Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka a kde ste nasli nabytocek?
Odpovedať
sloniiii tfuj tfuj tfuj ;-)
Odpovedať
no tak to ano, lenze ja pri nete stravim tolko casu ze az....asi by som mala tolko casu travit nad knihami, ale vobec sa mi nechce.... tak to je super...tak budete skusat postel :-D mozno sa hned zadari...
Odpovedať
silwiii boli sme na navsteve u mojich starkych v TN a otvorili tam dva nove nabytkove domy, jeden som si nezapamatala, tam sa mi pacili obyvackove nizke steny, moderne a v tom druhom vola sa ASKO nabytok, tak tam mali supis spalne, skrine, sedacky a kuchyne ;-) a aj za super cenu, skrina rozmerov 271*225*63 za 14 tisic ..... velka, so zrkadlami ... uplne supis, na tie moje handry ako stvorena, lebo doma ich mam v 3 skriniach :-D
Odpovedať
ked o nabytku, aj nam sa podarilo kupit nabytok do obyvacky a je to konecne slovensky vyrobok ziadna polska preglejka jupi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak blahozelam... lebo kde sa pozries tam samy bukas a ked je to ozajstne drevo, tak si vypytaju pomaly 10.000 za jednu policu...
Odpovedať
supis babuli, blahozelam ;-) a vy ste kde na ulovku? ;-)
Odpovedať
sorry babuli, pisem ako hoten toten, zabudla som sloveso, boli ;-) takze este raz: a vy ste kde boli na ulovku? ;-)
Odpovedať
vola sa to nabytok galan, je to vzadu pri letisku, ako sme boli v ikea sme si to vsimli tak sme boli nakuknut a nasli sme vsetko co sme chceli aj nabytok aj stol aj sedacku,aj cenovo celkom prijatelne a to ze to je slovenske je len plus navyse, no dufam ze budeme spokojni
Odpovedať
ten nabytok som si tam vsimla ked chodim po dialnici ;-) ale nebol este uplne dostavany, tak som tam nesla ani mrknut ;-) tak nech dobre sluzi ;-)
Odpovedať
aj vam aj vam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no musim aj ja pokukat na nejake drievka do domacnosti... aj ked moj drahy zahlasil, ze aby sme si radsej spravili babo ako davali peniazky do nabytku x-) tak sme sa dohodli, ze musim si najst v Ba gynekologa (cakam na vase odporucania) a potom sa budeme riadit tym co doki povie (ci pojdeme hned na vec alebo poberiem nejake vitaminky)...
Odpovedať
Článok sa načítava...
silvi ja som v sukromnom centre takze ked chces investovat trosku viac peniazkov, neni to vela, tak mam tip pre teba
Odpovedať
no baby tak idem k lekarke, drzte palce :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nam hradi firma sukromne zdravotnicke zariadenie, ale co som sa pytala kolegyn, tak zatial ani jedna tam gynekologa nema (bud maju "obvodaka" alebo maju este pri rodicoch...) babuli posli mi info o tom tvojom centre, dik
Odpovedať
silwiii to je pekne a mile, ze toto drahy zahlasil ;-)
Odpovedať
babuli zlom vaz x-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh, pozna ma a vie aky mam odpor k lekarom, tak caka ze mi to bude aj pol roka trvat kym sa rozhybem... ale najvyssi cas to zmenit, no nie? ale sa budem musiet kludnit s recami lebo sefica zacula slovicko "tehotna" (vcera u nas bola manzelova tehotna sesternica) a hodila na mna taky nestastny a vystraseny pohlad, tak som ju musela ukludnit ze ja este nie :-p
Odpovedať
silwi, tak gratulujem za take super motivacne ohodnotenie v tvojom jobe! babuli aj sloni, myslim na vas a drzim vam palce! erica, kde ste boli pri mori? ako sa to volalo?
Odpovedať
dobre ranko zienky ;-) babuli a sloniii ako ste dopadli? uz som ako na ihlach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... aj ja chcem vediet... baby pismenkujte :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som už zvedavá x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nas natahuju baby nase :)
Odpovedať
tak to teda ano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si dnes dala zavazok, ze budem cely den dobry zamestnanec a ze od 9 do 5 budem makat ako drak... uz to vidim ze to zas nevujde :-.
Odpovedať
aj ja mam zavazok, ze den s vsetko urobim, co mam, ale uz teraz ked tak kukam, tak najradsej by som zdrhla sa niekam zasivat :-D ;-)
Odpovedať
ahojte manželky :-) krásny dník prajem... no tak teda, som to dočítala čo som nestíhala... Sloni a Babuli, som aj ja straaaašne zvedavá a strašne držkám palčeky ;-) Ja som tu fakt niekedy len taký "nakúkač" lebo nemám nič nového ... ale som rada, že vy máte stále niečo a teším sa s vami... z nového nábytku, z toho, že plánujete dovolenky (uf, my až koncom augusta nejaký last-minute) a tak... Tak čakáme na babenky, hej??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka aj my sa chystame az tak koncom augusta/zaciatkom septembra... vcera drahy dostal prikazom od sefa naplanovat si dovolenku, tak si na to vraj dnes vecer sadneme... ale tiez planujeme ist na last minute...
Odpovedať
Silwi a kam plánujete ísť??? Už máte niečo vybraté? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mame 3 take destinacie, na ktore sa spoliehame: Tunis, Egypt a Turecko... no dnes rano mi drahy v aute vravel, je kazdym dnom sa mu viac a viac pozdava to Turecko ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?