Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
no co ...ako ste si uzili vikendik??? ja super...v sobotu sme boli na gay pride...bola to sranda...po kanaloch na lodkach gayovia a lesbicky...no super sme sa pobavili... inak konecne tu mame krasne pocko, dnes 30 stupnov uplna parada... ;-)
Odpovedať
tak znova v praci ]-( ale aspon trosku oddychnuti, sme sa mali uzasne kralovsky sa o nas starali, vrelo odporucam :-) len teraz mam hlavu v smutku, som si stale hovorila dozit do beladic tam si oddychnem a teraz si budem musiet pockat na vianoce aby som trochu zdrhla z roboty a to je taaaaaaaaaaaaaak daleko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, tak som rada, ze ste si dobre oddychli... ja by som tiez take nieco brala, ale musim vydrzat do septembra, to pojdeme na svadobnu cestu... he nikdy som nebola tak nedockava kym sa skonci leto ako tento rok :-D
Odpovedať
xixi aj my mozno konecne budeme planovat dovolenku v septembri...sice si to odnesie kamarat, ktoremu nepojdeme na svadbu...ale stalo by nas to veeeeeeela taka svadba....tak radsej svadobna cesta :-D no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, hlásim sa po dovolenke, úspešne som prečítala všetko, čo ste popísali. ;-) Mali sme sa fantasticky, bola to najkrajšia dovolenka, na akej som bola x-) Registrujem, že Fialllka a super nečakane aj Alex sú na svadobnej ceste, takže im prajem, nech si to tam naplno užijú. Teším sa, že Anjelinke, Slonii a Ade sa svadobka vydarila. Ada super účes, veľmi ti sedí. :-) Silwi registrujem tvoje nové profi fotky, sú naozaj krásne. x-) Eleni nech sa manželík rýchlo zotaví z tej zlomenej nohy, nejako ho to zdravie stále trápi. Oddýchnite si pri jazierku ;-) Babuli gratulujem, gratulujem a gratulujem. K novému bytíku, ku krásnemu víkendu v Beladiciach a hlavne a predovšetkým k mamičkovstvu x-) Želám hlavne veľa zdravíčka vám obom, nech na teba Michal dáva pozor. Slonii som rada, že ste si dovolenku tak užili a veľmi ma mrzí, že máš zdravotné problémy. Držím palčeky, aby si sa čoskoro uzdravila a nech sa rýchlo pošťastí ďalšia fazuľka ;-) Tie prvé tri mesiace sú najproblémovejšie, kamarátka žiaľ tiež potratila, tak sme boli z toho smutní. :-( Ale berie to športovo, jedno bábo už majú a snažia sa a skúšajú ďalej :-)
Odpovedať
ahoj dovolenkujuca, sme radi ze si znova medzi nami, nie ze by som ti nedopriala dovolenku, ale cez leto tu nejako celkovo utichlo nielen nasa tema ale celkovo stranka, tak nam je smutno ked nas je tak malo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za uvítanie, mne sa teda do práce vôbec nechcelo, ale som rada, že vás znovu čítam. :-)
Odpovedať
... ahojte žienky, zvládate to teplo? 8-) ufff, sa normálne asi uvarím... Ahoj Monci, super, že si tu ... fakt to tu trošku "zdovolenkováva" :-D ale to je fajn, veď je leto, nie? Babuli, to ste boli tam, kde je ten krásny kaštiel? Jeeej, to muselo byť romantikuš :-D ... sa mi zdá, že ak nebudem mať čoskoro dovolenku, tak ma asi odvezú... kdesi na prešetrenie hlavy... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. tak dnes som bola u doktora, ktory zastupuje mojho, ale samozrejme, ze mal dnes volno. ale nechal na seba mobil. tak som s nim kecala a odporucal mi tyzden az dva zostat doma. :-( radsej by som chodila do prace.... :-( ako byt teraz doma. ale zaroven sa mi teraz ani nechce naspat do roboty. som rada, ze sa vam vsetkym dari. a kde ste to boli moncuska? najradsej by som posunula cas. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krásne manželky :-) Všetky Vás pred odchodom zdravíme, držte sa tu a hneď ako budeme späť sa ozvem. DVD už máme, no nemáme, ale dnes nám volal kameraman, takže po dovolenke prvá cesta pre DVD. Tešííím sa. Dúfam, že pokojne doletíme aj odletíme a že dovolenka bude super. Veď s manželíkom, len super môže byť. Veľa toho nepopíšte, nech nečítam román... ale nie, len si pekne spríjemnite chvíle a ja sa na vás budem tešiť, moooc. pa pa Alex s manželíkom :-) Babuli dávaj na seba a fazuľku veľký pozor a aj vy ostatné sa opatrujte a spríjemňujte si posledný letný mesiac s manželíkmi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zienky.. moncus vitaj, pridaj par fotociek z dovolenky a nejake dojmy/zazitky alex, uz mas ten let za sebou, isto to nebolo take hrozne, ako si sa bala... uzivajte si to... sloniii, daj na dokiho a oddychuj... ericulka kam sa chystate na dovolenku vy? bamulka, ako sa ti dari? si tu dlho medzi nami nebola... babuli, fazulka poslucha? nerobi ti ranne nevolnosti a take srandicky?
