Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
alex , fialka - prajem stastnu cestu...uzite si to tam a hlavne oddychujte... ;-) zavidko...u nas sa ani necrta svadobna cesta.... :-( a neboj sa lietanie je krasne...potom napises...xixi :-D daj si pre istotou nieco do spodarov, keby daco :-. xixi babuli - tak to je super, ze to je fuc ta chorobka...lebo nemala by si brat ani ziadne lieciky pocas tehotenstva...tak sa pekne chran....a este napis ako reagoval manzelik...a rodicia...ti to urcite necakali, ze tak skoro....
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli napíš, aj ja som zvedavá. Budem po očku pozerať, keďže musím makať.
Odpovedať
tak nemam dobre spravy - andrejka sloniiicek je po operaciou, o babatko prisli ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
alex - pozrela som si ten hotel, vyzera to sakra dobre, hned by som isla s vami :-) letu sa neboj, to je v poho, uzite si to a vratte sa s prekvapkom ;-) fiallka, aj vam prijemnu dovolenku, oddychnite si a hlavne nemysli na pracu...
Odpovedať
Profilova fotka
To nieeee :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
uff to mi je hrozne luto :-(
Odpovedať
babulina - to nam ani nepis...brrrrrr :-( :-( :-( fnuk, tak je smutnucka a my s nou...v com bol problem? vie sa??? :-(
Odpovedať
neviem viacej je mi tak strasne smutno,som si v kute kancelarii poplakala, mne to je tak strasne luto |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, ja sa tak teším. No a prežijem aj hotel. Či sa vrátime s prekvapkom, neviem, lebo zajtra asi príde madam a kým budeme tam, tak asi nebudú plodné dni, no snažilkovať pre istotu budeme. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je mi hrozne luto co sa stalo andrejke.
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli, ak budete spolu volať, alebo písať pozdrav ju odo mňa, že jej prajem, nech je čím skôr v poriadku |-|
Odpovedať
ak s nou bude niekto brnk tak ju pozdravujte a ze nech je silna babula ... ;-) alex len sa snazilkujte, aspon niekto, my sa radsej ee...xixi :-D babuli viem ze si smutnucka co sa sloni stalo...ale ty mysli pozitivne a neplackaj...oki?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja ju pozdravujem... myslime na nu!
Odpovedať
koculky ja na dnes koncim, drzkajte sa... :-)
Odpovedať
to nie, chúďa Sloni, tak mi to je lúto, ak s ňou budeš bauli volať alebo písať veľmi ju pozdrav, že s ňou určite všetky veľmi súcitíme ;-( ;-( ;-( ;-( A ja som sa tak tešila ;-( ;-(
Odpovedať
:-( toto som teda nechcela čítať... och, to je strašné... ani sa ti nedivím Babuli, že si plakala, ja si asi tiež poplačem... ;-( ;-( ja som z toho mimo... ... pridávam sa k pozdravom pre Andrejku - držkajte sa, máte predsa jeden druhého... zvládnete to a bude ďalšie bábo... och... @Fialllka a Alex: krásnu svadobnú cestu... užite si... Alex ak máš mať teraz madam, tak by si mala mať aspoň trošku plodných ;-) tak možno prídete traja...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky nevesticka. tak dnes ma prepustili z nemocnice. dakujem vam vsetkym za podporu. ;-) velmi ste ma potesili. manzel je hrozne zlaty a pekne sa o mna stara. zatial som stale na PN. a neviem dokedy. takze na net mozem ist nakuknut len vecer. drzte sa a ja sem zajtra zase nakuknem. ale ako vidim, tak dnes ste nic nepopisali. ;-) drzte sa a dufam, ze na dovolenkach sa vam bude pacit.
Odpovedať
Profilova fotka
soniii som rada ze si sa nam ozvala! zlatinko myslime na teba! pozdravujeme manzelika, nech sa nadalej o teba pekne stara a vela oddychuj... pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj silwi. dakujem ti krasne za povzbudenie. akurat som sa navecerala. spravil mi vynikajuci salatik. cestoviny so zeleninou a majonezou. mnam.mnam.
Odpovedať
Profilova fotka
salatiky mnaaaam, to som mala na obed... na ranajky vlocky, akoze chudnem a na veceru palacinky (svokra urobila a nechala v chladnicke, no co necham ich pokazit :-p )
Odpovedať
ahoj sloni, tesim sa ze si doma uz vo svojom a ze sa mas "fajn" takze takto ti je dobre??? manzelik ta obskakuje a robi papu do postielky??? aj ja by som brala...opytaj sa ci nepride aj do Holandska :-D xixi drzim palceky.... my sme si akurat objednali s manzelikom letenky na slovensko, ale len na 4 dni, lebo dnes mi prisla akcia ze za polovicne ceny zo skyeurope, tak sa tesime...xixi spravime si maly vyletik... ;-) pekny vecer
Odpovedať
ahojte, ja som na chvilu skocila dneska do prace a potom frcime do beladic trosku sa romantikovat, prajem pekny vikend vsetkym papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli pekny vikendik, uzite si to ;-)
Odpovedať
Jeeej, ahoj Andrejka :-D som rada, že si sa nám ozvala... rýchlo sa vyzdrav, ale veď pri manželíkovej starostlivosti to bude OK, nie? Veď pekne sa o teba stará... ;-) tí naši chlapi sú proste úžasní :-D Babuli, krásny víkendík... Ericulka, príjemný výlet "domkov" na Slovensko... ... Silwi, ako ste pokročili so svadobnou? =-)
Odpovedať
alex - videla si to??, nejaka danietila si okopcila tvoju svadobnu fotku...a ja pozeram, ze co tam robis.... bamulka - juj vylet domov hrozi az v polovici oktobra, ale aj tak sa velmi tesim, konecne navstivim moje tehulky kamosky...ale aj ostatne...xixi krasny vikendik plny slniecka vam prajem vsetkym...pekne si oddychnite a naberte vela energie na buduci tyzden.... pa
Odpovedať
ericulka aj ja kukam jak blb, uz som chcela aj alex rovno napisat ale uz ju stiahla ;-)
Odpovedať
babuli to fakt? stiahla? asi sa nas bala, ze sa do nej vsetky pustime :-D xixi
Odpovedať
tak nie, ona ju iba presunula, to co ma byt aki su ludia niektori drzi ]-(
Odpovedať
no hej presunula, ale tak neviem je to moja fotka a aby si ju dal niekto do svojho albumu a neopytal sa dopredu, mi to pripada trosku drze...presne ako pises...a co ty tehulka, ako sa mas?
Odpovedať
dobre sa mam trosku unavena trosku mi je zle od zaludka ale da sa, akurat ideme do bazena si uzivat papa ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?