Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
silwi, tak to teda ano ;-) stres je najhorsie co moze byt .... lebo z neho clovek nachyta rozne pliagy aj ked je zdravy a nieto este pre tehulky ..... ale ked proti stresu v praci sa tak strasne tazko bojuje ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej... a ja som este taky dylynko ze si vsetko strasne pripustam, proste neviem hodit salam... stale este robim po nociach z domu... ale po svadbe sa uz ucim salamovat ;-)
Odpovedať
ani ja sa neviem salamovat ;-) a tiez si vela veci pripustam k srdcu a potom sa trapim ako taky pako :-| oki doki, na dnes koncim a ficim do mesta, chcem si kupit pradielko ako prekpako na dofcu pre draheho tak som zvedava, ci najdem nieco co mi sekne a bude sa pacit ;-) pekny vecer a zajtra do pismenkovania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... ked najdes nieco chutne, tak daj vediet, nieco uz na svadobnu cestu mam, ale rada by som draheho prekvapila kazdy vecer niecim neokukanym ;-)
Odpovedať
ahojky babulky, srry za natahovanie ale som sa rano zobudila s takou zacinajucou chorobou tak som nesla do prace a notebook som mala v praci takze som nemala pristup na net, tak my sme dopadli dobre sme v 6tt zatial mame velkost podla tabuliek, no slonii sa nema az tak dobre pisala mi ze dneska musela ist do nemocnice, tak uvidime ako to dopadne tak poctivo drzme pasticky nech to dopadne s nimi dobre
Odpovedať
Lenka ja odpadnem, ta sa vám to podarilo??? Ja som taká šťastná, gratulujem Vám, ty budeš mamina :-D
Odpovedať
... noooo hurááááá... Babuli gratulujem :-D :-D :-o :-) z celého srdiečka!!! Rýchlo sa vyzdrav... a Sloni držkám tiež palčeky... och, nech je všetko OK!!! Ako sa cítiš ako budúca mamička? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli blahozelaaaaaaaaaaaam! ja sa tak strasne tesim s vami... buduci rok (marec/april) bude krasny, ze? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli gratulujeeeem! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli pridavame sa ku gratulantom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano. babuli aj ja ti gratulujem. dufam, ze u sloni vsetko dobre dopadne. je to super a krasne ze ste uz dve tehotne :-)
Odpovedať
bre ranko dievcata ;-) huraaaaaaaaaaaaa babuli, blahozelame a dakujem za nadej, ved vies ;-) sloniii drzkam palceky moc moc moc, velmi som na nu vcera myslela, lebo mi pisala, ze ak nebude v pondelok vsetko ok, tak bude musiet do nemocnice, tak dufam, ze sa nepotvrdi to coho sa obavala :-( tfuj tfuj tfuj, sloniiiiiiiiiiiii moc na teba myslim x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby dufam, ze sloniii sa coskoro ozve ze vsetko je v poriadku.... drzime palceky...
Odpovedať
babuli gratulujem, drzim palce, aby vsetko bolo v poriadku a aby ste sa mohli tesit zo zdraveho babatka :-) . Sloni drzim palce, aby to dobre dopadlo.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ti gratulujem babulina, škoda, že si nič nepovedala v sobotu :-) ,a le to asi nebolo isté, že? Nech je zdravé a v poriadku a ty tiež :-) slonii tiež držím palce
Odpovedať
ahojte este to moc neprehanajte s gratulaciami, nech to nahodou nezakrikneme :-N
Odpovedať
vsetky gratuluju a ja budem zaostavat??? tak to urcite nie....sak som tu bola pri tom pc ako na ihlach =-) len som cakala na dobre spravicky.. BABULI GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM :-D jej ze mamina ;-) to je take zlateeee... :-D SLONI bude v poho, musime jej posielat vela pozitivnej energosky a zvladnu to vsetko....obaja.... ;-) verime vo verime no nie baby??? juj super spravicka hned zrana....juj baby ja som len teraz vstala xixi :-D :-D :-D
Odpovedať
inak BABULI treba si davat pozor prve tri mesiace...lebo babatku sa vyvijaju vsetky organy...tak sup sup do postielky a liecit sa....aby si bola zdravucka... aj ti lekar dal antibio????
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli, sloniii obidvom (alebo lepsie povedane vsetkym 4 ;-) ) posielame vela pozitivnej energie, aby ste rastli pekne do zdravia a krasy...
Odpovedať
no moja choroba je/bola taka divna, vcera rano som sa zobudila ako zbity pes unavena ukychana ukaslana tak som radsej ostala doma, prespala som cely den a dneska mi uz nic neni, dost divne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
babuli tak to je dobre ze si dnes uz fit, no nie? zatiatok tehu je taky unavujuci (som pocula od druhych ;-) ), takze oddychuj co ti hrdlo raci ;-)
Odpovedať
babuli len sa liec a davaj na seba pozor v prvych mesiacoch ;-) sloniiii vela vela pozitivnej energie only for you ;-) babenky, ja som si dnes pozerala webstranku nasho fotografa a uz sme tam aj my, tak to tak potesiloooooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiallllka, teraz su z vas medialne hviezdy, co? :-)
Odpovedať
silwiii ze vahas :-D
Odpovedať
babenky, lucim sa s vami na dlhe dva tyzdne, v piatok odchadzame na svadobku, tak tu vela toho nenapiste, aby som stihala potom citat ;-) tak babuli a sloniii drzte sa! ;-)
Odpovedať
ahojte zenusky neviete co je nove so sloni
Odpovedať
nevieme, vies kamilka?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky v utorok odlietame na svad. cestu x-) našli sme si perfiš last minute. Egypt-Taba a hotel Movenpick Taba. Cez hydrotour. Vyzerá to skvele a šéfka moja tam bola v máji a veľmi to chválila. Asi si cvrknem v lietadle :-)
Odpovedať
nie fialka neviem nic ,len to co som sa tu docitala cakam co napise :-| dufam,ze je vsetko v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja dúfam, že bude ok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?