Odpovedať
alex: uzi si pekne dovolenku, poctivo sa usmievaj na manzela a nech potom vidno aj vysledok :-D sloni:radsej si oddychni poriadne, uvidis ked budes v praci budes chciet byt doma, ja mam pocit ze tu neobsedim v praci, nemam rada leto je to take obdobie o nicom, nic poriadne sa nedeje dotahuju sa veci z jari este a nove veci pridu az na jesen bamulka: my sme byvali v hoteli ale je to vlastne prepojene s kastielom takze vlastne ano boli sme tam kde sa nakrucala nevesta pre milionara ;-) my uz dvd mame, sa vytesujem skoro kazdy den si ho pustam, je to proste uplne super spravene, sice par detailov by som prerobila byt kameraman ale suma sumarum som spokojna, dneska si ideme vyzdvihnut aj fotky svadobne tak zabijem nasledovne vecere tym ze budem hladat albumy a potom zakladat fotecky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babuli, jaj tak take nic poriadne v praci by som brala, ja este stale taham aj za kolegu, ale uz len 2x sa vyspim a vrati sa z dovolenky... inak vcera som mala taku na prd naladu, kedze som si v mojom albume nasla "gratulaciu" od manzelovej ex-manzelky (aj ked sa nalogovala ako nejaka dadka ci kto... som poprosila admina nech to zmaze a zablokovala som si pridavanie dalsich gratulacii... taky primitivizmus, ale aj tak mi to pokazilo naladu ]-(
Odpovedať
to mi je luto silvi, idioti sa vzdy najdu ale ze im to stoji za to fakt nepochopim, viem ze to zamrzi ale kasli na to, radsej sa nad tym pousmej a povedz si ze ake ma stastie ten tvoj manzel ze aku sikovnu inteligentnu zienku ma doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si hovorim, ze aky by bol svet nudny, keby tu zili len taki dokonali ludia ako som ja :-D manzelik ma ukludnoval, ze to je cista zavist... ale ked sa na to pozriem z tej strany ze ako ju muselo skriet kym si tie fotky dopozerala, tak to ani tak nemrzi 8-)
Odpovedať
dobry pristup mas silvi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh, ale mi to pol dna trvalo kym som ho nadobudla ;-)
Odpovedať
silwi pozerala som si dovolenku na kanarske...ale vsetko je take drahe.... :( tak skusime pozriet aj tunis a uvidime ako sa rozhodneme...
Odpovedať
Profilova fotka
eri... tunis je tiez jedna z nasich destinacii... este nikto z mojho okolia na tunis nenadaval, nech bol v ktoromkolvek letovisku, ale manzelov kolega tam uz 2x vymakol chladne pocasie a dazd ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Silwi nič si z tej anti-gratulácie nerob, je to len jej vizitka a zrejme nie je veľmi inteligentná, keď sa takto prejavuje. To je u mňa čistý primitivizmus :-p Babuli a s čím napr. nie si spokojná na videu, čo by si zmenila? Inšpiruj ma trošku, aby som prípadne vedela navigovať nášho kameramana. Keď už má Alex hotové video, dúfam, že teraz pracuje na našom 8-) Sloni presne ako píšu kočky, daj na doktora a radšej si doma oddýchni, v robote nič neutečie, zdravie je prednejšie ;-) A moje dojmy z dovolenky: Boli sme letecky na gréckom ostrove Samos. Marek po prvý raz letel a bol z toho chudák úplne mimo, ale zvládol to :-D Chceli sme niečo kľudnejšie, kde nebude veľa turistov a vybrali sme naozaj skvele. Ostrov je nádherný, hornatý a zelený. Ubytko sme mali v apartmánovom domčeku, bolo to super, zatiaľ najlepšie ubytko zo všetkých dovoleniek. More len pár metrov od domu, hneď vedľa pekárnička, kde sme si dávali sladké raňajky x-) Stravovali sme sa sami, žiadne konzervy, každý večer sme chodili na večeru a ochutnávali grécke špecialitky. Na deň sme si prenajali motorku a prešli ostrov kolom dokola. Našimi susedmi bol jeden superný párik z Moravy, tiež tam boli na svadobnej ceste, tak sme sa dali dokopy a večery sme trávili spolu. Skrátka bolo to všetko tip top, svadobná cesta ako má byť, užili sme si to naplno. :-)
Odpovedať
