrovcov, a manzel ma mladsieho brata, ktory ide od septembra na strednu skolu, tak mam o zabavu postarane. aspon tento tyzden sa hrame nejake spolocenske hry. ale inak vysivam, pozeram telku, lustim krizovky, citam noviny a tak. tento tyzden som uz aj trosku upratovala a aspon umyla riady. inak mi manzel zakazuje veskeru cinnost a o vsetko sa stara - vari, upratuje, pere, zehli atd. fakt je vzorovy. ;-) akurat dnes som bola na pohrebe jednemu kamaratovi. tak nahle zomrel. mal okolo 40 a tri nezaopatrene deti. jazdil na elektricke. a jeho manzelka je zdravotna sestricka. od nedele mali u nas smer raca a mesto ciernu stuzku elektricky. lebo myslim, ze tu jazdil. patril pod diviziu krasnany - u nas v raci. bolo to dost tazke. ale dost bolo smutnych veci. tak zatial sa s vami lucim a majte sa pekne. akurat tuto sobotu sa zeni svagor. :-| tak sa mi tam nechce. aj tak nemozem tancovat.tak dufam, ze sa tam neunudim. ;-)
Odpovedať
Ahoooojet babenky :-D ... a Sloni, som rada, že si k nám nakukla... to s tým pohrebom mi je ľúto, veľmi mladý človek... a neboj, svadba dopadne dobre, pospomínate trošku na svoju ;-) a máš úžasného manželíka, že sa tak krásne o teba stará... sú niekedy fakt úžasní tí naši chlapi, nie? x-) Eli, som rada, že to všetko dopadlo OK, nech sa z toho rýchlo dostane, hm? Babuli, sú to "len" šaty, však ich máš na fotos a DVDčku, nie? Ja som síce mala požičané, tak som nemala k nim nejaký vzťah ako ty, keď sú tvoje... =-) Moni, súhlasím s tebou, také dva platené mesiace voľna by bodli... ... joooj babenky, ja by som tak rada "zmákla" s vami svadobný DVD maratón... super nápad... tak potom aspoň pridajte dojmy... :-D ... a inak dúfam,že sa máte všetky dobre... v manželstve aj tak všeobecne... krásny večer prajem :-D
Odpovedať
Monci - vies co vela ludi sa hrnulo k nam na navstevu ked sme hovorili ze ideme do Holandska, a teraz ma kazdy nieco ine...ale myslim, ze sa spamataju a pridu 8-) sloni - neboj bude dobre, budes medzi ludmi aspon pokecate...bude sranda, inak to vzdy ked sa niekto netesi tak bude fajn....tak sa mas naco tesit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
eri-presne to je moj pripad, ak sa na nieco tesim, tak to vzdy zle dopadne. inak bamulka - ak by som zostala pri svojom povodnom povolani, tak by som mala teraz skoro 2 mesiace prazdnin. ;-) ale ja sa raz k tomu vratim. ;-)
Odpovedať
inak to tiež poznám... asi sa prestanem tešiť na našu svadobnú cestu, aby to dobre dopadlo :-D Sloni - tak nech ti to vyjde, je to náročné povolanie (najmä v dnešnej dobe) ale aj krásne poslanie v živote... ak teda myslíme na to isté ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi hej. vystudovala som za ucitelku na prvom stupni ZS. zatial v tom nepracujem. minuly rok som si nenasla miesto. tak pracujem v sukromnej firme. ale som rozhodnuta najneskor po materskej (ak sa jej raz dockam) opat sa k tomu vratit. bolo by to skrz deti ovela lepsie.
Odpovedať
myslím, že nie si sama v takejto situácii... ja mám švagrinku učiteľku ale na druhom stupni, tak to má trošku ťažšie =-) prváčence sú strašne zlaté... to očakávanie v očkách... hm, v podstate máš pravdu s tými deťmi, isto by to bolo pre ne lepšie... a žiadne také ak sa jej raz dočkám |-| to je samozrejmé, že každú z nás to čaká... treba veriť, že Ten hore vie čo robí... kedy končíš PNku? zvládaš to domka tak dlho... ?
