Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... ten odratavac som si dala aj ja, drahy na mna pozeral ako na blazna, ale ja som sa strasne vytesovala :-) babuli, suhlasim s moncus, radsej teraz opatrne a na dovcu mozte skocit neskor, ked uz budes mat brusko ked sa na to budes citit ;-) na to stretko nejdem ani ja, vo stvrtok mame firemnu grilovacku...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcence, ako sa mame?
Odpovedať
no konecne uz ide vikend, sa ho tento tyzden ani neviem dockat, nic si poriadneho ma necaka ale to ze nemusim stavat do rpace ani sa moc hybat je super predstava ;-)
Odpovedať
ahojte dievcence, v prvom rade, babulinka moja, z celeho srdiecka blahozelam k babatku, drzim palceky, aby sa to dotiahlo do uspesneho konca. velmi sa s tebou tesim. niekedy uz musim dojst aj ja do BA, planujeme ist navstivit svagrinu, tak potom by som dala vcas vediet, mohli by sme niekam skocit, rada by som vas spoznala. slonicek, vies, niekedy sa deju veci, ktore my neovplyvnime. "hore" vedia preco, takze hlavku hore, domka pekne oddychuj, uzivajte si volne chvile s manzelikom a ked pride cas, budete mat aj vy svojho anjelika. my sa snazilkujeme, ale stale, ked su plodne dni, tak do toho nieco pride, cize nemame cas sa venovat jeden druhemu. Potom pride "mrcha" a je po vsetkom. Dufam, ze sa aj ja coskoro budem tesit na materske povinnosti. moncuska, som rada, ze svadobna cesta sa vydarila, teraz opat zarezavanie. ja sa ucim na statnice, lebo tie z maja som si prelozila na august, dufam, ze to uz budem mat z krku. x-)
Odpovedať
anjelinka - krasne fotecky z dovolenky, urcite tam bolo super.... ku nam pridu zajtra svokrovci na dovolenku tak budem dnes varit a ked sa nedostanem 10 dni k pc, tak viete preco ;-) ale snad sa dostanem aspon jednym ockom.... oddychujte vikend sa blizi a my budeme chodit urcite po vyletoch :-D tesim sa....
Odpovedať
anjelinka neboj statnice zvladnes....a preco si si ich prelozila na august? nestihala si???? ja som mala divocinu....mala som 14.5 statnice, 27.6 promocie, 30.6 svadbu a 6.7 odchod do Holandska...xixi tak tiez to bolo divoke, ale zvladla som tam s bozou pomocou :-) co som veeeeelmi rada... tak neboj aj ty budes mat zachvilu po a budes vysmiata a vsetko ti bude jedno, lebo uz budes mat titul vo vacku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridala som 4 fotečky z dovolenky do albumu, tak dúfam, že mi ich nezmažú :-N Pozerám, že včera tu bolo nejako mŕtvo |-| Anjelinka, to by bolo super, keby sme sa mohli spoznať osobne, určite daj potom vedieť, keď budeš v BA. A držím palčeky na štátnice, určite to zvládneš, veľmi sa nestresuj ;-) Ericulka, to si mala riadny zaberák, takto všetko po sebe. Šikulka žieňa :-) Babuli myslela som na teba ráno, bola tehotná Kmotorková v teleráne, tak si ma hneď napadla aj ty. Pýtali sa jej, či si bude dávať zisťovať pohlavie dieťaťka. Vy to chcete vedieť dopredu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, anjelinka krasne fotos z dovolenky... anjelinka, drzime palce na statky... kedy presne ich mas? a kedy sa chystas do Ba?
Odpovedať
jeeeeeeeeej moni super fotecky,....urcite vam bolo dobre, spokojne tvaricky 8-) parada tak tomu ver, ze to bol zaberak...a ked som sa mala najviac ucit tak som musela behat a zhanat zakusky, vino, potom ist k dedkovi pozriet a volat na svadbu....no bolo to hrozne, ale nastastie sa to vsetko zvladlo tak teraz som :-D stastnaaaaa ako blska ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechýba vám teraz trošku to zariaďovanie a vybavovanie?
Odpovedať
zariadovanie a vybavovanie? coho?
Odpovedať
Profilova fotka
no svadby :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej mam taky pocit, ze by som mala nieco riesit, nieco si odskrtavat... tak sa snazim presvedcit draheho ze uz je spravny cas na baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky vy sa všetky tak hrniete na to bábo, že nakoniec tu ostanem len sama :-| Keď ja budem prežívať prvé tehotenstvo, vy už budete mať 4 deti :-D Potom mi budete odovzdávať rady a skúsenosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus neboj sa, este som draheho nespracovala... zatial je len nalomeny 8-) rady nam ako prva bude davat babulina... hlavne na co sa mame tesit pocas tehotenstva....
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru. Ja už som absolvovala dve moje tehotné kamošky a teraz sa im občas starám o malého, takže akú takú prax už mám :-D Ale niečo iné je, keď opatruješ dieťa, večer si zbalíš tašku a ideš domov a niečo iné, keď ti bábo preplače celú noc... Všetky kamošky hovoria, že do jedného roka dieťatka sa absolútne nevyspali a ani potom to nie je veľká výhra. Materská vôbec nie je také leháro ako si mnohí myslia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to mi je jasne... mam dvoh synovcov, neter a drahy ma tiez dve dietky ktore u nas travia dost vela casu... takze naivne predstavy nemam, ale pocujem uz biobudik :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D to je fakt, sme tu poniektoré staršieho vydania, ktoré by mali ten biobudík počuť, ale ja ho mám asi zatiaľ hlboko zahrabaný pod vankúšom :-D :-D :-D Kamoška rodila v tridsiatke a pohoda, takže sa neponáhľam.