moni, nic tragicke na tom videu neni dokazene len niektore prechody co sekal pasaze je viac citit nez by malo, najma je to pocas omse ked hral organ, vtedy si to clovek najviac vsimne, potom obcas sa mu stalo ked mal zahladenu kameru na blizky objekt a potom presunul kameru na vzdialenejsi tak je vidiet ako mu to pomaly zaostruje, je to sice iba okamih mozno dve tri sekundy ale v jednej casti je to viackrat za sebou tak je to rusive v jednej casti je pocut namiesto gratulacie ako si vykecava s fotografom :-) a taketo drobnosti, jedna velka drobnost sice tam tiez je resp nie je, on akosi nestihol zaznamenat ako mi otec v kostole zdviha zavoj ale co uz, mame to na nasej amaterskej kamere tak aspon nieco ale suma sumarum sme spokojni, urobili aj robotu naviac dal nam podstatne viac kopii nez sme mali v zmluve, urobil dva zostrihy namiesto jedneho, urobil aj par fotiek pricom vobec nemusel takze sa to vyrovnalo ;-)
Odpovedať
Ahojte babuľky 8-) trošku ku vám nakuknem... @Silwi: vďaka za opýtanie :-D nestíham teraz veľmi ku vám kuknuť, ale raz za čas niečo pripojím... a z tej "čupky" si nič nerob... každý sme nejaký... a napokon si došla k dobrému názoru ;-) @Babuli: tak to muselo byť fakt krásne v tom kaštieli... @Monci: to je super, že vám tak vyšla svadobná... keď si to tak super opísala, začínam sa tešiť na našu, aj keď ešte nevieme, kde skončíme... krásne a romantické, také chceme "chytiť" aj my 8-) @Alex: krásne si to užite!!!! ;-) @Sloni: počúvni uja doktora... ;-) myslí to dobre, aj keď ti je teraz možno doma dlllllho... vydržkaj, hlavne musíš vyzdravieť ... spomenula som všetko??? Silwi, tiež začíname rozmýšľať o Tunise... najprv sme chceli Chorvátsko, ale čím ďalej, tým viac uvažujeme nad niečím rýchlo-letecky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli a nedalo by sa to zdvíhanie závoja z vašej kamery nejako presunúť na profi video? Nám kameraman hovoril, že ak máme nejaké "domáce video", kľudne nám to tam hodí. S tým zaostrovaním sa ťažko dá niečo urobiť, zrejme mal nie veľmi kvalitnú kameru (prišlo nám trochu čudné, že mal len takú malú ručnú). A to presekávanie by sa podľa mňa tiež dalo zjemniť... Nám kameraman najprv dá kazetu na pozretie, ktorú patrične skritizujeme :-D a až keď to upraví podľa našich predstáv, dostaneme konečné DVD. Teda dúfam, že to tak bude. :-N Podstatné je, že sú to všetko len detailíky a so všetkým ostatným ste spokojní. Ja som veľmi zvedavá na všetky vaše videá, fakt sa teším na ten maratón :-) A toho nášho videa sa stále obávam :-. =-)
Odpovedať
sme mu dali dali aj ten nas zaber len to mame v inom rozliseni, my to mame 16:9 a on 4:3 (alebo opacne)a tym padom keby to tam vlozil tak to bude take kockate tak to tam nedal, ale v pohode je to moni normalne si ma navnadila na dovolenku ale neviem ci si trufneme ist, my sme take hysterky opatrne s misiakom, ved aj ked sme boli v beladiciach tak som nebola radsej ani v jakuzi aj maserku sme krotili, obed a vecere sme upravovali, proste este sme bojazlivi a hrozitansky opatrni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli to je dobre, radšej byť opatrní, aj keď to trošku preháňať, ako si potom niečo vyčítať. Prvé tri mesiace sú najdôležitejšie, tak možno by ste mohli skočiť na nejakú dovču potom. Moja kamoška bola v šiestom mesiaci na dovolenke v rakúskych horách (niekedy na jar alebo v lete) a veľmi si pochvaľovali. Milí ľudia a krásne prostredie ;-) Asi niečo podobné ako tu spomínala Eli.
Odpovedať
som sa docitala ze je vo stvrtok stretko v primi neviest a manzeliek, neskocite tam niektora? ja rozmyslam ze by som aj isla
Odpovedať
Profilova fotka
Asi nie, teraz po dovolenke mám roboty aj stretnutí vyše hlavy. Okrem toho nemám veľmi rada mega hromadné stretnutia. S vami je to niečo iné, lebo z písania sa už poznáme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte mám otázočku babuli, budem vyzerať ako absolútny blbeček, ale čo je to to odpočítavanie, čo máš aj ty v albume? Sledujem, že sa to nejako rozmohlo vo viacerých albumoch a postrádam význam toho. :-N
Odpovedať
myslis tie tickery? to iba odrata pocet dni nic viac, ja mam mysli ze kolko nam ostava do prveho vyrocia svadby, lebo ja som si vzdy checkovala planovac ze kolko je do svadby tak teraz to mam v albume, ale je to hovadina prvej kategorie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tuším tu s tým vypukla davová psychóza, lebo na to natrafím v každom druhom albume :-D Ale konečne viem, ako sa to volá 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?