Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
8-) my až tak ďaleko asi nechceme ísť... také Chorvátsko nám bude stačiť, vraj je tam najkrajšie more... ale ktovie, možno to napokon dopadne úplne inak 8-) ... a kukáte na nete alebo chodíte osobne? Zatiaľ som na náš termín na konci augusta na nete nič nenašla, ak tak len bez stravy... :-(
Odpovedať
babenky tu este neboli? a kde sa flakaju? ;-) bamulka, aj my ideme do Chorvatska uz v piatok a mame polpenziu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame Chorvatsko na plane, ked budeme mat krpceka, ze dalej sa nebude dat ale to este budeme musiet mat normalne auto, lebo na nasej favoritke by sme to uz neriskli :-. zatial len kukame na nete, ale len tak orientacne, spoliehame sa na last minute... a baby nas vyrazne nechavaju v napati...
Odpovedať
dufam, ze sloniii ma vsetko ok a ze si ju nenechali v nemocnici :-( nas sen je este Egypt, ale to asi buduci rok, ak budu peniazky a ak nebude krpcek ... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Egypt je fajn, my sme tam raz boli a este sa chceme vratit, ale uz si aj popozerat pyramidy a udolie kralov a kralovien, dat si plavbu po nile a tak, lebo sme sa len skvarili a obdivovali koraly... a sloniii isto neostala v nemocke, to proste absolutne nepripada do uvahy... bud ma vela prace, alebo im padol net v praci....
Odpovedať
ved hej ved hej ;-)
Odpovedať
babenky vcera mi manzel povedal, ze jeho brat doma oznamil, ze poziadal svoju priatelku o ruku a ze bude dalsia svadba v rodine .... mne to prislo tak strasne luto, ze uz budu mat v dome zasa dalsiu nevestu a tak rychlo po tej prvej .... normalne som z toho bola smutna, ze tak rychlo sa na to vrhol hned po nas ..... asi som divna, ze ma to tak zobralo :-|
Odpovedať
fialka nie si divna...mna zobralo ked pred dvomi rokmi mi drahy oznamil ze sa bude jeho sestra vydavat a to mala 23 rokov...bola som taka v soku...ja som od nej o vyse roka starsia aj dlhsie sme spolu chodili....az som plackala....a moj drahy ze co ti je moja??? no nic.... :-( fnuk....ti chlapi su divni nepochopia nic... :-D dokelu aj ja som nazhavena...oni podla mna su take stastne ze dnes ani do prace neprisli kvoli tomu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, nie si divna... ale obrat si to na pozitivum -> videl aki stastni ste vy dvaja s Majkom, tak aj on chce... ste ho k tomu inspirovali ;-)
Odpovedať
tak tak...to je super inspiracia :-D
Odpovedať
fialllka, to je myslím si normálne, že si smutná - aj ja som tiež plakala, keď oznámila manželova staršia sestra, že sa bude vydávať - vlastne bola prvá... tiež spolu boli menej ako my... ale na dedinách to tak chodí, vraj má sa ako prvá vydať najstaršia dcéra... :-N ale mne to prišlo ľúto, že my už aj zasnúbení, a ešte sme čakali na nejaké vybavovačky... ale Silwi to dobre vystihla ;-) ... a mesiac po nás mali svadbu opäť manželova sestra, tiež som nebola dlho nevesta... ]-( ... a babuľky na nás zabudli??? ;-(
Odpovedať
ale ked clovek si chce vychutnat ten pocit byt nevestou v rodine co najdlhsie ;-) ved ale nieco som tusila, ked mi Majko vravel, ze sa ho Jojo pytal, kolko nas vysla svadba a ze si od nas odkupi fernet, co nam ostal a Majko mu dal aj kvety na vyzdobu, co sme mali ..... a ked sme mu boli pomahat vyberat prsten .... ale nemyslela, ze jej ho tak skoro da .... moj ho mal doma 3 mesiace, kym nasiel vhodnu prilezitost :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