Odpovedať
moncuska neboj my snazilkujeme ked nemame plodne :-D xixi my neplanujeme este bejby takze nebudes sama urcite.... baby ja si myslim ze si treba uzivat....este ked sme mlade :-D ja sa tiez nehrniem, sem tam sa opytam draheho ci budeme mat a ci chce...ale viem ze teraz to este neni mozne...tak naco spekulovat??? nejako mi blbla mojasvadba, tak som sa nezapajala :-(
Odpovedať
Dievcence, teraz som sa az dostala na net, bola ma pozriet sestra, tak sme si spravili take svoje popoludnie, ona sa opalovala, jednym ockom sme sa bavili, druhym som pozerala do kniziek, ale dnes som sa toho vela nenaucila. Segra odisla, no a ja som sama doma, drahy musi dokoncit projekt, tak piseme aspon cez icq, vrati sa neskoro vecer. Normalne mi chyba ordinacia v ruzovej zahrade, to bol moj ritual, utorok a stvrtok, teraz cez prazdniny nejde ]-( . Ericulka, statnice som prelozila preto, lebo diplomku som odovzdala neskor, no a mala som necely tyzden na ucenie, popri tom opletacky so svadbou, cize radsej som zvolila takuto alternativu. Silwinka, do BA sa chystame niekedy na jesen, mohlo by dat SkyEurope nejake lacne letenky, aby sme necestovali tak dlho vlakom, auticko zatial v nedohladne, cize jedine vlak, ale keby sa postastili nejake letenky v akcii, bolo by fajn. moncuska, mate krasne foto z dovolenky, ja som to poriesila, hodila som ich tam zo 20 do pripravneho albumu a este mi na to nik neprisiel 8-) , a dakujem babenky za pochvalu fotiek, bolo tam super, len veeeelmi teplo. A tesila som sa, ze prideme traja, ale nakolko aj tam ma chytila ta hnusoba mrcha...prisli sme dvaja...ale nic nesilime, lebo vtedy akurat to nejde.
Odpovedať
ahojte - na chvilu prerusujem moju dovolenku (aj od www.mojasvadba.sk) sloni, chcela som ti len popriat vsetko dobre - vela trpezlivosti a pohody - vsetko bude fajn! babuli, vase dvd by som si hned pozrela... :-) moncus, krasna svadobna cesta!
Odpovedať
caute baby, tusim je to tu na mrtvom bode :-) ked su niektore po dovolenkach....a asi sa kazdy tesi na vikend co??? anjelinka tak to ano to by si sa poriadne nestihla naucit....to mas pravdu a dobre si to tak urobila, no ja by som mala asi vacsie nerviky keby som pocula ze niektori to uz maju a mna to este len caka....brrrrrr hrozne je to cakanie.... ale neboj vsetko dobre dopadne ;-) eleni - ty si uz bola na dovolenke? o tebe nic neviem, uz sme si dlho nepisali :-(
Odpovedať
caf eri - my sme tento tyzden v rakusku (v salzkammergut-e) - je tu straaasne vela nadhernych jazier a tak mozme robit vylety lodkami po nich a zubackou dokonca aj na kopce, takze az tak nevadi, ze ma tomas zlomenu nohu. je tu tak nadherne cisty vzduch x-) a krasne si oddychujeme. minuly tyzden som stihla este aj liptov s nasimi - tam sme turistikovali v rohacoch. majte sa!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby... ja som tu, ale som trochu zlomena po vcerajsej akcii :-N
Odpovedať
eleni tak ty si takto uzivas dovolenku s drahym....no pekne tak len oddychute ;-) to som ani nevedela ze ma zlomenu nohu...prosim ta, to sa mu kde stalo??? bol sikovny chalanisko??? silvi-akcia??? aka? prezdrad
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Anjelinka hlavne, že ste si oddýchli, bábätko príde vtedy, keď bude ono samo chcieť 8-) I keď tie teploty sú naozaj niekedy náročné, ale dobre, že si to nakoniec zvládla, aj keď pomocou lekárov. Eleni super, že si sa ozvala, chýbaš nám tu, ale hlavne, že dobre oddychujete a manželík sa zotavuje ;-) Ericulka pravdu máš, júnovky nám tu nejako absentujú :-( Silwi prezraď nám, čo ste oslavovali?
Odpovedať
kolko rokov ma babulina??? hehe uvidime co sa jej narodi...pozrite si link www.emimino.cz/pages/story/887
Odpovedať
Profilova fotka
moncus vcera sme mali firemnu opekacku, kde sme sa nastartovali a potom sme si s dvoma kolegynkami spravili pokracovanie pri vodke a dzuse u jednej z nich, kde som aj ostala na noc... dobre bolo, len dnes je tazsie :-p
Odpovedať
jeeeeeeeeeej mnam vodka a dzus...takze takto ti bolo fajnovucko...no super...neboj dnes dozenies spanok 8-)
Odpovedať
ahojte, tak ja som doma, nieco sa mi nezdalo tak ma lekarka nechcela doma na tyzden ale drobco je v pohode, srdiecko uz bije a rastie o dusu, michal mi konecne priniesol notebook tak budem online, tak piste piste nech sa neunudim doma k smrti :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?