Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je to fialka, este som si po dovolenke nezvykla. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, aj ja uz chcem dovolenku... takyto kratky vikend s uprsanym pondelkom mi na oddych nestacil... asi si budem musiet zaliat druhu kawu aby som tu hned nezaspala... 3 kolegovci sa vratili z dovolenky tak im teraz zavidim, aki su opaleni, oddychnuti, spokojni...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi a ty ides na dovolenku? teraz si to nepamatam. a ak ano, tak kam?
Odpovedať
Profilova fotka
este nyeee :-( svadobku si budeme vyberat az koncom augusta a este nevieme kam nakolko to bude last minute... asi Tunis alebo Egypt ale uz sme nalomeni aj na Turecko... povodne to mal byt Pariz, ale nakolko po Parizi by sme behali po pamiatkach a zaujimavostiach, tak sme sa dohodli, ze si radsej pojdeme oddychnut a povyvalovat suncicky a do Pariza pojdeme na vyrocie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli na tom podobne, tiez sme chceli ist do francuzska. a turecko vrelo odporucam. bolo tam fakt super. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde presne ste boli? s ktorou cestovkou?
Odpovedať
babenky, ani vam sa dnes nic tak strasne nechce a posuvat rucicky hodiniek? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, ani trochu, to uz od rana... som zavahala ci si urobit druhu rannu kavu a teraz lutujem, ze som si nie... este ale chvilku vydrzim a hadam ta poobednajsia to vyriesi |-|
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli cez hydrotour. bola to turecka riviera - mesto side - hotel sural resort.
Odpovedať
silwiii ja cakam ked padnu tri a idem kade lahsie ;-) rano som vstavala o stvrtej, bo cestovala do BA a som tu ako mrtvy brouk :-D to je taka efektivita prace, ze keby mam ja takeho zamestnanca, ako som ja dnes, tak leti len tak sa za nim prasi 8-)
Odpovedať
ahojky, ani ja dneska neovplyvam pracovnym nadsenim ani vykonom, ale to uz nejako do tej stvrtej vydrzim. kedy sa nam vrati monika zo svadobnej viete niektora? mohli by sme potom dat stretko ked sa vrati fialllka z dovolenky, tak aby sme to stihli este pred silvinkinou dovo, co poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super napad babuli!!!!!! ja dnes padam o 14.30h vypytala som sa o hodinku skor, lebo idem k doktorovi. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pekny hotelik sloniii, som si mrkla .... ;-) kolko vas to vyslo, ked ste sli na last minute ak to nie je tajne, lebo inak v tejto sezone je to tam dobra palka 8-)
Odpovedať
babuli, budem plne k dispozicii od 20. augusta po dofci, tak klude môzme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, idem si to hned pozriet a poslem drahemu link ;-) fialllka, tak to ti teda zavidim... ja sa serkam s jednym reportikom uz od piatku, a uz mam odpor, ked to znova vidim medzi nedokoncenymi polozkami :-S ale inac ja by om sa tiez obcas vyhodila (ako napriklad prave teraz :-D ) no mala som minuly tyzden posedenie so seficou a som si vypytala feedback a povedala ze som nosny hrac teamu - tak som sa citila taka duuuulezita ze az... ale nieco na to bude kedze potom za mnou doesiel moj nemecky manazer, pozval ma na kavu a vysvetloval ako si vazi moju pracu a bla bla bla... viem ze taketo reci maju v naplni prace :-N , ale aj tak to tak dobre padne....
Odpovedať
Profilova fotka
nas to vyslo tusim 52.000,- alebo 51.000,-, a bolo v tom vsetko, letenky, poplatky, autobus z letiska do miesta, ubytovanie, poistenie a all inclusive. inak to tam bolo fakt pekne. neviem ci sme nuesetrili nejakych 18.000,- ale to som si uz neni ista.
Odpovedať
Profilova fotka
inak treba davat pozor silwi, co vsetko mate v cene. napr. nam v jednej cestovke ponukali tusim grecko, ale polpenziu. neviem ci nie 30.000,- ale s tym, ze napoje si nemala v cene. a v takychto horkach potrebujes stale pit. a za napoje zaplatis pomaly tolko kolko za celu dovolenku. takze radsej odporucam all inclusive.
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby, ja som presne na tom rovnako. tiez dnes nic nerobim. este hodinkuuuuuuuu. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, az teraz som si precitala ze ides k dokimu... dones dobre spravy ;-)
Odpovedať
silwiii tak to potesi taky kompliment ;-) a sloniii dobre spravy donesie, so zlymi, nech sem ani nechodi :-D sloniii tak to je dost a kolko ste tam este pomimo minuli? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wow sloniii, tak je to tak krasne, ale budeme musiet najst nieco lacnejsie, lebo to toto sa nam nemesti do rozpoctu =-) all inclusive zvycajne stoji za to, lebo za tie napoje tam nechas ozaj majland... my sme boli takto v Egypte a sme videli kolko penazi tam nechali ludia za vodu, kolu, zmrzku a tak... a este sme mali zadarmo aj biliard a take srandy...
Odpovedať
all inclusive sa podla mna oplati takto do Turecka, Tunisu ci Egypta a Grecka a inde sa clovek nejak aj zapodeje s polpenziou, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak... este aj to Grecko by sa asi dalo bez... ale tiez zalezi kde presne ides...
Odpovedať
babenky, pred chvilou som si zatvorila oci a len mi tak hlava odkvecla ..... mikrospanok ako hrom :-D tak uz aj varim kavu by tu este tych 45 minut vydrzala :-|
Odpovedať
ja som to zabalila, som sama v kancelarii a mame take velke sefovske kreslo tak si donho sadla (chap lahla :-D) nozky vylozila na druhu stolicku a polhodinu som si pospala, nevladzem oci drzat otvorene hrozne inac aj ja dneska idem k lekarke tak drzte palce aj nam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no babuli, tak dufam, ze aj ty sa zajtra buds chvalit dobrymi spravami... drzime palceky x-)
Odpovedať
babuli, to kreslo by som tu aj ja potrebovala ;-) budeme aj tebe a rano rychlo sup aj so sloniii s dobrymi spravami x-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeej babuli a sloni tak to drzim aj ja...xixi ;-) som zvedava co si zajtra napisem...ja som niekedy len pozorovatel, tym ze nemam nic nove, tak tu nepisem len citam...ale zdravim vas...my sme boli s drahym v piatok pri mori tak bol to super vyletik, ale bol studeny vietor :-( no neva, tak sme sa presli a isli domkov...
Odpovedať
erika, to neva, ze nemas nic nove, ani ja nemam ale toto ma tu akosi drzi pri zivote aby som nezaspala .... tak obcas nieco clovek cmarkne ;-) inak v stredu ideme kupovat obrovsku naaaaaaaaaaaadhernuuuuuuuuuuuuuuuuu skrinu a este krajsiu manzelsku postel, co sme v sobotu objavili, tak hned ako pridem dom tak ideme na nakup .... ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa s vami ludim odchadzam. keby sme nekupovali darceky, tak neminieme ani korunu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?