Odpovedať
...mne sa vcerajsi volny den dobre pos..l: svokre odtiahli zpred domu auto za zle parkovanie ]-( a tu treba ist ponho az uplne do kelu, na koniec mesta - trvalo to dobre 3 hodiny, kym sme to vybavili a okrem toho to stoji 200 eur! no mali sme co vysvetlovat chudakovi tomasovi na intenzivke, ze preco nie sme ani jedna pri nom...
Odpovedať
ked sa kazi tak sa kazi vsetko,skoda eli volny den si premarnit na taku hlupost no co uz :-| co tomas? ako sa ma? a ty ako neni ti smutno samej doma bez muzicka :-x baby ja som zufala z toho mojho manzela, to ze je namesacny to som vedela, ale on sa zacal prechadzat v spanku uz kazdu noc, dokonca dneska v noci dvakrat som ho nahanala po izbe, ja sa pri nom vobec nevyspim som stale v strehu kam mi zase zdrhne :-N
Odpovedať
veru, babuli, ta namesacnost - to je riadna "specialitka! nic moc na kludny spanok... ale nie su to len horsie fazy podla faz mesiaca - dalsie noci by mohli byt tym padom lepsie, nie? ...no to vies, ze by som bola najradsej, keby uz bol zdravy doma. :-o ma sa zas o kusok lepsie, ako vcera. no uplne sama nie som, lebo byva u nas teraz svokra. tak som nutena si na nu zvyknut :-|
Odpovedať
ja som si to tiez myslela, ze plus minus par dni pred alebo po splne a vec je vybavena len teraz sa pridal k tomu stres z prace a z toho ako nas uzi a pochoduje si uz kazdu noc, uz asi dva tyzdne samozrejme ze nechce ist ziadnemu psychologovi, ved on sa dobre vyspi ]-( to ze ja mam z neho des to ho moc netrapi iba sa na tom dobre bavi s celou rodinou 8-(
Odpovedať
...2 tyzdne je teda dooost dlho. no casom ho k tomu lekarovi nejak zlomis - mozno aj trikom? dohodnut termin akoze kvoli babatku a nech ide s tebou? a tam na "vas" bude cakat psycholog?
Odpovedať
no idem od mami vymamit jedno cislo na psychologa, je to syn jej kolegyne mozno hodim rec s nim iba ja, mozno mi nieco poradi
Odpovedať
babuly aspon si zvyknes ako budes stavat k babatku :-D ked bude plakat...sice manzelik neplace ale beha :-p xixi inak aj ja som namesacna, ale musim si klop, klop ze teraz sa mi to nestalo doooooooooost dlho myslim aj 3 roky :-) tak dufam ze to neprerieknem eleni - tak to poznam nato zvykanie si zvykam aj ja teraz na oboch svokrovcov bo su u nas v holandsku...juj bola som zvyknuta ze ideme na navstevu na 3 hodky no teraz su u nas uz 7 dni....a budu do nedele...a sama som s nimi, lebo matko je v praci samozrejme....nastastie dnes isli sami do mesta, tak si apson upracem konecne v pohode bytik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby... no ja som fungovala vcera skoro do polnoci, sme mali deadline... som dnes uplne rozbita :-| eli -tu svokru ti teda nezavidim... ale aspon si bude nabuduce davat pozr na parkovanie, ze? tomiho pozdravuj, nech sa pekne zotavuje eri - uz sa asi tesis ked pride tvoja rodinka, ze? uzi si to... a daj este par holandskych vyrazov, ten zadocek bol chutny :) babuli - uff to je na figu... aj brachov nevlastny synator pochoduje v noci, ale on ma este aj tendenciu utekat z bytu, takze musia mat stale zamknute... moj drahy zase zvykne zo sna kricat.. nie nejak hlasno ale takym zvlastnym kvilivym hlasom... ked prvy krat zacal asi okolo pol tretej v noci kricat:pomoc pomoc (sa mu snivalo, ze niekoho zachranoval ci co) tak som skoro dostala infarkt... uz som si zvykla, ho len preberiem, ze sa mu zase nieco zle sniva a spime dalej...