xixi ja budem dlho nevesta :-D lebo boli sme z Matkovej strany posledny co sa brali .... to najlepsie na koniec nie??? xixi :-p
Odpovedať
supis eri ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi tiez nebudem dlho nevesta, draheho brasko uz bol pozeral prstienok a chce priatelku poziadat o ruku a este k tomu chytila aj kyticku ked som hadzala... takze mojich 5 minut slavy uz asi konci :-D
Odpovedať
xixi ja sa tiez nebudem vytesovat asi dlho, segra chytila tiez kyticu...ale ona chodi s priatelom 3/4 roka a tento rok nehrozi - UF aspon ze tak...xixi inak ja jej doprajem, lebo je starsia odo mna :-)
Odpovedať
u nas sa kytica nehadzala ;-)
Odpovedať
juuj nevesty - uzurpatorky svojej vysostnej pozicie - to co ma znamenat, hm?! ]-( ved sa teste spolu s nimi! dalsia svadba je len dalsi dovod na radost -> ved to by ste sa tiez tak hnevali, keby zrazu niekto nedjboze zomrel v rodine, ze vam pokazil vase nevestovske privilegium??? ja sa tak strasne tesim na svadbu mojej sesterrnice a svadbu tomasovho bratranca v septembri a na to, ze ich svadby budem moct prezivat s takym inym pocitom... skratka sory, ale vobec nechapem taketo fnukanie. prave vcera mi kolegyna oznamila, ze ju na dovolenke priatel poziadal o ruku - tak som sa s nou tesila!!!
Odpovedať
eleni, to bola len chvilkova slabost v tom danom okamihu ;-) jasne, ze sa tesime, ved som pomahala s manzelom vyberat prsten a bola to taka pocta, ked som bola pri tom a moja ruka sluzila ako skusacka a nazor tento je pekny a tento by som nebrala a taaaaak ;-) a nemozes to porovnavat k pohrebu :-|
Odpovedať
ok, to nemozem... :-x
Odpovedať
eleni ;-) sloniii a babuli nas dobre dlho natahuju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby zaspehovala som na modrom konikovi a tam o nich takisto ani chyru ani slychu a to som sa mrkla aj na marec aj na april 2008... ja to uz nevydrziiim, chcem sa tesit s nimi
Odpovedať
do kelu a ani v snazilkach neboli? ;-) to je normalne patracka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
snazilky som nepozrela... este ;-)
Odpovedať
...no ja sa od zajtra na cas odmlcim. idem dovolenkovat. kedze - pri "stasti", ktore s nam teraz lepi na paty - si moj manzel medzicasom zlomil este aj nohu, budem si oddychovat do nedele bez neho s nasimi a potom ideme spolu na tyzden k jazeru na "dochodcovske" prechadzky... tak vas budem citat len tak sporadicky. kto idete 9.8 na masove stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
no baby preficala som tak narychlo aj snazilky (tak aby ma sefica nevidela, lebo sa teraz boji ze odijdem, este mi aj slubila, ze od septembra mi uberie robotu) a po babuline a sloniii ani chyru ani slychu...
Odpovedať
eleni ja az na stretko 20.8. ;-) a oddychnite si na dovolenke ;-) silwi a nie je to taktika sefice, ze ti slubi a potom nedodrzi, ako to robi moja? :-D aby si nesla tehulkovat, tak slubi, ze ti uberie robotu aby zalepila oci :-D
Odpovedať
aha - a 20.8 je kde?
Odpovedať
eleni to este nie je presne dohodnute ale bude asi aj vtedy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, aj to je mozne, ale ja sa na to tesim hlavne z toho dovodu, ze aspon nebudem tak stresovat ked budem tehu, bude to pre mna aj pre babo lepsie... a inak moj drahy sa uz obaval ci sa mi vobec podari v takom strese vobec otehotniet... takze beriem to ako dalsie dobre znamenie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?