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky ;-) Sloni vzorný je ten tvoj manželík, že sa tak o teba stará. Eli s tou tvojou svokrou nevychádzate veľmi dobre, alebo prečo si na ňu musíš zvykať? Bamulka ja som na svadobnú cestu akosi nedokázala tešiť a napriek tomu alebo možno práve preto to dopadlo fantasticky ;-) Babuli to ti fakt nezávidím, ja by som pre istotu tiež zamykala izbu a a hlavne okná a balkón :-D Potom sa nebudeš musieť stresovať, že niekam vyjde von a v izbe sa mu hádam nič nestane. So mnou je to v noci tiež zaujímavé, vykrikujem zo sna ako Silwiin drahý :-D :-D :-D Ale najlepšie je, že ja sa posadím na posteli s otvorenými očami a začnem niečo rozprávať a pri tom spím a vôbec o tom neviem :-D Marek vždy ešte pozerá telku, tak sa na mne zabáva a na druhý deň mi rozpráva :-)
Odpovedať
silvi - takze tebe sa pacia holandske slovicka??? xixi ; ja sa moc neucim holandstinu....ale napr. dakujem sa povie dank U, broskyne - perziken, vela veci je rovnakych ako v nemcine, no oni ich inaksie vyslovuju namiesto g hovoria ch napr. kanal je gracht a oni hovoria chracht....takze sranda :-) ja som prisla z nakupu, povysavala som, a teraz idem robit palacinky, svokor to rad tak si idem urobit u neho ocko 8-) hehe manzelik ma brutal zanedbava, rano mu dam len pusinku ked ide do roboty o 8:00 :-( a domov chodi o 20:00 a to este doma pracuje....tak ho ani poriadne nevidim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ericulka máš to ťažké, aspoň cez víkendy ste spolu? Mňam palacinky by som si dala, zbožňujem x-) Ten chracht je dobrý, presne taký uchrchlaný ako celá holandština :-D
Odpovedať
no tak to ano, predsa som v cudzej krajine a este ked som stale sama :-( otras...hej vikendy su v poho, aj ked vravi ze bude robit, tak robi len malicko a vacsinou sa mi venuje a chodime na vylety...alebo aspon do mesta....aspon nieco no nie? nooooooo aj ja mozem palacinky...hehe s coko, ovocim, slahackou :-. uplna paradicka... tak to ano chrchlanina...ale uz som si na nu zvykla, uz mi to nepripada take strasne ako na zaciatku... :-D zvyk je zvyk
Odpovedať
Profilova fotka
ale jedno ti závidím, tie výlety a spoznávanie, vždy ma to ťahalo do Holandska, ani neviem prečo... A okrem toho milujem syry, strašne túžim ochutnať fondue (neviem ako sa to píše :-N ) - ten roztopený syr, do ktorého sa namáča chlieb, mňam. A teraz si mi urobila takú chuť na palacinky, že asi cez víkend urobím, alebo lievance :-)
Odpovedať
tak to ano to je super...chceme ist aj do pariza...to je tolko km ako keby sme isli z BA do Kosic :-D a do Londyna cca 380km autom...takze chceme takto spoznavat...aj do Bruselu sa chystame...juj tesim sa... ved ja som dokonca dostala od draheho darcek ku statniciam vikend v Parizi tak sa nevieme dockat kedy tam pojdeme :-) a syr??? no ja mam rada, ale drahy iba trosku....tak nemozem si kupovat tie brutal velke syry, lebo by som ich sama nezjedla...tak cakam na mojich rodicov :) ti su velki papaci na syry... tak urob a pochut si na nich, dufam ze aj svokrovci si pochutia
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?